PDA

View Full Version : Къде отидоха всички?



term0t0
01-11-2010, 09:54
Аз да питам къде отидоха момичетата,които не гледат дрехите,парите и това до каква сттебен си тъп,та направо лабилен.Къде са тези,които гледат човека майна,а не футболния отбор,стила музика и др.

А къде?

8)

valdesbg
01-11-2010, 09:55
Тук са.

w0sh
01-11-2010, 10:03
У раздел "любов" в тийнпроблем.

LadyDi
01-11-2010, 10:33
Най-вече тук.
Ей сега ще видиш :)

Neftochimic
01-11-2010, 10:34
добър въпрос 8-)

Sh
01-11-2010, 10:35
:lol:

HanopkaH
01-11-2010, 10:49
Няма ги, сега всички гледат с ква прическа си и кви дънки носиш ..

soul1199
01-11-2010, 11:10
ей ма :oops: :lol: :lol:

sapphirr
01-11-2010, 11:11
значи като ми отговориш кое е първо - яйцето или кокошката?тогава и аз щти кажа 8-)

w0sh
01-11-2010, 11:12
значи като ми отговориш кое е първо - яйцето или кокошката?тогава и аз щти кажа 8-)

По законите на еволюцията- това е яйцето.

LadyDi
01-11-2010, 11:12
Някой по-остроумен въпрос не можа ли да измислиш?

sapphirr
01-11-2010, 11:15
Някой по-остроумен въпрос не можа ли да измислиш?

в чия градинка беше тва?

LadyDi
01-11-2010, 11:16
В твойта всъщност.

Аз пък искам да те питам (като сме на тая тема):
Представи си едно дърво, насред полето. Ако това дърво падне и няма никой наоколо да чуе, дали то ще издаде звук при падането? :)

sapphirr
01-11-2010, 11:19
ем щом аз съм тъпоъгълник,а ти си с големия потенциал, давай си твоя акъл...

LadyDi
01-11-2010, 11:20
Да съм казала, че си тъпоъгълник?
Просто казвам, че изрови най-оригиналния възможен въпрос. Давам ти алтернатива за свалките :)

soul1199
01-11-2010, 11:29
:smt024 :smt024 :smt024

AutomatiC
01-11-2010, 11:31
Аз да питам къде отидоха момичетата,които не гледат дрехите,парите и това до каква сттебен си тъп,та направо лабилен.Къде са тези,които гледат човека майна,а не футболния отбор,стила музика и др.

А къде?

8)

Нз,ама ти май не си тъп. :)

xxxSS
01-11-2010, 12:21
Всичко е смотано

darka1
01-11-2010, 13:02
Аз да питам къде отидоха момичетата,които не гледат дрехите,парите и това до каква сттебен си тъп,та направо лабилен.Къде са тези,които гледат човека майна,а не футболния отбор,стила музика и др.

А къде?

8)

Еми аз специално гледам момчето да не е много тъпо ... за какво ми е някой идот, с който не мога да си кажа 2 думи ... или пък за какво ми е някой метъл, с който нямам обща тема за разговор ... това за нормални неща - за всеки влак си има пътници - тъпите момичета да ходят с тъпи момчета/ тези, които гледат само дрехите, да ходят с другите '' гъзарчета '' и така ... това е нормално ... мен примерно не може някой лигав да ме харесва, защото аз не съм лигла :P ...

pebals
01-11-2010, 14:53
Ех... има ги още :D :D :D :D ама няма момиче, на което да не му прави впечетление как се обличат момчетата и всички други подобни неща :-D

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-11-2010, 14:57
Азз 8-)


*темата е добра...ама що да няма и тема,къде отидоха свястните момчета,а не надутите футболистчета,със смотаните цайси,зализаните хаусърчета,и сякви такива други лигльовци...просто милите и добри момчета..ох много се разпуснах 8-) *

divaneee
01-11-2010, 15:03
Авторе, същия въпрос мога да задам, но към момчетата. Нали? Тук също важи израза "не слагай всички под един знаменател". Замисли се наистина ли не познаваш такива момичета и след това, с колко от тях би тръгнал ;).

Sofff
01-11-2010, 15:19
тук

DevilWish
01-11-2010, 15:48
Аз съм такова момиче ;)

AraBella
01-11-2010, 16:15
Разбира се, че ги има.Както има нормални момчета, така има и нормални момичета.Това, че материалистките преобладават не значи, че ги няма изобщо.

Bixel
01-11-2010, 16:21
къде отидоха момичетата които пред орална любов предпочитат аналната ;<

oNthEmaX
01-11-2010, 16:25
Аз да питам къде отидоха момичетата,които не гледат дрехите,парите и това до каква сттебен си тъп,та направо лабилен.Къде са тези,които гледат човека майна,а не футболния отбор,стила музика и др.

А къде?

8)
те са си там но няма да ти харесат

ivcheto0o
01-11-2010, 16:39
и аз искам до попитам де са свесните мом4ета,дет се интересуват от 4овека не от дрехите и т.н. ?!? Не мога да кажа 4е не гледам външноста се пак не трябва едно мом4е да прили4а на клошар :D

T91
01-11-2010, 16:41
Аз да питам къде отидоха момичетата,които не гледат дрехите,парите и това до каква сттебен си тъп,та направо лабилен.Къде са тези,които гледат човека майна,а не футболния отбор,стила музика и др.

А къде?

8)

Еми аз специално гледам момчето да не е много тъпо ... за какво ми е някой идот, с който не мога да си кажа 2 думи ... или пък за какво ми е някой метъл, с който нямам обща тема за разговор ... това за нормални неща - за всеки влак си има пътници - тъпите момичета да ходят с тъпи момчета/ тези, които гледат само дрехите, да ходят с другите '' гъзарчета '' и така ... това е нормално ... мен примерно не може някой лигав да ме харесва, защото аз не съм лигла :P ...


Ха-ха-ха ... Само от първото ти изречение стигам до извода ,че десетата дума от него се отнася за теб , за съжаление с голяма тежест ...

moneycomeme
01-11-2010, 16:52
Всяко момче само избира,подреждайки сам живота си,как да го възприемат момичетата.Няма смисъл дори да се обяснявам..тази тема е аналогична на много други теми..Просто ще ти кажа,че има всякакви хора...Не са изчезнали тези момичета,както вярвам,че не са изчезнали внимателните момчета,които желаят да се влюбят и да изпитат нещо по-силно от физически удоволствия.(...края ми малко прозвуча като обява във вестник... :D )

darka1
01-11-2010, 16:55
Аз да питам къде отидоха момичетата,които не гледат дрехите,парите и това до каква сттебен си тъп,та направо лабилен.Къде са тези,които гледат човека майна,а не футболния отбор,стила музика и др.

А къде?

8)

Еми аз специално гледам момчето да не е много тъпо ... за какво ми е някой идот, с който не мога да си кажа 2 думи ... или пък за какво ми е някой метъл, с който нямам обща тема за разговор ... това за нормални неща - за всеки влак си има пътници - тъпите момичета да ходят с тъпи момчета/ тези, които гледат само дрехите, да ходят с другите '' гъзарчета '' и така ... това е нормално ... мен примерно не може някой лигав да ме харесва, защото аз не съм лигла :P ...


Ха-ха-ха ... Само от първото ти изречение стигам до извода ,че десетата дума от него се отнася за теб , за съжаление с голяма тежест ...

Защо не ходиш да се завреш някъде а ? ... Май мястото ти не е във форума ... съжалявам, че трябва да ти го кажа, но съм ПЪЛНА отличничка и с много добра преценка за хората ... личи си, че си тъпанар и не ми се занимава ... айде отивай на село :lol: иии казвам момчето да не е '' много тъпо '' , защото просто умни нямааа :P

SpeakSoftlyLove
01-11-2010, 17:02
Време за....


РЕКЛАМА!!! 8-)

Извинявам се, но този въпрос е равен на = ''Предлагайте ми се!!!!"

T91
01-11-2010, 17:06
Ахаааа . Това осветли неяснотите . Колкото до това че си пълна отличничка - браво ! За останалото мнението ми си е същото :razz: Като гражданин на свободна държава имам правото на свободно мнение . Все пак предците ми са умирали за това . Ти на свой ред също . :-o


ПС- много любопитно ми е какво против имате към хората родени извън моя роден град София , в който аз съм и живущ на този етап . Имам големи приятели , един от Сливница , а друг от Ню Йорк . Пича от Сливница за селянин ли минава , а този от селото Ню Йорк ? :D

moneycomeme
01-11-2010, 17:09
T91 МНого си прав...

darka1
01-11-2010, 17:51
T91 айде не ми се прави на много умен ... и да ти кажа, че изразът '' живущ '' отдавна е приет за грешен ... казва се '' живеещ '' :P ... малко повече уроци по български ти трябват
:)

Stef93
01-11-2010, 17:55
Прав си,на изчезване са!

T91
01-11-2010, 18:18
T91 айде не ми се прави на много умен ... и да ти кажа, че изразът '' живущ '' отдавна е приет за грешен ... казва се '' живеещ '' :P ... малко повече уроци по български ти трябват
:)

Имам една молба към теб . Моля ти се, поздрави лицето което ти е казало това ! :razz: Достатъчно документи съм попълвал и знам кое е правилно и кое не .

Между другото , ако желаеш би могла да напишеш някое съобщение в пощата ми . Нека не задръстваме форума , на който , както ти се изрази , аз не съм член . :-)

divaneee
01-11-2010, 18:39
Време за....


РЕКЛАМА!!! 8-)

Извинявам се, но този въпрос е равен на = ''Предлагайте ми се!!!!"
:razz: Точно! Както виждате всички тук са това, което търсите ... напълно перфектни. Амаа изобщо не е така. :?

myNameIsImmortal
01-11-2010, 20:07
значи като ми отговориш кое е първо - яйцето или кокошката?тогава и аз щти кажа 8-)
Петелът 8)

umri
01-11-2010, 22:02
Аз да питам къде отидоха момичетата,които не гледат дрехите,парите и това до каква сттебен си тъп,та направо лабилен.Къде са тези,които гледат човека майна,а не футболния отбор,стила музика и др.

А къде?

8)
За кво са ти такива? Що да не гледат дрехите? Ти дрипави и миризливи момичета ли харесваш? Футболният отбор, стилът музика може да го гледат за да видят дали имате еднакви интереси. Парите всяка жена гледа, но не абсолютно всички го поставят като приоритет сред качествата. А това до каква степен си тъп... зависи каква ти е дефиницията за тъп. Може всъщност да си много умен, интелигентен и компетентен мъж с развита обща култура, разбиращ от работата си. Това да се правиш на тъп може би е проява на свръх интелигентност и знание как да се подхожда към определен тип жени. Повечето биха избрали циркаджията, който е център на внимание, няма никакви задръжки и е винаги забавен, отколкото интелектуалеца, който постоянно е сериозен и говори по безинтересни теми.

Надявам се ме разбра.

С всеки изминал ден забелязвам, че колкото повече човек се прави на тъп, толкова повече привлича женско внимание. Така казано изглежда безумно, но ако се вгледаш ще видиш, че е така.

Природа копеле, недей вини жените, че са създадени такива.

iLovePussyJuice
01-11-2010, 22:07
Огледална тема, на "къде са всички свестни момчета".

Истината тук е същата...

T91
01-12-2010, 09:21
[/quote]
С всеки изминал ден забелязвам, че колкото повече човек се прави на тъп, толкова повече привлича женско внимание. Така казано изглежда безумно, но ако се вгледаш ще видиш, че е така.

Природа копеле, недей вини жените, че са създадени такива.[/quote]


За какво ви е такова момиче ? Изключенията са малко , но ако се разтърси се намират . Ето аз например вчера си харесах една , изключително интелигентна , хубава като Афродита и много забавна . Недостатъка заради ,който повечето момчета я отбягват е че не носи евтините дрехи - тип курва или кифла(не знам как се водят , фешън ли , какво ли ?) ,тя ходи елегантно облечена , не се разкрачва пред всеки , страни от глупави компании и дам , като си отвори устата това девойче те не могат да отговорят на нито един въпрос който тя им е задала... Последното за нещестие на нея и носи пълна несполука в любовта . Виждате ли от жената се изисква и тя да е тъпа , да не може да говори и не на последно място да задоволява само плътските желания . ХА да ама не !

Колкото до тия момичета , падащи си по ъммм малоумни индивиди (за нещастастие често обарващи си оная работа , което е чиста проява на селски манталитет ) , те рано или късно ще намерят свястно момче . Все пак тези които минават сега в училище за умници , след време се превръщат в каймака на обществото , колкото и да е странно е факт , не за друго , а за това че те отрано си раздвижват сивото вещество в главата . Момичетата вече ще са жени , а тези жени на свой ред ще търсят сигурен живот , за да създадат потомство . Чисто и просто като животни .

Разбира се нещата могат са се случат и на обратно , но пък ... :-D

lllXayclll
01-12-2010, 19:55
Аз да питам къде отидоха момичетата,които не гледат дрехите,парите и това до каква сттебен си тъп,та направо лабилен.Къде са тези,които гледат човека майна,а не футболния отбор,стила музика и др.

А къде?

8)
Тия момичета ги търси извън България или просто излез и придобий малко житейски опит.
ПС Свали скапаната нинджа и си пусни малко коса на голата ти глава :?