PDA

View Full Version : Смяна на гражданство!



EVROSINA
01-12-2010, 10:38
Здравейте на всички,бих искала да попитам,дали някой знае,как да взема българско гражданство при положение,че баща ми е българин,само съм родена в Русия.Но от 22 години,живея в България,имам лична карта за разрешаване за постоянно пребиваване в България.Скоро ми предстои да се омъжа за българин,ще мога ли по някакъв начин да ми дадът българско гражданство при сключен брак? :-D

EVROSINA
01-12-2010, 11:23
Здравейте на всички,бих искала да попитам,дали някой знае,как да взема българско гражданство при положение,че баща ми е българин,само съм родена в Русия.Но от 22 години,живея в България,имам лична карта за разрешаване за постоянно пребиваване в България.Скоро ми предстои да се омъжа за българин,ще мога ли по някакъв начин да ми дадът българско гражданство при сключен брак? :-D

Nakadah
02-28-2010, 19:56
Здравейте на всички,бих искала да попитам,дали някой знае,как да взема българско гражданство при положение,че баща ми е българин,само съм родена в Русия.Но от 22 години,живея в България,имам лична карта за разрешаване за постоянно пребиваване в България.Скоро ми предстои да се омъжа за българин,ще мога ли по някакъв начин да ми дадът българско гражданство при сключен брак? :-D

ебати какво ще направиш за 1 гражданство... то и наща имиграция е неква и аз нз.. ма попринцоп трябва да живееш в БГ 3 месеца и да докажеш че имаш кръвна връзка с Българин и би трябвало да нямаш проблем да вземеш, но това не е смяна, просто взимане на 2-ри паспорт. Аз примерно имам 4 пасспорта....