PDA

View Full Version : По- голям бюст без силикон???



BebSa
01-11-2010, 15:59
Днес в аптека случайно попаднах на една брошурка, която рекламира препарат за естествено уголемяване на бюста. Казва се БЮСТ ПЛЮС. Пише, че е изцяло на билкова основа, от растения, които са използвани от шамани и лечители години наред, че повлиява на хормоналния дисбаланс, който впрочем бил основната причина за малките, несъразмерно и недобре офоремени гърди, та дори помагал за облекчаване на ПМС. Ето това е сайта на продукта- http://bustplus-bg.info/
Зная, че звучи изкючително абсурдно и дори смешно, но все пак надеждата умира последна ... затова искам да попитам има ли някоя от вас, която го е пробвала, има ли ефект, има ли странични ефекти като напълняване например или смущения в цикъла, ако случайно бюстът се е уголемил, след спиране на приемането запазил ли се е ефектът ?

tanchu
01-11-2010, 16:02
аа ти на колко си?..ако си малка тепърва бюста ще ти расте и едва ли се нуждаеш от такива работи :-o

SmilezZz
01-11-2010, 16:04
аа ти на колко си?..ако си малка тепърва бюста ще ти расте и едва ли се нуждаеш от такива работи :-o

Съгласна съм..А и не ми се вярва да има ефект,от такива работи :?

galu6a
01-11-2010, 16:14
аа ти на колко си?..ако си малка тепърва бюста ще ти расте и едва ли се нуждаеш от такива работи :-o

Съгласна съм..А и не ми се вярва да има ефект,от такива работи :?

и аз не го вярвам :)

myl0weee
01-11-2010, 16:15
колко и е цената на тая глезотийка?

billytalent
01-11-2010, 16:29
колко и е цената на тая глезотийка?

79 лв. чувала съм,че от такива глупости се хваща рак на гърдата,така че няма смисъл

SmilezZz
01-11-2010, 16:30
колко и е цената на тая глезотийка?

79 лв. чувала съм,че от такива глупости се хваща рак на гърдата,така че няма смисъл

АБсурдно е да дам 79лв за такава простотия.. :?

FuCkInBuBbLeGuM
01-11-2010, 16:35
При поръчка на 1 опаковка - 79.00 лв/бр. + 6.00 лв доставка

При поръчка на 2 опаковка - 75.00 лв/бр. + БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!

При поръчка на 3 и повече опаковки - 70.00 лв/бр. + БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!

В аптечната мрежа цената е между 83-96лв./бр.


Ей сега... 80 кинта, а даже и ефект е малко вероятно да има

Wrathchild
01-12-2010, 05:51
Хора, за какво ви е да се тъпчете с такива глупости...

ELiTyYy
01-12-2010, 08:27
Преди и след 6-месечен прием:
http://bustplus-bg.info/freeUploadDir/before_after_6_months.JPG
:shock: .....това не може да е вярно..... :х

whitebunny
01-12-2010, 09:15
Преди и след 6-месечен прием:
http://bustplus-bg.info/freeUploadDir/before_after_6_months.JPG
:shock: .....това не може да е вярно..... :х
:-o не не тва по скоро е силикон наистина не може да е вярно

IbiZaA
01-12-2010, 10:20
яж,яж,яж....и кат напълнееш ще видиш колко големи ще ти станат :lol: :-|

Neopitom3na
01-12-2010, 10:39
аман от тъпотии :?

tonie__
01-12-2010, 11:00
не мисля,че малките гърди са повод за смущения и трябва да се прибягва по такива непроверени техники.раздвайте се на това,което имате и не гледайте в чуждата паничка 8-)

teenems
01-12-2010, 11:06
Преди и след 6-месечен прием:
http://bustplus-bg.info/freeUploadDir/before_after_6_months.JPG
:shock: .....това не може да е вярно..... :х

хаха как пък не :lol:

whitebunny
01-12-2010, 19:24
по добре такива хормони не взимай че да не те избие на някакви мъжки хормони както гейовете взимат за да им растът гърди :( я не дей да рискуваш пък и за какво са ти големи гърди те момчетата повече гледат дупето 8) един съвет от мен големи гърди не ти трябват ще вървиш по улиците и тираджиите само да ти свиркат и не само те а и кви ли не цигани и турци :o

Hilary_
01-13-2010, 09:08
Пийте боза :razz:

мм да .. освен гърдите ще порасне и дупето .. :lol:

п.с. според мен не си заслужава .. :?

liim0nka
01-13-2010, 14:10
Може ли да се напълнее от употребата на Бюст Плюс?
Бюст Плюс е изграден изцяло на растително-билкова основа и не може да предизвика нито отслабване, нито напълняване. Ако имате такива очаквания, то можете да бъдете сигурни, че те са нереалистични. <- написали са ти го.Друг е въпроса, че това е реклама и не може да си сигурна.

MakeMeLaugh
01-13-2010, 14:51
Съвсем ясно си просто си личи силикона във дясната снимка бе...

billytalent
01-13-2010, 15:18
Трябва да си безумно малоумно същество,за да повярваш,че от подобно нещо ще има ефект.Само се чудят как да вземат парите на хората!!!

galu6a
01-13-2010, 15:20
Преди и след 6-месечен прием:
http://bustplus-bg.info/freeUploadDir/before_after_6_months.JPG
:shock: .....това не може да е вярно..... :х

хаха как пък не :lol:

те ще виснат като пораснат СИЛИКОН

Korrnyy
01-13-2010, 20:27
Фотошоп :D Ако беше силикон дясната нямаше да я оставят по-малка :D
Иначе - не вярвай на тези боклуци :( Яж фъстъци :D

Nadelina
01-14-2010, 00:41
Фотошоп :D Ако беше силикон дясната нямаше да я оставят по-малка :D
Иначе - не вярвай на тези боклуци :( Яж фъстъци :D
Вече така правят силикона (ако желае жената, де) - едната по-малко, за да е уж по-реалистично.

И не вярвам да има ефект!

c0ci
01-15-2010, 17:15
силикон е :)

rali4ka91
01-15-2010, 17:36
Все още ли смятате, че е много важно да имаш голям бюст. Модата на големите бюстове отдавна отмина. С колкото те е дарила природата - толкова. Да дадеш 80 лв. за някакво мазило и да си внушиш, че бюста ти расте от него е пълна комплексарщина. Я се огледай и виж че 70 % от жените са с малки бюстове, пък нито са дефектни, нито нищо....

rusoto_baby_f
01-15-2010, 20:01
Преди и след 6-месечен прием:
http://bustplus-bg.info/freeUploadDir/before_after_6_months.JPG
:shock: .....това не може да е вярно..... :х

хаха как пък не :lol:

силикон е :D

Не вярвам на тея щуротии..билки..и бла бла..
Ако имаше нещо вярно хората щяха да пият тези неща, за 79лв.. а не да се набутват за операция струваща много повече :D

MakeMeLaugh
01-15-2010, 20:31
Все още ли смятате, че е много важно да имаш голям бюст. Модата на големите бюстове отдавна отмина.

Е това е най-голяма измишльотина, дето я казвате, само за да си повдигнете самочувствието.
Тя модата не е идвала - тя сега тепърва навлиза.
+ това новите поколения лапета са ебати цицестите..
Няма нищо отминало, те сега тепърва ще станат по-достъпни уголемяванията и т.н., ти за отминала мода говориш.

giveupbitch
01-15-2010, 20:36
ауе най-мн да умреш ве :D
както каза някой по-нагоре радвайте се на това,което имате
'щото има и по-зле от вас.. :D

rali4ka91
01-16-2010, 09:21
Все още ли смятате, че е много важно да имаш голям бюст. Модата на големите бюстове отдавна отмина.

Е това е най-голяма измишльотина, дето я казвате, само за да си повдигнете самочувствието.
Тя модата не е идвала - тя сега тепърва навлиза.
+ това новите поколения лапета са ебати цицестите..
Няма нищо отминало, те сега тепърва ще станат по-достъпни уголемяванията и т.н., ти за отминала мода говориш.

Хахаха, стига глупости!!! 1-во едва ли малкият бюст би смачкал някое самочувствие, освен ако не става въпрос за празноглави лейки, които прекарват цял ден пред огледалото!!!
2-ро не знам какво разбираш под "цицесто лапе" , защото разбиранията на жените за "достатъчно голям бюст" и съответно желан размер при пластичните операции е минимум чашка C.
И 3-то модата се налага уж от прочутите фолкаджийки, и по скоро от холивудските звезди. За такава мода говорех!

Magichkaa_
01-16-2010, 11:12
Пии повече боза и не се притеснявай! 8-)

V14D0
01-16-2010, 13:41
Гърдите растата или чрез натрупване на масна тъкан, или чрез стягане на мускулите. Първия случай - трябва да си чудо на природата за да качваш сантиметри само в гръдната обиколка, без това да се отразява на ханш,бедра и т.н. Второто.. за някои е красиво само на младини.. Да, гърдите изглеждат стегнати, но веднъж станеш ли на 60, гледай да не започнеш да си ги настъпваш. По мое мнение не се тревожи и не ги пипай.. Генетично може да са големи- може да са и малки. Опирай да постигнеш компромис м/у тяхната големина и твоя външен вид.

titinkaa
01-16-2010, 14:00
абе хора познавам много момичета по точно жени на 20 и колко години,които също имаха мн малки цици и ето ги сега като родиха деца и имат прилично големи гърди,нито малки,нито мн мн големи,така че имай те търпени като се ожените ще имате по големи цици :D

mishunka
04-16-2012, 16:14
Здравейте,колкото и невероятно да ви звучи,но Бюст плюс наистина действа.Пия го от три месеца и съм изключително доволна, определено усещам гърдите си по-пълни и стегнати.Приятелят ми също забеляза,а не съм му казвала, че пия нещо :).Освен това повлиява добре върху ПМС,болките ми почти изчезнаха.Наистина си заслужава.

Rebirthing
04-16-2012, 16:25
mishunka, мила, това не е сайт за реклама !

rusoto.ne.e.moderno
04-18-2012, 18:01
Използвай сутиени и големи подплъки.. вършат чудесна работаа