PDA

View Full Version : КЪСНО ЛИ Е ....?



jabokinq
01-10-2010, 20:33
С бившия ми приятел го правихме миналия месец, той свърши извън мен ,но 5 мин по-късно пак го направихме. Въпроса ми е възможно ли е да е имало сперма върху хуя му и да съм забременяла ? Трябваше да ми дойде на 3ти януари ,сега е 10 и още не е . Късно ли е да си взема тест за бременност ? Незнам какво да пражя ,мн, съм притеснена. Посъветвайте ме нещо :smt089

AlokiNn
01-10-2010, 20:34
Съвета:
- Успокой се
- Купи си тест

scarlett8
01-10-2010, 20:35
С бившия ми приятел го правихме миналия месец, той свърши извън мен ,но 5 мин по-късно пак го направихме. Въпроса ми е възможно ли е да е имало сперма върху хуя му и да съм забременяла ? Трябваше да ми дойде на 3ти януари ,сега е 10 и още не е . Късно ли е да си взема тест за бременност ? Незнам какво да пражя ,мн, съм притеснена. Посъветвайте ме нещо :smt089


ако са минали 14 дни взимай тест и не се чуди.А доколкото разбирам не си пила Ескапел.Защо?

И един друг въпрос малко страничен - как успя той само след 5 минути :-o

v1d1m0n3v1d1m
01-10-2010, 20:45
Вземи си тест за бременност.Много ми е интересно защо не си пила Ескапел??? :shock:

Magic_Girl
01-11-2010, 13:48
Ми..има голяма вероятност да си бременна...не че искам да те плаша ама...сори. Вземи си тестче за най-сигурно. И другия път му кажи да се измие и да пишка иначе....знаеш какво може да стане.

SexyZnayko
01-11-2010, 13:55
С бившия ми приятел го правихме миналия месец, той свърши извън мен ,но 5 мин по-късно пак го направихме. Въпроса ми е възможно ли е да е имало сперма върху хуя му и да съм забременяла ? Трябваше да ми дойде на 3ти януари ,сега е 10 и още не е . Късно ли е да си взема тест за бременност ? Незнам какво да пражя ,мн, съм притеснена. Посъветвайте ме нещо :smt089


ако са минали 14 дни взимай тест и не се чуди.А доколкото разбирам не си пила Ескапел.Защо?

И един друг въпрос малко страничен - как успя той само след 5 минути :-o

Първо по темата : съвсем възможно е. А тест за бременност никога не е късно да се взема. Може единствено да е рано!! Неразбирам защо като толкови ви кефи този секс без презерватив не започнете да пиете противозачатъчни? Тогава всички тези теми изведнъж ще изчезнат. Цикълът ви ще си е редовен и всичко ще е наред!

А, scarlett8, аз съм го правил и без тези 5 мин. Просто свършвам свалям единия презерватив и веднага слагам другия и продължавам. Не знам какво се чудиш толкова...

azida
01-11-2010, 13:59
ми зашиси от тоша да ли си измил *** ..ако го е напрашил нчма никаш яанс ако не знаюи мойе и да си защото остават сперматозоидюета ;)

aloveyou
01-11-2010, 14:02
Има вероятност да си бременна = направи си един тест,за да знаеш 100% дали СИ или НЕ си бременна 8)
И другия път = кажи на приятеля си да се измие..И ако не ползвате презерватив = ползвайте..И когато се притесняваш вземи Ескапел (но не след 1 месец :? )

kalpazanka
01-11-2010, 14:18
Първо по темата : съвсем възможно е. А тест за бременност никога не е късно да се взема. Може единствено да е рано!! Неразбирам защо като толкови ви кефи този секс без презерватив не започнете да пиете противозачатъчни? Тогава всички тези теми изведнъж ще изчезнат. Цикълът ви ще си е редовен и всичко ще е наред
А, не! Тогава в раздел Здравни ще ни залее помия от сорта на:
"Препоръчайте мамолог"
"Напипах бучка- какво да правя?"
"Имам кървене-дали като спра хапчетата, ще ми дойде нормална менструация?"
"Спрях хапчетата, но редовна менструация нямам- какво да правя"
и т. н. и т. н.
И както любимият отговор на всички е или "Това е нормално", или "Иди на лекар", пуберите ще цъфтят и вържат, защото за капак мама не знае, че милата й щерка води полов живот, а тате току-виж й натроши кокалите!
Че и откъм профилактични прегледи сте под всякаква критика и си мислите, че мамолозите и гинеколозите трябва да ви канят с пита и сол да си направите профилактичен преглед!

Авторке, пак навреме си се сетила за тест- 14 дни след акта и на първия ден от закъснението отчита. Стискам палци да е отрицателен.

SexyZnayko
01-11-2010, 14:31
Ще ме прощаваш, ама противозачатъчните отдавна не са толкова вредни. В САЩ например сигурно над 80% от жените ги взимат независимо редовен или нередовен полов живот водят и дали с един или няколко партньора.

Прав си че жените трябва да ходят по доктори и те подкрепям за думите ти за профилактичните прегледи.

kalpazanka
01-11-2010, 14:38
Прав си че жените трябва да ходят по доктори и те подкрепям за думите ти за профилактичните прегледи.
Обръщай се към мен в женски род, ако обичаш! ;)
Попрочети малко статистика и виж какъв е относителния риск и каква е кумулативната заболяемост за някои онкологични заболявания сред жени, приемали ОК. Тогава пак ще си говорим. ;)
Интересно, че ми посочваш САЩ за пример, а те правят най-голям брой изследвания в тази област.... ;)
И потърси инфо за отдалечените-във-времето-странични-ефекти от оралните контрацептиви.

SexyZnayko
01-11-2010, 14:40
Прав си че жените трябва да ходят по доктори и те подкрепям за думите ти за профилактичните прегледи.
Обръщай се към мен в женски род, ако обичаш! ;)
Попрочети малко статистика и виж какъв е относителния риск и каква е кумулативната заболяемост за някои онкологични заболявания сред жени, приемали ОК. Тогава пак ще си говорим. ;)
Интересно, че ми посочваш САЩ за пример, а те правят най-голям брой изследвания в тази област.... ;)

Извинете ме, млада госпожице :) Аз съм в САЩ в момента и го казвам от опит. А относно изследванията - недей да приемаш всичко за чиста монета. Ако бяха канцерогенни щяха да са ги забранили!

kalpazanka
01-11-2010, 14:42
Човече, съвременната патоанатомия и хирургия /като имаща отношение към онкологията/ са признали ролята на естрогените в канцерогенезата. Не е нужно да откриваме топлата вода.

britzy
01-11-2010, 16:06
Вземи си тест за бременност.Много ми е интересно защо не си пила Ескапел??? :shock:
ЕЕем тва да не ти е бонбон за всеко свършване ескапел а???-нема нищо интересно,боооже а и по изразите й ,които са доста вулгарни не ми се вярва таа тема да е верна!!!!

britzy
01-11-2010, 16:09
ми зашиси от тоша да ли си измил *** ..ако го е напрашил нчма никаш яанс ако не знаюи мойе и да си защото остават сперматозоидюета ;)
ЪЪм откъде си че така странно пишеш? :lol:

Bixel
01-11-2010, 16:09
Съвета:
- Успокой се
- Купи си тест
+ памперси

kalpazanka
01-11-2010, 16:15
Съвета:
- Успокой се
- Купи си тест
+ памперси :smt081 Убийствено чувство за хумор имаш!

Johney
01-11-2010, 19:51
Има ли 2 черти бързо бързо му звънни :-|

DjPiRgOs
01-12-2010, 07:38
Спермата си остава върхо хуя и ако не се е измил си бременна :(

DjPiRgOs
01-12-2010, 07:39
Съвета:
- Успокой се
- Купи си тест
+ памперси :smt081 Убийствено чувство за хумор имаш!Съглансен :lol: :lol: :lol: :lol:

jabokinq
01-12-2010, 14:50
еЙйЙЙй да ви се похваля,направих си тест и НЕ съм бременна ! Много се радват и мерси за коментарите,който дадохте по темата ми ! :grin: :grin: :grin: :grin:

cooool
01-12-2010, 17:12
Ама всички го имате тоя Ескапел като захарни бонбонки... :? :? :? :?

eroganse2009
01-15-2010, 22:53
така и така има тема и гледам развивате за ЕСКАПЕЛ ... и аз да ви попитам нещо~ Направих супер голямата глупост да правя секс без презерватив за което съм си виновна...ноо приятеля ми несвърши в мен за което секи ми вика спокоино--ама аз за по сигурно го пих хапченцето и то даже на 11час от акта(не като др на 3тия ден) таа даите мнения дали може да съм бременна!? а попринцип мин месец ми свърши на 20.....

50cent
01-15-2010, 23:01
споко бе човек копуваш си едно тестче спазваш опътванията и си ок но аз ти давам 95% шанс че си добре

Hilary_
01-16-2010, 07:57
Ще ме прощаваш, ама противозачатъчните отдавна не са толкова вредни.

Съгласна съм .. ако толкова искат да правят секс без презерватив да започнат да пият противозачатъчни .. :?

А колкото до вредата им .. че нали за това са докторите, прегледите .. те си знаят работата! :?

draid
01-16-2010, 08:52
така и така има тема и гледам развивате за ЕСКАПЕЛ ... и аз да ви попитам нещо~ Направих супер голямата глупост да правя секс без презерватив за което съм си виновна...ноо приятеля ми несвърши в мен за което секи ми вика спокоино--ама аз за по сигурно го пих хапченцето и то даже на 11час от акта(не като др на 3тия ден) таа даите мнения дали може да съм бременна!? а попринцип мин месец ми свърши на 20.....

Вероятност винаги има, но след като не е свършил и на всичкото отгоре си взела хапче, шанса е около 0.001%, ако случайно не ти дойде (което може и да е от притеснение) взимаш си теаст и си готова. Защо когато се колебаете просто не се разходите до аптеката за да сте сигурни, ами питате тук, при положение, че никой не може да гарантира нищо.

По горния въпрос, не само че трябва да се е измил след 1-вият път, но и да се е изпикал. Ползвайте презервативи - не хапят.

ifilinnchica
01-29-2010, 15:01
Съвета:
- Успокой се
- Купи си тест

MC_JAMAL
01-29-2010, 16:29
еЙйЙЙй да ви се похваля,направих си тест и НЕ съм бременна ! Много се радват и мерси за коментарите,който дадохте по темата ми ! :grin: :grin: :grin: :grin:

Споко, ще има друг път :grin: