PDA

View Full Version : Свирка - свършване



kalpazankata17
01-10-2010, 00:25
Винаги ли когато правите свирки или ви правят свършвате? Питам, защото досега на всички момчета на които съм правила са свършвали, но вчера бях на купон в едни приятели и момчето с което бях неможа да свърши нз дали защото много бяхме пили или защото непрекъснато ни влизаха в стаята ... се пак тои неможа да свърши и на мен ми беше мн странно, защото съм свикнала да свършват. Вие имали ли сте такава случка и винаги ли когато ви правят свирка свършвате ? :)

shadow4e
Пиши описетални заглавия

SexyZnayko
01-10-2010, 00:49
Ми зависи мацка дали искам да го изпразня или не.Или ако само ще свиря го празня,а ако ще правим секс свършва след това.

Слушай Алекс, тя в една тема беше казала, че е богиня на свирките и пред нея няма мъж, който да може да издържи повече от 5 мин :)

SexyZnayko
01-10-2010, 01:17
Ей, Алекс, ама и българския език го забрави. Като казах "Слушай Алекс" и след това запетайка значи се обръщах към авторката и й казвах да слуша теб. Ако исках да се обърна към теб щях да сложа запетайки и от двете страни на името ти :) Както и да е :)

t0d1t0
01-10-2010, 07:06
Зависи от момичето,ако иска да свърша ще ме накара. А ако не е с тази цел се приема като загрявка...

AlokiNn
01-10-2010, 11:25
Авторката с 2 думи пита дали прави добри свирки.. и дали момчето не е свършило от притеснение, а не от кофти свирка

SexyZnayko
01-10-2010, 11:47
Авторката с 2 думи пита дали прави добри свирки.. и дали момчето не е свършило от притеснение, а не от кофти свирка

Кажи ми ако тя това пита как да й отговоря без да съм бил "в ръцете й"? :)

AlokiNn
01-10-2010, 12:10
Като не отговаряш.. Отговора е 1.. щом до сега всеки е свършвал , а ти това си целяла на купона.. значи е от притеснението

Gergankaa
01-10-2010, 12:22
баси кефа ви е да лапате на 100 човека.. евала майкоо .. :(

FuReRa
01-10-2010, 12:28
Като не отговаряш.. Отговора е 1.. щом до сега всеки е свършвал , а ти това си целяла на купона.. значи е от притеснението Spored men ne e ot pritesnenieto ,kolkoto ot alkohola ;) Sorry za latinicata ...

DjPiRgOs
01-10-2010, 12:31
Ех те за свирки момичетата дет познам не обичат да праят свирки а мен това най ме възбужда

disGLOster
01-10-2010, 12:52
Алкохолът винаги е фактор.
Но пък след като си правила свирки на толкова много хора,нима един ще те притесни?!

XStyle
01-10-2010, 18:09
При мен е почти 50:50, понякога приятелката ми ми музицира на кларинета преди секс и съответно свършвам после. А понякога само си музицира, но понеже не обича да си плакне устата с кремче, дава на ръчно. Абе става купона...

misspurple
01-10-2010, 18:21
баси кефа ви е да лапате на 100 човека.. евала майкоо .. :(
+1 ......... :x

mastersan
01-10-2010, 22:21
Като не отговаряш.. Отговора е 1.. щом до сега всеки е свършвал , а ти това си целяла на купона.. значи е от притеснението

+1

KASAPA
01-11-2010, 08:04
Винаги ли когато правите свирки или ви правят свършвате? Питам, защото досега на всички момчета на които съм правила са свършвали, но вчера бях на купон в едни приятели и момчето с което бях неможа да свърши нз дали защото много бяхме пили или защото непрекъснато ни влизаха в стаята ... се пак тои неможа да свърши и на мен ми беше мн странно, защото съм свикнала да свършват. Вие имали ли сте такава случка и винаги ли когато ви правят свирка свършвате ? :)

shadow4e
Пиши описетални заглавия


Може би ,защото са влизали постоянно в стаята ви затова не е успял.Аз съм имала подобен случай,на момчето му звънна телефона докато му духах и докато говореше му помекна малко,нищо че се стараех.И след това пак си стана твърд ,но след около час не можа да свърши и се наложи да го изпразня с ръка!

След около час не можал да свърши ...МАле после сигурно си ходила на закачане на чене и устните ти са седяли под формата на О поне 1 ден!

Koleo
01-11-2010, 15:52
Може би ,защото са влизали постоянно в стаята ви затова не е успял.Аз съм имала подобен случай,на момчето му звънна телефона докато му духах и докато говореше му помекна малко,нищо че се стараех.И след това пак си стана твърд ,но след около час не можа да свърши и се наложи да го изпразня с ръка!


евалааааааа малеееееее .......какви момичета......... на мен моята приятелка ако 2 мин ми прави свирка аз се кефя като за световно деси вика 1 час :shock: :shock: :shock: :shock: .. а пък мене супер много ме кефи....и свършвам някои път за по малко от мин... при свирка полудявам....никога не съм имал тоя проблем ако ще и за 5 път да свърша :razz:

DevilWish
01-11-2010, 16:02
баси кефа ви е да лапате на 100 човека.. евала майкоо .. :(
Точно :(

johnnybravo
01-13-2010, 07:42
аз пък досега не съм свършвал от свирка :lol:

bqsna_teenagerka
01-13-2010, 08:53
Ами аз лично нямам опит с много момчета относно свирките,духала съм само на 1,но той абсолютно винаги свършваше,абсолютно винаги. Но със сигурност поради много фактори може някой път да се случи така,че момчето да не свърши. не се кози чак толкова ;)

NeZaPoznat
01-13-2010, 12:10
Не не съм ходила на закачане на чене,но беше като изтръпнало и не са ми седяли устните под формата на 0.Ок?

Корава майничка бреее .. т.е. амстердамска майничка :lol: :lol: :lol:

Byz
01-13-2010, 18:12
И аз не съм свършвал от свирка но свирките ми не са били дълготрайни .. а ако ми духат 1 час 100% ще свътша...