PDA

View Full Version : Аз, той и тя



ScarletBite
01-10-2010, 16:16
...

Krasencety
01-10-2010, 16:25
лелее аз съм абсолютно същия случай! Разликата е, че не сме в един клас и май го познавам по-малко отколкото ти :D а нея изобщо :lol: Какво да ти кажа.. опитай се да се въздържаш от нахвърляне..повярвай ми аз искам да направя същото :oops: просто се опитай да го опознаеш..пробвайте да бъдете приятели..знам, че не е лесно, но може и да стане нещо.. Не знам и аз се чувствам по същия начин - искам го, а не искам да ги разделям, не искам да заставам между тях.. радвам се и съм му благодарна, че ме разбира или поне се опитва и не се държи като задник (разбра за чувствата ми) .. наистина не знам пробвай да го опознаеш и виж какво ще стане. Другия вариант е да рискуваш и да му се нахвърлиш, но не мисля, че е особено умно. Все пак ти си решаваш! Пожелавам ти успех каквото и да решиш!

ivcheto0o
01-10-2010, 16:29
Случвало ли ви се е да бъдете привлечени от някой, когото познавате съвсем бегло, само по име?

Слу4вало ми се е :) Ако с това моми4е ен сте близки приятелки и не ти пука толкова за нея,пробваи.Никога нз дали си заслужава,дали ще се полу4и,колко време ще продължи....Хората които ходят примерно от 2 години да не са знаели 4е толкова време ще са заедно :)

vagarious
01-10-2010, 16:37
Случвало ли ви се е да бъдете привлечени от някой, когото познавате съвсем бегло, само по име?Да не знаете що за човек е, да нямате представа дали характерите ви са сходни, но въпреки това да копнеете да бъдете с него?Да изтръпвате, когато задържа погледа си върху вас?
В момента минавам през нещо такова.Не мога да го нарека само и единствено животинско физическо привличане, вярно, има го, но сякаш не е само то.Любов от пръв поглед?По принцип съм скептик, но... може би.
Обаче има проблем - той ходи с момиче от моя клас.Бих могла да пофлиртувам с него и предполагам, че ще "върже" (доколкото знам, техните отношения не са от най-дълбоките, а и съм уверена в себе си, колкото и нескромно да звучи...).Но тук идва трудната част - не искам да ги разделям.Хайде, на него му личи, че не е особено запален по нея, но ако съм направила грешка в преценката си и все пак тя е влюбена в него? :( Това ще я нарани... :( А дори и да не е, ще си навлека злобата й и през няколкото години, през които ще сме съученички, ще живея в обтегната атмосфера.Цената не е чак толкова солена, но хей - ами ако всичко се окаже напразно, ако нещата с него не се получат и стигнем само до мимолетна авантюра?
Заслужава ли си изобщо?
Много от вас ще ме посъветват да опитам да го поопозная преди да тръгвам да му примигвам чаровно-чаровно.Работата е там, че вероятно ще му се хвърля на врата преди изобщо мозъкът ми да е асимилирал инфото, което ще получа."Любовта е сляпа".

Объркана съм.Не знам какво искам.Всъщност може би знам - някакво съветче :smt051

И аз съм в твоето положение, само че ТЕ са с по-сериозна връзка, а аз само си чакам и се надявам.И междудругото той е наясно с всичко и така ми е по-леко.Някой ден, просто някой ден. :wink:

buuu
01-10-2010, 16:39
двама мъже и половина :lol:

LadyDi
01-10-2010, 16:40
Не се набутвай между шамарите.

nymphadora
01-10-2010, 16:51
Не се набутвай между шамарите.

+1
пък и то заради момче,което не познаваш :lol:

fenastz
01-10-2010, 16:55
Напийте се заедно и тройка - решението е очевидно. :)

ScarletBite
01-10-2010, 17:03
пък и то заради момче,което не познаваш :lol: [/b]
Именно! :oops: Ужасно глупаво е нелепо е, нали?Осъзнавам го!Но не мога да опиша как се чувствам, когато е наоколо и погледът му ме прониже...


Напийте се заедно и тройка - решението е очевидно. :)
:lol: Как не се сетих по-рано.

LadyDi
01-10-2010, 17:13
пък и то заради момче,което не познаваш :lol: [/b]
Именно! :oops: Ужасно глупаво е нелепо е, нали?Осъзнавам го!Но не мога да опиша как се чувствам, когато е наоколо и погледът му ме прониже...

Винаги искаме най-много онова, което не можем да имаме. Ще ти мине.

MaLkaTa_LaDy
01-10-2010, 17:25
Сега сме във възрастта, в която можем да действаме без да му мислим. Сега му е времето да лудеем, колкото повече растем, става по-сложно.
Иначе, да, чувствала съм се така. Аз си го обяснявам с това, че искам да го имам, да е мой. Удовлетворява ме самата борба за него и смисъла, че съм я спечелила, а наградата е почти без значение.
Бъди повече егоист. И да се скараш с момичето, ще я игнорираш. Като и покажеш, че си по-силна психически, тя ще изпитва така да се каже страх от теб. Нали не ти е близка? Апък момчето... Хубаво е, че си уверена с себе си, действай. Тръпката е важна, осигури си я. :-)

soul1199
01-10-2010, 17:34
Случвало ли ви се е да бъдете привлечени от някой, когото познавате съвсем бегло, само по име?

Слу4вало ми се е :) Ако с това моми4е ен сте близки приятелки и не ти пука толкова за нея,пробваи.Никога нз дали си заслужава,дали ще се полу4и,колко време ще продължи....Хората които ходят примерно от 2 години да не са знаели 4е толкова време ще са заедно :)

sunshinepp
01-10-2010, 17:36
рискувай :)

Zarity
01-10-2010, 17:40
Аа ти искаш ли връзка с него или просто така? :-o
Всъщност май няма значение.
Абе еби му майката на сичкото,имай момчето!Аз съм в почти същото положение.Просто си постави за цел да го имаш,аз го направих ии той й изневери :D Давай,не му мисли много,просто го направи.

valdesbg
01-10-2010, 17:52
Случвало ли ви се е да бъдете привлечени от някой, когото познавате съвсем бегло, само по име?Да не знаете що за човек е, да нямате представа дали характерите ви са сходни, но въпреки това да копнеете да бъдете с него?Да изтръпвате, когато задържа погледа си върху вас?
Любов от пръв поглед?По принцип съм скептик, но... може би.

Е що не :) Случвало ми се е. Какво пречи и на теб да се случи?

Обаче има проблем - той ходи с момиче от моя клас.(доколкото знам, техните отношения не са от най-дълбоките, а и съм уверена в себе си, колкото и нескромно да звучи...).

Значи проблем няма. Сама си слагаш бариери. А всъщност и двамата знаем че не ти пука(чак толкова).

Но тук идва трудната част - не искам да ги разделям.

Ем, май няма опция да ходи и с двете ви. Всъщност има, но не това обсъждаме в момента.

Хайде, на него му личи, че не е особено запален по нея, но ако съм направила грешка в преценката си и все пак тя е влюбена в него? :( Това ще я нарани... :(

При една раздяла винаги единия е наранен. Защото идва като гръм от ясно небе за единия. И никой не е отговорен или виновен за това. Така че - това е невалиден аргумент. И неоснователна причина да пренебрегваш собственото щастие и желание.

Цената не е чак толкова солена, но хей - ами ако всичко се окаже напразно, ако нещата с него не се получат и стигнем само до мимолетна авантюра?

Ем, какво от това :) Мимолетна,страстна авантюра с много сладки спомени. Доколкото разбирам си силно момиче и ще преживееш одрасканото его.

Заслужава ли си изобщо?

И в двата случая - да.

Много от вас ще ме посъветват да опитам да го поопозная преди да тръгвам да му примигвам чаровно-чаровно.

Аз не бих те посъветвал това. Смело си флиртувай.

Работата е там, че вероятно ще му се хвърля на врата преди изобщо мозъкът ми да е асимилирал инфото, което ще получа.

Супер :) Значи знаеш решението, получаваш глас "За" :)

"Любовта е сляпа".

Обаче съседите не са ;)

Всъщност може би знам - някакво съветче

Действай! Успех :)

XTREMEFREERIDE
01-10-2010, 17:59
Случвало ли ви се е да бъдете привлечени от някой, когото познавате съвсем бегло, само по име?Да не знаете що за човек е, да нямате представа дали характерите ви са сходни, но въпреки това да копнеете да бъдете с него?Да изтръпвате, когато задържа погледа си върху вас?

Първо ще отговоря на това.
Ами,да,случи ми се.И беше най-прекрасното нещо,което ми се е случвало някога.Със въпросния човек излязохме един път,поговорихме за час,изпрати ме и преди да се прибера тръгнахме.Година и 7 месеца споделям живота си с тоя шушляк. 8-)

Сега за теб.
Правилно мислиш,че можеш да си докараш злобата й,ако й го вземеш.Но пък щом си си го набелязала/харесала..нали знаеш,то не пита.И няма да ти казвам да го опознаеш на всяка цена.Просто се опитай да поговориш с него за да си сигурна,че той би те харесал повече от момичето му.Може и да се издъниш,замисли се.
Попринцип съм против разделянето на двама души,каквито и да са техните отношения(защото не винаги всичко е така,както изглежда от страни),но ако тя е тъпа кифла,забий я в земята,че да види какво е земно ядро. 8-) бъзик

0nem0retIme
01-10-2010, 18:36
Щом отношенията им не са толкова сериозни,ако не е заради теб,той ще скъса с нея заради нещо друго или дори друга.Така че,му покажи,че го харесваш и той ако има интерес,ще ти обърне внимание.Така ще имаш и възможността да го опознаеш и да разбереш дали сте сходни характери.
Но ако видиш,че той все пак има чувства към неговата девойка,не му се натрапвай.Повярвай ми,гадно е,когато някоя пача се опитва да сваля гаджето ти.

tItEufFf
01-19-2010, 20:31
Охххх, това е гадно :(

Аз отдавна си бях набелязала едно момче Р. С него си говорехме, правихме си намеци. После той тръгна с едно момиче М. Не бях много хлътнала по него, така че много не ми пукаше, но все пак лекичко се дразних като ги виждах да се прегръщат и целуват ( но това е по-скоро, защото аз сега съм сама и винаги се дразня като видя влюбени двойки). После те скъсаха ... Имаше един ден, в който бях адски тъжна, следователно и уязвима. Даскалката ме прати за дневника и в коридора случайно го срещнах. Той дойде и ме прегърна. Аз щях да се разтопя в ръцете му и с треперещ глас му казах, че трябва да отида за дневника. Той ми отговори "Остани..ще отидеш след малко". Толкова ми беше хубаво... след няколко секунди случайно се обърнах и видях един от неговите приятели, който седеше и ни гледаше така :shock: Глупака развали всичко ;д
Това стана в петък. Целия уикенд си мислех за него. Имах и мач, но сякаш не бях на терена...
В понеделник нямах търпение да го видя. Е, да, видях го ... хванат за ръка с М. :?

И да, сега пак ходи с нея. И този път наистина се дразня като ги видя заедно. Но нямам намерение да им развалям връзката..

shashash
01-19-2010, 21:24
ММ да много правилно насърчавайте момичето да ги раздели , няма проблем... я се поставете на мястото на другото момиче как бихте се почуствали ВИЕ :)
1-во Опознай момчето.
2-ро Не се бъркай в отношенията им докато са заедно.
и 3-то Успех ;)

bebkata
01-20-2010, 07:16
Аз бях в подобна ситуация .. В "нашия" любовен триъгълник той поговори и с едната и с другата .. В общи линии с мацката щяхме да се избием заради него .. Ноо както вече казах той избра сам .. Каза на другата , че не изпитва това , което изпитва към мен .. После обаче имахме малко проблеми ама се оправихме .. Така че по - добре момчетоо да реши какво иска .. :)
Успех !! :-) :-)

Nich
01-20-2010, 07:34
пък и то заради момче,което не познаваш :lol: [/b]
Именно! :oops: Ужасно глупаво е нелепо е, нали?Осъзнавам го!Но не мога да опиша как се чувствам, когато е наоколо и погледът му ме прониже...

Винаги искаме най-много онова, което не можем да имаме. Ще ти мине.

Благодаря ти,че те нямам!
Не идвай никога по-близо,
ако си искаш ореола.
За да те искам, обещай миюда не събличаш любовта си гола.
Стой там- далеч в мечтите
и гледай ме любовно,
а щом поискам да те пипна,
едва ме докосни греховно.
И после изчезни - единствен,
сред всички, искащи ме хищно.
И с огън ще горя неистов,
а да ти казвам е излишно
защо ще бъдеш най-желания,
от мен обичан доживотно.
Защото само недостъпните
привличат се страхотно!

Мадлен Алгафари

п.п страхотен стих! точно във връзка с темата :)

ScarletBite
01-20-2010, 20:34
Благодаря ти,че те нямам!
Не идвай никога по-близо,
ако си искаш ореола.
За да те искам, обещай миюда не събличаш любовта си гола.
Стой там- далеч в мечтите
и гледай ме любовно,
а щом поискам да те пипна,
едва ме докосни греховно.
И после изчезни - единствен,
сред всички, искащи ме хищно.
И с огън ще горя неистов,
а да ти казвам е излишно
защо ще бъдеш най-желания,
от мен обичан доживотно.
Защото само недостъпните
привличат се страхотно!

Мадлен Алгафари

п.п страхотен стих! точно във връзка с темата :)
Наистина.Благодаря ти!

Bixel
01-20-2010, 20:36
остай ги да са щастливи

ScarletBite
01-20-2010, 20:37
остай ги да са щастливи
Хахаха... те вече скъсаха.
И точно в този миг аз загубих интерес.Досущ като в стихотворението.

tedytyy
01-20-2010, 21:32
Същия случай беше с мен преди време. Той ходеше с момиче,което твърдеше,че много обича и аз малко или много се примирих,но все още таях надежди. След 2 седмици те неочаквано се разделиха,а аз през това време се бях сприятелила с него и малко по малко нещата потръгнаха ии резултата беше щастливи година и три месеца,след което доброволно се разделихме,поради няколко причини и така. Моя съвет е,да не правиш прибързани действия и да намериш пряк път към него. Преди да предприемеш сваляческата маневра го спечели като приятел. Така е много по-вероятно след като приключи връзката с другото момиче да потърси теб,защото ще ти има доверие.

doomkillerr
01-20-2010, 22:53
остай ги да са щастливи
Хахаха... те вече скъсаха.
И точно в този миг аз загубих интерес.Досущ като в стихотворението.

За мен лично "любов от пръв поглед" НЕ Съществува!!! Това си е чисто и просто "мимолетно увлечение", което рано или късно един ден "умира"... Не се подлъгвай по тези неосъзнати чувства! :?