PDA

View Full Version : Nero .... помощ ...



vaniliika
01-10-2010, 18:48
та искам да си запиша имидж файла .. прегледах по-горе темата .. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168679 ....
само че когато стигна до там да избера файла и ми дава някаква грешка ... http://prikachi.com/files/1279002V.jpg ... какво може да е ... някакъв невалиден формат доколкото разбрах ама нали уш такива са стъпките ... :lol:

DarkAngelOfHope
01-10-2010, 20:50
Смъкни си програмата MagicIso много по - лесно запива Image файлове и според мое мнение и опит много по - сигурна :)

Инсталирй програмата и ще видиш бутонче Burn CD\DVD with ISO (едно дискче с моливче е иконката) в прозорчето което ще ти се отвори избираш файла и скоростта на запис :)

Успех :)

doomkillerr
01-10-2010, 20:58
Аз ще ти покажа, как да го запишеш с приложението "Nero Burning ROM", защото не обичам да използвам "Nero Express"!!! Правиш следните стъпки:

http://img265.imageshack.us/img265/3819/17884349.jpg

vaniliika
01-12-2010, 14:13
охх пробвах всичко ... настроих си и BIOS-a ..но пак нищо не става... все ми дава грешка че диска не е бил валиден нещо ... :-o :x ... смисъл вече като си ресна компа за да зареди диска .... :D

doomkillerr
01-12-2010, 15:36
А на коя скорост го "изпържи" тоя диск? И въобще буутващ ли е диска? Ако не е си изтегли друго копие! :)

vaniliika
01-13-2010, 19:17
А на коя скорост го "изпържи" тоя диск? И въобще буутващ ли е диска? Ако не е си изтегли друго копие! :)

амии принципно аз трябваше си го направя буутващ диска :D ... може би не съм уцелила от всичките ми 10 опита някъде да го направя такъв :D...

xXxAngerfisTxXx
01-13-2010, 19:28
А на коя скорост го "изпържи" тоя диск? И въобще буутващ ли е диска? Ако не е си изтегли друго копие! :)

амии принципно аз трябваше си го направя буутващ диска :D ... може би не съм уцелила от всичките ми 10 опита някъде да го направя такъв :D...
тогаа тегли UltraISO... с нея записвам сички уиндоуси

vaniliika
01-15-2010, 15:23
амм.. такова... а може ли някой да каже как да си направя boot диска със тази програма -ultraIso :D .....

bonbogoko
01-15-2010, 15:25
То тази програма си е за isoта. Те са си бутващи 8)

vaniliika
01-15-2010, 15:29
То тази програма си е за isoта. Те са си бутващи 8)

аха .. ем що тогава не ми зарежда диска след като ресна компа .. настроила съм си биоса ... ама пак нищо не става .. :(

doomkillerr
01-15-2010, 17:53
То тази програма си е за isoта. Те са си бутващи 8)

аха .. ем що тогава не ми зарежда диска след като ресна компа .. настроила съм си биоса ... ама пак нищо не става .. :(

А защо не свалиш друг релииз на същата операционна система??? :-o

vaniliika
01-15-2010, 20:30
То тази програма си е за isoта. Те са си бутващи 8)

аха .. ем що тогава не ми зарежда диска след като ресна компа .. настроила съм си биоса ... ама пак нищо не става .. :(

А защо не свалиш друг релииз на същата операционна система??? :-o

ти са остави .. аз са оправих вече ... ама друг проблема ся :lol: ... изведнъж паметта на ''C'' то са изпари .... някакви мизерни 900 мб . имам ... и не мога да инстал ся нищо .. някой да знае някакъв начин за изчистване .... ... изкл. ccleaner >изчисти едвам 100 мб... с обикн. чистачка нищо няма за триене... изобщо съм заклещена от всякъде .. пък и там нямам никаква музика .. нито игри ... :-o

doomkillerr
01-15-2010, 21:11
ти са остави .. аз са оправих вече ... ама друг проблема ся :lol: ... изведнъж паметта на ''C'' то са изпари .... някакви мизерни 900 мб . имам ... и не мога да инстал ся нищо .. някой да знае някакъв начин за изчистване .... ... изкл. ccleaner >изчисти едвам 100 мб... с обикн. чистачка нищо няма за триене... изобщо съм заклещена от всякъде .. пък и там нямам никаква музика .. нито игри ... :-o

С каква големина е дял "С" и съответно с каква операционна система си? :-o