PDA

View Full Version : За цигарите



BiboW
01-12-2010, 17:54
Здравейте. Почти всички мои приятели където ходим на кафе, дискотека и т.н. пушат. Та върпоса ми е на мен също ми се пуши но не ми стиска да запаля цигара. Като ги видя да пушат направо откачам и ми се допушва. Кажете какво да правя?

xAddicteDx
01-12-2010, 17:59
Запали ? :-o ии ако ти хареса можеш да продължиш, но не е мн хубу. Но просто пробвай поне да ти мине меракът.

BiboW
01-12-2010, 18:38
Аз съм пушил като бях на 12-13 ама по малко и от тогава не съм. Сега сам на 17.

deni15
01-12-2010, 18:58
Колко малко :-o

Unendlich
01-12-2010, 19:04
Според мен - сега си на 12-13. Както и да е. Възможно е да си получил нещо от сорта на 'никотинов глад', все пак си пасивен пушач, знам ли .. Ако искаш - пробвай, за да ти мине зорът. Моят съвет е да не почваш - т'ва са пълни глупости. :?

danibebi
01-12-2010, 19:15
На мен една фр. ми даде да си дръпна от нейните и ся се запалих по цигарите :shock: :lol: :lol: Ужас! :D Ще пробвам от време на време,но не смятам да ги почвам все още..а след време..знам ли?! 8-) 8-)

MaGuSs
01-12-2010, 19:28
пич аз съм пасивен пушач.Тоест около мен постоянно пушат и каквото и да направя и на мен ми се иска да запаля една ... Не искам но паля по максимум 2-3 на седмица и 1 кутия ти стига за около 1 месец.Така хем ще даваш 3,40 (кат ги увиличат ще станат 3,80 "моите") хем няма да харчих кат твоите приятели парите (на ваши или там не знам ...) .Сега от личен опит знам че те изпушват поне 1 кутия за 2-3 дена ,че да не е и по-малко.А ти 1 кутия за 1 месец.Представи си разликата.Пуши с тях, с ограничение ,но не и сам .... Това е моето виждане,но ако си кат мене , ако си много различен недей да почваш!!!А ти каза ,че си на 17! Аз съм на 14....

whitebunny
01-12-2010, 19:48
пффф изобщо не се захваяай с тях имам фр който пушеше от 2 год сега от 1.01 спря цигарите защото нали щяха да ги вдигат и ми вика знаеш ли колко ми е хубаво сега като не пуша първия ден не знаех къде се намирам но после не ми правеше впечетление и е супер :grin: много се радвам един пушач по малко а също преди 2-3 год и баща ми пушеше но и той е на сущото мнение след като ги спря и му е мн готино някво и само ми вика внимавай да не те хващам с тези боклуци и какув е извода НЕ ГИ ЗАПОЧВАЙ харата са по-доволни когато не пушат 8)

Shadowsogirl
01-12-2010, 20:11
И аз така бях, ама съм по-малка :) В смисъл имаше случаи, в които като гледам как някой пуши адски много ми се запалваше, въпреки че не бях пушила дотогава. И все ме беше страх да запаля и аз не знам каква е причината, обаче ме беше шубе. Един ден просто си купих цигари на дребно. xD И досега като ходя по кафета и понякога като съм на училище пуша, обаче рядко се случва. Та, много се отклоних с лични преживелици... Изпуши си една цигара колкото да си начешеш крастата и туй то.

slavito007
01-12-2010, 20:31
Добре бе хора как става този механизъм да ти се допушва, а досега да не си палил? :razz: Много интересно.
п.с. Не почвай - ще съжаляваш. Ще харчиш излишни пари, ще ти се преебе кожата, ще си отпаднала, няма да можеш да тичаш като хората и ще вониш на кандило! А това е ужасно.
успех :)

nefchi_bs
01-13-2010, 05:51
Ми запали и ще видиш,дано не ти хареса.

Biskfitka
01-13-2010, 11:01
Добре бе хора как става този механизъм да ти се допушва, а досега да не си палил? :razz: Много интересно.
п.с. Не почвай - ще съжаляваш. Ще харчиш излишни пари, ще ти се преебе кожата, ще си отпаднала, няма да можеш да тичаш като хората и ще вониш на кандило! А това е ужасно.
успех :)Допушва му се от любопитство...пък и той каза,че е пушил и преди...И аз уж спрях цигарите,ама ако някой около мен пуши и на мен ми се пуши...
И не всички пушачи миришат гадно о.О ...

courtney
01-13-2010, 19:41
Не си струва. Ако си решил, че искаш да пропушиш и да се тровиш, добре, но ако е само, защото гледаш как приятелите ти пушат, и "ти се приисква", това е най-лесното за преодоляване. Ако е 'нужда' или 'любопитство' или както и да го наречеш, ако със сигурност знаеш, че не искаш да почваш, трябва просто да си насилиш волята и твърдо да си кажеш, че няма да се поддадеш. И аз съм нон стоп в компания на пушачи, но какъвто и неограничен достъп да имам до цигари непрекъснато, просто знам, че ми е неприятно и няма да започна. Де да знам, втълпи си го по някакъв начин в главата, няма да умреш, защото си пасивен пушач, друг е въпроса вече ако искаш да пушиш и си търсиш причина да започнеш.

brokeninside13
01-13-2010, 19:49
Като ги видя да пушат направо откачам и ми се допушва.

На мен това ми се случва когато се опитвам да ги спра. Заради това вече не се опитвам да ги спра :-D

nyxu
01-19-2010, 19:28
Като ги видя да пушат направо откачам и ми се допушва.

На мен това ми се случва когато се опитвам да ги спра. Заради това вече не се опитвам да ги спра :-D

И ааз, и ааз... :lol:
Към темата: Пробвай, ии дано не ти хареса, защото после нз как ще ги спреш(поне аз не мога ). :oops: :? :D

desitka1
01-20-2010, 18:09
запали отколкото да си пасивен пушач :)