PDA

View Full Version : Къде Отлетяха те... (а вие накъде се носите ?)



fenastz
01-11-2010, 19:19
Увод:
Като буден комплексар си рових из форума и попаднах на следните две теми:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=153309

и директният й отговор

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=311524 8-)

те най-общо представят момчешката и момичешката гледна точка на младежите (надявам се). Та основния проблем е:

Къде Отлетяха...

...момичетата дето като им кажеш "здрасти" и ти се хвърлят на врата ?
...момчетата, които не обичат футбола, богати са, винаги ги е грижа за половинката, мразят простотиите и винаги разполагат с пари за теб ?

Отговорът е: Такиа убитаци има един на милиард :lol:

Истината е, че категоризирането на всички представители на мъжкия и женския пол по този начин е много неправилно, затова въпросът ми е какво очаквате от другия пол, за да ви се хареса/да ви направи добро впечатление ? Говоря не само за външен вид, но и за държание и отношение към вас. Кой може да бъде определен като "свестен" ?


С всяка своя тема пускам и въпрос за кръглите глупаци, които не могат да дадат мнение по основния. Ето го и него:
Ако млякото е бяло, какво пие кравата ?

Soulbreaker
01-11-2010, 19:57
Първо нека кажа една любима моя максима: "Тези които са свестни, рядко стават известни!" Да ти отговоря искрено, аз мисля че очаквам най-малко това което давам. Ако и показвам уважение, да не ми се надува и да покаже и тя. Ако и правя комплимент да не се цупи се едно сум я обидил. Поне да се усмихне на сила ако трябва. Пък после да прай каквото си иска. Очаквам поне малко интелектуален капацитет (което за жалост е все по-трудно да намериш в една жена) и поне малко чуство за хумор (защото аз имам много и обичам да се шегувам). Очаквам да е искрена не абсолютно за да запази интереса ми, но все пак да не ме лъже на всяка втора дума и да се изхвърля като незнам какво си там. Най-общо казано Очаквам КОРЕКНОСТ от човека срещу мен. А кой можем да наречем "свестен" хм.... труден въпрос. Всеки си има принципи и по тях отсъжда за останалите. За мен един може да е добър човек, за теб да е ужасен, за 3ти посредствен и така нататък. И за край на моя отговор искам да ти кажа че си избрал добра тема :) Дано има повече такива дискусии като тази :) Късмет на всички с намирането на "СВЕСТН -ИЯТ/-АТА"

pwnage
01-11-2010, 20:08
:shock:

Защо прочетох тая тема само ми разбърника нервите значи. :-x

Bixel
01-11-2010, 20:58
Свестни момичета има само на село, а свесни момчета няма всички съкс

valdesbg
01-11-2010, 21:58
Мише - не, щото Заека вече ги е убедил да не го правят.

Свестен е този който мисли с правилната глава в подходящия момент.

Пример - момчето което активно слуша момичето и отговаря на въпросите и както и поддържа весело и жизнерадостно темпо на разговора им, а не я зяпа в гърдите и си мисли как ще я чука.

Свестен е също така и човека, който не започва да се оправдава и да се дърпа, когато нещата стигнат до секс, целувка или някакъв по интимен контакт.

Свястна е девойката, която решава че това е/не е момчето което иска, и държи на това свое решение. Съответно дава/не дава шансове за по нататъчно развитие.

Свястна е девойката, която не смята че си досаден сваляч, само защото си по мил с нея.

И така. Мисля че отговорих на въпросите ти. Освен на последния - Ако млякото е бяло то кравата пие вода. Ако е всеки друг цвят - вода, примесена с обеднен уран/плутоний.

Wrathchild
01-12-2010, 05:26
...момчетата, които не обичат футбола, богати са, винаги ги е грижа за половинката, мразят простотиите и винаги разполагат с пари за теб ?

Отговорът е: Такиа убитаци има един на милиард
Аз, така, само минавам да кажа, че тия наистина са убитаци...