PDA

View Full Version : Нали за т`ва сте тука дайте ми съвет моля ви ;(



Timon
01-10-2010, 21:16
Здравейте :) Искам да ви питам по един въпрос който ме мъчи много.. Значи имам си приятел от 9 месеца и до 7-мия месец мислех непрестанно за него много бях зарибена..А сега за тези 2 изминали месеца нещо стана тези чувства ги няма искам да съм с него и съм сигурна, че го обичам обаче не изпитвам това което изпитвах преди.. Дали е защото го обичам по мой си собствен начин и да не се притеснявам или нещо може да е станало не знам и аз..Иначе се държи както трябва с мен мил добър очарователен забавен.. Момче мечта и си усещам че е точното момче за мен обаче..Не изпитвам такива чувства както преди преди някак си се чувствах не мога даже и с думи да го опиша..Моля ви кажете ми какво може да е..Благодаря предварително :)

IxLOVExMYxBOY
01-17-2010, 10:12
Абе то много хора се чувстват така. Просто повечето искат разнообразие,а после като си го позволят,разбират какво са загубили-толкова скъп човек за тях. Според мен още го обичаш, може би имаш чувството (може да не е така,обаче доста хора го чувстват:не ме разбирайте погрешно,но ще се изразя така..),че той е "твой" и вече не изпитваш същите чувства,защото не осъзнаваш,че можеш да го изгубиш.. как обясних само... :D

sladkotykate
01-17-2010, 10:21
Аз мисля,че с течението на времето си свикнала с този човек и чувствата ти към него се променят,но спокойно -ти го обичаш по твой собствен начин,което не трябва да те притеснява,ако ме разбираш какво искам да ти кажа. :)

Timon
03-24-2010, 20:29
ясно и аз така си мислех обаче исках да ми го каже и някой друг.. благодаря ви за отговорите :)