PDA

View Full Version : ВАЖЕН ПРОБЛЕМ ПЛЗ ХЕЛП!!! ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ТЕМАТА !!!



Byz
01-10-2010, 22:53
Здравейте :] Това ми е първата тема , направо ми е като първият път, чак съм изнервен :D:D ЕТО ГО И ВЪПРОСА !!!!

Имам си гадже от 2 месеца и тъй като си е тесничка трябва да и бъркам за да се разшири и тогава да си го вкарам защото иначе я боли ....
Но тъй като така наречената "игра преди секса" си е дългичка и понякога въпреки и да е мн рядко хуя ми спада и страшно се излагам ... Наскоро бяхме в нас 1 вечер и ми каза че не и се занимава защото не иска пак да почваме и нищо да не става , което чесно си ме обиди.. Има и друг проблем който всъщност е големия проблем... когато си сложа презерватива , ми стяга (Durex Love) и въпреки че е тънък общо взето не усещам много много когато правим секс .....иии работата пак спада :/
Чувствам се мн унижен.... Дайте някви идеи моля ... Обичам я и не искам заради секса да се разделяме защото страшно мн си подхождаме...

П.П.: някой да знае тест за венерически болести колко струва ?

mastersan
01-10-2010, 23:09
пич 1-во ако презерватива ти стяга немаш венерическа болест :))

и 2-рото е съвет по сайта редактираи името на темата ти щото ако е на латиница ше я заключат :) :) :) :smt023

witless
01-10-2010, 23:12
пич, на колко години си и тя първата ти ли е?

Byz
01-10-2010, 23:32
1. Въпроса за венерическите болести беше защото ми е интересно и искам да отида да се изследвам защото съм го правил без капут
2. Далече от 1та ми е , просто е 1та при която се получава така ..

плз ако имате идея по темата -тогава споделете а не некфи безмислени коментари ..

WhiteOneBG
01-11-2010, 00:23
Byz кофти тръпка баце .
Вкарай го от раз и да не ти дреме :D:D:D

Byz
01-11-2010, 00:26
брат аз съм го правил , и ми харесва като вика(т) , ама не като вика(т) от болка ...
иначе мога да си я наденя на кура ама нали за тва е връзка .. да има взаимна изгода..

WhiteOneBG
01-11-2010, 00:29
Добре бе хора има лубринати мама му стара имаш език. Възбуди я.
Ще я боли кат и го вкараш ще я боли още 5-6 минути , няма да я боли цял живот ...

heiress
01-11-2010, 00:30
Опитвали ли сте с пози, които са по- лесни.. в смисъл.. мацката да се отвори повече и проникването да е по- безболезнено.

Byz
01-11-2010, 00:30
Е хубаво де , нея няма я боли ама като си нанижа капута на к.ура понякога спада ... това е проблема ...

WhiteOneBG
01-11-2010, 00:35
Опитвали ли сте с пози, които са по- лесни.. в смисъл.. мацката да се отвори повече и проникването да е по- безболезнено.

Кат мисионерската ;)

Byz
01-11-2010, 00:37
Да може би през повечето време е мисионерската и си я боли но пак казвам след 3-4 мин бъркане няма проблем .
ПРОБЛЕМА на ТЕМАТА е че аз и капут , прочетете плз , обърнете малко внимание и на мен ,не само на гаджето ми :D

Magic_Girl
01-11-2010, 13:31
1.РАЗШИРИ Я НЯКАК СИ.
2.С презерватив нищо няма да усетиш още дълго време...

heiress
01-11-2010, 13:41
Хахаха.. разшири я някакси... говорим за човешко същество все пак.. 8-)

Magic_Girl
01-11-2010, 13:45
Хахаха.. разшири я някакси... говорим за човешко същество все пак.. 8-)
Да де, да опита да я разшири...пък ако не стане..здраве да е :razz:

cobrasl
01-11-2010, 17:23
Вземи си други презервативи тези специално имат няква глупост дето ти изтръпва онъз работа и затва се получава спадане, поне аз така знам може и да не е вярно ама и при мен става така :)

shadeingrey
01-11-2010, 19:21
спада ти защото мацката не ти го надървя достатъчно.. има свирки за тая работа..
това е гадното на презервативите, че някой път отнемат доста време докато се нахлузят, ако пенисът ти не е оптимално твърд, докато го сложиш спада..
накарай я да те възбуди хубаво, някоя друга свирка няма да навреди.. като видиш че хуя ти е като камък тогава мъчи кондома.. :)

AllenWallker
01-11-2010, 19:48
Използвъй крик :D :D Ю
Сега по темата ... Надявъм се знаеш позата Каубой тя е доста лесничка и боли само пъривте 20 30 сек. поне така моята принцеска ми каза :)

TheTh1ng
01-12-2010, 06:38
Като цяло спри да ползваш капути, гадно е. 8-)
А и нали не ти е първия път, би трябвало да знаеш как да прекратиш болезнените УСЕЩАНИЯ :С

DjPiRgOs
01-12-2010, 06:44
Ползвай лубрикант

Gergankaa
01-12-2010, 07:59
Възбуди я достатъчно и след това тя теб на макс, за да го сложиш веднага и да нямате проблеми, и не е лоша идея да смените презервативите :P

plum
01-12-2010, 13:01
Братле какво да ти кажа и аз имах същия проблем с шибаните капути затова спрях да ги използвам, а и до колкото мога да чета това все пак е "специално" момиче, така че напревете си по едно "общо" тестче за бацили, така да се каже и го правете без капут. /Щом не ти е първата знаеш как да я пазиш и т.н./

Byz
01-12-2010, 16:14
Да но нея мн я е страх от бременност ... и по скоро от самият аборт... :/

vellvet
01-12-2010, 16:54
купи си по големи презервативи и няма да ти стяга и може би проблемът със спадането ще изчезне като са ти по мярка

vkarvamimadqta
01-12-2010, 18:57
Слагай я на менгемето! Да ти врътне един свирчок тая да не се стиска да се прави на девица. Те са си кучки по душа, ама чакат да се отприщат. А ако не искаш да ти спада... виаграта не прави нищо. Малко от енергетиците... таурин, тва-онва, ако трябва и алфа-метил-фенил-етил-амин. Общо взето препоръчвам всичко завършващо на *ин. Както вика(ш) ще вика(т) от кеф. Айде със здраве. Х.. до края, душата в рая. Сто процентов резултат, пък ако е тясна много може да не е докрая, ама пак душата е в рая, заради *ИНа. Голяма кучка е тя.

mOBSCENE
01-12-2010, 19:50
Има противозачатъчни,така съвсем случайно.. :-o

На колко е?

MakeMeLaugh
01-12-2010, 22:56
Другият път напиши нормално заглавие с малки букви, че така е отблъскващо.

Zaritu
01-18-2010, 09:37

bqsna_teenagerka
01-18-2010, 09:45
брат аз съм го правил , и ми харесва като вика(т) , ама не като вика(т) от болка ...
иначе мога да си я наденя на "мъжкия полов орган" ама нали за тва е връзка .. да има взаимна изгода..

1во. Евала ти правя за изказаното.
2ро.Гледай да й хванеш цаката така,че да не трябва 30 мин брат да я подмокряш,тя няма право да ти се сърди,че понякога ти спада и аз да бях момче и на мен сиг щеше да ми спада 30 мин да се занимавам само тя да се навлажни. хващаш я лижеш я,използвате лубрикант ако трябва бъркаш и малко с пръсти и после го вкарваш и това за около 10 мин макс.....просто налучкай това,което най-мн я възбужда и започвай директно с него. А на теб за да не ти спада се настрой психически,представяй си вече как и го буташ в тясното пиче и се дръж xD ако пак не стане пий виагра да му се не знае! или купи попърс и го остави отворен в стаята

ifilinnchica
01-23-2010, 15:09
1. Въпроса за венерическите болести беше защото ми е интересно и искам да отида да се изследвам защото съм го правил без капут
2. Далече от 1та ми е , просто е 1та при която се получава така ..

плз ако имате идея по темата -тогава споделете а не некфи безмислени коментари ..
еми пробвайте без презерватив и с мноооооооого лубрикант

sexyisfunny
01-23-2010, 16:59
оуу и аз имам същия проблем и то погледнете колко време ходим и не правим секс!! нищо не помага :oops:

stelSs21
01-23-2010, 20:13
Ми нормално е да ти стане кофти след това,което ти е казла затова ако бях на теб следващия път тя като иска да го правите щях да и кажа че и на мен не ми се занимава 100 часа да я възбуждам.

5StaR
01-23-2010, 20:25
Кофти е 8-) трябва по-бързо да се действа.. и при нас не става като се "уговорим" просто отивате някъде почвате се, възбуждаш я и на теб ти става, ако не тя ти прави 1-2 свирки (никоя не отказва, особенно ако е възбудена, просто трябва да си поискаш, рядко някоя[която не е правила] ще тръгне по собствено желание да ти прави свирки. + Ползвай си кондомите, че стане ли гаф, после мн ядове и нерви..