PDA

View Full Version : Дайте някакви съветии..?! моляяя



lensy7yy
01-11-2010, 21:28
Хей, здравейте..аз съм 14 годишно момиче, слаба, висока [175см;50кг], не допускам и 1 пъпка по лицето си да имам ако излизам ..но проблема е че си търся гадже...но циците са ми малки..а момчетата харесват по-големи... пиша за да ВИ помоля за някакви съвети..има ли начин и ако да какъв, зада ми пораснат гърдите поне малко[разбира се без да има "Клъцни, срежи"].. =D> :?: :?:

Sissy90
01-11-2010, 21:44
Малка си и си втълпяваш. Като пораснеш, ще разбереш, че момчетата те харесват и не гледат само циците. А те растат като расте г*за, защото са изградени от мастни клетки. Също така набъбват по време на бременност. Надали тези вариати те удовлетворяват.

dessyy
01-12-2010, 06:22
Lele...ti naistina li mislish,che ne mojesh da si namerish gadje samo zashtoto gyrdite ti sa malki ?!?! Ne mislq,che t'va e chaaaaaaaak tolkova vajno....a pyk i ti si slaba za kakvo sa ti gyrdi nesyrazmerni s tqlo...e ako iskash da prilichash na nqkoq chalga pevica...ne se sdyhvai samo zashtoto gyrdite ti sa malki.I taka mojesh da si namerish gadje ;]

ELiTyYy
01-12-2010, 08:03
:razz: :razz: :razz:

tonie__
01-12-2010, 11:29
защо от толкова малки се притеснявате колко са ви големи гърдите и колко килограма сте и нз още какво!? аз на вашите година си изграх още на улицата с децата..оох

galu6a
01-12-2010, 13:42
:lol: :lol: :lol: :lol:

MaLty
01-12-2010, 14:07
оф да ви имам проблемите да ви имам :lol:
като си търсиш гадже,пусни обява ;) :lol:

FuCkInBuBbLeGuM
01-12-2010, 15:18
Ииии кфо като харесват големи бе моме? Се ще се намери някой, който няма да излиза с тебе заради циците ти... (казвам го от личен " опит" щото съм на твойта възраст) . Така че не се притеснявай.. имаш мн време да растеш... нали не искаш един ден да ти увиснат (може би) до пъпа?

aloveyou
01-12-2010, 15:23
Много грешиш = не всяко момче те обича,заради циците ти..Той те харесва такава,каквато си..
А и няма начин да пораснат..Освен със времето..Все още организмът ти се развива 8) 8)

Но иначе съм чувала,че бозата помага..Не знам дали действа

Neopitom3na
01-12-2010, 15:34
много си глупава.. :?

tanchu
01-12-2010, 16:35
защо от толкова малки се притеснявате колко са ви големи гърдите и колко килограма сте и нз още какво!? аз на вашите година си изграх още на улицата с децата..оох
+

slynchoo
01-12-2010, 16:41
бахси заблуденото лапе....
търсила си гадже и искала да й станат циците по-големи..лелеее,не не.

Luscious_Heart
01-12-2010, 16:47
Тийн годините (а и животът като цяло) са едно подражание. Явно момичето таи някакво възхищение/лека завист към онези харесвани момичета, които на 14 години имат и слаби тела, хубави коси, цици, много приятели и обожатели. Нормално е да иска да е като тях.

Авторке, повярвай ми - момчетата не са чааак толкова взискателни. Ако поддържаш хубаво и стегнато тяло и ако имаш красиво и чисто лице, то имаш голям потенциал за възрастта си. Успокой топката. 8-)

darka1
01-12-2010, 16:48
Аз няма да те обиждам ... не се притеснявай толкова много :) ... единственият начин е да си вземеш сутиен с подплънки и да правиш упражнения с ръцете - примерно се опираш на стената и се доближаваш до нея, отблъскваш се после и така ... около 20 пъти ... би трябвало да има ефект :) ... дано съм помогнала

asinkaa
01-12-2010, 16:52
Не мога да разбера защо има толкова груби хора в този форум.. :(

Little_Lady93
01-12-2010, 16:53
Може би циците ти са малки защото си на 14 демек още викаш мама да ти бърше... в тоалетната.Или пък защото си слаба като щека?!?!Да те светна момчетата не харесват торба с кокало,покрита с кожа.Имам позната 175 ,50кг тя много се гаресва а всички момчета казват че е супер , адски, грозно слаба (тяхно менение).А и най- вероятната причина да си нямаш гадже е,че си с голямо самучувствие и си повърхностна,което си проличава дори от 3 написани реда в конкретния случай.Кой знае какви изискавания имаш за това твое гадже..кой ли е достоен :? А дали ако махнем розовите очила през, които се гледаш и през които единствения ти недостатък са гърдите , какво наистина е това дето "не тие наред"
П.С. Попринцип не съм вулгарна и не обичам такива хора, но на тоя свят има хора които не разбират от друга дума. Не целя да обидя авторката а да я накарам да си размърда сивото вещество и да слезе от облаците...

InloVeGirl27
01-12-2010, 17:57
:shock:

brokeninside13
01-12-2010, 18:00
мм само да ти споделя.. имаш и 3ти проблем... ТЪПА ПИКЛА СИ :)
:razz: :razz: :razz: :razz:

Shushu11
01-12-2010, 19:56
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

bloodyF
01-12-2010, 20:36
само ти кажа че момчетата не гледат само това
така че се замисли дали проблема не е в теб самата ,не в размера на сутиена ти.. хах

nitroxa
01-12-2010, 22:01
Ебати грубите помяри има тука заклеам се!Аре вижте се себе си и вие кво сте мислили преди няколко години и после говерете бе!Аман от надути дрисли и дришльовци!Пита момичето...вие да не сте се родили научени случайно?А по въпроса моето мнение съвпада с вече написани че тва не е от чак такова значение първо пробвай пък после си прави изводите.... :booooomb:

LoveHurT
01-13-2010, 00:01
На 14 си подяволите! Какъв начин за растеж на бюст търсиш? НЕ проумявам как дори може да не си наясно? ЧОВЕШКИЯТ ОГРАНИЗЪМ НЕ СПИРА ДА СЕ РАЗВИВА ДО 18-ГОДИШНА ВЪЗРАСТ! След 18 се интересувай как да си го уголемиш, ако още имаш нужда..

fam0uss94
01-13-2010, 07:09
тука някаде видях поредния слух че бозата кара циците да растът по-бързо .. не е така .. бозата се използва само от кармачки за повече мляко .. а иначе според мене тва че нямач цици не е от значение .. погледни се 175см и 50 кг 8) а и се пак си на14 години има време да ти пораснат гърдите .. те растат до 20 и няколко годишна възраст .. а и някои хора генетично имат малък бюст .. като пораснеш може са си сложиш силикон така че циците не са никакъв проблем .. не вс момчета си падат по болемите цици :D

liim0nka
01-13-2010, 12:00
като си търсиш гадже,пусни обява ;) :lol:

със заглавие Имам малки цици

съжалявам, че трябва да ти го кажа толкова директно, но си изключително тъпа :)

а..и по-неясно заглавие на темата не можа ли да измислиш?!

clever
01-13-2010, 12:07
[разбира се без да има "Клъцни, срежи"].. =D> :?: :?:
е ни стаа тъй 8-)

dqvolcheto9
01-13-2010, 12:09
Ми кфо се притесняваш бе ? И аз съм 175 и съм 50 кг (14 години).Гърдите ми не са мн големи ,но кфо ми пука има доста още да растат.Пък има момчета ,които не гледат само гърдите ,излъчване,характер...Така ,че спокс ,ако някои те хареса ще те хареса и без да имаш големи гърди.
:)

xxmexx
01-23-2010, 16:37
мии не се притеснявай че нямаш гадже в момента в който най малко го очакваш ще се случи при мен беше така ;) а и ако момчето наистина те харесва няма да му пука за бюста ти ..
[на 13 съм и нз до колко ще вземеш на сериозно съвета ми но повярвай че няма от какво да се притесняваш]

П.С.: не е лошо да качиш малко килограми .. без да прекаляваш за да не станеш прекалено дебела..

~egoistiC~sister
01-23-2010, 16:43
БОЗИЧКА и ЗЕЛЕНЦЕ 8-)

или ги мачкай по 45 минути преди лягане
придружено с думите
"Аре ако ми пораснат ше ги ползвам пълноценно"

ппс:
кви са тия теми, бе ?