PDA

View Full Version : Проооблем! И то ГРАНДиозен !!!!!



Dyany10000
01-12-2010, 17:47
Та слу4ая е такъв : В 5ти клас е'но моми4е буквално ми завъртя главата на 360 градуса . Ще кажете ''Тва си е напълно нормално''.
Но при мене си е МЕЙДЖЪР ПРОБЛЕМ. Защо? Ами защото макар 4е знам 4е :

1. Да не си описвам външния вид. Прили4ам на ........ Няма нужда да знаете на кфо.

2. Аз знам 4е тя си има гадже , харесва мом4ета над 14 год. и е най - красивото моми4е в моя клас (е , поне аз така смятам )..

Та . Всеки божи ден си го натяквам това , но не мога да спра все да я погледна , да си напомня ''кооооооолко е красивааааааа'' . И всяка ве4ер си лягам с мисълта за нея и се събуждам с мисълта за нея.
Много ви моля , помогнетееее.....Нищо не помага..... Плс , помогнете , 4е ще полудеяяяяяяя.. :shock: :shock: :shock: :( :( :( и моля ви без изтъркани коментари като '' Абе още един идиот . Намери си гадже'' Няма да помогне...

Jus7DreamBoy
01-12-2010, 18:55
пич просто си влюбен ние с нищо не можем ти помогнем ако освен ти сам не отидеш при нея и не разкриеш какво чувстваш ..... какво че не си първия убавец някой мацки не гледат само от вън а и от вътре ако ме разбираш за какво говоря :) Успех !!! :smt023

Kmet4e
01-14-2010, 19:38
Действай > разкажи че си привлечен от нея и не можеш да спреш да мислиш за нея и каквото стане стане важното е че си опитал !

Bella5
01-15-2010, 08:38
Оо, този подход за директно разкриване мисля, че е твърде дързък. По-добре първо поговори с нея, опознай я, станете приятели, за да види и тя какъв човек си и да се убедиш ти, че тя наистина си струва. Първо трябва да опипаш почвата преди да разкриеш тези чувства - не се знае как ще реагира тя, а и доколкото рабзрах сте в един клас, което допълнително усложнява нещата. Добре е да се работи внимателно. ;) Успех!

DuKeNoraD
01-15-2010, 12:23
Оо, този подход за директно разкриване мисля, че е твърде дързък. По-добре първо поговори с нея, опознай я, станете приятели, за да види и тя какъв човек си и да се убедиш ти, че тя наистина си струва. Първо трябва да опипаш почвата преди да разкриеш тези чувства - не се знае как ще реагира тя, а и доколкото рабзрах сте в един клас, което допълнително усложнява нещата. Добре е да се работи внимателно. ;) Успех!

Dyany10000
01-21-2010, 13:54
Та благодаря за съветите... е'но друго въпрос4е. Към моми4етата ...
Та горееееееее-долууууууууу станааааааа... та ..
Идва 14 Февруари. И съм написал стих4е .. и ви питам ... Какво бихте по4увствали , ако някое мом4е (като това за което се описах ) Ви прати валентинка с някакво хубаво стих4е , което мом4ето е съ4инило и стих4ето ви хареса? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Cheese
01-21-2010, 14:36
ами...ше питам - ти ли го написа :-)

SmilezZz
01-21-2010, 14:40
Еми да - харесваш я/влюбил си се..
Но ти сам виждаш,че тя има гадже..И по-вероятно нямаш шанс да бъдеш с нея.. 8) ..
Но опитай..Пък може и да стане нещо.. 8)

cookie_master
01-21-2010, 16:47
Та благодаря за съветите... е'но друго въпрос4е. Към моми4етата ...
Та горееееееее-долууууууууу станааааааа... та ..
Идва 14 Февруари. И съм написал стих4е .. и ви питам ... Какво бихте по4увствали , ако някое мом4е (като това за което се описах ) Ви прати валентинка с някакво хубаво стих4е , което мом4ето е съ4инило и стих4ето ви хареса? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:аз много бих се зарадвала

Dyany10000
01-22-2010, 05:32
ами...ше питам - ти ли го написа :-)
Да ...... аз....... :oops: :oops: :oops:

Chacho
01-22-2010, 09:10
Та благодаря за съветите... е'но друго въпрос4е. Към моми4етата ...
Та горееееееее-долууууууууу станааааааа... та ..
Идва 14 Февруари. И съм написал стих4е .. и ви питам ... Какво бихте по4увствали , ако някое мом4е (като това за което се описах ) Ви прати валентинка с някакво хубаво стих4е , което мом4ето е съ4инило и стих4ето ви хареса? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ако не си сигурен, че ти връща на чувствата, недей!

nick1896
01-26-2010, 15:06
Ще Мине Рано или късно ще ти мине :) . Просто разбери ,че няма начин...И да.. потърси някоя друга :)

Успех ! \:D/

KOKII
01-26-2010, 17:59
ами отиди и кажи какви чуства изпитвш към нея и ще видим какво ще стане