PDA

View Full Version : asus x50gl-ap041



vencito
01-12-2010, 00:03
Значи аз съм с този лаптоп, и с хп. Но искам да си инсталирам линдолс 7 но не мога да си намеря драйвери, диска който върви с компа работи само под виста а аз виста не я искам. Моля ви помогнете да намеря драйвери

doomkillerr
01-12-2010, 07:37
Не виждам в какво се изразява проблема ти, тъй тако драйверите правени за Windows Vista напълно стават и за Windows 7... 8)

skuck
01-12-2010, 10:11
Не всички...

От опит го казвам.

Но повечето са съвместими.

vencito
01-13-2010, 09:01
Значи ок ще пробвам(рискувам) но има друг проблем.. музиката и снимките но те не чак толкова трябват значи аз при форматирането на дисковете не знам какво да правя зада ми остане музиката или направо на 4-5 двд-та и готово :) ?

doomkillerr
01-13-2010, 09:04
Значи ок ще пробвам(рискувам) но има друг проблем.. музиката и снимките но те не чак толкова трябват значи аз при форматирането на дисковете не знам какво да правя зада ми остане музиката или направо на 4-5 двд-та и готово :) ?

Ако хард диска не ти е разделен, си го раздели поне на два дяла и важната информация си я дръж (премести) на втория партишън... Първият ще си го ползваш само за операционната система и програмите! 8)

vencito
01-13-2010, 09:59
ми той е с два ц и д ама при последното преинсталиране на линдолса на другия комп трябваше да се форматират и двата дяла ли незнам правеше някакви неща явно аз не сам разбрал както трябва и сам го направил това ?


edit: Значи не трябва да форматирам Д-то така ли зада се запазят файловете в него ?