PDA

View Full Version : Има ли любов ?



GodIsLovE
01-10-2010, 06:21
Здравейте хора. Може би ви е омръзнало от подобни теми, но в момента съм в наистина тежък момент и ако не споделя ще полудея. Повечето от вас знаят чувството на раздялата, особено ако тя не е по ваша вина. Е... искам да ви разкажа моята история. Всичко за мен започна една вечер докато бях на дискотека. Всичко си беше нормално пихме с компанията ми, танцувахме и всички нормални неща. Незнам какво се промени тогава в мен, но от един път сякаш започнах да изпитвам чувства към една от мойте приятелки. Познавам я от 4 години вече, в един клас сме даже и никога не я бях считал за нещо повече от приятелка . Но тогава нещо се промени.... След дискотеката отидохме в един приятел . Там аз седях на дивана и тя седна до мен, аз я гушнах и стояхме така известно време. След тази вечер знаех че я харесвам. Това обаче сякаш беше просто временно защото след 2 седмици вече ми беше минало, докато не дойде още една събота вечер. Отново на дискотека, отново същото, само че седяхме всички около една пейка и тя отново се сгуши в мен и стояхме така. Усещах че на никой от нас не му се ставаше, мойте приятели също го усетиха и си тръгнаха. Когато останахме сами си казахме някой работи, целувахме се и бяхме заедно за 2-3 часа докато не се прибрахме . На другия и ден и казах че не може да тръгнеме, защото сме много добри приятели, защото сме от един клас, защото ще я изгубя като приятел. Но, уви, след 2 седмици тръгнахме. В началото се чудех дали има смисъл връзката и не бях изобщо влюбен. След 1 месец обаче усетих че съм лудо влюбен в нея. Това беше най-щастливият ми месец.... За съжаление при нея е било точно обратното. Вчера, денят в който правехме 2 месеца тя ми каза, че чувствата и не са като в началото, че са охладняли и не са нищо повече от приятелски. Каза ми, че е по-добре за самия мен да не съм с момиче, което не държи на мен както аз на нея. Каза го и всичко свърши. Незнам дали са ви разбивали сърцето, но изобщо не ми е добре... Цяла нощ неможах да спя, писах си до 3 с близки хора по скайп, разказвах им, те ме утешаваха, казваха ми, че с времето всичко ще отмине, но как ? кога? Вече изобщо незнам как мога да повярвам в истинската любов след всичко това. Знам че съм ви отегчил до смърт и ще се радвам даже и на 1 мнение, но поне да е искрено. Благодаря предварително !

NaOH
01-10-2010, 06:29
Виж сега. Грешката ти е че си признал на приятелка, че я харесваш. Жените мислят много по-различно от нас - за тях ти си или приятел, или мъж. Не можеш да прескачаш от двете категории. Признаеш ли на приятелка че я харесваш я губиш - въпроса е кога... Всичко ще отмине с времето, колкото и клиширано да звучи. Не си открил подходящият партньор. Можеше да се опиташ да я спечелиш обратно, да я питаш как може да стане, и така нататък. Може да е била в момент на депресия. С бившите ми колко пъти съм се разделял, и колко пъти съм се събирал... Ако си мислиш че е сериозна за това, просто я забрави, ще отшуми след няколко месеца.

ivcheto0o
01-10-2010, 06:29
4устваш се така защото раната е прясна,като мине време ще си по-добре.Колко време ли?-Това никои нз понякога трябват години.Мисля 4е ако срещеш друго моми4е ще позабравиш нещата.

GodIsLovE
01-10-2010, 06:37
Какво ли не опитах за да я спечеля обратно... бях готов ако и трябва време да и го дам питах я хиляди пъти как трябва да се променя . Не е била в моментна депресия, защото ми каза че се е чувствала така от известно време и в миналата 1 седмица го е обмисляла. Също ми каза, че причината не е в мен или в някое друго момче. Просто чувствата и били охладняли ...

NaOH
01-10-2010, 06:51
Тогава спри да мислиш за нея, започни да правиш това, което ти харесва, изпий "една" бира с приятели и ще я забравиш след време...

Scouser
01-10-2010, 07:13
Брей, човек минали са няколко дни, след като сте се разделили и ти вече мислиш, че ще умираш, че нямало любов.. Виж сега ако мине месец, два, година и тя още ти е в главата тогава става страшно, но честно да ти кажа не вярвам, че това при теб ще се случи. Излез пий биричка с приятели, както казаха по-долу, пробвай свалки с някое и друго момиче и няма и да усетиш кога вече ще си с друга мацка. Успех, бро. :)

Хепи Дейс! 8)

soul1199
01-10-2010, 08:55
остави се на течението

GodIsLovE
01-10-2010, 09:42
Честно да ви кажа сутринта излезнах навън като видях слънцето и напрао ми стана некво супер готино направо забравих за сичко в един момент. Още боли ама минава са на 17 съм имам още много живот пред мене :)

sunshinepp
01-10-2010, 09:43
остави се на течението

:-)

Scouser
01-10-2010, 09:51
Честно да ви кажа сутринта излезнах навън като видях слънцето и напрао ми стана некво супер готино направо забравих за сичко в един момент. Още боли ама минава са на 17 съм имам още много живот пред мене :)

Прав си бях, нищо ти няма. Бягай при следващата. :-D

soul1199
01-10-2010, 09:54
остави се на течението

:-)тва пък кво беше :lol: :-)

kypo
01-10-2010, 12:50
има! в софия е съсредоточена на околовръстното, лъвов мост и за по-нестандартните на площад македония 8-)

DevilWish
01-10-2010, 12:55
1во - Любов има.Ако нямаше, нямаше да правиш тази тема ;)
2ро - Не мислиш ли, че поговрката "Каквото повикало такова се обадило" в твоя случай важи в пълна сила?Ти си този, който си сменя постоянно настроенията - единият ден си луд по нея, после не я искаш и тн.Момичето ти е вървяло след задника и когато се е уморила от това и е почнала да изстива ти си разбрал какво е за теб, но късно.
Аз точно така ги разбирам нещата.
Жалко, че сте в един клас и ще се виждате всеки ден.Съмнявам се да подновите и изгубеното приятелство.
Много е гадно, но както вече са ти казали болката ще отмине ;)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-10-2010, 13:00
и ся кво..?!

kypo
01-10-2010, 13:22
и ся кво..?!
и ся искаш ли малко любов, само една супена лъжица 8-)

peshost
01-10-2010, 15:38
Еми ще ти мине, както са ти казали, няма кво повече някой да ти каже... Кога никой не може да ти каже, при всеки е различно. Но най-добре ще е да се влюбиш отново. Казвам го все едно е лесно, но не е. Като намериш подходящата ще стане.

GodIsLovE
01-10-2010, 19:21
дано...

GodIsLovE
01-10-2010, 22:51
Ново стечение на обстоятелствата. Днеска си поговорихме добре с така да се каже една от най-добрите и приятелки, която е мн добра и на мен. Тя ми каза някой неща, които незнаех за бившата ми и направо неможах да я позная, че всъщност е такъв човек. Изобщо не ме заслужава както ми казват всички. Но ако пак имам шанс с нея колкото и да искам едва ли ще я зарежа вместо да тръгна с нея.. Мамка му защо му е на човек изобщо да се влюбва ... :D