PDA

View Full Version : Как ще реагирате на това нещо?



aspect
01-10-2010, 15:49
Имам си сериозна приятелка от 2 години и половина, но последната година си имаме проблеми та това няма значение.. сега бяхме скарани месец някъде и днес се видяхме..и аз с такова голямо желание исках да я видя, но тя ми сподели нещо което ме шокира и ми развали желание за каквото и да било --> Значи всяка година я карам да дойде с мен на нова година и всеки път казва на другият ден сам на работа и ще си я карам вкъщи и аз след дълго мрънкане приемам факта и така 3 години пропуска с мене НГ та проблема е че тая година я молих цял месец да дойде с мене и тя пак същото оправдание. И днеска така ми казва бях си до 22:00 вкъщи и дошъл колега някъв с приятели и я накарали да отиде с тях на купон за НОВА ГОДИНА( Аз нейното гадже я моля цял месец да дойде с мене, а с някви непознати се навива за 10 мин).. та като се видяхме сега реагирах все едно нищо не е станало, но отвътре ми избива на бяс за такава долна постъпка...може сега да кажете късай я ама я обичам и не е толкова просто незнам дали ще забравя това което е направила..кажете си мнението, но не бъдете много крайни.. :oops: може да изглеждам глупак в ситуацията, но я обичам и незнам какво да правя.. Аз и казах че това е тъпа постъпка тя каза че не се чуства виновна... :x

vagarious
01-10-2010, 15:52
Ориентирвай се към завършек на връзката ви.Аз ако съм на твое място - да съм прекратила всичко.Въобще няма да го търпя това. :?

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-10-2010, 15:53
нормално е да се ядосаш...женските сме тъпи*о да казах го*

гадно е постъпила...
лигла..

aspect
01-10-2010, 15:57
нормално е да се ядосаш...женските сме тъпи*о да казах го*

гадно е постъпила...
лигла..


Да лигла на 20 год ...гони 21..
Много съм разочарован... :( :( :(
жените сте много долни понякога, като ви обича някой му се качвате на главата..
а аз можех да избеснея днеска ама какво да се скараме пак и да не я видя пак цял месец...затова реагирах спокойно колкото можах.. :oops:

sunshinepp
01-10-2010, 16:01
Ориентирвай се към завършек на връзката ви.Аз ако съм на твое място - да съм прекратила всичко.Въобще няма да го търпя това. :?

още повече, чеее е 3 години.. :shock:

soul1199
01-10-2010, 16:03
мн кофти :? нз,може да не е искала с тебе да прекара НГ,смсисъл можед а не е искала с тая компания с която е знаела,че ще си на НГ,може да не и допада и за тва да си е намерила оправдание :?

ThedramaQueen
01-10-2010, 16:04
Имам си сериозна приятелка от 2 години и половина, но последната година си имаме проблеми та това няма значение.. сега бяхме скарани месец някъде и днес се видяхме..и аз с такова голямо желание исках да я видя, но тя ми сподели нещо което ме шокира и ми развали желание за каквото и да било --> Значи всяка година я карам да дойде с мен на нова година и всеки път казва на другият ден сам на работа и ще си я карам вкъщи и аз след дълго мрънкане приемам факта и така 3 години пропуска с мене НГ та проблема е че тая година я молих цял месец да дойде с мене и тя пак същото оправдание. И днеска така ми казва бях си до 22:00 вкъщи и дошъл колега някъв с приятели и я накарали да отиде с тях на купон за НОВА ГОДИНА( Аз нейното гадже я моля цял месец да дойде с мене, а с някви непознати се навива за 10 мин).. та като се видяхме сега реагирах все едно нищо не е станало, но отвътре ми избива на бяс за такава долна постъпка...може сега да кажете късай я ама я обичам и не е толкова просто незнам дали ще забравя това което е направила..кажете си мнението, но не бъдете много крайни.. :oops: може да изглеждам глупак в ситуацията, но я обичам и незнам какво да правя.. Аз и казах че това е тъпа постъпка тя каза че не се чуства виновна... :x


и що да те съветваме, тоест - заповядваме, да скъсаш с нея :lol: ? Верно, много тъпа постъпка, ама заслужава ли си? Ти пробва ли поне да я питаш защо го е направила?


п.п. Не я защитавам, обективна съм. Иначе мисля, че е тъпа лигла както някой хора по-горе :-|

disGLOster
01-10-2010, 16:06
Доста подла постъпка от нейна страна.
А винаги ли прикриваш така чувствата си.Дори да си й бесен си траеш?
Сигурно трябва да си изпуснеш нервите,за да й вземеш страха.Може да е свикнала да й се разминава.Не позволявай да свикне с това.

aspect
01-10-2010, 16:06
мн кофти :? нз,може да не е искала с тебе да прекара НГ,смсисъл можед а не е искала с тая компания с която е знаела,че ще си на НГ,може да не и допада и за тва да си е намерила оправдание :?

Е тя по принцип си е домашарка пък аз обичам да се забавлявам купони, диско и т.н. та много пъти съм я карал с мене ама за нея по важна е работата..та с хората дето бях и е приятно просто каза, че така се е получило карала си с техните нова година до 22:00 и по някое време и станало скучно и се звъннало на вратата и какво гледа шефа и от работата с още 2 подпиинали момчета и за 10 минути я навили.. а аз съм сигурен че с нас щеше да си изкара много по яко...
и сега незнам как да реагирам да и простя ли или да задълбоча проблема, че тамън сме се горе долу сдбрили, а тя го приема все едно нищо не е станало а дълбоко в мене съм много бесен и ми идва толкова много лоши неща да и кажа ама с риск да не я видя повече

soul1199
01-10-2010, 16:10
мн кофти :? нз,може да не е искала с тебе да прекара НГ,смсисъл можед а не е искала с тая компания с която е знаела,че ще си на НГ,може да не и допада и за тва да си е намерила оправдание :?

Е тя по принцип си е домашарка пък аз обичам да се забавлявам купони, диско и т.н. та много пъти съм я карал с мене ама за нея по важна е работата..та с хората дето бях и е приятно просто каза, че така се е получило карала си с техните нова година до 22:00 и по някое време и станало скучно и се звъннало на вратата и какво гледа шефа и от работата с още 2 подпиинали момчета и за 10 минути я навили.. а аз съм сигурен че с нас щеше да си изкара много по яко...
и сега незнам как да реагирам да и простя ли или да задълбоча проблема, че тамън сме се горе долу сдбрили, а тя го приема все едно нищо не е станало а дълбоко в мене съм много бесен и ми идва толкова много лоши неща да и кажа ама с риск да не я видя повечеговори с нея,няма смисъл да си криеш чувствата,кажи й че не ти е станало приятно от факта,че се е навила да ходи с онези,а с теб-не

ivcheto0o
01-10-2010, 16:11
Ориентирвай се към завършек на връзката ви.Аз ако съм на твое място - да съм прекратила всичко.Въобще няма да го търпя това. :?

aspect
01-10-2010, 16:12
Доста подла постъпка от нейна страна.
А винаги ли прикриваш така чувствата си.Дори да си й бесен си траеш?
Сигурно трябва да си изпуснеш нервите,за да й вземеш страха.Може да е свикнала да й се разминава.Не позволявай да свикне с това.

Аз съм търпелив човек докато не гръмне фитила тогава става страшно.. ако беше някоя друга досега да сам я скъсал 10 пъти ама проблема е че ми в влязла под кожата...преди и аз бях така за нея вече не съм сигурен в нищо щото само за работа мисли откакто почна работа всичко отиде по дяволите иначе преди всичко беше като на приказка...сега не ми пуска и секс щото съм и бил мрънкал само да се виждме и секс да правиме, а аз просто искам всичко да имамe в връзката...преди даже всеки ден го правехме сега няма секс :x :lol:
и незнам докога ще я търпя..и и викам що не ме скъсаш а тя вика че ме обичала и много държала на мене само каза че съм я отвръщавал с моето поведение...

XTREMEFREERIDE
01-10-2010, 18:15
Т'ва момиче е зле.В пълния смисъл на думата "зле".
На твое място сериозно бих се замислила,дали ме обича. :? :?

0nem0retIme
01-10-2010, 18:50
Офф,тая па к'во се прави на интересна?!На 20 години?!А после се спори,че ние,по-малките не сме знаели какво искаме и бла-бла-бла...
Бъди си с нея,но вече не й обръщай такова внимание,спри да я тъсиш и т.н.Ако тя не те потърси и не прояви желание да се видите,направо я зарязвай.Не си заслужава да си тровиш нервите за такава.

sexa_na_kompleksa
01-10-2010, 18:54
Може да не е искала да откаже на шефа си...
Знам ли, и аз не го разбирам това. Бих зарязала работата си и бих била с любимия си. Ама разни хора, разни идеали...
Трябвало е да й покажеш, че не ти е приятно. Не да вдигаш луди скандали, но не и да си го държиш в теб. Тя сега от къде да знае, че ти си бесен? Пък ти нищо няма да спечелиш, ако си мълчиш само и си го държиш в теб.

aspect
01-10-2010, 19:05
Може да не е искала да откаже на шефа си...
Знам ли, и аз не го разбирам това. Бих зарязала работата си и бих била с любимия си. Ама разни хора, разни идеали...
Трябвало е да й покажеш, че не ти е приятно. Не да вдигаш луди скандали, но не и да си го държиш в теб. Тя сега от къде да знае, че ти си бесен? Пък ти нищо няма да спечелиш, ако си мълчиш само и си го държиш в теб.

е писах и СМС-и тя така ми върна:

1-vi nikoi ne te kara prejivqvash ne6to, ni6to ne e stanalo za da go prejivqvqsh...( тука и казах, че като се прибирах към нас ми стана много тежко от това което чух и че постъпката и е много тъпа и долна)
2-ri otnosno nova godina prosto vseki si napravi razli4ni planove.tova e vsi4ko!!!
3-ti 6te te pomolq samo da ne ti hrumne da idvash do rabotata i da pravish prostotii, i da me izlagash pred horata
4-ti za6toto imash imash dosta razvinteno vuobrajenie, tova e vsi4ko koeto 6ti kaja...( а тука си мисли, че ще ходя да се бия с шефа й щото знае че съм луда глава и си пазя мойто ако трябва и с бой ама е в грешка не мислех да ходя да се бия)

и да не кажете, че съм някъв смотаняк не е така на 23 години съм имам доста опит, но жените са трудно разгадаеми същества и на всяка възраст е възможно любовта да ви оплете в мрежите си и да се появят такива проблеми - да аз ще се справя с ситуацията просто исках да споделя да ми олекне и да видя вие какво ще кажете по въпроса.. =;

umri
01-10-2010, 19:52
Имам си сериозна приятелка от 2 години и половина, но последната година си имаме проблеми та това няма значение.. сега бяхме скарани месец някъде и днес се видяхме..и аз с такова голямо желание исках да я видя, но тя ми сподели нещо което ме шокира и ми развали желание за каквото и да било --> Значи всяка година я карам да дойде с мен на нова година и всеки път казва на другият ден сам на работа и ще си я карам вкъщи и аз след дълго мрънкане приемам факта и така 3 години пропуска с мене НГ та проблема е че тая година я молих цял месец да дойде с мене и тя пак същото оправдание. И днеска така ми казва бях си до 22:00 вкъщи и дошъл колега някъв с приятели и я накарали да отиде с тях на купон за НОВА ГОДИНА( Аз нейното гадже я моля цял месец да дойде с мене, а с някви непознати се навива за 10 мин).. та като се видяхме сега реагирах все едно нищо не е станало, но отвътре ми избива на бяс за такава долна постъпка...може сега да кажете късай я ама я обичам и не е толкова просто незнам дали ще забравя това което е направила..кажете си мнението, но не бъдете много крайни.. :oops: може да изглеждам глупак в ситуацията, но я обичам и незнам какво да правя.. Аз и казах че това е тъпа постъпка тя каза че не се чуства виновна... :x
Това, което можеш да направиш е да си сериозно обиден доста време..., ако и пука поне малко ще се мазни и ще се опитва да оправи нещата. Абе копеле какви са тия връзки 3 години "последната година се караме" ееее не. Аз, ако издържа някоя повече от 2-3 седмици, пак добре. Чак не мога да си го представя.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-11-2010, 14:27
нормално е да се ядосаш...женските сме тъпи*о да казах го*

гадно е постъпила...
лигла..


Да лигла на 20 год ...гони 21..
Много съм разочарован... :( :( :(
жените сте много долни понякога, като ви обича някой му се качвате на главата..
а аз можех да избеснея днеска ама какво да се скараме пак и да не я видя пак цял месец...затова реагирах спокойно колкото можах.. :oops:
годините не са фактор...а и не всяко момиче "се качва на главата" на момчето,което я обича.. :?

pebals
01-11-2010, 14:57
ехх защо всички са ''за'' да късате..така ли се решават проблеми.. говори отново...обесни й,че си държал много да е била с тебе и ти е било неприятно от факта,че е била с друга компания..може пък да си има причина и да ти каже каква е тя :)

RememberxMe
01-11-2010, 15:00
А мислил ли си си ,че може да ти изневерява? :?

3oPuTy
01-11-2010, 15:06
Били сте скарани месец ... т.е. на Н.Г. също сте били скарани,така че е нормално да не иска да излиза с теб :)
Освен това,защо не я попиташ,каква е причината да не иска да празнува с теб?!Може би няко от компанията ти я дразни ... или си има няк'ва друга причина :)

Sofff
01-11-2010, 15:24
супер смотана постъпка поговори с нея и й кажи как си се почуствал

Abigoria
01-11-2010, 15:52
Писнал си й. Примири се ;)

ThePowerOfLove
01-11-2010, 15:59
Говори с нея. Не си затваряй очите, само за да не я загубиш. Проблемите трябва да се решават, а не да се премълчават :)

T91
01-11-2010, 16:23
мн кофти :? нз,може да не е искала с тебе да прекара НГ,смсисъл можед а не е искала с тая компания с която е знаела,че ще си на НГ,може да не и допада и за тва да си е намерила оправдание :?

Е тя по принцип си е домашарка пък аз обичам да се забавлявам купони, диско и т.н. та много пъти съм я карал с мене ама за нея по важна е работата..та с хората дето бях и е приятно просто каза, че така се е получило карала си с техните нова година до 22:00 и по някое време и станало скучно и се звъннало на вратата и какво гледа шефа и от работата с още 2 подпиинали момчета и за 10 минути я навили.. а аз съм сигурен че с нас щеше да си изкара много по яко...
и сега незнам как да реагирам да и простя ли или да задълбоча проблема, че тамън сме се горе долу сдбрили, а тя го приема все едно нищо не е станало а дълбоко в мене съм много бесен и ми идва толкова много лоши неща да и кажа ама с риск да не я видя повече


1-во Тоя тип е шеф .
2-ро Тя може и да се е почувствала длъжна да отиде .
3-то Намирисва ми на гнило и на абсолютно курвенска история ...

ПС- Махай я тая . Нищо чудно и да има сексуални отношения с този шеф . Ти си и гадже, тя ти отказва , а тръгва с някакъв си там ? Мислиш ли че с такъв човек имаш бъдеще ? Все пак имате три години връзка , а по време на връзката ви тя ти е отказала неведнъж да прекарате заедно НГ ! ХА
Нито разговор ще ви оправи , нито побой , нито свалянето на звезди . Забелязвам тук силна проява на егоизъм от нейна страна . Не за това че не е дошла с теб на НГ , а защото ти е казала "Че не се чувства виновна" . Намери си нещо по-добро .

Обаче според 1-во и 2-ро , тя може да е била длъжна да отиде . Благодарение на което по-горните ми размишления отпадат . Силно се надявам да откриеш сам решение на проблема ти . Успех !

moneycomeme
01-11-2010, 16:57
Хубаво е да си глупак...това значи че обичаш истински..По темата..Мисля,че знаеш отговора.Не ти остава друго освен да я скъсаш или да чакаш тя да те скъса и да се мъчите двамата...Не мога да си обясня от колко време ходите,не е идвала да празнува НГ с теб,а в същото време ще ходи с колеги..Ттъпа ситуация и ако не искаш да я оставяш поне седни с нея някъде и проведете сериозени спокоен разговор за чувствата и и намеренията и спрямо теб и дали иска все още връзка...Разговор ви трябва..;]Но в никакъв случай не подминавай случилото се...това е и унизително преди всичко друго...

SpeakSoftlyLove
01-11-2010, 17:32
Ок, не искаш крайни отговори, но помисли си ти дали би направил нещо такова? Не, нали?

SmilezZz
01-11-2010, 17:43
Според мен изобщо не си заслужава да си с нея..Скъсай я.. :? ..Или преди да скъсаш - поговори с нея.Попитай я,защо е направила така 8) ..Но аз не бих търпяла такова нещо = знам,трудно ти е да се разделиш с човека,когото обичаш,ама дали и тя те обича :-o

fc
01-11-2010, 18:39
Казала ти го е за да види как ще реагираш. Има голяма вероятност да те е излъгала. Ти трябва да направиш едно елементарно нещо в тази ситуация ---> Да не ти пука. Ако показваш слабост, значи не си достоен мъж за нея.

sh3_1s_7h3_0n3
01-11-2010, 19:08
Вероятно те е 'отсвирила' и в момента просто си запълва времето с теб.

Коя ще е тая двойка, която ще празнуват отделно, освен ако предварително не са се разбрали нещо или просто и двамата са наясно, че не могат да се примирят с приятелите на другия и не искат да се карат за подобни работи.

umri
01-11-2010, 22:12
супер смотана постъпка поговори с нея и й кажи как си се почуствал
почувствал*

Това недей го прави определено. " Ти нарани чувствата ми! Как можа? Знаеш ли какво ми беше..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aspect
01-11-2010, 23:00
А мислил ли си си ,че може да ти изневерява? :?

Ми тя ми е казала ако има друг мъж в живота и не ме иска ще ми каже. Иначе по нейните расъждения засега и вярвам, че не ми е изневерила, споделяла ми е всяка свалка дето и правят или еди кой си я харесва ама тя не им отвръщала пък и защо ще ми казва къде е била на Нова година и всички подробности, като можеше да ми каже " просто си бях в нас и си прекарах добре", а тя ми разказа всичко и ако ме скъса съм сигурен, че поне няколко месеца няма си хване друг. Та кофтито беше, че е отишла аз се радвам че добре си е прекарала ама е долно можеше с мене да си прекара супер и приятелите ми уважава, а там е била с непознати само шефа дето се знаят. :)

Дайте все пак ваши мнение може да видя нещо по-различно и да ми бъде полезно. :)

vkarvamimadqta
01-11-2010, 23:17
Виж ся... Има два типа хора, ако си от спокойните ще приемеш факта, че тя не е твоето момиче. Инак докато те е налегнал бяса ще отидеш да й прехвърлиш керемидите, един здрав тупаник да запомни на кой ще върти номера. А ако беше истински мъж нямаше да стойш пред такъв проблем. Мъжът заповядва, нарежда ... и чат пат констатира. Казва се "Ти ще бъдеш с мен" и точка(.) Какви са тия лиготии подяволите АКО НЯМА КАКВО ДА ПРАВИШ< АКО ТИ СЕ ИДВА... няма такива положения. Казвам и изпалняваш. Харесвам дванадесет годишно уиски, бързи коли, много пари и теб. Ако си доказал, че думата ти тежи на място... то тя ще знае за какво иде реч. Така че е много относително. По мое мнение това е повече твоя грешка, отколкото нейна. Щом си казал веднъж, че тя е твоето момиче, значи така трябва да е ... Тя или е с тебе или изобщо не си прави труда.

ShortLife
01-11-2010, 23:25
Тази явно не обича "еднообразието" :D Нямаш работа там ;)

miss_asi
01-12-2010, 05:26
Тъпичко от нейна страна.Бих казала доста по-скоро.Наистина не си заслужава ...

IbiZaA
01-12-2010, 10:17
лиглаа :o :o (мнооогоо мраза такива)....тая сиг не знае квоо иска....направо я късай и тва е ;-)

3oPuTy
01-12-2010, 12:17
Абе защо всички нареждате момичето?!
Все пак на Нова година те са били РАЗДЕЛЕНИ ... Е щом е така,защо да не излезе с някой друг?!А и няма как да знаете дали тя наистина не е искала да излиза с автора ... Може последните дни да си е променила решението,но тъй като не са ходели се е отказала от излизането с него (оффф,че дълго стана :o ) ... :?

ceballos1990
01-13-2010, 12:13
пич много си я отпуснал и като гледам бая те лъже и обърква наистина постъпката и е глупава обаче ти не си по умен от нея(нищо лично) моления до никъде няма да стигнеш аз мойто гадже също като теб в началото го кандардисвах и всичко ставаше с 300 зора накрая ме заряза точно поради проблем като твоя дръж се мъжката дай по искъсо не бъци будала като всички........а ако сте били разделени може да си излезнал с фр-та и през шпагата...

Alli
01-13-2010, 12:26
ако псотоянно и търчиш след дупарата,ще ти се качи на главата и ше прави още много тъпо постъпки и няма да се чувства виновна,накарай я малко тя да потърчи след теб

xXxsyndromexXx
01-15-2010, 15:34
Боже...щом ти е казала, че не се чувства виновна тя тотално не те заслужава...

sweet_sorcerer
01-15-2010, 15:42
Абе защо всички нареждате момичето?!
Все пак на Нова година те са били РАЗДЕЛЕНИ ... Е щом е така,защо да не излезе с някой друг?!А и няма как да знаете дали тя наистина не е искала да излиза с автора ... Може последните дни да си е променила решението,но тъй като не са ходели се е отказала от излизането с него (оффф,че дълго стана :o ) ... :?
Не са били разделени,тя просто не е пожелала да отиде с него и приятелите му! Детинско...И аз се присъединявам към другите - махай я ,не ти трябва такова нещо,очевидно тя въобще не те уважава за да постъпи така.

Li0nesS
01-15-2010, 15:46
Не мислиш ли, че тя те върти на малкото си пръстче? Толкова те е омотала, че при всяка твоя мисъл, да и противоричиш за нещо или да и се скараш/искаш обяснение за постъпката изплува мисълта - "Ако пак не я видя 1 месец". :?

aspect
01-16-2010, 11:11
Значи има продължение на сагата -> Днеска трябваше да се видиме, но ми беше казала че може да ходи на село тъй и стана. И ми се обади днес, но се държа много грубо(обиди ме)... + случая от нова година.
Та реших това да и пиша:
Първо и затворих след тва СМС:

1.KUSAME ! Krai! Shtom ti e takova otno6enieto egoisti4no, naglo i gadno kum mene zna4i ne me jelae6 v jivota si..dostatu4no ti turpqh podigravkite,OBICHAM TE no ne si nezamenima ve4e prosto shte postupq tui " pusni pti4eto na svoboda ako te obi4a to amo shte se zavurne pri teb"susipa edna istenska lubov!Uspeh
После пратих 2-ри смс да и оставя вратичка:
Imash edna sedmica da si razmisli6 vurhu dumite i deistviqta ti!? ako iskash pak da sme zaedno.zvuni
<WSMS>

Та много ме ядоса най-малко исках да пращам тоя смс, но тя не ми остави избор. Това го направих с надеждата да се осъзнае малко и като изгубиш някой тогава ставаш ценен за някой, но има вариант да я
изгубя завинаги.. :? :lol:

Как мислите как ще реагира тя ще я жегне ли и ще размисли ли върху действията си и да ме потърси или това е КРАЯ.
Добре ли съм постъпил или съм прибързал.. баси мамата теглих си ножа.. :-x

moon_flower
01-16-2010, 11:49
Ако не ти отговори на смс-а и не те потърси е ясно,че вече всичко се е изчерпало.Ако те обича ще се осъзнае..В първия вариант продължаваш напред и си гледаш живота и себе си.

Bixel
01-16-2010, 11:52
Според мене ти е било по-забавно с приятелите. отколкото е щяло да ти бъде с нея.

ShawnMac
01-16-2010, 12:43
Ами явно не си й предложил нещо хубаво..
Щом 3 години ти отказва , значи има някаква причина.
Следващия път й направи такова предложение , че да няма как да ти откаже.
Успех :)