PDA

View Full Version : ДРУГАТА...



deni15
01-12-2010, 13:13
Бях близо месец с едно момче,разбирахме се много добре излизахме,но нещо започна да се променя в него в последните 4 дни.Да не ми звъни и да се дърпа от мен някак си.Виждахме се всеки ден даже му правих свирки доста пъти и се eбахме веднъж.Снощи обаче разбрах,че има някаква друга от една седмица.Бясна съм не мога да си намеря място от яд :-x Не мога да кажа че съм го обичала,но ми е омръзнало от такива долни боклуци
Просто ви споделям.Как да го наредя хубаво така че да ме помни цял живот?Как да му направя на пук на този глупак?МРАЗЯ ГООООООООООО!!!!!! :x :x :x

LadyDi
01-12-2010, 13:15
Откажи му свирката следващия път.

deni15
01-12-2010, 13:20
Познаваме се от години а и той от много време искаше да е с мен,имаме си доверие,а и той в никакъв случай няма да тръгне да го разправя това и да ме изкарат някаква курва ама чак това не го бях очаквала :?

Kukumqvka
01-12-2010, 13:21
Може другата да е по-добра от теб в онзи тънък занаят. 8-)

w0sh
01-12-2010, 13:37
Този раздел ме депресира

Hilary_
01-12-2010, 13:40
Получил е това, което иска сега каквото и да правиш "за да му стане гадно" няма да се получи .. :?

deni15
01-12-2010, 13:41
И също така излишно съм го предупредила това копеле да търси каде да се крие ако някой разбере за свирките и другото но още ме е яд ...

w0sh
01-12-2010, 13:47
Свирка, иначе нема бонбонки.

valdesbg
01-12-2010, 13:50
Ся къде е проблема - че си му правила свирки или че въпреки това той те е зарязал?

Отмъщението е супер долна постъпка, за малки душички :)

izlishna
01-12-2010, 14:21
Ако си мислиш, че ще ти стане по - хубаво като му отмъстиш.. Само ще залъгваш себе си, че ти е минало, но съвестта ти ще те гризе яко.. И не забравяй, че кфот ида праиш няма да му стане тъпо при положение, че е получил от теб, това което иска ;]]

BuBa33333
01-12-2010, 14:23
Искал е , нае*ал те е ! Получил е каквото иска и си е намерил друга. Каквото и да направиш,вече е все 1 .

deni15
01-12-2010, 14:47
Знам,че нищо няма да направя така ,но искам да ми олекне някак си.Реве ми се направо от яд :(

SmilezZz
01-12-2010, 14:50
Получил е това, което иска сега каквото и да правиш "за да му стане гадно" няма да се получи .. :?

И аз мисля така..

NeverTheSame
01-12-2010, 15:15
Е..както казаха и преди мен-постигнал е целта си.Не си му интересна повече,приеми го.Поне не си изпитвала нищо към него,че да се чувстваш наранена...заебана да,но наранена не.

scanadal
01-12-2010, 15:29
Игнорирай го и ти също.Изтрий го от телефона,скайп,където и да е.Това е най-доброто решение.
П.П.Ако все пак искаш да му направиш гадно,драсни му смс,че нищо не става от него в леглото :D Това в кръга на шегата де.

Zarity
01-12-2010, 15:48
:razz: :razz: :razz: :razz:
Извинявай,просто ми напомни на нещо :lol:

deni15
01-12-2010, 16:50
Повече няма да се занимавам като го видя подминавам и това е само да не земе да разправя,че съм му правила свирки вчера а неска вече не се обаждам. 8-)

maistorluk
01-12-2010, 16:52
кастрирай го :D :D 8-) 8-)

loliii
01-12-2010, 17:00
...Поне не си изпитвала нищо към него,че да се чувстваш наранена...заебана да,но наранена не.
За някои хора това да те заебат и да смажат егото ти е по-гадно, отколкото да наранят чувствата ти. ;)

deni, значи не разбрах ти ходила ли си с него или не? Защото, ако си ходила те разбирам защо сега те е яд, че е избрал друга пред теб, но едно не мога да разбера - защо да не казва, че си му правила свирки. Първо, 99 % съм сигурна, че вече е казал на близките си приятели, които пък са казали на своите приятели и т.н. И второ, вие ако сте били гаджета си е ваша работа какво сте правили докато сте ходили. Кво срамно има?
А ако не си ходила с него и само сте се е*али и т.н., тогава няма смисъл да му се ядосваш, защото той не може да те зареже без дори да е ходил с теб.
Капиш?

deni15
01-12-2010, 17:20
...Поне не си изпитвала нищо към него,че да се чувстваш наранена...заебана да,но наранена не.
За някои хора това да те заебат и да смажат егото ти е по-гадно, отколкото да наранят чувствата ти. ;)

deni, значи не разбрах ти ходила ли си с него или не? Защото, ако си ходила те разбирам защо сега те е яд, че е избрал друга пред теб, но едно не мога да разбера - защо да не казва, че си му правила свирки. Първо, 99 % съм сигурна, че вече е казал на близките си приятели, които пък са казали на своите приятели и т.н. И второ, вие ако сте били гаджета си е ваша работа какво сте правили докато сте ходили. Кво срамно има?
А ако не си ходила с него и само сте се е*али и т.н., тогава няма смисъл да му се ядосваш, защото той не може да те зареже без дори да е ходил с теб.
Капиш?
Ходихме даже аз не бих го нарекла и ходене ама...
Правили сме анален и вагинален освен свирките,каза че много му харесало и ще си остане наша тайна.Дори се разбрахме преди няколко дена да ходим в една къща да го правим пак,оговорихме се кога къде и ми каза че ще ми се обади на другия ден да се разберем със сигурност.На другия ден обаче нито ме потърси нито ми отговори.От тогава не ме е търсил.Не е такова момче просто от него не съм го очакваала.А за свирките и eбането на никой няма да каже сигурна съм пък и тая въпросната ако го разбере едва ли ще остане с него :lol:

s3nsual
01-12-2010, 17:23
Получил е това, което иска сега каквото и да правиш "за да му стане гадно" няма да се получи .. :? +1

iveetyy
01-12-2010, 17:28
Продължи си напред и вече мисли кво и с кого праиш ((;..

loliii
01-12-2010, 17:40
...
Ходихме даже аз не бих го нарекла и ходене ама...
Правили сме анален и вагинален освен свирките,каза че много му харесало и ще си остане наша тайна.Дори се разбрахме преди няколко дена да ходим в една къща да го правим пак,оговорихме се кога къде и ми каза че ще ми се обади на другия ден да се разберем със сигурност.На другия ден обаче нито ме потърси нито ми отговори.От тогава не ме е търсил.Не е такова момче просто от него не съм го очакваала.А за свирките и eбането на никой няма да каже сигурна съм пък и тая въпросната ако го разбере едва ли ще остане с него :lol:
Еми честно да ти кажа явно не си го преценила правилно. Не мисля, че изобщо имаш представа какъв е той. Хората, когато имат изгода от нещо веднага стават добрички, милички и готини. Той просто те е използвал за секса, не е искал сериозна връзка, само ти си си мислила, че е твой. И сега когато си е намерил друго момиче вече не те търси. Да не ти пука. Следващият път, когато тръгнеш да правиш нещо с някого първо се увери, че той излиза с теб като с гадже, а не като със секс играчка. ;)

deni15
01-12-2010, 18:15
...
Ходихме даже аз не бих го нарекла и ходене ама...
Правили сме анален и вагинален освен свирките,каза че много му харесало и ще си остане наша тайна.Дори се разбрахме преди няколко дена да ходим в една къща да го правим пак,оговорихме се кога къде и ми каза че ще ми се обади на другия ден да се разберем със сигурност.На другия ден обаче нито ме потърси нито ми отговори.От тогава не ме е търсил.Не е такова момче просто от него не съм го очакваала.А за свирките и eбането на никой няма да каже сигурна съм пък и тая въпросната ако го разбере едва ли ще остане с него :lol:
Еми честно да ти кажа явно не си го преценила правилно. Не мисля, че изобщо имаш представа какъв е той. Хората, когато имат изгода от нещо веднага стават добрички, милички и готини. Той просто те е използвал за секса, не е искал сериозна връзка, само ти си си мислила, че е твой. И сега когато си е намерил друго момиче вече не те търси. Да не ти пука. Следващият път, когато тръгнеш да правиш нещо с някого първо се увери, че той излиза с теб като с гадже, а не като със секс играчка. ;)
Познавам го много добре и може би за това се хванах с него.Познаваме се от години и той отдавна ме харесваше,но той тогава не ме вълнуваше особено.И приятелките му знам и с всички е имал сериозна връзка,явно на мен искаше само да потренира за другата.Дории имам съмнения че не е водил сексуален живот до сега и искаше да се понаучи на мен.

babyjoinmeindeath
01-12-2010, 18:20
Толкова ли си наивна или просто се преструваш ? (моля те кажи ми, че се преструваш)

PuFfyy
01-13-2010, 15:17
И също така излишно съм го предупредила това копеле да търси каде да се крие ако някой разбере за свирките и другото но още ме е яд ...
Като не искаш никой да разбира кфо праиш тука :?

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-13-2010, 15:44
разтвори си дупарката,тва ш го заинтересува...да се надяваме

Alex4o0o
01-13-2010, 17:25
Има една много хубава песничка за твоето положение
Lady B - Ма*ната ти
Иначе е очевидно че е искал само да те е*е и нищо друго.И от другата ще иска това.

ImmortalForever
01-13-2010, 17:27
Човекът е боднал чушлето и сега му е все тая.Това е голата истина просто...

FancyGirl
01-14-2010, 10:24
Толкова ли си наивна или просто се преструваш ? (моля те кажи ми, че се преструваш)

aspect
01-14-2010, 10:54
Той е постигнал целта - наебал те е даже си му и духала примири се вече не си му интересна. Ако е нещастник ако го издразниш ще развее навсякъде, че си му лапала.. и некви други неща дето не са били така.
Отбягвай го и се прави на недостъпна той ако те иска пак ще се върне при теб и тогава е времето да си го върнеш и той да страда. :) :) :)
или си намери некое свестно гадже и набързо ще си забравиж премеждията с тоя пък и ще имаш мъжка подкрепа в проблема.

Linns
01-14-2010, 12:15
Този раздел ме депресира

;-) :razz: :razz:



Може другата да е по-добра от теб в онзи тънък занаят. 8-)

И аз така мисля ..

soul1199
01-14-2010, 15:24
Получил е това, което иска сега каквото и да правиш "за да му стане гадно" няма да се получи .. :?