PDA

View Full Version : НАЙСТИНА ВАЖНО!!!!!!!!!!!!!!!!!



Nic3e3
01-10-2010, 22:00
Хилари разваля всички теми в раздела тя пише по 100000 коментара в една тема и то напълно безмислени винаги се заяжда с някой а тук не е мястото
Ето я и нея! :

AlokiNn
01-10-2010, 22:16
.. sad face си

Lyubeto
01-10-2010, 22:17
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Баси якото :razz: :razz: :razz: :razz:

AlokiNn
01-10-2010, 22:17
Може да си права че спами в всяка тема, но не това е начина ;)

Lyubeto
01-10-2010, 22:24
А кой е начина??????????
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

AllenWallker
01-10-2010, 22:27
Уау ... Те това е темата .... Бих казъл на некои админ да я изтрие, но Интересно ми е как ли ще се развият нещата по нататъчно :D:D
Инъче нема начин просто това си е нейна работа не разбирам за какво трябва да и се бъркаш ако си мислиш, че е само тя която спами тъпотии и безсмислици ... :-D :-D

AlokiNn
01-10-2010, 22:29
А кой е начина??????????
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:Модераторите решавт кое е спам и кое е по темата --> ако е спам следват наказания --> временен бан --> вечен бан ;) не да се пускат безсмислени теми от комплексирани хора ;)

Lyubeto
01-10-2010, 22:34
Ако ставаше така , тя до сега трябваше милион пъти да е баната . Но уви малоумния спам не престава :smt006

Nic3e3
01-10-2010, 22:38
Само една молба към модераторите! Преди да изтриете всичко прочетете всичките коментари на нашата мила хилари и сами решете кой е за бан :)

witless
01-10-2010, 23:08
Nic3e3, психични проблеми?

Jessie
01-10-2010, 23:27
Nic3e3, жалък/ка си. :?

Hilary_
01-11-2010, 04:20
хохооо темичка за мееен .. :grin: :grin: :grin:

бту доста време ти е отнело да ги праиш а? Трогната съм, че си седнал/а да се занимаваш .. :oops: :oops:

Така сега по темата:

Първо ъъм прочел/а ли си всичките ми мнения? Убедена съм, че не така, че не можеш да казваш дали са спам или не?

Второ съвсем слабо те вълнува дали са спам или не .. нито си модератор нито някой, който изобщо би ме вълнувал .. :razz: :razz:

Трето доста комплекси избиваш .. това, че си ме "нарисувал/а" не значи, че ще се променя .. аз оставам хубава докато ти съвсем не и съм убедена, че си доста загорял/а злобар/ка, който/която си няма друга работа и си мисли, че едни снимки ще й дигнат рейтингчето .. мм не не си познал/а .. 8)

Четвърто .. тия дету имат да ми казват нещо да го казват, а не да се праат на п*тки и когато някой направи жалък опит да ми каже нещо или да покаже колко е глупав да се включват .. прекалено мазни сте не ставате!

Пето .. ако това ще те успокои имам предупреждение за бан и отдавна вече спрях да спамя ..

Шесто .. дори да ме баннат тъпия ти мозък не може да проумее, че аз имам още 2 регистрации и по всяко време мога да започна да пиша от тях .. 8)

Седмо .. радвам се, че си отделил/а толкова много време за мен и моите снимчици явно имаш талант .. опитай се да го развиеш в някоя друга посока от сорта на това да станеш от компютъра и да се изкъпеш сигурно имаш нужда .. :lol:

Осмо .. другия път си направи услуга и измисли нещо по оригЕнално .. да знам, че ми завиждаш .. всъщност има за какво! 8) Но пак казвам дори и да пуснеш още 104859 теми за мен моя профил пак ще остане най - гледан и пак ще остана с близо 7000 мнения и пак ще остана човека, който няма как да прецакаш .. във всички случаи прецакания/ та си ти ..

Девето .. *цензура*

и десето .. :evil:

hamilcar
01-11-2010, 06:19
Темата се заключа и приключва !