PDA

View Full Version : Помогнете!!



shiny7
01-12-2010, 18:16
Здравейте. Надявам се да ми помогнете да се справя със ситуацията в която се намирам. Преди 1 месец се влюбих в 1 момче от моето училище и помолих 1 общ приятел да ни запознае. Въпросното момче обаче се оказа доста срамежлив и избяга. Сега обаче съм влюбена в най-добрия му приятел. Аз самата незнам как стана така, но се случи. Той също учи в моето училище. Проблемът обаче е, че той мисли, че все още харесвам неговия приятел. Незнам как да постъпя, а много искам да се получи нещо между нас. С него не се познаваме официално, но си пишем понякога по скайп .. Моля ви дайте някакви съвети. Незнам какво да правя...

doomkillerr
01-12-2010, 19:00
Абе ти много бързо ги залюбваш и разлюбваш тия момчета... Каква е тази работа?!?! :neutral:

П.С. - От мен да знаеш, че разликата между това да харесваш някого и да го обичаш (да си влюбен в него) е много голяма! 8)

shiny7
01-12-2010, 19:08
Това е заради възрастта предполагам :D

Lincheto
01-12-2010, 19:10
Бая си объркана. А и да..за справка това е силно привличане, а не влюбване.

shiny7
01-12-2010, 19:14
Може би сте прави, но наистина искам нещата да потръгнат. Според вас има ли някакъв шанс това да стане :( ?

T91
01-12-2010, 19:27
Не и ако си мълчиш и чакаш те да предприемат инциатива .

zzoorrii
01-12-2010, 19:50
spored men trqbva da mu pokaje6 po nqkakav na4in 4e haresva6 nego ve4e.
btw - ne mislq 4e obi4 e ravnosilno na vlubvane

myNameIsImmortal
01-12-2010, 20:52
2 вариянта.

1ви (за теб специално - нали си пишеш с него по скайп-а)
Пишеш си с него пишеш си, после малко пауза.
И пишеш нещо от сорта на: .. добре че вече не харесвам (името на приятеля му) то си нямаше и смисъл :) след когат оставяш някъде 20-30 сек. да го види и като видиш, че почва да пише премахваш съобщението и слагаш едно "(blush) тва не беше за тука" и вече след това ден, два, три да минат и почваш с намеците

2ри (за него се изисква малко повече смелост и трябва да изкараш живота си извън скайп)
Значи когато ги видиш 2мата (нали са приятели) и би трябвало да вървят заедно, отиваш и понеже не се познаваш официално с него почваш с думите: Здрастии аз съм (името ти) от скайп-а и много ми се искаше да се запознаем лично *като мяткаш един поглед с който да му покажеш заинтересованост* докато през това време не обръщаш никакво внимание на другия ;)

дано да съм помогнал. :)

kypo
01-12-2010, 20:53
немам идея,но ще помагам морално!

LadyDi
01-12-2010, 21:43
немам идея,но ще помагам морално!
Пращай позитивни помисли. Сладка работа.

valdesbg
01-12-2010, 21:58
немам идея,но ще помагам морално!

И аз така. Скайпа не го разбирам :)

LadyDi
01-12-2010, 21:59
И аз не го разбрам, ама да знаеш мама как му е хванала цаката.

valdesbg
01-12-2010, 22:03
Ааа мама чатърка си имаш :) Тя и мойта нещо се зариби последно време :)

LadyDi
01-12-2010, 22:05
Какво говориш...
За 2 седмици, 2 лаптопа съсипа, щото не мога да я убедя, че не всичко що иде по скайп, става за отваряне :)

valdesbg
01-12-2010, 22:07
Хехе, ще мине и тоз период.

При мен култория въпрос е "Защо пиша само с големи букви?"

Ама иначе мама е скайп-фурия :)

kypo
01-12-2010, 22:11
натисни "F1" за хелп ако има в скайпа 8-)

valdesbg
01-12-2010, 22:13
Няма, май.
Ама аз не съм и пробвал де :) Сложно е.

LadyDi
01-12-2010, 22:18
Не, не, мама е уникална.

Абе, нищо не пипам бе, Миме. Нищо, само буквите натискам. И защо сега има вируси? Пак сте сядали. Вие сте ОВИРУСИЛИ всичко. Аз нищо не пипам.
Като имаш предвид, че аз живея отделно, имам собствен лаптоп.
Сестра ми е в Самоков - и тя има собствен лаптоп.
Баща ми е в Свищов... е, той има два лаптопа :lol:

valdesbg
01-12-2010, 22:25
"Еми те вирусите от въздуха и през USB-то влизат. Гадни копеленца са" :)

Странното е че мама за момент повярва :)

А иначе "Миме, защо има вируси?"

Не събирайте лаптопите заедно, че може да се предаде заразата по wireless-a :-D

izlishna
01-13-2010, 05:26
2 вариянта.

1ви (за теб специално - нали си пишеш с него по скайп-а)
Пишеш си с него пишеш си, после малко пауза.
И пишеш нещо от сорта на: .. добре че вече не харесвам (името на приятеля му) то си нямаше и смисъл :) след когат оставяш някъде 20-30 сек. да го види и като видиш, че почва да пише премахваш съобщението и слагаш едно "(blush) тва не беше за тука" и вече след това ден, два, три да минат и почваш с намеците

2ри (за него се изисква малко повече смелост и трябва да изкараш живота си извън скайп)
Значи когато ги видиш 2мата (нали са приятели) и би трябвало да вървят заедно, отиваш и понеже не се познаваш официално с него почваш с думите: Здрастии аз съм (името ти) от скайп-а и много ми се искаше да се запознаем лично *като мяткаш един поглед с който да му покажеш заинтересованост* докато през това време не обръщаш никакво внимание на другия ;)

дано да съм помогнал. :)

++

Johney
01-13-2010, 07:58
2 вариянта.

1ви (за теб специално - нали си пишеш с него по скайп-а)
Пишеш си с него пишеш си, после малко пауза.
И пишеш нещо от сорта на: .. добре че вече не харесвам (името на приятеля му) то си нямаше и смисъл :) след когат оставяш някъде 20-30 сек. да го види и като видиш, че почва да пише премахваш съобщението и слагаш едно "(blush) тва не беше за тука" и вече след това ден, два, три да минат и почваш с намеците




Лооол.. кви са тия истории човек ^^ и знаеш ли после като приятеля му разбере кво е казала тя колко тъпо ше му стане..

По темата: Виж.. аз ти препоръчвам първо да се оправиш с момчето [ което вече НЕ харесваш ] да кажем по телефона или като се видите , а след това тръгвай да зарибяваш тоя и оня [-X

myNameIsImmortal
01-13-2010, 11:50
2 вариянта.

1ви (за теб специално - нали си пишеш с него по скайп-а)
Пишеш си с него пишеш си, после малко пауза.
И пишеш нещо от сорта на: .. добре че вече не харесвам (името на приятеля му) то си нямаше и смисъл :) след когат оставяш някъде 20-30 сек. да го види и като видиш, че почва да пише премахваш съобщението и слагаш едно "(blush) тва не беше за тука" и вече след това ден, два, три да минат и почваш с намеците




Лооол.. кви са тия истории човек ^^ и знаеш ли после като приятеля му разбере кво е казала тя колко тъпо ше му стане..

По темата: Виж.. аз ти препоръчвам първо да се оправиш с момчето [ което вече НЕ харесваш ] да кажем по телефона или като се видите , а след това тръгвай да зарибяваш тоя и оня [-X

абе тя да не ходи с него та колко тъпо ще му стане, бля бля бля.. в тоя живот трябва да се гребе с пълни шепи и то по всякакви начини.
За мен това е варианта. Ако тя иска да прави друго, аз не мога да й наложа мнение - просто казвам как аз бих постъпил на нейно място. Все пак се интересува от другото момче и трябва да разбере, че не харесва вече приятеля му..

shiny7
01-13-2010, 14:35
Благодаря на всички за помощта :). Ще помисля върху вариантите. Днес въпросното момче ме поздрави в училище, но понеже беше лудница по коридорите нямаше как да проведем по дълъг разговор от ,,здравей-здрасти". Благодаря отново на всички които се опитаха да помогнат :-). Ако имате и други идеи, моля да ги споделите. Все пак е по-лесно когато човек има да избира между повече варианти..

loliii
01-13-2010, 14:41
Здравейте. Надявам се да ми помогнете да се справя със ситуацията в която се намирам. Преди 1 месец се влюбих в 1 момче от моето училище и помолих 1 общ приятел да ни запознае. Въпросното момче обаче се оказа доста срамежлив и избяга. Сега обаче съм влюбена в най-добрия му приятел. Аз самата незнам как стана така, но се случи. Той също учи в моето училище. Проблемът обаче е, че той мисли, че все още харесвам неговия приятел. Незнам как да постъпя, а много искам да се получи нещо между нас. С него не се познаваме официално, но си пишем понякога по скайп .. Моля ви дайте някакви съвети. Незнам какво да правя...
Значи като не искаш да си мисли, че харесваш приятеля му просто му го кажи. Кажи му, че вече си спряла да харесваш онова момче, защото е срамежливо и си видяла, че няма да се получи. После го покани да излезете на кафе примерно. Или ходи по-често в неговата класна стая, излизайте заедно да ядете или да пушите в междучасията... от едно даскало сте все пак, какво сложно има. Естествено, че в последно време хората си уреждат кафетата, срещите, дори секса в скайп, ама трябва да направите следваща крачка. А ако ти не я направиш, кой друг? Трябва да се опознаете.

П.П. Тука четох някакви филми как да му покажеш, че вече не харесваш приятеля му. Ами... честно да ти кажа, най-лесно е просто да го споменеш ей така между другото. Питаш го "ти харесваш ли си някояя мацка?", той ти отговаря нещо и ако те ипта "а ти?" , ти казваш "не знам, ама сега вече не харесвам еди-кой-си [името на момчето]"... естествено не го казвай с пренебрежение, защото на никого не му е приятно да му кажат "абе аз вече не харесвам оня боклук приятеля ти" 8-) Ако пък не те пита просто си кажи сама "аа, еми на мене ми мина вече привличането към еди-кой-си и така" ;)

shiny7
01-13-2010, 21:05
Проблема е, че той не сяда мн често на скайп а в училище незнам как точно да го заговоря(на каква тема и т.н) Доста е странно така, защото се познаваме съвсем от скоро... :(

Gerard
01-14-2010, 15:31
Намираш му телефона и почваш атака с SMS-и! :)

soul1199
01-14-2010, 15:44
2 вариянта.

1ви (за теб специално - нали си пишеш с него по скайп-а)
Пишеш си с него пишеш си, после малко пауза.
И пишеш нещо от сорта на: .. добре че вече не харесвам (името на приятеля му) то си нямаше и смисъл :) след когат оставяш някъде 20-30 сек. да го види и като видиш, че почва да пише премахваш съобщението и слагаш едно "(blush) тва не беше за тука" и вече след това ден, два, три да минат и почваш с намеците

2ри (за него се изисква малко повече смелост и трябва да изкараш живота си извън скайп)
Значи когато ги видиш 2мата (нали са приятели) и би трябвало да вървят заедно, отиваш и понеже не се познаваш официално с него почваш с думите: Здрастии аз съм (името ти) от скайп-а и много ми се искаше да се запознаем лично *като мяткаш един поглед с който да му покажеш заинтересованост* докато през това време не обръщаш никакво внимание на другия ;)

дано да съм помогнал. :)съгласна съм :)

shiny7
01-14-2010, 17:41
Намерих му телефона, ноо не знам дали да му пиша смс-и, или по-точно не знам какво точно да му пиша... :?

Mastta
01-14-2010, 17:50
е само не разбрах как първо си се влюбила и после сте се запознали :lol:

BlueFace
01-14-2010, 17:54
Ти по тази логика след 2 дни може да си "влюбена" в някой друг :? :?

Аз ще те посъветвам директно да говориш с него и да го поканиш да излезете на кафе или някъде. Скайп =Shit когато трябва да покажеш на някого ,че го харесваш :) Когато си с някого на живо можеш да познаеш емоцийте дори и само по изражението и действията :)


П.П. Преди да се разиграваш с приятелят кажи на дургото момче (на живо по възможност) ,че вече не изпитваш такива симпатии както преди :)

peshost
01-14-2010, 18:32
Добър вечер!