PDA

View Full Version : проблем с момиче



axam
01-10-2010, 12:31
Добре слушайте моята история сега :D Начи искам да разбера едно момиче дали има симпатии като повече от приятел или въобще дали ме харесва.То си е очевадно че има някакви симпатии , но просто много ми харесва и не искам да ме одреже.Нямам проблем с момичетата , просто искам съвет спрямо тази ситуация , защотото момичето ми дава смесени сигнали и не сам сигурен дали наистина изпитва същите чувства като мене ... Един приятел ми предложи , да я накарам да ревнува и ако ме пита кво е тва момиче значи има чувства към мене , а един друг фр ми каза да страня от нея ако доиде при мене 2-3 пъти за 1 седмица значи иска нещо повече .. Какво ще кажете вие по въпроса , очаквам и критика относно темата :D И забравях да допълня че всеки би ми казал да говоря с нея , макар че имаме много добри контакти насаме , пак не става някак си , не искам да изглеждам аз подмол в ситуацията , искам да я накарам тя да ме гони. :D Мерси предварително .

axam
01-10-2010, 12:41
Ама не съм такъв по принцип , не съм свикнал да се съсредоточавам в/у едно момиче и да и варвя след г*за , просто искам да разбера дали ме харесва и да знам дали да действам тогава .. :-o

aloveyou
01-10-2010, 13:11
Отиди и я попитай = друг начин просто няма..А и ние тука не можем да ти кажем,дали е влюбено или не

a1a2b3v
01-10-2010, 13:20
Не мисля, че ако идва повече от 2-3 пъти седмично при теб те харесвя.. Ти кво при приятелите ходиш по 1 път седмично ли?! Или излизаш с тях когато можеш?? Това, че идва при теб значи, че си и приятен, н определено не значи , че те харесва на 100 процента. Мисли реално :shock:
:razz:
Сори за последното емотиконче просто не се здържах да се разсмея обещавам нема вече...
По-добре изчакай .. ако те харесва с времето ще си проличи. :)

axam
01-10-2010, 13:25
Ти просто не си разбрал смисъла .. смисъла според мене е че ако идва да ме заприказва без кой знай какви доводи , стига само и как е кво праиш и как си , може да има симпатии , това имах предвид , то е ясно че и приятелите идват и те питат кво праиш как си , ама аз момичета приятелки нямам така че , и тя го знае много добре :D

a1a2b3v
01-10-2010, 13:29
Та такаа първо аз съм момиче, така че без изрази като " не си разбРАЛ"
Второ аз всеки ден досаждам така на едно момче от моя клас просто защото е забавен :grin: Вярвай ми това, не значи, че те харесва. :)

doomkillerr
01-10-2010, 13:30
просто искам да разбера дали ме харесва и да знам дали да действам тогава .. :-o

хе-хе - де да беше толкова лесно... Няма как да си напълно сигурен по какъв начин те харесва момичето - дали само, като много добър приятел или иска нещо повече, така като не ти се рискува да направиш първата крачка! :?

axam
01-10-2010, 13:47
Та такаа първо аз съм момиче, така че без изрази като " не си разбРАЛ"
Второ аз всеки ден досаждам така на едно момче от моя клас просто защото е забавен :grin: Вярвай ми това, не значи, че те харесва. :)

Добре извинявай че те обърках с момче , добре тогава чакам някакви съвети , само без разкриване на чувствата , макар че и тва време ще дойде , просто мисля че е малко рано.

DevilWish
01-10-2010, 13:49
Отиди и я попитай = друг начин просто няма..А и ние тука не можем да ти кажем,дали е влюбено или не
Така е ;) Обаче това, че казваш, че искаш едва ли не тя да върви след твоя задник е доста глупаво ;) Не си ти този, които решава ;)

axam
01-10-2010, 14:03
Защото ми върти номера .. единия ден е по близка с мене от всякога , а на другия ден не ме поглежда даже , а да не говорим за предните дни за какви погледи и как по цял ден се гледаме (в едно даскало сме-в един клас също което усложнява много ситуацията) :o )

soul1199
01-10-2010, 14:24
Защото ми върти номера .. единия ден е по близка с мене от всякога , а на другия ден не ме поглежда даже , а да не говорим за предните дни за какви погледи и как по цял ден се гледаме (в едно даскало сме-в един клас също което усложнява много ситуацията) :o )ми начи и тя се пита дали я харесваш :lol:

DJEB
01-10-2010, 14:31
говорете! с говорене става работата.и не се прави на тъп и да я караш да ревнува и подобни простотии,защото ако тя наистина те харесва и ти й се правиш по тоя начин на интересен ше я загубиш

a1a2b3v
01-10-2010, 14:51
Защото ми върти номера .. единия ден е по близка с мене от всякога , а на другия ден не ме поглежда даже , а да не говорим за предните дни за какви погледи и как по цял ден се гледаме (в едно даскало сме-в един клас също което усложнява много ситуацията) :o )

Хмм човек твоето е сложно.. няма как да ти помогна :?
Първо трябва да обясниш какво точно имаш предвид под "близка"?! В смисъл намеквала ли е, че те харесва? :?

ivcheto0o
01-10-2010, 15:03
Не слушай приятелите си. Ако направиш така,че да ревнува ще се ядоса и няма да те погледне,ако наистина те харесва.
Ако не и обръщаш внимание и страниш от нея ще реши,че не те интересува.


просто и кажи :)

axam
01-10-2010, 15:16
заведи я на кафе и и кажи какво чувстваш.ако и тя испитва същото си на кеф,ако не-просто ще те отреже и това е.живот :D

Значи първия проблем е че сме от различни градове,което прави задачата ми да излезна с нея по трудна.Иначе излизам всеки ден с нея на кафе , но приятелката и е лепка и най-малкото е като сме 3-ма.Иначе сме излизали 2 пъти на кафе , но това беше преди и тя тогава се одръпна и точно за тези смесени сигнали говоря ... Немога да разбера какво мисли и какво иска.След като се одръпна аз се бях отказал нацяло , но си въстановихме отношенията и сега сме по близки и от преди ...

axam
01-10-2010, 15:23
Защото ми върти номера .. единия ден е по близка с мене от всякога , а на другия ден не ме поглежда даже , а да не говорим за предните дни за какви погледи и как по цял ден се гледаме (в едно даскало сме-в един клас също което усложнява много ситуацията) :o )

Хмм човек твоето е сложно.. няма как да ти помогна :?
Първо трябва да обясниш какво точно имаш предвид под "близка"?! В смисъл намеквала ли е, че те харесва? :?

Тва е другия проблем , един миг ми намеква че ме харесва , в другия миг не ...

terii
01-12-2010, 10:07
Та такаа първо аз съм момиче, така че без изрази като " не си разбРАЛ"
Второ аз всеки ден досаждам така на едно момче от моя клас просто защото е забавен :grin: Вярвай ми това, не значи, че те харесва. :) Дении да не говориш за Калинката :lol:

a1a2b3v
01-12-2010, 17:54
Та такаа първо аз съм момиче, така че без изрази като " не си разбРАЛ"
Второ аз всеки ден досаждам така на едно момче от моя клас просто защото е забавен :grin: Вярвай ми това, не значи, че те харесва. :) Дении да не говориш за Калинката :lol:
А па ти как позна?! :o :-D

maistorluk
01-12-2010, 18:01
блазе ми на мене. аз си имам най-добър фр момиче. тя ми е помагала в много ситуации. for you Pisa :D :D :D :D

loliii
01-12-2010, 18:04
Ама не съм такъв по принцип , не съм свикнал да се съсредоточавам в/у едно момиче и да и варвя след г*за , просто искам да разбера дали ме харесва и да знам дали да действам тогава .. :-o
Ти не си ли разбрал до сега, че момчетата правят първата крачка? Ако тя те харесва сега сигурно те чака ти да направиш нещо. Тъй че или действай или нищо няма да излезе.

iveetyy
01-12-2010, 18:21
Не искаш да й казваш ?..Ми целуни я тогава ;д

a1a2b3v
01-12-2010, 18:23
Ама не съм такъв по принцип , не съм свикнал да се съсредоточавам в/у едно момиче и да и варвя след г*за , просто искам да разбера дали ме харесва и да знам дали да действам тогава .. :-o
Ти не си ли разбрал до сега, че момчетата правят първата крачка? Ако тя те харесва сега сигурно те чака ти да направиш нещо. Тъй че или действай или нищо няма да излезе.

Мдаа тва май е най-полезното мнение тук ;-) . Айде действай и после да кажеш какво е станало :wink: .

fangleechn
01-12-2010, 19:13
Мисля, че това за ревността не струва. Поради тази причина, че мацката ще ти се разсърди, че си постъпил така с нея, за да разбереш дали наистина те харесва. Според мен просто трябва в един хубав ден в най-удобния момент да и го признаеш, откровено точно и ясно. Не е нужно да я съблазняваш с някакви неща. Просто бъди честен и изплюй камъчето. :-D

ceballos1990
01-13-2010, 13:30
Еми човече свали я но не с клоунси палячовски наркомански и идьотски изпълнения не бъди пиания пичака с бирата а естествен такъв какъвто си:)

xXxsyndromexXx
01-15-2010, 16:31
абе не мога да ви разбера момчетата искате момичетата да тичат след вас...тфа ТОТАЛНО НЕ СЕ ХАРЕСВА НА МОМИЧЕТА..!!! Щото просто не си мисли, че всяко момиче дори да те харесва ще го направи.. може би просто я покани на кино.. и такам.. :)

Li0nesS
01-15-2010, 16:38
Дали има някакви чувства към теб си знае само тя.
:) Това с ревнуването - не го прави, само ще я загубиш :? ...Просто говори с нея и бъди себе си. А и не е лоша идея, ако не се получава с разговорите да и намекнеш в скайп примерно или чрез смс...но трябва да е деликатно... :neutral:

axam
01-23-2010, 12:17
спрях да пиша по темата , защото направих точно това което ме съветвахте да не го правя да я карам да ревнува , тя ми се разсърди много и се скарахме.След като се опитвах да я забравя тя ми звънна и се сдобрихме пак и се не искам да направя грешна стъпка отново.Точно бях я забравил и сега пак започва всичко отначало , само че сега е много по добре от преди , но пак ми дава смесени сигнали : например единия ден ми казва приятел в нужда се познаваа , което ме обърква тотално , а другия положителен сигнал е че постоянно се закачаме , даже бих казал и натискаме и въобще не се дърпа даже идва при мен , пробвах да я барам навсякаде и нищо не казва въобще не се дърпа , според вас какво е положението? :oops:

kypo
01-23-2010, 12:19
нема смисъл да си губиш времето. вади парата и и казвай - качвай се на клона и да почваме купоня 8-)

edi_koq_si
01-23-2010, 12:25
кви са тия "искам да я накарам тя да ме гони".. пфф в дрешно време кво ви става на момчетата??? вие трява да праите първата крачка... кво чакате моми4ето да е първо... :х

buuu
01-23-2010, 12:29
off ne mi se 4ete ;dd

axam
01-23-2010, 15:44
искам да се уверя напълно дали има чувства към мене , та впрочем ви питам как да съм сигурен , като ми дава смесени сигнали , всеки казва няма начин да не разбереш когато някоя те харесва , но в моята ситуация е много трудно ...

ScarletBite
01-23-2010, 16:43
Да я накараш да ревнува? :lol: :lol:
Много ми е интересно как, ако се зарибяваш с други, ще впечатлиш нея, ама хайде... :lol: Най-много след време, когато тръгнеш да я сваляш, да реши, че просто "пробваш", както и с момичетато отпреди...

Просто започни да й показваш.Търси близостта й, докосни ръката й, прегърни я, целуни я, признай й... просто направи това, което чувстваш, че трябва да направиш. :)

axam
01-23-2010, 16:47
Да я накараш да ревнува? :lol: :lol:
Много ми е интересно как, ако се зарибяваш с други, ще впечатлиш нея, ама хайде... :lol: Най-много след време, когато тръгнеш да я сваляш, да реши, че просто "пробваш", както и с момичетато отпреди...

Просто започни да й показваш.Търси близостта й, докосни ръката й, прегърни я, целуни я, признай й... просто направи това, което чувстваш, че трябва да направиш. :)

Докосвал съм я по ръката и навсякъде не се дърпа въобще , но не искам изведнъж да я целуна и да ми бие шамар пред целия клас или където и да е , не искам да ме отреже просто така ..

Slave4You
01-23-2010, 18:40
Не мисля, че ще постигнеш нещо, като я избягваш, за да видиш дали те харесва, или като я караш да ревнува.. Зависи от момичето но мен лично това би ме отказало от момчето + това не си мисли, че сме толкова тъпи да не се досетим защо някое момче ни кара да ревнуваме. :D Според мен трябва просто да даваш, казваш й как стоят нещата. Щом си казал, че има симпатии към теб, не виждам къде е прблемът:)

kombarka
01-23-2010, 20:31
[quote="axam"]Добре слушайте моята история сега :D quote]

Не слушаме, а четеме.

Ke6o
01-23-2010, 20:55
Отиди и я попитай = друг начин просто няма..А и ние тука не можем да ти кажем,дали е влюбено или не

+1 :)

axam
01-23-2010, 23:12
Аве искам да съм напълно сигурен че има чувства към мене затова не ми се действа ... ще чакам по явни намеци и тогава може би ще действам :?

DaemonBoy
01-23-2010, 23:15
Аве искам да съм напълно сигурен че има чувства към мене затова не ми се действа ... ще чакам по явни намеци и тогава може би ще действам :?
Ако изчакаш много дълго, тя може да загуби интерес.По-добре говори с нея и да не ти пука, ако те отреже.Момичета и жени по света много...

axam
01-23-2010, 23:29
Аве искам да съм напълно сигурен че има чувства към мене затова не ми се действа ... ще чакам по явни намеци и тогава може би ще действам :?
Ако изчакаш много дълго, тя може да загуби интерес.По-добре говори с нея и да не ти пука, ако те отреже.Момичета и жени по света много...

да ама последно време , моментите които имам с нея ме накараха да се привържа много към нея и мисля че ми мирише на влюбване :D Не искам да ме отреже , защото много ще страдам ...

playboyche
01-24-2010, 00:07
Не мисля, че ако идва повече от 2-3 пъти седмично при теб те харесвя.. Ти кво при приятелите ходиш по 1 път седмично ли?! Или излизаш с тях когато можеш?? Това, че идва при теб значи, че си и приятен, н определено не значи , че те харесва на 100 процента. Мисли реално :shock:
:razz:
Сори за последното емотиконче просто не се здържах да се разсмея обещавам нема вече...
По-добре изчакай .. ако те харесва с времето ще си проличи. :)

DevlLady666
01-24-2010, 02:06
Алоууу ние момичетата никога не ходим зад вашите гъзове!
Не слушаи тъпите си приятели, защото и те толкова разбират..
Едно момиче може да дойе и 100 пъти в седмицата при тебе и пак да те харесва само като приятел. От личен опит го знам..
Не се опитвай да я караш да ревнува, така ако има чуства към теб няма да ти каже нищо..
Изчакай, ако те харесва ще си проличи. Може да не е днес или утре, но все някога ще стане.
Обмислял ли си варианта вместо да и вътртите номерца с приятелчетата си, да поговорш с нея ?!
Не, няма да те отреже, поне ако държи на теб достатъчно и да не те харесва ще намери начин да ти го каже така, че да не се почустваш като отрепка..
Иедна последна забележка. Ние не слущаме, ние четем, това което си написал

Hilary_
01-24-2010, 07:27
и аз искам много неща ама НЕМААА ..

извод: Не се прави на много вървежен с думите "тя искам да ме гони", защото хич не върви вече .. или отиваш и я питаш (демек ти задвижваш нещата) или си намираш някоя спрънджа дету ще ти лиже краката и не само .. 8-) 8-)

056
01-24-2010, 08:46
нема смисъл да си губиш времето. вади парата и и казвай - качвай се на клона и да почваме купоня 8-)

Най-смисления коментар :lol:

axam
01-24-2010, 09:30
в началото ви казах че бяхме се скарали и оставих нещата на произвола , в смисъл тя ако дойде .. дойде , ако не все ми е тая и в крайна сметка дойде .. Искам да кажа вече че аз ще направя първата крачка това е ясно , просто искам някъкъв по явен намек :?

BlueParadise
01-24-2010, 09:43
але няма да чакаш намеци... няма я истнската тръпка така... какво ще стани ако те отреже? няма да можеш да я погледнеш ли..ще те е срам ли...или ти е под достойнството да те отрежат...няма кой да чакаш... утиваш или я целуваш или си избираш някакъв начин който ще ти е удобен... :smt023

axam
01-24-2010, 09:56
але няма да чакаш намеци... няма я истнската тръпка така... какво ще стани ако те отреже? няма да можеш да я погледнеш ли..ще те е срам ли...или ти е под достойнството да те отрежат...няма кой да чакаш... утиваш или я целуваш или си избираш някакъв начин който ще ти е удобен... :smt023

и тва съм го мислел , тей като имам по 5 пъти на ден възможност да я целуна.Иначе не ме е страх толкоз от отрязването , а това че ще я виждам всеки ден , тей като сме от 1 клас и става малко тъпо , да не мога да я погледна и нищо да не и кажа :shock:

BlueParadise
01-24-2010, 10:05
естествено,че нещата ще се променят до известна степен ако те отреже...но ако не го направи :) ? ако те отреже и кажи,че тва не е основание приятилските ви отношения да се влошат... Просто ще е мааалко по-различно.. няма да е последната която ще харесваш :D

Manekena7
01-24-2010, 13:37
пипни и путката ако се дръпне я нахрани ако се захили нещо си готов ;д