PDA

View Full Version : Лубрикант



pinki
01-12-2010, 14:43
Здравейте, препоръчайте ми лубрикант, който да има някакъв аромат :) Било то на плодове, карамел и т.н. :P Аз съм се спряла на Дюрекс с череши, кажете дали си струва :)

galu6a
01-12-2010, 15:21
аз пуснах такава тема в раздел "секс" и ми казаха за синия на дюрекс ама на мен ми трябва за друго :-D просто влез в аптеката и попитай там най-добре ще те опътят :)

pinki
01-12-2010, 15:25
Здравейте, препоръчайте ми лубрикант, който да има някакъв аромат :) Било то на плодове, карамел и т.н. :P Аз съм се спряла на Дюрекс с череши, кажете дали си струва :)

galu6a
01-12-2010, 15:26
Здравейте, препоръчайте ми лубрикант, който да има някакъв аромат :) Било то на плодове, карамел и т.н. :P Аз съм се спряла на Дюрекс с череши, кажете дали си струва :)

да видях и затова Ти казах ДА ПРОВЕРИШ В АПТЕКАТА

Boot
01-12-2010, 15:29
По-добре влез в секс-шоп ;)
Дурекс по принцип са яки, черешата не съм пробвала, но имат един който е сладък на вкус :)

pinki
01-12-2010, 15:30
Здравейте, препоръчайте ми лубрикант, който да има някакъв аромат :) Било то на плодове, карамел и т.н. :P Аз съм се спряла на Дюрекс с череши, кажете дали си струва :)

да видях и затова Ти казах ДА ПРОВЕРИШ В АПТЕКАТА
е ок де аз искам мнения от хора, които са използвали такива лубриканти :)

Claudette
01-12-2010, 16:02
Здравейте, препоръчайте ми лубрикант, който да има някакъв аромат :) Било то на плодове, карамел и т.н. :P Аз съм се спряла на Дюрекс с череши, кажете дали си струва :)

да видях и затова Ти казах ДА ПРОВЕРИШ В АПТЕКАТА
е ок де аз искам мнения от хора, които са използвали такива лубриканти :)

Синият е обикновен и няма аромат. Червеният е warming и казано честно е най-хубавият май, на вкус е ...сладък, да кажем :D Зеленият не си спомням за какво беше, но не ми харесва.

Този с черешата не съм го ползвала, но са ми казвали, че е хубав. Единственият начин да се убедиш, е като си го купиш. :)

Claudette
01-12-2010, 16:08
Здравейте, препоръчайте ми лубрикант, който да има някакъв аромат :) Било то на плодове, карамел и т.н. :P Аз съм се спряла на Дюрекс с череши, кажете дали си струва :)

да видях и затова Ти казах ДА ПРОВЕРИШ В АПТЕКАТА
е ок де аз искам мнения от хора, които са използвали такива лубриканти :)

Синият е обикновен и няма аромат. Червеният е warming и казано честно е най-хубавият май, на вкус е ...сладък, да кажем :D Зеленият не си спомням за какво беше, но не ми харесва.

Този с черешата не съм го ползвала, но са ми казвали, че е хубав. Единственият начин да се убедиш, е като си го купиш. :)

pinki
01-12-2010, 16:20
Ясно, с черешката ще е :-D Благодаря

galu6a
01-12-2010, 16:38
а каква е цената на тоя дюрекс :)

Claudette
01-12-2010, 17:32
а каква е цената на тоя дюрекс :)

Сега сме на синия - мисля, че той е около 3-4 лв., някъде там.., но не си ги купувайте от аптеки, че имат солидна надценка.

Този с черешата мисля, че е над 5 лв. но не съм убедена.

galu6a
01-12-2010, 17:38
а каква е цената на тоя дюрекс :)

Сега сме на синия - мисля, че той е около 3-4 лв., някъде там.., но не си ги купувайте от аптеки, че имат солидна надценка.

Този с черешата мисля, че е над 5 лв. но не съм убедена.

ами от къде тогава :(

Claudette
01-12-2010, 17:48
а каква е цената на тоя дюрекс :)

Сега сме на синия - мисля, че той е около 3-4 лв., някъде там.., но не си ги купувайте от аптеки, че имат солидна надценка.

Този с черешата мисля, че е над 5 лв. но не съм убедена.

ами от къде тогава :(

Аз лично си купувам от Пикадили - там винаги имат пълен асортимент, пък и цените им са нормални. Общо взето съм виждала в по-големите вериги супермаркети - Пикадили, Била, ЦБА и т.н. :)

galu6a
01-12-2010, 18:00
а каква е цената на тоя дюрекс :)

Сега сме на синия - мисля, че той е около 3-4 лв., някъде там.., но не си ги купувайте от аптеки, че имат солидна надценка.

Този с черешата мисля, че е над 5 лв. но не съм убедена.

ами от къде тогава :(

Аз лично си купувам от Пикадили - там винаги имат пълен асортимент, пък и цените им са нормални. Общо взето съм виждала в по-големите вериги супермаркети - Пикадили, Била, ЦБА и т.н. :)

мерси мн макар ,че малко ще ме е срам ама щом от оптека копувам от по-голям магазин ли няма да купя :-D

whitebunny
01-12-2010, 18:22
уааууу не че нещо ама може ли един въпрос за какво са ви лубриканти да няма няква нова мода и аз да не знам :D

bloodyF
01-12-2010, 20:28
уааууу не че нещо ама може ли един въпрос за какво са ви лубриканти да няма няква нова мода и аз да не знам :D


за какво ли може да са им...тц тц :lol: умна си зайче дам 8-)

Sissy90
01-12-2010, 21:10
а каква е цената на тоя дюрекс :)

Сега сме на синия - мисля, че той е около 3-4 лв., някъде там.., но не си ги купувайте от аптеки, че имат солидна надценка.

Този с черешата мисля, че е над 5 лв. но не съм убедена.
Зависи, при нас в аптеките е по-евтино, отколкото в супермаркетите.
А някой преложи да попита в аптеката - малко е съмнително дали ще могат да ти помогнат, на мен ми е трудно да им обясня какво искам дри когато знам марка и разновидност (казвам "Дюрекс Лав", а жената ме гледа странно... като й покажа точно коя червена кутийка искам, тогава разбира за какво иде реч :D )

TwEEtyNkA
01-13-2010, 12:38
чувала съм че този с черешката е много добър и наиситна мирищел на черешки за вкус не мога да ти кажа :D :D иначе има и един лилав той е 2 в 1 лубрикант и масажен гел нещо такова и той е хубав ама е по голям и по-скъп :)

pinki
01-13-2010, 13:06
този с черешката е много добър и наиситна мирище на черешки за вкус не мога да ти кажа :D :D иначе има и един лилав той е 2 в 1 лубрикант и масажен гел нещо такова и той е хубав ама е по голям и по-скъп :)
мислех си за този 2в1 ама той няма аромат, а аз искам да има :) Относно цената, този с черешка в аптеката беше 6лв

myLiiPsLiikeSugar
01-13-2010, 15:58
Тук в Шумен са най малко по 7 лв какви 3-4 лв пишете 8-)

whitebunny
01-13-2010, 16:49
уааууу не че нещо ама може ли един въпрос за какво са ви лубриканти да няма няква нова мода и аз да не знам :D


за какво ли може да са им...тц тц :lol: умна си зайче дам 8-)

е ся още не им ли е много рано кладенеца да е пресъхнал

Sissy90
01-13-2010, 17:08
е ся още не им ли е много рано кладенеца да е пресъхнал
Може по доста причини да няма достатъчно овлажняване, а и понякога капка лубрикант подобрява нещата :-)