PDA

View Full Version : Родителски срещи



SkiCatA
01-12-2010, 17:19
Въпроса е прост - какво мислите за родителските срещи в даскалото? 8) 8) 8)

SmilezZz
01-12-2010, 17:33
Аз съм ЗА родителските срещи..Добра ученичка съм и няма от какво да се страхувам..
Но има и ученици,които не са добре /смисъл = хулигани/ и би трябвало родителите да знаят,какво правят децата им.Но това няма да промени тези ученици-хулигани,,Но родителите трябва да знаят.Поне според мен е така..

xAddicteDx
01-12-2010, 17:50
абе, кофти си е, защото имам отличен успех, но пък праа доста мизерии и наще чак срам ги хваща, ама просто съм такава. 8-)

BrainlessROCKBABY
01-12-2010, 18:06
абе, кофти си е, защото имам отличен успех, но пък праа доста мизерии и наще чак срам ги хваща, ама просто съм такава. 8-)

Chacho
01-12-2010, 18:07
За. Родителите освен за дисциплината има и други неща, поради които е нужно да се свикват. Екскурзии, балове, промени.

anonymous546178
01-12-2010, 19:27
Против щото класната ми е кучка, не ми извинява оцъствията след като съм и дал бележка и после съм бягал... Тъпа курва!!!

Shadowsogirl
01-12-2010, 20:13
Все ми е тая. Баща ми не иска да ходи на срещи - казва, че е един час седене на стола, през които той може да свърши някаква работа а-у... И без това никога не казват нищо интересно за мене, та на него не му се ходи.

nefchi_bs
01-13-2010, 05:58
Против съм не защото съм зле в даскало,а защото правя мизерий и не искам наще да знаят..

Unendlich
01-13-2010, 07:15
Все ми е едно ..

teenems
01-13-2010, 11:15
За. Родителите освен за дисциплината има и други неща, поради които е нужно да се свикват. Екскурзии, балове, промени.

Разбира се .
Родителите трябва да знаят какво се случва с децата им.
Когато и ние станем родители ,ще ни интеренсува и то много . :)

И не ги мразя ,защото нямам какво да крия :)

clever
01-13-2010, 11:51
За защото нищо не крия от нашите пък казват важни неща учителите.

mrtn
01-13-2010, 13:18
с тях и без тях все тая.. :)

Djuff
01-13-2010, 13:30
И съм зле и правя мизерий и по - добре да не разбират.

sasheto0o
01-13-2010, 17:14
с тях и без тях все тая.. :)

courtney
01-13-2010, 18:41
Зависи, имам някои страхотни учители и преди всяка родителска напомням на нашите да отидат при определени даскали и да си поговорят с тях, не толкова за мен, а да разберат що за хора са и колко са готини, защото има не малко такива, които много уважавам и, които ме мотивират да уча по техните предмети. От друга страна има и такива, които какви неща си измислят не е реално. Някаква учителка веднъж ме беше хранила пред нашите за ден, в който дори не бях на училище. :lol: Имам такива дето като си вземат някой на прицел и го правят на нищо, независимо колко кротък е станал в последно време и много често си обирам пешкира от такива учители. В общи линии нямам против родителските срещи, щото повечето последици, от които мога да се притеснявам, сама съм си докарала нещата дотам, та няма много на кого друг да се ядосвам.

brokeninside13
01-13-2010, 20:23
абе, кофти си е, защото имам отличен успех, но пък праа доста мизерии и наще чак срам ги хваща, ама просто съм такава. 8-)

BeezyJey
01-13-2010, 21:53
Абе нещо средно съм аз ... :D :D :D 8-)

eskasss
01-13-2010, 22:18
тъпо

xoxi
01-14-2010, 09:32
От родителските срещи полза няма.
До сега не съм срещала учител, който да говори ПРЕД всички родители какъв е еди-кой-си и какво прави в часовете и междучасията.
Добрите ученици си се хвалят сами вкъщи. Родители на лошите попринцип биват викани от класния в училище.
Ако един родител се интересува от това детето му как се справя в училище, няма да чака родителска среща за да разбере.

MissHouse
01-14-2010, 18:52
кошмар :smt064 :smt108

iiirish
01-15-2010, 08:52
По принцип съм ЗА, но в малките класове. Няма как да превъзпиташ или да накараш да учи, някой ученик от 7-8 клас като го оплюеш пред майка му или баща му. Детито е пубертетно и нищо не влияе :-D Тъй че това си е чиста загуба на време.

an0nimn0
01-15-2010, 11:46
За мен няма значение, защото казвам всичко на майка ми и тя вярва повече на мен, отколкото на някви си учители. :D

lovedanity
11-22-2011, 15:31
mm protiv sa6tot nqma smisal....ako na6te iskat da razberat n6 si hodat naprao v dsklo a rod sre6ta si e o6te edno razkarvane...ma na mene ne mi pyka osobeno 6oto nai mn malko da mi mrankat ako nqkoi daskal e kazal ne6to typo za mene i tva 6te e... :o :( :?

Shturrrche88
11-22-2011, 15:36
Егати и мрънкането. Родителските срещи са 4 пъти в годината. И учителите си говорят съвсем свободно пред всички родители, когато има проблем с даден ученик, както и родителите си споделят помежду си, ако децата им имат някакви проблеми. Освен всичко друго се обсъждат и успех, отсъствия, поведението на класа като цяло, екскурзии и прочие неща, свързани с учебния процес. Факта, че вие не чаткате, че не сте отделна единица в училище, ами сте едно цяло с класа си ( за учителите, когато става въпрос за поведение, успех и отсъствия) си е ваш проблем

anonymous708973
11-22-2011, 17:21
Нямат абсолютно никакъв смисъл тия родителски.
Всеки път е "Определени хора от класа създават проблем, има няколко, които правят еди-какво-си", при което родителите казват "Кажете имена", а учителят отвръща "Не, няма да цитирам имена". Къв е смисълът?
Много сме шумни, много отсъствия, лоша дисциплина. Мрън-мрън.

Имам в четвъртък родителска, все ми е тая какво ще кажат, ама понякога на майка ми й идват лоши идеи от тях + че ми мрънка за оценки (що съм имала 5 по физика, примерно, което е пълна дебилщина).

iiordanova
11-22-2011, 17:47
Тея родителски срещи за мен са голяма глупост.
Учителите не казват нищо ново, само се оплакват от дисциплина и не учене. И все като се заканват пред нас "На родителската ще кажа кой какво прави.. бла-бла" и си мислят,че някой ще се стресне от тези неща,които ги слушаме от малки. И единственото различно нещо, за което говорят са екскурзии,застраховки и такива неща. Най-много да се подпишат за нещо и айде край на родителската.

mynichkaTanq
11-22-2011, 18:29
Аз съм ЗА родителските срещи..Добра ученичка съм и няма от какво да се страхувам..
Но има и ученици,които не са добре /смисъл = хулигани/ и би трябвало родителите да знаят,какво правят децата им.Но това няма да промени тези ученици-хулигани,,Но родителите трябва да знаят.Поне според мен е така..

ооо мен винаги ме хвалят, но по биология доста ме дострашава, защото тогава в той час си показвам и лудата страна :D

shadowcrew
11-22-2011, 18:32
Родителите ми отказоха да идват повече в училище по каквито и да е поводи след 5 клас.

mynichkaTanq
11-22-2011, 18:32
Нямат абсолютно никакъв смисъл тия родителски.
Всеки път е "Определени хора от класа създават проблем, има няколко, които правят еди-какво-си", при което родителите казват "Кажете имена", а учителят отвръща "Не, няма да цитирам имена". Къв е смисълът?
Много сме шумни, много отсъствия, лоша дисциплина. Мрън-мрън.

Имам в четвъртък родителска, все ми е тая какво ще кажат, ама понякога на майка ми й идват лоши идеи от тях + че ми мрънка за оценки (що съм имала 5 по физика, примерно, което е пълна дебилщина).

охх и аз миналата седмица имах родителска среща, ама + и учениците и цитираха имена и т.н. , но да нямат никакъв смисъл

shadowcrew
11-22-2011, 18:38
Имат как да нямат - събират "дарения" от родителите!

Hayashi
11-22-2011, 21:07
Нашите са на смени и много рядко се случва да не са на работа, а и по принцип не им се ходи. Иначе мен не ме бърка изобщо. Пък и на нашите срещи искат само пари. XDDDDD

bloodfrozen
11-23-2011, 11:16
Намирам ги за загуба на време. Нищо ново не се обсъжда, преповтарят се едни и същи реплики всеки път. Считам за най-продуктивна срещата на родителите в кафенето, което се намира точно срещу даскало. 8-)

CBETO3APA
11-24-2011, 11:49
За мен няма значение .... добра ученичка съм ... :D

Pamaa
11-24-2011, 11:59
абе, кофти си е, защото имам отличен успех, но пък праа доста мизерии и наще чак срам ги хваща, ама просто съм такава. 8-)
същото.. целия клас сме така - не обичаме да слушаме и все измисляме някакви простотии да правим !! Няколко пъти ми се е случвало господина по АЕ да ми казва, че си пиша упражненията, справям се добре, но просто не спиран да говоря :? . Не мога просто.. колкото и да се опитвам най-много един час издържам :( :( .. с всичките тези часове АЕ се побърквам :? .
Иначе съм против, тъй като говорят какви ли неща, които не винаги за вярни, а просто няма как да се защитиш.. и то по простата причина, че не си там :x .