PDA

View Full Version : hellppppp!!



skate
01-12-2010, 16:44
значи има едно момиче дето харесвам ама и аз сам момиче и тя маи незнае че съм момиче,защото се обличам като момче и ям много бани4ки,обаче тя харесва сестра ми която ония ден ходи някаде ама и аз незнам къде и беше с един панталон на раета.и тва момиче има брат който харесва момичето което аз харесвам ама тои е педал и му е трудно и за тва мисля да го пребия щото аз съм мъжко момиче ама не съм сигорна щото гледах перла и там станаха едни раути дете мене ме е страх и нали след тва гледах листопад и там едната актриса дет с аказва анджи и някав мехмед са разделиха и се опасявам че така ще стане и НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАЯ......ПОМАГАЙТЕЕЕ

kotenceto_bonbon
01-12-2010, 16:50
Офффф пак ебавка :?
И к'во общо имат турските сериали? Представиси,че не ги гледаме...
И моля изразявай се по-ясничко :)

maistorluk
01-12-2010, 16:50
ако е ебавка: я се покрий. не си интересен


ако не е ебавка: да ти кажа много сложна история. нещо не чатнах. но по добре се вземи в ръце и започни да се държиш като момиче. тукувиж си си хванала някой красавец. :D :D

ManUnited
01-12-2010, 16:56
значи има едно момиче дето харесвам ама и аз сам момиче и тя маи незнае че съм момиче,защото се обличам като момче и ям много бани4ки,обаче тя харесва сестра ми която ония ден ходи някаде ама и аз незнам къде и беше с един панталон на раета.и тва момиче има брат който харесва момичето което аз харесвам ама тои е педал и му е трудно и за тва мисля да го пребия щото аз съм мъжко момиче ама не съм сигорна щото гледах перла и там станаха едни раути дете мене ме е страх и нали след тва гледах листопад и там едната актриса дет с аказва анджи и някав мехмед са разделиха и се опасявам че така ще стане и НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРА
Я......ПОМАГАЙТЕЕЕ
а ве ееееей хахахаха пешлеменце тъпо :)

a1a2b3v
01-12-2010, 17:02
Бее кви са тез филми?! :?
Бил момиче, ама се обличал като момче Бля бла бля :shock: И кво ако едно момиче се облече в мъжки дрехи ще прилича на момче?!

hamilcar
01-12-2010, 17:45
точка 11.