PDA

View Full Version : и аз искам да отслабна.. :(



kalpazanichka
01-10-2010, 09:03
Ето ме и мен с поредният проблем за отслабване.. :o Никога не се решавах.. Но напоследък като почнах да гледам по магазините разкошни блузкии.. и ми се искаше и аз да имам такава.. Купувах си ги ез да ги пробвам тъй като приятелките ми искаха да видят как ми стои.. :( И като се погледнех в нас на какво приличам.. :shock: Направо с етикета в пликчето и дълбоко в гардеробът.. :-# :-# И приятел си имам от 1 година и 6 месеца, но проблеът е че никога не ми е казвал че съм хубава.. никога не ме е водил по ресторанти и дори като излизаме ме води на най-затънтените места за да не ни гледът хората.. :( Когато съм го питала защо е с мен.. той винаги отговаря защото съм добричка, не съм била материалистка и т.н. :( В училище пък ниога не свалям якето.. защото ме е срам.. а лятото ходя с огромни туники.. :-k
И вчера най-накрая се реших да започна диета и да започна да водя животът който искам.. :) Започнах 90 дневната тъй като ми се стори най-здравословна.. На 16 съм, висока съм 160 см.. Тежа 70 кг.. :( исками се да стана поне 50.. :-k
Мас ви моля ако има момичета който са минали по този път да ми дадът някакви съвети.. Упражнения в къщи.. каквото се сетите.. Благодаря за търпението което ми отделихте,. :-)

vagarious
01-10-2010, 09:07
Добре де, човек.Има тоооолкова много теми за отслабването и упражненията.Само на тази страница са около 4-5.В Гугъл има сумата му и работи.Не можа ли да се поразровиш!?!?!?!? :-o
Иначе виж темите Диети-ДНЕВНИК и Диети-ДНЕВНИК 2.Убедена съм, че ще намериш каквото трябва.Просто разгледай всичко на тази страница, свързано с отслабването. :x

clever
01-10-2010, 09:08
имаш доста за сваляне.. трябва да се консултираш с диетолог :?
сама трудно ще се справиш :(

buuu
01-10-2010, 09:11
че то тфа не е много е .. само дето си малко нисичка .. аз съм 175 висока и съм 70 кг ама прили4ам на 60 щот съм и стегната ..
ем виж ся 90 дневната не я знам кфа е .. ама има една друга дето на емн лично много ми е помагала
5 дена е и се прави 2 пъти ..демек 10 дена се прай само че се пофтаря
1-2кофички kисело мялко
2-зеленчуци /колкото искаш/
3-като 1вия
4-3-5 варени яица
5-300-500гр месо/пилешко пуешко/
тая диета се съчетава със спорт ама в рам,ките на нормалното /30-40мин ходене бързо или фитнес/
за 1 седмица се свалят мах 5-6 kg .. не е много добра .. но поне има ефект след като свалиш излишните кила е добре да си нараиш едно добро захранване ..смис да се храниш здравословно и да изкл хляба сладкото и соленото .. ше си 4ук :grin: 8) :-) успех

aloveyou
01-10-2010, 09:20
Наистина най-добре ще е да отидеш на диетолог..Защото наистина имаш доста за сваляне..
Така че,отиди на диетолог..Иначе може да правиш някакви упражнения,виж и в гугъл..

Иначе приятелят ти не е прав..Той,ако те обича = трябва да ти приеме и недостатъците (в случая теглото) + не трябва да се интересува от мнението на другите..

Хайде..Успех !!!

BlackKeys
01-10-2010, 09:27
Наистина е добре да посетиш диетолог, но ако все пак не искаш карай сама.
Обаче задължително прави и упражнения-най-добре бягай, карай велоергометър, прави тае-бо, може да се запишеш и на някакъв спорт-например плуване. Недей само с упражнения вкъщи, трябва ти повече движение. Също може да отидеш и на фитнес и там да ти изготвят някаква програма.
Иначе недей да бързаш, сваляй постепенно, а не 10 кг за 1 месец примерно, иначе после със сигурност ще си ги върнеш.
Не пий газирано, яж хляб, но не бял, намали или най-добре спри сладкото, не яж пържено, чипсове, много солено, пий много вода.

И успех. :)

titinkaa
01-10-2010, 09:43
Преди две години и аз имах тоя проблем с килограмите,но един се реших и отидох при личната да ми пусне изследвания за килограмите щото мн качвах пък не ядях много и така насочи ме към диетолог тя ми пусна други изследвания и пратиха ме при една друга лекарка и тя ми каза кво да ям кво да правя и аз толкова се бях отчаяла от това че съм пълна,че още на другия ден почнах режима който ми каза и за около 2 месеца свалих 13-14кг :) бях много доволна от себе си и от постигнатото,естествено първияте 2 седмици ми беше некомфортно тъй като не можех да свикна лесно с толкова малко храна и като цяло с режима,но се стегнах и успях,това беше пролетта на 2008г. май месец спрях диетата и цяло лято не бях качила нито килограм,щото не се спирах бях почнала работа в едно заведение и имаше мн хора бях сервитьорка и като се пребера на обяд следобед бях по центъра или по кафета и всичко пеш,с рейс рядко се возех,и чак зимата декември качих 3-4кг ама нормално все пак зимата беше студена и с мн сняг и нямаше как да излизам навън всеки ден,иначе ако искаш влез в ДИЕТИ-ДНЕВНИК 2 там в момента спазваме диети може да сме ти полезни :) Успех :-)

Valento
01-10-2010, 14:47
Диета + фитнес (тичане) но от 70 на 50 кг си е сериозна стъпка , имайки предвид че организмът ти не е поставян на ограничения до сега ... 90 дневна диета не е препоръчителна за твоята възраст тъй като тя изисква по диетична храна ... консултирай се с диетолог

galu6a
01-10-2010, 14:57
Ето ме и мен с поредният проблем за отслабване.. :o Никога не се решавах.. Но напоследък като почнах да гледам по магазините разкошни блузкии.. и ми се искаше и аз да имам такава.. Купувах си ги ез да ги пробвам тъй като приятелките ми искаха да видят как ми стои.. :( И като се погледнех в нас на какво приличам.. :shock: Направо с етикета в пликчето и дълбоко в гардеробът.. :-# :-# И приятел си имам от 1 година и 6 месеца, но проблеът е че никога не ми е казвал че съм хубава.. никога не ме е водил по ресторанти и дори като излизаме ме води на най-затънтените места за да не ни гледът хората.. :( Когато съм го питала защо е с мен.. той винаги отговаря защото съм добричка, не съм била материалистка и т.н. :( В училище пък ниога не свалям якето.. защото ме е срам.. а лятото ходя с огромни туники.. :-k
И вчера най-накрая се реших да започна диета и да започна да водя животът който искам.. :) Започнах 90 дневната тъй като ми се стори най-здравословна.. На 16 съм, висока съм 160 см.. Тежа 70 кг.. :( исками се да стана поне 50.. :-k
Мас ви моля ако има момичета който са минали по този път да ми дадът някакви съвети.. Упражнения в къщи.. каквото се сетите.. Благодаря за търпението което ми отделихте,. :-)

90 дневна диета + фитнес + търпение = и ще имаш нужния резултат :)

AbbeyDawn
01-10-2010, 16:17
И аз мисля, че да свалиш 20 кг. е доста сериозна стъпка, така че най-добре иди на диетолог. Само тогава ще си сигурна в това, което правиш и най-важното - няма да е опасно за здравето ти.

MichellePhan
01-10-2010, 16:32
И аз мисля, че да свалиш 20 кг. е доста сериозна стъпка, така че най-добре иди на диетолог. Само тогава ще си сигурна в това, което правиш и най-важното - няма да е опасно за здравето ти.
[b]Съгласна съм....Аз примерно също искам,но от порядъка на 9-12 кг,а 20 са много....Ще ти дам съвет-Не е хубаво да отслабваш за кратко време много килограми,защото ще си ги върнеш още на 3-4 ден след диетата и за здравето ти не е хубаво.Почни фитнес или някакъв спорт.Но отиди на диетолог или ако не ти се занимава почни 90 дневната.И аз съм на нея обаче от утре.Знам всичко за нея,ама не мога да я приложа :?
Нека не закопчаваш дънките си така:
http://3.bp.blogspot.com/_PXq6mycpGvQ/RjHZtmd9OyI/AAAAAAAAAEM/qjJYYmqYUWA/s400/FatWomenTryingtogetpantson.jpg
А така:
http://www.superdieta.it/dieta-foto.jpg[/b


^Мноу ме кефи

daru6a1
01-10-2010, 16:35
1-во трябва да се простиш със сладкото ,, тестените изделия ,, безалкохолните напитки и всички силно калорични храни и напитки ..
2-ро яко спорт + фитнес (по възможност)
Според мен 90 дневната идея не е особено сполучлива [ ако си чувала за йо-йо ефекта .. ]] Така че яж разделно - само белтъчини ,, само въглехидрати ,, белтъчини + неутрални храни или въглехидрати + неутрални храни .. Целта не е да гладуваш ,, а да ограничаваш вредните храни за организма !!

20 килограма са сериозно нещо .. както казаха преди мен .. Вече зависи дали и друг път си се подлагала на сериозна диета и натоварване всеки ден .. ;-) Успех :-)

Unendlich
01-10-2010, 16:43
1. Зареди се с голяма доза търпение, все пак нищо не става от днес за утре.
2. Започни да спортуваш, най-важно в една диета е движението. (според мен)
3. Ограничи приемането на хляб, други тестени и сладки изделия. Наблягай повече на плодове,зеленчуци.
4. Не пий газирано, давай само вода, доста вода.
5. Не стой пред пц-то да се жалваш, отивай да спортуваш във всеки един удобен момент.
6. Ако пушиш, пиеш - намалявай
7. Внимавай да не се разболееш, че от диета да го докараш на нещо кофти. Промяната на в режима на организма влияе драстично на здравето.

Успех ! :)

antoaneta613
01-10-2010, 16:58
Оххх и аз съм 160 и тежа 61-2 кг и не се чувствам хич добре аз не сем на диета просто спрях нездравословните храни и така искам да стана 50 ама много искам и знам че ще издържа и ще успея, но жалкото е че аз заради кг си не мога да си намеря гадже! И нещото което ме мотивира е че майка ми непрекъснато ми казва колко съм дебела! И ще успея знам го! Желая ти успех и на тебе и според мен диета не е вариант ще си съсипеш организма! Недей! :-)

stelit0
01-10-2010, 17:08
защо не си направиш Vega тест .Ако искаш ми пишши на лично да ти обясня или ми влез в темата за vega тест.На същата страница е!!!и успех със свалянето на килограмите.

stelit0
01-10-2010, 17:08
защо не си направиш Vega тест .Ако искаш ми пишши на лично да ти обясня или ми влез в темата за vega тест.На същата страница е!!!и успех със свалянето на килограмите.

silviau66
01-10-2010, 17:14
Оххх и аз съм 160 и тежа 61-2 кг и не се чувствам хич добре аз не сем на диета просто спрях нездравословните храни и така искам да стана 50 ама много искам и знам че ще издържа и ще успея, но жалкото е че аз заради кг си не мога да си намеря гадже! И нещото което ме мотивира е че майка ми непрекъснато ми казва колко съм дебела! И ще успея знам го! Желая ти успех и на тебе и според мен диета не е вариант ще си съсипеш организма! Недей! :-)

Наистина ли .. ??? !! :shock: :shock: :shock: :shock:
Божичкоооо,.. Аз съм 165 и 65-66 кг.. и искам да стана 50, но ще видим какво ще стане.. и досега никой от родителите ми не ми е казвал, че съм дебела.. :shock: и като цяло много малко хора са ми го казвали.. и вероятно защото ги дразня.. ноо... (виж сега.. аз си знам че съм дебела.. и.. не е нужно някой да ми го казва..)
Още нещо.. само лигавите лапенца, които искат гадже само заради външния вид за да могат да се хвалят с него наляво и надясно избират по килограмите.. :) Много ясно, че ще предпочетат едно слабо момиче пред някоя дебела.. ;) Логично е.. Но ако всичко друго ти е наред а само килограмите са ти проблем не мисля, че трябва да имаш проблем с момчетата.. А и всичко си идва на мястото.. Щом нямаш значи най - вероятно не е дошло времето още.. :) :-) :-)
Хмм.. и аз почвам 90 дневната от утре.. :) :oops: :-)

MichellePhan
01-10-2010, 17:18
Оххх и аз съм 160 и тежа 61-2 кг и не се чувствам хич добре аз не сем на диета просто спрях нездравословните храни и така искам да стана 50 ама много искам и знам че ще издържа и ще успея, но жалкото е че аз заради кг си не мога да си намеря гадже! И нещото което ме мотивира е че майка ми непрекъснато ми казва колко съм дебела! И ще успея знам го! Желая ти успех и на тебе и според мен диета не е вариант ще си съсипеш организма! Недей! :-)

Наистина ли .. ??? !! :shock: :shock: :shock: :shock:
Божичкоооо,.. Аз съм 165 и 65-66 кг.. и искам да стана 50, но ще видим какво ще стане.. и досега никой от родителите ми не ми е казвал, че съм дебела.. :shock: и като цяло много малко хора са ми го казвали.. и вероятно защото ги дразня.. ноо... (виж сега.. аз си знам че съм дебела.. и.. не е нужно някой да ми го казва..)
Още нещо.. само лигавите лапенца, които искат гадже само заради външния вид за да могат да се хвалят с него наляво и надясно избират по килограмите.. :) Много ясно, че ще предпочетат едно слабо момиче пред някоя дебела.. ;) Логично е.. Но ако всичко друго ти е наред а само килограмите са ти проблем не мисля, че трябва да имаш проблем с момчетата.. А и всичко си идва на мястото.. Щом нямаш значи най - вероятно не е дошло времето още.. :) :-) :-)
Хмм.. и аз почвам 90 дневната от утре.. :) :oops: :-)


Ние с теб(silviau66) В диети-дневник 2 ще пишем заедно да видим коя 1-ва ще отслабне :D :razz:

silviau66
01-10-2010, 17:19
Оххх и аз съм 160 и тежа 61-2 кг и не се чувствам хич добре аз не сем на диета просто спрях нездравословните храни и така искам да стана 50 ама много искам и знам че ще издържа и ще успея, но жалкото е че аз заради кг си не мога да си намеря гадже! И нещото което ме мотивира е че майка ми непрекъснато ми казва колко съм дебела! И ще успея знам го! Желая ти успех и на тебе и според мен диета не е вариант ще си съсипеш организма! Недей! :-)

Наистина ли .. ??? !! :shock: :shock: :shock: :shock:
Божичкоооо,.. Аз съм 165 и 65-66 кг.. и искам да стана 50, но ще видим какво ще стане.. и досега никой от родителите ми не ми е казвал, че съм дебела.. :shock: и като цяло много малко хора са ми го казвали.. и вероятно защото ги дразня.. ноо... (виж сега.. аз си знам че съм дебела.. и.. не е нужно някой да ми го казва..)
Още нещо.. само лигавите лапенца, които искат гадже само заради външния вид за да могат да се хвалят с него наляво и надясно избират по килограмите.. :) Много ясно, че ще предпочетат едно слабо момиче пред някоя дебела.. ;) Логично е.. Но ако всичко друго ти е наред а само килограмите са ти проблем не мисля, че трябва да имаш проблем с момчетата.. А и всичко си идва на мястото.. Щом нямаш значи най - вероятно не е дошло времето още.. :) :-) :-)
Хмм.. и аз почвам 90 дневната от утре.. :) :oops: :-)


Ние с теб(silviau66) В диети-дневник 2 ще пишем заедно да видим коя 1-ва ще отслабне :D :razz:

Ами аз предполагам, че ще съм аз зашото имам повечко за сваляне.. ;) :-) :-) Но все пак.. ;) Ще видим.. Успех.. ;) :-) :-)

MichellePhan
01-10-2010, 17:21
Мерси и на теб =) аз имах предвид до края ама няма значение

silviau66
01-10-2010, 17:23
Мерси и на теб =) аз имах предвид до края ама няма значение

Упсс.. :oops: Съжалявам..грешно съм разбрала.. :( :-)

ledenakrasota
01-10-2010, 18:52
90-дневната диета е много тежка.Особено за дете като теб. :? Цял ден само на вода не те виждам.


Разделно хранене+ фитнес :) Това е решението.както и без газирано,много сладко и солено.

antoaneta613
01-10-2010, 19:30
Оххх и аз съм 160 и тежа 61-2 кг и не се чувствам хич добре аз не сем на диета просто спрях нездравословните храни и така искам да стана 50 ама много искам и знам че ще издържа и ще успея, но жалкото е че аз заради кг си не мога да си намеря гадже! И нещото което ме мотивира е че майка ми непрекъснато ми казва колко съм дебела! И ще успея знам го! Желая ти успех и на тебе и според мен диета не е вариант ще си съсипеш организма! Недей! :-)

Наистина ли .. ??? !! :shock: :shock: :shock: :shock:
Божичкоооо,.. Аз съм 165 и 65-66 кг.. и искам да стана 50, но ще видим какво ще стане.. и досега никой от родителите ми не ми е казвал, че съм дебела.. :shock: и като цяло много малко хора са ми го казвали.. и вероятно защото ги дразня.. ноо... (виж сега.. аз си знам че съм дебела.. и.. не е нужно някой да ми го казва..)
Още нещо.. само лигавите лапенца, които искат гадже само заради външния вид за да могат да се хвалят с него наляво и надясно избират по килограмите.. :) Много ясно, че ще предпочетат едно слабо момиче пред някоя дебела.. ;) Логично е.. Но ако всичко друго ти е наред а само килограмите са ти проблем не мисля, че трябва да имаш проблем с момчетата.. А и всичко си идва на мястото.. Щом нямаш значи най - вероятно не е дошло времето още.. :) :-) :-)
Хмм.. и аз почвам 90 дневната от утре.. :) :oops: :-)
И аз почвам 90 дневната от утре :-) ще сме заедно :) И всичко което казах е истина и само кг не са мии наред! Направо ми се реве честно :(

antoaneta613
01-10-2010, 19:33
И освен това да допълня
Усещам че без диета няма да стане въпреки че по горе казах че няма смисъл сега не съп убедена в това че може без диета затова почвам 90 дневната от утре :)

MichellePhan
01-10-2010, 19:38
Да направим ли тема за 90 дневната диета и тези,който я спазват от утре?Само за 90 дневната

r0ckst4r
01-10-2010, 20:50
Без спорт няма да стане, това трябва да ти е пределно ясно. Аз свалих 18 кг за 3-4 месеца с много много бягане. Взимах Л-Карнитин - доста помага, препоръчвам ти го. Не съм привърженик на диети - просто не яж сладко, солено, тестяно, газирано и пържено. Вечеряй в 18:00, не в 22:00 :) Туй то. Един път свикнеш ли с режима ще спортуваш с удоволствие... поне така стана с мене ;) :grin:

Spider4eto
01-11-2010, 09:09
Аз съм на 90дневната от миналия вторник. 1,67-8 съм и тежа 69кг, което си е доста. Целя се към 55 ама всичко с времето си. Много положителни работи съм чела за диетата, а и много мои познати успяха да отслабнат благодарение на нея. Но за да е наистина успешна си трябва и спорт, както казват в предишните коментари. Аз си купих един кростренажор(така май се казва) и си въртя по 30 мин на ден. Ако имам повече време си пускам филм и въртя по час и половина. И много силна воля трябва да имаш. На мен първите 2 дена бяха повече от кошмарни, виждах всякакви вкусотии като си затварях очите и т.н. , ама се свиква :) Успех на всички !!!

myl0weee
01-11-2010, 09:48
Да направим ли тема за 90 дневната диета и тези,който я спазват от утре?Само за 90 дневната


има си тема за 90 дневната направена от Ивето или нещо такова.. разрови се, ще я намериш.

silviau66
01-11-2010, 12:10
Да направим ли тема за 90 дневната диета и тези,който я спазват от утре?Само за 90 дневната


има си тема за 90 дневната направена от Ивето или нещо такова.. разрови се, ще я намериш.

Ехейй.. откога не съм виждала тази темичкаа.. :Х
То има доста писано в нея.. Ама кой знае каде се е загубила.. :lol: :( Аз ще потърся пък дано я видя някаде.. ;) :-) Но може би няма голям смисъл при положение, че има нова тема за всички диети.. :-)

Inn0cenCe
01-31-2010, 16:00
Аз лично винаги съм спазвала тази.

1 ден – кисело мяко с мюсли
2 ден – натурален сок и плодове
3 ден – ориз
4 ден – кисело мяко с мюсли
5 ден – пълнозърнест хляб и сирене
6 ден – зеленчуци
7 ден – кисело мяко с мюсли
8 ден – вода плодове

Повтаря се 2 пъти (тоест 16 дена) и е супер ефикасна ако искаш да отслабнеш с приблизително 5-6 кг., но щом искаш да станеш 50 ю, найстина треа да се посъветваш с диетолог ;) .