PDA

View Full Version : Трябва ми съвет.



annabelJB
01-12-2010, 14:34
та така..с едно много мило момче се запознахме в нета,излезнахме 2 пъти и беше супер.По вси4ко ли4е6е че ме харесва а аз не бях сигурна 4е го наресвам...минаха 1-2 седмици а той така и не ми предложи въпреки че си беше признал че ме харесва...защо може да е станало така


П.П.: Извинете ако имa грешки. Благодаря предварително :)

izlishna
01-12-2010, 14:35
Може би защото не си му дала знак, че и ти го харесваш и той не е сигурен дали няма да го одрежеш..

one
01-12-2010, 14:36
Не е нужно след няколко срещи да ти предложи, може и да иска те опознае преди да има нещо по-специално с теб.



случвало ми се е

ivankooo
01-12-2010, 14:37
еми щото сте се запознали в нета естествено...Излез на улицата и си намери свестен човек

annabelJB
01-12-2010, 14:48
еми щото сте се запознали в нета естествено...Излез на улицата и си намери свестен човек

и кво като сме се запозняли в нета ако се запозная и станем фр с тебе примерно пак ли ще кажеш да си намеря свестен щото ти не си? :? тва което се опитвам да кажа е означава ли че щом съм се запознала с него в нета не е свестен?! Тва критерий ли е?!

izlishna
01-12-2010, 14:48
еми щото сте се запознали в нета естествено...Излез на улицата и си намери свестен човек

А значи щом е по нета, човека не е свестен ? пф.. Нали се жидат къв е пробелма.. По твоята логика и ти не си цвете за мирисане щом сърфираш в интернет .. Голмя логика вадиш..

П.П. По темата.. аз ти казах може да се притеснява да не до одрежеш или както се изразиха и другите, може би иска да те опознае повече :) Не бързай, ако те харесва наистина ще ти предложи

SmilezZz
01-12-2010, 14:51
Еми както вече казаха,може да иска да те опознае повече.. 8) 8) ..Не знам = изчакай още малко..Пък може и ти да му кажеш :D :D :D

annabelJB
01-12-2010, 14:53
еми щото сте се запознали в нета естествено...Излез на улицата и си намери свестен човек

А значи щом е по нета, човека не е свестен ? пф.. Нали се жидат къв е пробелма.. По твоята логика и ти не си цвете за мирисане щом сърфираш в интернет .. Голмя логика вадиш..

П.П. По темата.. аз ти казах може да се притеснява да не до одрежеш или както се изразиха и другите, може би иска да те опознае повече :) Не бързай, ако те харесва наистина ще ти предложи

Благодаря за любезния отговор..ако имаше повече хора като теб тук.. :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-12-2010, 14:59
Щот се прайш на важна и не му показваш,че и ти имаш чувста...а пък искаш нещо...аман от объркани лапартии начи!

T91
01-12-2010, 16:31
Защо ти не му предложиш ? Винаги момчето трябва да ви предлага . ХА ... Не мерси , на мен ми писна честно казано :lol: . Ако го харесваш му го кажи , от това губене на време може би ще го загубиш .

Slave4You
01-12-2010, 16:36
Може би защото не си му дала знак, че и ти го харесваш и той не е сигурен дали няма да го одрежеш..