PDA

View Full Version : Любовта :)



Vasiprasi
01-10-2010, 18:23
Странно е чувството, не съм го изпитвал до сега.. приятно е, мисля за нея,щастлив съм когато съм с нея, мога с часове да си говоря с нея, да я гушкам, да я целувам... когато съм с нея не се притеснявам да се държа като самия себе си..когато не я видя повече от 1 ден или не я чуя чувствам някаква топка в стомаха, направо сърцето ме заболява, а когото съм с нея съм спокоен и повече от щастлив, не усещам как минава времето. Това ли е любовта ? До сега не съм се привързвал толкова към някое момиче? Да се отдам ли на чувствата?..според мен си заслужава, но един ден може да ме боли доста :))) Трудно ми е да опиша с думи чувствата си... Това ли е любовта, за която всички говорят ? :)

ivcheto0o
01-10-2010, 18:30
Любовта не може да се опише,това може само да го изпиташ и само ти може да знаеш какво е това което изпитваш.А дали си заслужава-според мен винаги си заслужава все пак има и хубави моменти,и болката е донякъде неизбежна :)

sunshinepp
01-10-2010, 18:34
Това ли е любовта ? До сега не съм се привързвал толкова към някое момиче? Да се отдам ли на чувствата?..според мен си заслужава, но един ден може да ме боли доста :))) Трудно ми е да опиша с думи чувствата си... Това ли е любовта, за която всички говорят ? :)

това може би е само част от любовта.. отдай се и я изживей напълно.. пък каквото ще да става! :) радвай се на такива хубави моменти защото някой хора никога не успяват да ги изживеят..

soul1199
01-10-2010, 18:35
времето ще покаже,отдай се напълно на щастието,то се зане,че като приключи ще боли,но живей сега :)

XTREMEFREERIDE
01-10-2010, 19:12
Ако се чувстваш щастлив с човека до себе си - да,това е любовта.
И,да,отдай се на чувствата си,да видиш още колко по-щастлив можеш да бъдеш.

sexa_na_kompleksa
01-10-2010, 19:16
И аз така се чувствам като съм с моя. :smt050
Разбира се, че си заслужава. (:

SuperBadSuperFresh
01-10-2010, 19:46
Всеки човек възприема различно любовта.

Diddy1936
01-10-2010, 20:22
Аз съм в абсолютно същото положение сега .. Да ти кажаа най-добре се отдай напълно на чувствата , изживей докрай любовта си и граби от нея с пълни шепи .. споделената любов и миговете които се изживяват през това време са най-хубавото нещо в живота !! :smt007 :smt007 :smt057 :smt055

haritov
01-10-2010, 20:29
да

LovelyGirl
01-10-2010, 20:53
Както каза някой по-горе, това е само част от любовта.
Това, да се притесняваш много за някого, когато му има нещо; това, да искаш той да е щастлив и да се опитваш да го направиш такъв, да даваш всичко от себе си; това, да те боли, когато сте скарани; когато нещо ти се случи, да нямаш търпение да го разкажеш точно на него; да искаш да си представяш бъдещето с него; да можете да разчитате един на друг; да се подкрепяте винаги;..

Всичко това (и не само) е любов.