PDA

View Full Version : Моля за съвет



oxwewe
01-12-2010, 08:18
Ще карам накратко. Всичко започна преди около 3 години когато се запознах с въпросното момиче. И така ден за ден излизахме заедно нашата компания с тяхната докато неразбрахме ,че пооделно неможем и станахме неразделни. Влюбих се във въпросното момиче преди около половин година +месец , два да кажем. В Началото непризнавах това но после всичко си излезна на яве (тя разбра какво изпитвам към нея). Попитах я дали иска да ходим тя каза "добре можеш ли да ми обясниш как за половин година ти се влюби в мен". Обясних и ,че с времето човек се променя почва да гледа на нещата по друг начин почва да мисли за неща за който даже и преди не си е помислял. Тя каза да така е но нещо немога да проумея как се е получило. Аз и казах помисли си не те карам на сила и тя каза ,добре ще помисля. Преди седмица ходихме на дискотека заедно и тя почна да танцува с едно момче с което аз си имах зимане даване и леко го понабих :D . После като си тръгвахме тя ми каза развали ми цялата вечер и още какви ли не глупости ми наговори. На сутринта като станах разбрах ,че съм направил грешка като съм набил момчето и и се извиних. Тя каза добре приемам извинението и неискъм да ми бъркаш в живота той си е мой ти не ме притежаваш и не искъм повече това да се повтаря. Отговорих и добре прави каквото искаш няма да се бъркам повече в това което правиш. И ето ме днес се чуда вече какво да направя и все още съм влюбен в нея 8-[

Pliok0019
01-12-2010, 08:21
Откажи се, тя ти го е казала направо...

PurpleDream
01-12-2010, 08:23
Откажи се, тя ти го е казала направо...

myNameIsImmortal
01-12-2010, 10:26
Кофти ситуация..
Направил си грешка, защото точно това отвръщава повечето момиче в такава ситуация. Защото ще се грижи ся за него, в смисъл: Как си, Добре ли си, Нарани ли те и т.н. а за теб нищо..
Единственото решение е да я преживееш, защото вече си и паднал в очите..

oxwewe
01-12-2010, 11:15
Защото ще се грижи ся за него, в смисъл: Как си, Добре ли си, Нарани ли те и т.н. а за теб нищо..


Помагал съм и безброи пъти в различни ситуации ,но предполагам сте прави трябва да се живее :)

Sladurcho
01-12-2010, 11:16
Откажи се, тя ти го е казала направо...

+1

NaOH
01-12-2010, 11:24
Чудя се как може да си толкова голям инат!?
грешка 1: не си признал
грешка 2: забавил си се
грешка 3: няма такова нещо като влюбване, това при тебе е само симпатия
грешка 4: казал си ѝ че я обичаш?! голяяяяяяяма грешка!
грешка 5: правиш се на мъжкар пред нея, за да я спечелиш. Напротив, падаш ѝ в очите. Не е твоя, че се биеш за нея.
грешка 6: след дъжд качулка. Не ти е простила нищо, излъгала те е за да избегне повече драми и разправии с теб.

Не прави нищо, забрави я, и ти помисли как ще се държиш с момичетата за в бъдеще. И не, не си влюбен. Ти си просто тъп.

myNameIsImmortal
01-12-2010, 11:30
Защото ще се грижи ся за него, в смисъл: Как си, Добре ли си, Нарани ли те и т.н. а за теб нищо..


Помагал съм и безброи пъти в различни ситуации ,но предполагам сте прави трябва да се живее :)
не съм казъл дали ти си й помагал, а че сега ще се интересува повече от момчето на което си показъл колко си здрав, а това е било голяма грешка

Stef93
01-12-2010, 14:48
Не ми се иска да е така,но според мен няма да се получи.

ivcheto0o
01-12-2010, 16:26
Откажи се, тя ти го е казала направо...

и наи-вероятно иска да си останете просто приятели

NaOH
01-12-2010, 16:28
Откажи се, тя ти го е казала направо...

и наи-вероятно иска да си останете просто приятели
приятели!? :shock: да бе :lol:
директно да забрави за нея..

experiment_m
01-12-2010, 16:36
Това момиче не е твоята игра... търси нещо друго. А и тези битки ги остави за боксовите зали, защото в такива ситуации само можеш да си навредиш.

maistorluk
01-12-2010, 16:47
аз ти предлагам да излезете там на по кафе или кино и когато поиска да се прибира да я изпратиш. преди да сте се сбогували я целуни и остави тя да реши какво да прави. на колко си

oxwewe
01-12-2010, 17:10
аз ти предлагам да излезете там на по кафе или кино и когато поиска да се прибира да я изпратиш. преди да сте се сбогували я целуни и остави тя да реши какво да прави. на колко си

18+ Сме

NaOH
01-12-2010, 17:24
аз ти предлагам да излезете там на по кафе или кино и когато поиска да се прибира да я изпратиш. преди да сте се сбогували я целуни и остави тя да реши какво да прави. на колко си

18+ Сме
ти тъп ли си или кво?
надежди няма
откажи се

fangleechn
01-12-2010, 18:42
Надежда винаги има,бре хора. Вие просто не я виждате, просто НЕ СЕ надявате, за да я има.
В случая, минало време, момчето се влюбило.
Според мен си попрекалил с "набиването", но когато си ревнив всичко може да стане. Гнева е страшно нещо.
Незнам, за мен е по-добре да не се ОТКАЗВАШ от това, което наистина искаш. Ако истина си хлътнал до уши в нея, просто последвай това, което ти е на сърце. Продължавай да излизаш с нея без значение какъв е повода. Дръж се мило, честно не прекалявай и с времето тя ще осъзнае кой стой до нея.

NaOH
01-12-2010, 18:59
аааа най-мразя такива лекета
за 981723981723 пъти зарязани от едно момиче, но продължават да настояват
веднъж като те отреже, повече няма да си промени мнението
а пък тоя се е занимавал година и половина с тая
да я забрави, да си намери друга и тва е.... с тая нищо няма да стане, гаранция.

oxwewe
01-12-2010, 19:08
аз ти предлагам да излезете там на по кафе или кино и когато поиска да се прибира да я изпратиш. преди да сте се сбогували я целуни и остави тя да реши какво да прави. на колко си

18+ Сме
ти тъп ли си или кво?
надежди няма
откажи се

Спокойно бе човек аз не се и надявам да стане нещо просто искам съвет ,но несъм писал темата да ме обиждат я се дръш малко по човешки нито ме познавап нито нищо как така прецени че съм тъп.

T91
01-12-2010, 19:35
Не е силен този който е развит физически , а този използващ правилно ума си ... Да не си бил момчето . Вместо това можеше да приложиш дуга тактика . Тя ти е приятелка и е малко , ама много вероятно да стане нещо между вас . Въпреки това - Успех и дано се справиш с проблема си .