PDA

View Full Version : Забавно ли ви е в училище?



kristito3
01-11-2010, 13:56
От там ли са ви най-добрите приятели?

При мен не е така...Много ми е гадно и само чакам да дойде събота и неделя и да се видя с приятелите ми! :grin: :grin: :grin:

Unendlich
01-11-2010, 14:06
Да, определено ми е забавно в училище. Там са една наистина голяма част от най-близките ми приятели и познати. Е, все пак и от други училища имам, но не може всички да сме от 1 училище, не го решавам аз. Иначе весело ми е, хубаво ми е, чувствам се добре. Даже като стане вече началото на Септември и изгарям от желание да тръгна на училище, защото ми е скучно. :-D Абе .. хубаво ми е. :)

CrAzYanDlaZy
01-11-2010, 14:19
ами зависи ... в новия клас си имам компанийк от 3-4 човека, с които се разбираме добре :) но не мога да кажа най- добри приятели ... най- добрите ми приятели са далече от моето даскало, и чакам уикенда, за да ги видя :-)

snufff
01-11-2010, 14:23
не особено

Utun
01-11-2010, 14:36
Да бе, велико, по 3-4 контролни на седмица, изпитване почти всеки час. Междучасия по десет минути и едно 20, колкото да прехвърлиш уроците за следващия час понеже си бил уморен да наблягаш вчера след училище на това, а кефа от това да понаправиш някоя глупост с приятели можеше и да го има, за останалото кратко време, ако не бяха камерите, които те карат да се чувстваш като в затвор. Айде да споменем и че и униформи ще сложат - лятото или пола си ще трябва да сменям за да вървя с поличка или ще цапам на 30-40 градуса в дълги гащи и обувки.
БОГ ДА БЛАГОСЛОВИ УЧИЛИЩЕ!

NamelessRomantic
01-11-2010, 14:51
Че как,аз за даскалото живея.Двойки,клас лицемери и парвенюта,учители току що излезли от меките стени....какво повече да искам?

cookie_master
01-11-2010, 14:54
да,може да се каже,че ми е забавно и не най-добрите ми приятели не са ми в училище :)

Djuff
01-11-2010, 15:18
УЧИЛИЩЕ РУЛЕЕЗ x33

Seductress
01-11-2010, 15:21
На мен ми е много забавно в училище, както в междучасията, така и в часовете. С повече от най-близките ми приятели учим в едно училище, макар някои и да са в другата смяна. Пък, що се отнася до контролните, гадните даскали, изпитванията и оценките, в момента, в който звънецът бие и се съберем комапанията в коридора всичко се забравя. :)

detelina101
01-11-2010, 16:05
не особено

ivcheto0o
01-11-2010, 16:05
никак не мие забавно,естествено има и изку4ения :)

courtney
01-11-2010, 16:25
Зависи от каква гледна точка го гледам. Всяка вечер трябва да вися до 1-2, за да изкарвам прилични оценки и обикновено съм трупясала в даскало. Мразя си класа повече от всичко, направо при мисълта ми се повдига, малкото готини хора са се сдухали и единственото, което ме крепи е, че най-добрата ми приятелка е в класа и си правим кефа доколкото може. Като изключим, че класът ми е шибан и едва си изкарвам оценките, ми е забавно. Все се намира по нещо/някой да ми направи деня.

deni15
01-11-2010, 16:40
НЕ и аз сао чакам почивните дни и ваканцийте да се разбия с приятели 8-)

mech0
01-11-2010, 17:29
Мен даскалото си ме кефи. Повечето учители са готини и преподават много добре. Часовете минават с доста шеги от наша страна и лафове на даскалите, които направо ни затапват. Едни от най - добрите ми приятели са от там и редовно след часовете отиваме някъде да разпуснем.

Biskfitka
01-11-2010, 17:29
да,може да се каже,че ми е забавно и не най-добрите ми приятели не са ми в училище :) Същото е и при мен + :)

DeathxFairy
01-11-2010, 17:54
Ем с мойте идиоти немога се оплача 8-)

danibebi
01-11-2010, 18:05
ЕстестФено,че ми е забавно,как иначе ще искам да ходя?! :lol: :grin: :grin: :grin:

vali00
01-11-2010, 18:08
в моя клас са само простаци :D
да, забавно ми е в даскало :)

Jus7DreamBoy
01-11-2010, 18:09
ами зависи ... в новия клас си имам компанийк от 3-4 човека, с които се разбираме добре :) но не мога да кажа най- добри приятели ... най- добрите ми приятели са далече от моето даскало, и чакам уикенда, за да ги видя :-) +++

moon_flower
01-11-2010, 18:41
Мнооо ми е забавно.Особено ми е много забавно,че има коалиция на даскалите срещу нашия клас и в учителската се говори нон стоп против нас.И са решили,че тряя да ходиме да им се извиняваме за некви тъпотии... иначе е мн яко в клас,там са ми всичките приятели що годе.

iLovePussyJuice
01-11-2010, 22:57
Доста забавно даже.
Не ходя редовно обаче де...за съжаление :/

clever
01-12-2010, 12:14
Забавно ми е в даскало.Правя някви щуротии и все съм център на внимание. :lol: :lol: :lol: Имам доста приятели от даскало.Учим готини неща по любимите ми предмети-химия;биология;математика. чителите ни разсмиват често.Абе изобщо как човек да се не радва на най-готините години от живота си - тийн-годините ! 8-)

NeverTheSame
01-12-2010, 12:38
Не.

YourFavouriteDrug
01-12-2010, 13:04
Еми... може да се каже, че да ^^ Имам си готина компания, с която сме от един клас... може да изглежда незряло, но просто си е така ^^ имам си доста приятели оттам. Колкото до даскалите...еми с някои се харесваме, с други - не, но не ми пука особено - ако ми е интересно по някой предмет се старая да го схвана и толкова.
От друга страна понякога хиииич не ми се седи и като си помисля колко яко си прекарвам лятото ми иде да заеба всичко xD

YourSupergirl
01-12-2010, 15:37
не,за жалост . .

BrainlessROCKBABY
01-12-2010, 16:20
мхм, целодневно лигавене - по време на часовете и след тфа 8-)

kristito3
01-12-2010, 17:34
мразяя училището постоянно ми е гадно там и :cry: мнннннннннннннннн

защо? Нямаш приятна компания ли ;( и на мен понякога ми е наистина много гадно...

s3nsual
01-12-2010, 17:43
Най-добрите ми приятели не са от училището ми , но въпреки това ми е забавно . Часовете по немски са уникални :grin: през цялото време говориме простотии и се смеем.

MadeOfWater
01-12-2010, 19:24
Не съм курва => НЕ

bebii
01-12-2010, 19:34
Оо до преди го обожавах даскалото.Обаче са съм в ново .. класа е ужасен.Момчетата са супер лигави и дразнещи,а момичетата ацки надути.С егати нетърпението очаквам съботите и неделите да си видя компанийката :grin:

DesertStar
01-12-2010, 21:24
Класът ми е сбирштина от най-големите боклуци и курви в целия свят но има 4-5 момчета с които си правим голям купон :grin: 8)

nefchi_bs
01-13-2010, 05:48
Да,приятелите ми са там и ми е хубаво на даскало.

Shadowsogirl
01-13-2010, 07:39
Що-годе.

teenems
01-13-2010, 11:07
От там ли са ви най-добрите приятели?

При мен не е така...Много ми е гадно и само чакам да дойде събота и неделя и да се видя с приятелите ми! :grin: :grin: :grin:


Темата пита дали ни е забавно ти питаш дали там са ни най-добрите фр !?

Ем забавно ми е .
Има къде да ми минава времето пък и е готино ,мен лично ме кефи .

ecstazy
01-13-2010, 11:20
в нов клас съм.. и е г/д забавно но на моменти едвам си сдържам сълзите с една 'фр' нещата се объркаха или де да знам и аз вече и просто .. сичко се разваля и спирам да ссе смея и деня ми се прецаква..но смеха си го има той мойто лекарсто 8-)

clever
01-13-2010, 11:47
Не съм к***а => НЕ
от тва излиза че к***ите се кефят да ходят на даскало
интересна логика 8-)

alwaysnforever
01-13-2010, 14:09
Харесва ми да ходя, но понякога когато имаме мн за учене за следващия ден и сутрента адски ми се спи..не съм мн ентусиазирана при мисълта за даскало. :D

mrtn
01-13-2010, 14:20
В повечето случаи.. :)

PuFfyy
01-13-2010, 15:41
Мммм ... обожавам даскалото е без ученето де :D :D :D

someonerandom
01-13-2010, 16:55
Да, определено ми е забавно в училище. Там са една наистина голяма част от най-близките ми приятели и познати. Е, все пак и от други училища имам, но не може всички да сме от 1 училище, не го решавам аз. Иначе весело ми е, хубаво ми е, чувствам се добре. Даже като стане вече началото на Септември и изгарям от желание да тръгна на училище, защото ми е скучно. :-D Абе .. хубаво ми е. :)
Е това толкова хора го казват,аз все не мога да го разбера.Звънни няколко телефона и се съберете,защо трябва да се мъчите в училище,че да се видите :D
А по темата:Понякога е забавно,обаче има и доста кофти моменти :D

brokeninside13
01-13-2010, 17:00
Не съм к***а => НЕ
Страхотна логика! Невероятно мислене! :razz: :?

Колкото до темата, да забавно ми е. Почти всички любими хора са там, и е забавно. :)

kristito3
01-13-2010, 17:45
ми не от класа никои нямам нито познавам и повечето ми се подиграват че съм сама :? 8-[ :-k

виж от мен един съвет - изобщо да не ти пука за това. Ако не от там все от някъде ще си намериш. Недей да се натъжаваш. Да си гледат работата. Кой знае те щом се подиграват колко струват! Горе главата! Като те бъзикат им кажи "Вие от къде пък знаете, че съм напълно сама!" Просто не им се оставяй! Никога! Нма да даваш на живота да те мачка! Дано да съм била полезна с нещо за теб. :) :)

kristito3
01-13-2010, 17:47
Темата пита дали ни е забавно ти питаш дали там са ни най-добрите фр !?
хаха да така се е получило - малко неясно. Имам предвид и двете неща. :-D

MadeOfWater
01-13-2010, 18:43
От там ли са ви най-добрите приятели?


Ето го и въпроса. :)
Казвам,че класът ми е съставен главно от курви и затова не ми е приятна компанията им.
И недейте да се правите на интересни...логиката и мисленето ми не трябва да ви засяга особено.Първо вижте себе си и после коментирайте мен. ;) Просто предупреждение

Nedo
01-13-2010, 18:53
В училище ми е забавно, но главно го използвам за повече контакти и познати. Истината идва след даскало или почивните дни. Тогава просто испадаш в еуфория 8)

kristito3
01-14-2010, 12:33
Ето го и въпроса. :)
Казвам,че класът ми е съставен главно от к**ви и затова не ми е приятна компанията им.
И недейте да се правите на интересни...логиката и мисленето ми не трябва да ви засяга особено.Първо вижте себе си и после коментирайте мен. ;) Просто предупреждение
Ооо, това е повече от отвратително... :( :( :(

boryto
04-30-2010, 18:22
ДААА. Забавно ми е, попаднах на наистина страхотен клас. :grin: Разбирам се с повечето, а с к*****е не си общувам. (слава богу са малко) :D Според мене трябва да се наслаждаваме на тези години .. тийн годините, така наречени :-D и да си изкарваме яко..Защотооо.. след време нещата коренно се променят и няма да имаме много време за излизания и лигавения .. абее ЖИВЕЙТЕ ЗА ДЕНЯ ! :)

danibebi
04-30-2010, 18:49
От училището са най-добрите ми приятели,но не ми е особенно забавно там..дори мога да поясня,че почти не ми е :? след училище е по-яко. :grin: :grin:

Unendlich
04-30-2010, 19:16
Да, определено ми е забавно в училище. Там са една наистина голяма част от най-близките ми приятели и познати. Е, все пак и от други училища имам, но не може всички да сме от 1 училище, не го решавам аз. Иначе весело ми е, хубаво ми е, чувствам се добре. Даже като стане вече началото на Септември и изгарям от желание да тръгна на училище, защото ми е скучно. :-D Абе .. хубаво ми е. :)
Е това толкова хора го казват,аз все не мога да го разбера.Звънни няколко телефона и се съберете,защо трябва да се мъчите в училище,че да се видите :D
А по темата:Понякога е забавно,обаче има и доста кофти моменти :D


Ами не всички са от града. Тези, които са от града са или по морета, балкани, села. Иначе излизам редовно с приятели, но не е като да си в училище. ;)

britzy
04-30-2010, 20:37
ооооо много забавно-понякога учителите ме мислят за идиотче или даже не ме приемат насериозно.Щото преди само ме хвалиха такова ииии вече ми писна-I'm bad kids :lol: :lol: :lol: :lol:

загърбих си срамежливото аз и съм мега ненаебателна-не ми пука за нищо и никого 8-)

ImmortalSportFreak
04-30-2010, 20:56
Да, определено ми е забавно в училище. Там са една наистина голяма част от най-близките ми приятели и познати. Е, все пак и от други училища имам, но не може всички да сме от 1 училище, не го решавам аз. Иначе весело ми е, хубаво ми е, чувствам се добре. Даже като стане вече началото на Септември и изгарям от желание да тръгна на училище, защото ми е скучно. :-D Абе .. хубаво ми е. :)
и аз така..
понякога ми се струва голямо натоварването (много учене.. ) и малко ми омръзва но пък ми е весело... без училището нямаше да ми е толкова забавно
супер вълнуващо си изкарвам учебните дни :grin: :grin: 8)

ecstazy
04-30-2010, 21:11
не.. там ми идв да се гръмна :?

nana26
04-30-2010, 21:52
аз въобще не харесвам класа си .. заради тях ходя на даскало с такова огромно нежелание... това лицемерие и двуличие (аз това най мразя в хората) нон-стоп, постоянните подмятания на стила или самата личност ... това не са хора на които може да се разчита ... единственото свясно момиче с което имам някакъв лаф (доклолкото е възможно с нея) е Уикипедия (поредната ебавка) дето всичко знае и с нея се говори само за наука, иначе е наистина мн добро момиче ... таа нямам приятели от класа :D :D :D имам страшен късмет ](*,) :D

Monstre
04-30-2010, 21:54
Че как, аз за даскалото живея. Двойки, клас лицемери и парвенюта, учители току що излезли от меките стени.... какво повече да искам?

+ Сякаш аз съм го писала. 8-)

RY
05-01-2010, 11:12
Забавно ми е с 1-2 човека,но с тях пада върховния смях. :razz:

dPa3HuTeJl
05-01-2010, 16:37
Че аз съм там само за забавление бе , то училището да не е за учене случайно ?? :D Наистина в даскало ми е супер яко :P :P

Rounder
05-01-2010, 16:47
на всякъде ми е забавно,то не зависи от мястото,а от хората който са около теб :grin:

SilverRain
05-01-2010, 16:54
Повечето ми приятели са от училище .. забавнооо чак не, но вече като излезем извън даскало си изкарваме яко

rebeccaa
05-01-2010, 17:03
Да бе, велико, по 3-4 контролни на седмица, изпитване почти всеки час. Междучасия по десет минути и едно 20, колкото да прехвърлиш уроците за следващия час понеже си бил уморен да наблягаш вчера след училище на това, а кефа от това да понаправиш някоя глупост с приятели можеше и да го има, за останалото кратко време, ако не бяха камерите, които те карат да се чувстваш като в затвор. Айде да споменем и че и униформи ще сложат - лятото или пола си ще трябва да сменям за да вървя с поличка или ще цапам на 30-40 градуса в дълги гащи и обувки.
БОГ ДА БЛАГОСЛОВИ УЧИЛИЩЕ!


+1

SilverRain
05-01-2010, 17:04
Да бе, велико, по 3-4 контролни на седмица, изпитване почти всеки час. Междучасия по десет минути и едно 20, колкото да прехвърлиш уроците за следващия час понеже си бил уморен да наблягаш вчера след училище на това, а кефа от това да понаправиш някоя глупост с приятели можеше и да го има, за останалото кратко време, ако не бяха камерите, които те карат да се чувстваш като в затвор. Айде да споменем и че и униформи ще сложат - лятото или пола си ще трябва да сменям за да вървя с поличка или ще цапам на 30-40 градуса в дълги гащи и обувки.
БОГ ДА БЛАГОСЛОВИ УЧИЛИЩЕ!


+1

нали знаете че никой не ви кара на сила да ходите на училище :wink: .. какво само се оплаквате

onestar
05-01-2010, 17:14
Оле, мен пък училището много ме радва.
Побиват ме тръпки, когато следва час по география, история, физика и предмети от сорта, но... минават. 8-)

Имам две много точни приятелки, които са от моето даскало и ми е хипер забавно с тях + сестра ми, която за жалост учи в друг град.

Когато можем през часовете слушаме музика, говорим си, смеем се, а учителите си говорят с нас като с равни. 8-)
Пък и напоследък като свърши часа започваме да си лафим с тях, ходим в барчето пием кафе заедно и се връщаме по средата на следващия час без никакви проблеми...
Въобще... учителите са ми много пекани хора. 8-)

3motion
05-01-2010, 22:03
Оо,да .. 2 от най - добрите ми приятелки са в моя клас .. ии Момчето учи в това даскало .. абе изобщо .. :grin:

Gugit0o
05-02-2010, 07:29
Много е забавно в нащо даскало, ние си прекарваме супер и при най-злите учители. Ден без някоя простотия просто няма. Половината от приятелите ми са там, но за нищо не бих заменила лятната ваканция, ни най-малко за училище. :D :D :D

lipsvashh_mi
05-02-2010, 09:19
като се съберем всички естествено ,че е забавно.....стават такива изцепки дето ги помним дооста дълго,цъкаме белот и през часовете не спираме да се хилим на простотиите на някой от нас..пфф да не говоря какво става по бел...как ревем от смях,а г-жата си мисли,че сме се разчувствали от прочувственото рецетиране на кочо :D ама няма значение-нали сме добри,примерни деца-уж..
пък и класа напоследък доста се сплути инякак атмосферата е много приятна....
най-добри приятели доста трудно да се каже като цяло,че имам...имма доверени хора,които много обичам и ценя и ми е приятно да си прекарваме времето заедно :)

ecstazy
05-02-2010, 09:27
Преди да, сега не .. :booooomb:

teenems
05-02-2010, 10:33
Преди ми беше забавно и весело ..
Сега в повечето случай ми е скучно ,глупаво.
Даже почти всеки ден ..
Радвам се като дойде събота и неделя

AlesandeR
05-02-2010, 10:37
мне пове4е ми фр-та са от моя квартал или миналото даскало от страна на кеф в даскало е супер фън поне в на6то

mimssss
05-02-2010, 10:44
дам .. там са най - добрите ми приятели :)

XxStupidMuffinxX
05-02-2010, 12:05
Да ..

Най-добрата ми приятелка е от моя клас ..

Най-добрият ми приятел - от друго училище ..

ameli
05-02-2010, 12:06
май само аз се забавлявам истински.. даже не ми се прибира 8-) :grin:

StreetFame
05-02-2010, 16:48
Не, ама другата година ще се постарая да ми е забавно.

Eliii
05-02-2010, 17:24
Бива... Две от най-добрите ми приятелки са от моя клас и в повечето случаи ни е някво яко.

Е, има и дни, в които постоянно гледам часовника и нямам търпение да бие последния звънец, защото ми е сууупер шит, ама кво да се прави...

Училището е необходимо зло.

Strawberryy
05-02-2010, 20:07
Понякога да,, понякога не. Всеки път различно. Някой път просто си нямам настроение и нищо не може да промени това... и не ми става весело. Ама понякога ми е мн весело. Всичко е на етапи :-D

TheNewReligion
05-02-2010, 21:27
Не е лошо.

justunique
05-03-2010, 06:22
..

MaGuSs
05-03-2010, 09:00
При мен не е така...Много ми е гадно и само чакам да дойде събота и неделя и да се видя с приятелите ми! :grin: :grin: :grin:

sian4eto
05-03-2010, 10:28
зависи кой ден и дали ми е на кеф .. някой ден е много забавно .. други е ужасно шибано и нямам търпение да се прибера

ии най-вече какъв час имам :D

tweettyy
05-03-2010, 11:15
Оо,да .. 2 от най - добрите ми приятелки са в моя клас .. ии Момчето учи в това даскало .. абе изобщо .. :grin:

+1 8-)

raliichkaa
05-03-2010, 11:40
ммм забавно ми е поняога .. :д иначе приятелите са ми от други училища ама се надявам догодина заедно да сме си 8)

Mar7i
05-03-2010, 14:09
Зависи от деня, настроението, часовете които имаме абе от много неща. Всеки ден различно :)

Obsession
05-03-2010, 19:46
Не, защото съучениците ми се забавляват с разни простащини и аз съм от малкото хора, на които никак не им е смешно. К'во да правиш, инфантилност.. (аз ли, те ли..)
Пълна тъпотия, постоянно съм с книга или със слушалките в ушите. Има си ги и сносните моментчета, де, ама са някаква гибелна рядкост. Пък и то на мен два дни ми остават, за къде да го мисля ;)

fatalgirl
05-04-2010, 16:21
Да, но понякога се държат доста просташки

vesSynkaa
05-04-2010, 16:59
О супер забавно ми е :grin: Добре че с приятели си прекарвам добре,иначе не знам как щях да издържам :? А иначе и от у-ще са ми най-добрите приятелки, а от преди 2ма най-добри приятели и др от компанията .. абе не се оплаквам 8-)

astro11
05-05-2010, 12:50
Да освен когато съм в час но и тогаа ми харесва . Ние в час играем покер :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Team
05-05-2010, 13:04
Ходя само заради приятелите :P

uBuTo
05-08-2010, 10:49
ами да, забавно ми е защото класа ми е готин :) иначе най-добрите ми приятели не са от там ;)

modesty69
05-08-2010, 14:13
не ми е забавно в училище.. то там ми е най криво през целия ден... определено не са ми от там най - добрите приятели... чат пат е яко но това са последните часове преди някоя по - голяма ваканция :D

LetItRock
05-08-2010, 18:03
Понякога е много забавно и има моменти, в които през всички часове само се смеем, но простащината на някои от момчетата от класа ми е толкова голяма, че скапват настроението не само на учителите, но и на останалата част от класа.. Толкова големи простаци едва ли има. :o

CryToDie
05-09-2010, 10:59
Ми супер забавно ми е :) Класът ми е всичко за мен и много го ценя, класната пък е най-яката на всички времена :) Нищо че по успех сме на пред-предпоследно място в училище, но за сметка на това сме най-задружни и най-весели в училище. :) Не искам да заминавам никъде сега след 7-ми клас, защото искам още време да прекарам с класа, но сме на 2-ро място по отсъствия в училище и 80 % ще се разтури класа :cry: Тази мисъл ме разбива и не мога да спя нощем :cry:

lovelyx3
05-09-2010, 12:13
:grin: Адски забавно ми е .. ест заради компанията!!.. Другото SUCKS :D .
Ходя си и се кефя на най-невероятните хора на СВЕТА!Просто ги обожавам .. и затова обичам да ходя,все пак съм по цял ден с тях .. ! :smt046 :smt003 :twisted: =; :smt002

SeleneLeBoursier
05-09-2010, 12:29
Ами,забавно ми е напоследък,да.И то много.Кефя се,защото сегашния ми клас са много големи пичове по отношение на тормоз към даскалите... :lol: :lol: :lol: Страшни гаври си правят с тях,особено с чичката по математика.Голям купон става.
Най-добри приятели от даскало нямам,въпреки че от две години съм там.Има трима-четирима човека,с които се разбирам,мотаеме се заедно,говориме си,но не мога да кажа,че са ми най-добри приятели.Наскоро пък се изпокарах и с бившите ми съученици,които ми се водеха нещо като `най-добри приятели` и сега го карам соло. :(
Кофти ми се получи,но пък почнах да се веселя напоследък. :)

iwii
05-09-2010, 13:27
В повечето случаи.. :) 8-)

Colouring
05-09-2010, 16:07
Не.
Рядко ми е забавно в училище.

lubchetoo
05-10-2010, 19:35
ОоОоОоОоО дааа особенно компанията и глупостите които ръсиим и правимм как да не ми е забавнооооо :grin: :grin: :grin: