PDA

View Full Version : Закъсняваща менструация! Не е от типичните проблеми!



Rogger
01-09-2010, 20:11
Здравейте! Проблемът е следния: на 5ти този месец трябваше на приятелката ми да й дойде, но закъсняваше с 1 ден и тя каза че е нормално(било й се случвало). След това го направихме обаче си помислих че има сперма по презерватива отгоре въпреки че не бях свършил( това не е сигурно защото е възможно мъжът да се изпусне и да не разбере дори) . Както и да е в същият ден и купих Ескапел и тя го изпи веднага но сега сме 9ти а цикъл още няма. Притеснен съм малко ... да си вземе ли тя тестове и ако да кога защото има някакви срокове за тях нали... направо ужас хора......

Abigoria
01-09-2010, 20:40
Ескапел е ударна доза хормони. Дефакто си й разбъзикал целия организъм. Не й идва, не защото е бременна, а защото е пила ескапел, и то без да има нужда. Нямате си и на идея какви поразии правят тея хапове :)

Rogger
01-09-2010, 20:43
Ескапел е ударна доза хормони. Дефакто си й разбъзикал целия организъм. Не й идва, не защото е бременна, а защото е пила ескапел, и то без да има нужда. Нямате си и на идея какви поразии правят тея хапове :)

дай боже да е така... знам че е силен не се притеснявам да не е станало нещо от преди това въпреки че няма поводи за притеснение... сега докато не й дойде може ли да се направи тест и до колко ще е верен той?

Biskfitka
01-09-2010, 20:49
Заради хапчето е..не е трябвало да го пие според мен.Може да и закъснява заради смяната на климата например....

И на мен ми закъснява,а не съм бременна... :-o явно тоя месец се случва нещоо с многооо момичета 8-)

Rogger
01-09-2010, 20:51
Заради хапчето е..не е трябвало да го пие според мен.Може да и закъснява заради смяната на климата например....

И на мен ми закъснява,а не съм бременна... :-o явно тоя месец се случва нещоо с многооо момичета 8-)

е че толкова бързо ли да е променило нещата тва хапче... притеснявам се че и закъсняваше с 2-3 дни и преди хапчето... как мислиш?

clever
01-09-2010, 22:11
от къде тоя зор толкова бързо да ги взимате тия хапчета бе ??

Rogger
01-10-2010, 07:50
от къде тоя зор толкова бързо да ги взимате тия хапчета бе ??

замисли се малко и ще се сетиш

Abigoria
01-10-2010, 10:18
Човече, тва хапче убива зародиша! Не е на добре да се пие. Но, минало- свършено. НЕ Е бременна, 100 %... Не ти трябва тест... Chill...

А бтв, на колко е приятелката ти и от колко време има цикъл?

Sisito941
01-10-2010, 10:20
Заради хапчето е..не е трябвало да го пие според мен.Може да и закъснява заради смяната на климата например....

И на мен ми закъснява,а не съм бременна... :-o явно тоя месец се случва нещоо с многооо момичета 8-)

Мен пък ми дойде доста раничко... :?

Biskfitka
01-10-2010, 11:14
Заради хапчето е..не е трябвало да го пие според мен.Може да и закъснява заради смяната на климата например....

И на мен ми закъснява,а не съм бременна... :-o явно тоя месец се случва нещоо с многооо момичета 8-)

е че толкова бързо ли да е променило нещата тва хапче... притеснявам се че и закъсняваше с 2-3 дни и преди хапчето... как мислиш?Може от нерви,притеснение,ако е пила някакви хапчета и т.н.

Rogger
01-10-2010, 13:12
Човече, тва хапче убива зародиша! Не е на добре да се пие. Но, минало- свършено. НЕ Е бременна, 100 %... Не ти трябва тест... Chill...

А бтв, на колко е приятелката ти и от колко време има цикъл?

на 19 е не я знам от кога има цикъл...

Biskfitka
01-11-2010, 11:56
А извинявам се на автора,че ще питам тука,ама заради мойте глупости няма нужда от нова тема 8-)
Трябваше да ми дойде на 6ти или 7ми (идва ми на една и съща дата г/д винаги..),обаче ми закъснява.. :-o Болят ме гърдитее (винаги преди цикъл ме болят)..Не съм правила секс без презерватив,а си правих тест още на първия ден от закъснението и беше отрицателен.Кво е тва нещо тоя месец :x Знам,че не е възможно да съм бременна,но все пак о.Оо...

batkodoki
01-11-2010, 11:59
Здравейте! Проблемът е следния: на 5ти този месец трябваше на приятелката ми да й дойде, но закъсняваше с 1 ден и тя каза че е нормално(било й се случвало). След това го направихме обаче си помислих че има сперма по презерватива отгоре въпреки че не бях свършил( това не е сигурно защото е възможно мъжът да се изпусне и да не разбере дори) . Както и да е в същият ден и купих Ескапел и тя го изпи веднага но сега сме 9ти а цикъл още няма. Притеснен съм малко ... да си вземе ли тя тестове и ако да кога защото има някакви срокове за тях нали... направо ужас хора......

очевидно си от малкото загрижени и (без)отговорни Момчета щом питаш от нейно име....или просто си много уплашено Момче страхуващо се да не те впримчат в брачното въже без време......:)

ВЪЗРАСТ?!!

след ескапел стандартните тестове за бременост могат само да внесат излишна паника :)
те просто са компрометирани и няма смисъл от тях!

съвсем скоро ужасът ти от евентуално бащинство ще отмине, но това ше стане с цената на нещо като "ядрен взрив" в тялото на Момичето...........и дълго, много дълго след това последиците ще са очевидни за специалиста...