PDA

View Full Version : Max Factor малък проблем



krisito9212
01-11-2010, 15:17
Взех си крем-пудрата на Макс Фактор,обаче немога да отворя кутийката на това чудо :shock: Помагайте,някой който я има да споеля как я отваря...ужас... :?

galu6a
01-11-2010, 15:28
въй това е мн гадно :-D съжелявам и аз немога да ти помогна я дай снимка да видим доло-горе какво представлява :-D

а какве е цената й впрочем :)

krisito9212
01-11-2010, 15:41
Ох,отворих го,просто е трябвало да приложа повече сила,за да завъртя капачето :D
Иначе е това http://www.mypowderpuff.co.uk/images/Max%20Factor%20Miracle%20Touch%20Foundation.jpg
И сега тук идва реда да покажа очарованието си от този продукт,просто е уникален,даже не съм се и надявала да постигна такъв ефект.От години търся пудра или фдт,който да се нанася бързо,да стои естествено и да изравнява тена и покрива недостатъците.Това е и фдт и пудра и коректор в едно,който се нанася за няма и минута,омекотява кожата ми,страхотен е,горещо препоръчвам :)
А като си представя колко пари съм хвърляла за пудри,фдт и коректори уж висща козметика,а това е само 25 лева.
И за да не е все пак излишна темата предлагам тук да пишем впечатления за продукти на макс фактор и изобщо всичко за марката.
Вие сте :)

asassinn
01-11-2010, 15:43
Заслужава ли си да дам 20-30 лв за една спирала на Мах Factor :?

galu6a
01-11-2010, 16:46
25 лв наистина е мн в тази криза :-D ,но аз и не ползвам мн ФДТ или пудри или коректори ама може би ще се зачудя :)

Fr3eGiRl
01-11-2010, 16:56
Май и аз ще си го взема това.. като те слушам направо нямам търпение да си купя.. 8-) :P Ако имам проблеми с отварянето ще пиша.. :D

Biskfitka
01-11-2010, 17:45
Заслужава ли си да дам 20-30 лв за една спирала на Мах Factor :?Да 8-)


krisito9212 Аз от това не бях доволна,много е сухо това нещо :shock: И от други съм чувала същите мнения..радвам се,че има доволни от него 8-)

heiress
01-11-2010, 17:58
Аз лично съм с пудра на Елизабет Тейлър и съм много доволна.

ledenakrasota
01-11-2010, 18:27
Мисля,че се завърта капака :) :-o

heiress
01-11-2010, 18:29
Мацката каза, че е успяла вече да я отвори.. :-o

krisito9212
01-11-2010, 19:44
Май и аз ще си го взема това.. като те слушам направо нямам търпение да си купя.. 8-) :P Ако имам проблеми с отварянето ще пиша.. :DДано и на твоята кожа се отрази така добре,защотот нали знаеш,че всичко е индивидуално.Но наистина за мен този продукт е страхотен.Значи вече около 5 че може и повече часа съм с него,а лицето ми изообщо не се е омазнило,а попринцип за това време започват да ми лъщят челото,носа и брадичката :)

krisito9212
01-11-2010, 19:46
Заслужава ли си да дам 20-30 лв за една спирала на Мах Factor :?Да 8-)


krisito9212 Аз от това не бях доволна,много е сухо това нещо :shock: И от други съм чувала същите мнения..радвам се,че има доволни от него 8-)Еми то се води крем-пудра и затова е по сухо.На мен проавачката ми каза една тактика-ако искаш ефект пудра нанасяй го със сухо тампонче,ако искаш ефект фдт(да е по-течно)мокри тампончето :)

krisito9212
01-11-2010, 19:46
Аз лично съм с пудра на Елизабет Тейлър и съм много доволна.И аз на една нейна много и се чудих,обаче реших да си взема това :)

whitebunny
01-12-2010, 19:16
25 лв наистина е мн в тази криза :-D ,но аз и не ползвам мн ФДТ или пудри или коректори ама може би ще се зачудя :)
+1 :lol:

Goddess
01-12-2010, 21:45
И аз я ползвах по едно време, но само на тен ми харесваше как седи честно казано. Тъмната демек. :) А и не е особено икономичен, защото половината от това, което си потопил, попива в тампона.

heiress
01-12-2010, 22:48
Аз лично съм с пудра на Елизабет Тейлър и съм много доволна.И аз на една нейна много и се чудих,обаче реших да си взема това :)

Ами, аз лично това не съм го ползвала, затова не мога да ги сравня, но мога да ти кажа, че от пудрата на ЕТ съм наистина много доволна.. за 1-ви път срещам нещо, което напълно да удовлетворява исканията ми. Просто.. толкова е естествено, че като я нанасям имам чувството, че нищо не правя.. че не нанасям нищо, но после като видя ефекта и осъзнавам, че съм прикрила всички несъвършенства. Просто е уникална.

Claudette
01-13-2010, 08:05
Заслужава ли си да дам 20-30 лв за една спирала на Мах Factor :?Да 8-)


krisito9212 Аз от това не бях доволна,много е сухо това нещо :shock: И от други съм чувала същите мнения..радвам се,че има доволни от него 8-)

И аз тъкмо това щях да попитам! Кожата на лицето ми е нормална към суха и затова не ползвам пудра за лице - повечето пъти ми изсушава кожата. Единствената хубава пудра, която съм използвала е минералната пудра на Лореал, невероятна е !

Но щом на авторката кожата й по-скоро отива към мазна, вероятно й помага пудрата.

krisito9212
01-13-2010, 12:05
Заслужава ли си да дам 20-30 лв за една спирала на Мах Factor :?Да 8-)


krisito9212 Аз от това не бях доволна,много е сухо това нещо :shock: И от други съм чувала същите мнения..радвам се,че има доволни от него 8-)

И аз тъкмо това щях да попитам! Кожата на лицето ми е нормална към суха и затова не ползвам пудра за лице - повечето пъти ми изсушава кожата. Единствената хубава пудра, която съм използвала е минералната пудра на Лореал, невероятна е !

Но щом на авторката кожата й по-скоро отива към мазна, вероятно й помага пудрата.
не напротив моята кожа е комбинирата обаче към суха,коата на бузите ми е суха а в т-зоната ми се омазнява но не много. :) А може би на тен ти е било сухо,защотот не нанасяш основа за грим или крем преди това