PDA

View Full Version : Без шеф



smirnoffgreen
01-11-2010, 08:15
На кой ли не му трябват допълнителни доходи ?
Предлагам ви възможност за тяхното изкарване! Започнете ваш собствен онлайн бизнес !
Това е НАЙ РЕАЛНОТО предложение за изкарване на пари чрез Интернет !
За повече подробности посетете сайта.
http://www.awsurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=smirnoffgreen

Discard
01-11-2010, 08:29
Не е ли лееко некоректно да си пробутваш тука рефералските глупости...разберете,че тези сайтове са просто зарибявка бе...


пп-вземете си за пример lockerz...които в крайна сметка са пращали единствено тениски :D ...от тях и аз чаках награда ама.....трънци.

MichellePhan
01-11-2010, 08:37
Какво се прави там(регистрирах се,но не мога да разбера)

smirnoffgreen
01-11-2010, 09:41
Не е ли лееко некоректно да си пробутваш тука рефералските глупости...разберете,че тези сайтове са просто зарибявка бе...


пп-вземете си за пример lockerz...които в крайна сметка са пращали единствено тениски :D ...от тях и аз чаках награда ама.....трънци.
това не е ебавка аз вече 1 пат сам земал пари от този сайт

smirnoffgreen
01-11-2010, 09:45
Какво се прави там(регистрирах се,но не мога да разбера)
трябва да се регистрираш в сайта и да видиш там има няколко сайта които трябва да ги посетиш то пише 4 или 5 долара до тях и като ги посетиш ти дава тези пари които си ги изкарал от сайта и полсе пращаш този линк http://www.awsurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=smirnoffgreen
и секи които се рег от него ти дава на тебе по 1.25 долара и така трябва да сабереш минимум 75 доалра за да може да ги земеш

anonymous546178
01-11-2010, 15:13
Скрий се бе мухльо! Само излишен спам от тея сайтове. :-x :-x :-x

smirnoffgreen
01-12-2010, 09:24
ако искайте вярваите аз тука ускуга гледам да ви направя апак вие
както си искате ваш е избора

anonymous546178
01-12-2010, 14:39
Само си губите времето вместо да учите и да си намерите добра работа, или направо сега да се хванете... ама не на компа ще цъкате. Нищо не печелите няма смисъл.




П.П. Що толкова грубо ги играеш като за рефералите на момчето му даваш твоя линк.