PDA

View Full Version : Дървен обръч



RunawayLove_
01-11-2010, 19:59
Здравейте скъпи приятели! Искам да си купя дърчен обръч, понеже видях с тях какви хубави упражнения се правят особено за паласките... обаче не знам от къде да си го купя. Някой от София ако знае може да ми каже от къде да си купя или къде е възможно да има. Тъй като спортен магазин не ми звучи много точно, то има много спортни магазини :) Благодаря Ви предварително

koookzy
01-11-2010, 20:14
Купи си обикновен обръч, но по-голям, защото все пак не си на 4-5 год. След това го отваряш то там има една линия, отваряш го и го пълниш с боб или пясък, по-добре пясък, но тежи повече. След като си готова, го даваш на бащати здравата да го залепи, че дори да му сложи едно гвоздейче, защото е гадно да събираш песъчинки от пода :-D . И после щом е готов през някакви разтояния облепяш с тиксо малко да ти убива и готово. Това последното не е задължително, но все пак има по-голям ефект. На ден около 40 мин трябва да въртиш, аз едно време бях амбициозна и ми помогна доста.

RunawayLove_
01-11-2010, 20:24
благодаря ти много :) и това си е идея :P ще го пробвам. А този обръч пак ли трябва да го купя от спортен магазин, защото съм виждала само малки обръчи в обикновените магазини.

koookzy
01-11-2010, 20:29
Ами, да, предполагам, защото моят е подарък от тренировките.. А иначе по спортните магазини са именно по-плътнички от обикновените и по-големи.

Моят е някакъв SASAKI M-11 89cm - предполагам някоя китайска/ японска марка по това име. Надявам се да съм ти помогнала :)

RunawayLove_
01-11-2010, 20:36
да много :) благодаря

galu6a
01-12-2010, 15:23
а какви са цените на обръчи :(

heiress
01-12-2010, 22:34
Е, с обикновен, без да се пълни не може ли да се постигне същият ефект?

scrooper
06-03-2012, 15:41
UP! Хора, откъде да си взема тежък обръч в София? Досега съм срещала само малки и пластмасови, които не вършат работа.