PDA

View Full Version : Проблем с Линукс Ubunto



play23
01-10-2010, 22:15
Аз съм сравнително нов и направих една простотия. Така значи инсталнах си убунтото през уиндоуса(WIBI програмата)ама нещо се бъгна, но така или иначе ми хареса и ще си го инсталирам както трябва но... като отидох в папката на убунтото, нещеше да се отваря унинстала(на WUBI-то), нещо беше спекла вистата явно. И направо без да се замисля shift+del и отиде. Но като реснах компа видях, че освен Вистата ми излиза и пак убунтото. Е добре де как да го махна(като цъкна не него си казва че няма WUBI....), пробвах с recuva, ама тя връща само отделни файлове и не не стана(направих го с мисълта да си унинстална като хората...)Но не стана, как сега да махна да не ми се показва убунтото, което не работи отначалато и утре ще си инстална по вече "истинския"начин... Пробвах и от премахване на програми, ама там не излиза :( :( :(

Блогодаря !!! wallbash.gif

play23
01-10-2010, 23:48
I made it! LOCK :-D

ivanstef
01-11-2010, 13:08
ццц... :D

skuck
01-11-2010, 14:12
Е казвай поне как си решил проблема, защото може да има хора в същата ситуация като теб.

ТИ като инсталираш Лунукса той ГРУБ ще оправи работите. Другия вариант е да отвориш в notepad файла C:/boot.ini (Така беше при ХР- то) и от там да си ги оправиш.

play23
01-11-2010, 17:29
Ами с EasyBCD, който му трябва да я изтегли, супер проста е за работа и ми оправи проблема :)

SolusChristus
01-12-2010, 01:26
Пише се Ubuntu, а програмата се казва Wubi. :-D

Също така май говориш за EasyBSD.

Ебаси, едно име не си написал както трябва...

play23
01-12-2010, 16:24
Дали - http://neosmart.net/dl.php?id=1