PDA

View Full Version : Help :S;(



genov
01-10-2010, 17:51
Има едно момиче от моето училище което преди повече от месец ми пускаше усмивки като се разминавахме из коридорите. Понеже сам страшно срамежлив и неопитен след известно време помолих една неина приятелка и моя позната да ни запознае. Запознахме се сигорно месец след като ми пусна последната усмивка в коридора.Стаите са ни доста далече и несе засичаме често.Но като се засечеме успявам да и кажа само здравеи как си и дотук.Пак казвам че сам страшно срамежлив и неопитен, а момичето е съваршено. И поради това че сам срамежлив и се тутках повече от месец да я заговоря и т.н. мисля че вече си е изгубила интереса към мен (да кажем че от начало е имала такъв). Вече дори неме и поглежда като се засичаме из коридорите в скаипа ми отговаря с по една максимум две думи. Ако някои е попадал в такава ситуация или просто има опит от такива ситуации моля да сподели и да ме посаветва нещо. Благодеря предварително!!! Приемам и съвети за преодоляване на срама!

bubityyyyy
01-12-2010, 19:58
незнам...бъди по-уверен в себе си и пишете си по-често в скаипа незнам...

Kmet4e
01-14-2010, 20:32
Аз бих импровизирал .. Бъди по-настоятелен по скайп или разбери къде излиза и отиди там с приятели заговория пък каквото стане !