PDA

View Full Version : Левкимия



sweatkiss
01-10-2010, 14:44
Здравейте ,имам нужда от помощта ви.Моля ако има някой сред вас ,който е успешно излекуван от левкемия да ми пише на ЛС :) интересувам се от подробности и имам въпроси...Благодаря предварително...

heiress
01-11-2010, 00:49
Ами, брата на една моя приятелка е успешно излекуван от левкимия, но незнам аз самата колко мога да ти бъда полезна.

batkodoki
01-11-2010, 09:50
Здравейте ,имам нужда от помощта ви.Моля ако има някой сред вас ,който е успешно излекуван от левкемия да ми пише на ЛС :) интересувам се от подробности и имам въпроси...Благодаря предварително...

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

"левкемия" е популярно сборно заглавие на редица заболявания с различна степен на клинична изява и различна прогноза.

важно е да се упомене за какво точно иде реч.

Sigrina
01-11-2010, 10:45
Както каза Батко ти Доки, трябва да споделиш повече информация.
И все пак - моята братовчедка успешно се излекува от левкемия, слава Богу, така че мога да ти препоръчам добър лекар. Ако кажеш от къде си разбира се?

sweatkiss
01-14-2010, 21:18
Благодаря ви но не става въпрос за мен а за един мой приятел който замина да се лекува в чужбина,но е доста потаен и не споделя много неша затова ако има някой успешно излекуван исках да задам накой въпроси ,но все пак благодаря за отделеното време :)