PDA

View Full Version : Неканен



Priroda
01-10-2010, 19:40
Здравейте! Така-а...проблемът е следният: вече трета година съм в едно даскало с един и същ клас, ала за жалост не ме канят да излизам с тях. Нямам проблеми в класа, разбирам се чудесно със всички, но просто, когато отидат на кино, да речем, не ми се обаждат да ми кажат. Интересното и малко кофтито е, че един приятел, доста добър приятел, не го каниха до тази година, но сега това се промени и той сякаш забрави за другарите си. В класа има и други момчета, които са, така да се каже, игнорирани, но на тях не им пука толкова или поне не им личи... Та въпросът ми е, какво да направя, за да завъртят една шайба и да ме поканят да излезна с тях?

akibaki
01-10-2010, 19:46
Най-лесното е да ги попиташ,но не директно,а ето така: ''абе,къде ще ходите'' ''приемате ли още един'' ''кой филм'' ала-бала :)

balon4eeeee
01-10-2010, 19:56
Гледай 1 съвет от мен . Не знам какъв е класа ти , но попринцип голяма 4аст от народа е тъп като гъз . 8-) По4ти съм сигурна , 4е класа ти в голямата си 4аст не се разли4ава от глупавите 4алгар4ета или елементарно мислещите паразити , които нямат пове4е от 1 - 2 глупави интереси . Ако положенията са такива , радвай се 4е не те канят с тях.Какво можеш да си кажеш смислено с един затъпял и лишен от възможността да разсъждава пазарит , не 4е хората като цяло не сме паразити . Поради тази при4ина , аз не говоря с хората в класа ми и в у4илището ми освен с няколко 4овека . Не ми трябва да разговарям с тях , нямам какво и не искам най-ве4е . Хубаво ще е ако имаш приятели извън даскалото където аз съм както се изрази един познат "only biznes " с които да можеш да общуваш , а останалите не трябва дори да ги забелязвш . Не те не общуват с теб , а ти с тях .Гледаш и слушаш пове4е и говориш по мако малко . Аа ако не те искат защото си по-тъп от тях .... успех .

gret4ety
01-10-2010, 20:07
Ти да не мислиш че тези които ще ходят някой ги е поканил. Както каза акибаки :D трябва един вид да се самопоканиш. Дай малко по самоуверено :)

mrtn
01-11-2010, 13:18
Предложи ти, да отидете на кино.. :)