PDA

View Full Version : не ми става



lljio
01-12-2010, 13:45
Здравейте,
имам един въпрос към специалистите
та проблема ми е, че нямам качествена ерекция или не ми става както трябва-както когато бях по-малак - тогава само докато го пипнех и беше камък, а сега иска молитви 8-)
Сега съм на 20 и няколко години и незнам на какво се далжи това - дали е от стрес и притеснение или ще ставам импотентен 8-)

Това също много ми пречи когато имам възможност да си хвана момиче за една вечер, понеже се притеснявам дали изобщо ще ми стане или дали ще се изложа

иначе не съм вземал никакви виагри и подобни и не смятам да вземам лекарства и помощни медикаменти, просто искам да знам дали е нормално и на какво се дължи

vkarvamimadqta
01-12-2010, 14:13
Нисък тестостерон...

Neon
01-12-2010, 16:43
Ако е увиснал като дъждовен чевей на кука :? си в лошо положение :?

lljio
01-12-2010, 18:39
ахахаах не е увиснал като дъждовен чевей :D

исках мнение на специалист не да ми се подигравате тука
преди май бях засичал разни лекари тук 8-)

kalpazanka
01-12-2010, 18:52
Пиши лично съобщение на batkodoki.

KumchoValcho
01-12-2010, 19:14
Ходи на ЛЕКАР

lljio
01-13-2010, 09:39
еми не ми е удобно да занимавам човека даже на лички, ако види темата сигурно ще си даде мнението
пък по лекари не ми се ходи, не е изобщо да не ми става 8-) просто не е както искам

kalpazanka
01-13-2010, 10:09
пък по лекари не ми се ходи, не е изобщо да не ми става 8-) просто не е както искам
Може причината за това да е в главата ти, да се преуморяваш /психически/, да се притесняваш от някоя част от тялото ти, да се тревожиш, че няма да го вдигнеш и наистина да не го вдигнеш.... Може би половинката ти те е "нагрубила" по този повод и се притесняваш как ще се представиш....
Причини много. Ако решиш да потърсиш квалифицирана помощ, се ориентирай към андролог.
Пожелавам ти късмет! :)

aspect
01-14-2010, 14:59
Земи Трибестан да ти се вдигне самолета :D