PDA

View Full Version : Първия!Първата!



dagituuu
01-12-2010, 18:57
Кога ви е бил 1вия/та?Как се решихте,че искате той/тя да е първото ви гадже?Имахте ли чувства към него/нея?
ПС.: (не,че аз съм нямала гадже до сега :) ) просто ми е интересно! :)

kypo
01-12-2010, 20:11
ехее тва знаеш ли кога беше бе! аз вече забравих, ама беше преди минимум 15 години.
още я издирвам, беше първото момиче което хванах за ръка и което прояви интерес към мен. беше лятото в едни бунгала на Ахелой, едни такива дървени на булгаргаз базата, баш на брега и имаше прасковени дървета отпред. ние имахме жълт москвич. имам и снимка с момичето, ще се постарая да я намеря и ще я сканирам... тва е първата ми детска, неосъзната любов. беше малко по-висока и руса мисля 8-)

Neftochimic
01-12-2010, 20:26
Кога ви е бил 1вия/та? - май бях 8 клас..
Как се решихте,че искате той/тя да е първото ви гадже? - беше прищявка и ест. не продължи дълго 8-)
Имахте ли чувства към него/нея? - не 8-)

Lichky
01-12-2010, 20:26
Мисля че бях 1ви или 2ри клас

Kukumqvka
01-12-2010, 20:28
Прекалено отдавна беше ..
И не го реших аз,просто се налагаше.
Тва изродче спеше до мен в детцката градина ,не ме оставяше да спя !
8-)

LadyDi
01-12-2010, 21:45
Помня си първото сериозно гадже. Три години близо. А преди това... имаше още едно момче, с което се упражнявах да се целувам, ама сега не мога да се сетя даже как се казваше.
Колкото до този, сериозния :) Беше идеалното първо гадже :)

Wrathchild
01-12-2010, 22:03
Уф, помня ли. Мисля че бях в 8ми клас, беше си чиста проба заигравка.
Нямах чувства.

T91
01-12-2010, 22:09
Едва ли ти влиза в работата :-o , но за да бъдем добри християни ще ти кажа . Беше една изискана дама , госпожа дьо Вилфор или по-точно баронеса дьо Вилфор . Едва ли имаше повече от 33 години , е омъжена беше ... За съжаление спомените ме напускат . Все пак се случи по време на Наполеоновите войни . :lol:

qkatupalka1
01-13-2010, 06:18
Бяхме 3-ти клас и на празника на града се разхождахме, всичко мина чудесно, но никой не подузираше, че на следващия ден тя ще ме извика в тях, уш да си пишем домашните. Аз отидох, писахме малко и тя ми призна. То не беше точно признаване, каза че сме един за друг и че трябва да сме заедно. До тогава не я бях харесвал, но неможах да я отрежа, защото нещо в мен пламна. След няколко дена ходене вече имах чувства и всичко продължи добре. Тя може би ме е харесвала още преди това, защото ми звънкаше на телефона и говорехме по половин час.

3oPuTy
01-13-2010, 07:05
Детската ми любов ...
Майка ми е разказвала,че още от многооо малки сме се обичали :-D
Задължително са ни сабирали на едно място сутрин,обед и вечер,когато трябва да ядем или са ни изкарвали на терасите (защото са една срещу друга) за да се гледаме и да ядем (еххх романтика :-D ) ... А като съм била на 4 или 5 годинки сме се пързаляли заедно с шейна и той я дърпал нагоре по баира ... (все пак е бил батко на 6 години 8-) ) :razz:
Лелеее,колкото пъти майка ми разкаже тая история и се побърквам от смях ... А сега като си отида в Габрово даже "Здрасти" не му казвам 8-)


А първото сериозно гадже ми беше малко след 12-я рожден ден ... Бяхме заедно около 8 месеца :-D А какъв кавалер беше :shock: Чичо му беше собственик на едно кино и всяка седмица ходехме да гледаме филми безплатно 8-) Веднъж даже се изсипахме 11 човека и пак не ни взе пари 8-)

Johney
01-13-2010, 08:04
Даже и снимка имам

http://www.solarnavigator.net/animal_kingdom/animal_images/Camel_Jordanian_Desert.jpg

Не пипай женатаааааааааа 8)

Biskfitka
01-13-2010, 11:19
Несериозни (2-3 дни..то даже ''гадже '' не е..) Та по-сериозното (надявам се да продължи да е такова 8-) ) на 24.окт.2009та година 8-) На 15 години...

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-13-2010, 17:27
Аз си чаках дълго време да си намеря някого, когото ще харесвам, затова първото си "гадже" (мразя думата) открих чак месец, преди да направя 16. Връзката продължи година и половина, не беше *чак* толкова лоша, ама имаше тъп край. Сега даже не си говорим, щото не можа да понесе да съм щастлива без него. :)

rusoto_baby_f
01-13-2010, 17:56
Прекалено отдавна беше ..
И не го реших аз,просто се налагаше.
Тва изродче спеше до мен в детцката градина ,не ме оставяше да спя !
8-)

и мен така.... :D

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2010, 19:05
2ри клас един съученик искаше да сме гаджета. Ама после дойде лятната ваканция и не ни се получи.
После в 7ми клас имах - постоянно си говорехме по телефона и играхме в училище. Това вече се водеше по-сериозно. ((:

BlueFace
01-13-2010, 19:09
В 6ти клас. :) Тя прояви интерес към мене , беше първото момиче което наистина ме хареса и нещата просто се случиха :)

П.П. Аз успях да прееба нещата доста бързо ,за което и до днес съжалявам :lol:

moon_flower
01-13-2010, 19:50
Даже и снимка имам

http://www.solarnavigator.net/animal_kingdom/animal_images/Camel_Jordanian_Desert.jpg
Аааа не не.. :lol: :lol: :lol:
Ми първото гадже беше на почти 15,а реших,че искам той да ми е първото понеже ..ддз..харесвах го и ми беше приятен ии беше хубав..ии не пордължи дълго-1 месец.. :D
А за чувства..ми не съм го обичала,но пък бях привързана към него и понеже ми беше първото гадже ревах за него половин година после.. :D

soul1199
01-14-2010, 15:48
Кога ви е бил 1вия/та?Как се решихте,че искате той/тя да е първото ви гадже?Имахте ли чувства към него/нея?
ПС.: (не,че аз съм нямала гадже до сега :) ) просто ми е интересно! :)5-ти клас,той беше най милото,добро и хубаво момче в даскалото,а аз тъпата не оцених,какво имах и позволих да ни разделят за жалост,мн ясно,че имах чувства :)

LuxurySk0B
01-14-2010, 15:51
Oще не съм

izlishna
01-15-2010, 11:33
Какъв да е бил.. Зарибяяхме се бяхме по-малки и бяхме ГАДЖЕНЦА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А да и аз бях 3/4 клас не помня точно вече :D

Diddy1936
01-15-2010, 21:18
Първото ми по-сериозно гадже срещнах точно когато бях навършила 14 хаха ... бяхме заедно година и малко , това беше и първото момче към които имах доста силни чувства .. иначе първото ми "гадже" беше в 6ти клас ама то беше за няколко седмици :D :D

h0p3
01-16-2010, 19:09
ехее тва знаеш ли кога беше бе! аз вече забравих, ама беше преди минимум 15 години.
още я издирвам, беше първото момиче което хванах за ръка и което прояви интерес към мен. беше лятото в едни бунгала на Ахелой, едни такива дървени на булгаргаз базата, баш на брега и имаше прасковени дървета отпред. ние имахме жълт москвич. имам и снимка с момичето, ще се постарая да я намеря и ще я сканирам... тва е първата ми детска, неосъзната любов. беше малко по-висока и руса мисля 8-)

ахаха.. :) щом е имало праскови-значи найстина е било много отдавна..

Faces
01-16-2010, 20:33
Хехе яка тема евалата!!! Първата ми приятелка ако не се лъжа беше лятото преди да стана 7-ми клас.Реших се да е тя щот беше доста...физически развита ама не продължи дълго 2-3 седмици после ми писна да я мляскам и да и мачкам циците мисля че това отговаря и на въпроса за чувствата :D

cinderella_gugutka
01-16-2010, 20:51
еми реших да тръгна с него щото беше забавен и се разбирахме,но тогава бях влюбена в друг и затова не стана работата :o

Hilary_
01-17-2010, 06:44
Аз бях на 15, той на 17 .. да имах чувства към него и то силни, той също имаше към мен .. но нещата явно не се получиха ии така .. ;д

п.с. не броя "детската ми любов" от преди незнам си колко години когато изобщо не съм знаела къде се намирам .. :lol:

FancyGirl
01-17-2010, 10:51
Кога ви е бил 1вия/та?Как се решихте,че искате той/тя да е първото ви гадже?Имахте ли чувства към него/нея?

Оле незнам,незнам
Имаше едно момче бях на 12 той на 14-15, харесвах го много време после стана работата обаче той никога до тогава не си беше имал приятелка и незнаеше как да се държи и тн. Какви чуства на 12 ха-ха. После ми писна да го гледам и го оставих и тогава той реши че много ме харесва и че ме обича и тка.. :lol:

tanch3t093
01-17-2010, 14:43
Мм бях на 15... И да имах чувства, иначе никога нямаше да тръгна с него :) Винаги съм искала първия ми да е идеалния и така и стана :grin: и още сме заедно :-) :-P

hahavteen
01-17-2010, 17:22
Бях на 16. Връзката ни продължи 2 години и половина. Добре беше като за първа връзка но много тъпо свърши.

krem4et0
01-17-2010, 20:41
Оф, много влюбена бях в него година и половина. Понапихме се, поцелувахме се, "ходихме" около седмица. Приключи зле...Бях мнооого дърта по днешните стандарти - на 17.

Auby
01-20-2010, 22:49
Защо всички говорят за първата любоФ, първото гаджЕ, първата целувкА....еее втората може да е по-хубава :D

girlche
01-21-2010, 00:52
Кога ви е бил 1вия/та?Как се решихте,че искате той/тя да е първото ви гадже?Имахте ли чувства към него/нея?
ПС.: (не,че аз съм нямала гадже до сега :) ) просто ми е интересно! :)5-ти клас,той беше най милото,добро и хубаво момче в даскалото,а аз тъпата не оцених,какво имах и позволих да ни разделят за жалост,мн ясно,че имах чувства :)

хрр.. на мен ми беше на 08.10.2009 с девет0класник.. а аз съм седмокласничка =) мн0 г0 харесвах,но реших,че ми писна ,пък и т0гава харесвах др м0мче.. ;( .. и ся см с тва др м0мче,н0 е т0лк0ва п0-зле 0т миналия ми ;( .. и се дразня че т0гава не оцених какв0 имам, ;( ..

LofYou
01-21-2010, 05:53
Първо гадже в истинския смисъл в 8 клас :-o ... Не беше нищо сериозно искарахме 3 седмици заедно,нямах чувства просто ми беше интересно какво е да не си сама,но и на него не му пукаше много за мен май искаше само секс,е не го получи :-|

kremen4eto
01-21-2010, 06:28
Лятото преди 9ти клас беше ... Като се запознахме, след час-два вече го гледах с други очи ... И след 5-6 дни ходехме. Доста хлътнах, продължи 2 месеца и нещо, след 9-10 месеца ходихме още веднъж за около 2 седмици :D

Korrnyy
01-21-2010, 14:43
Първото ми гадже беше в 6 клас :-D Харесвах го на външност :D

А с първият ми сериозен приятел сме заедно сега :) От 3 месеца ходим, но се познаваме от много време :P Перфектен е за мен :smt055

Чуства? - Ооо да :) Има и то много силни :smt007

Converse333
01-21-2010, 16:40
Кога ви е бил 1вия/та? - 4 клас
Как се решихте,че искате той/тя да е първото ви гадже? - Амиии много си допадахме.. И двамата обичахме да играем на народна топка 8-)
Имахте ли чувства към него/нея? - да 8-)

asp1r1n94
01-21-2010, 16:48
Не съм имал 8)

Utun
01-21-2010, 16:49
Мии тя се се мотаеше около мен, канеше ме се да се шматкаме и накрая си викам, добро е момето, поувлякох се, успя да ме спечели и действах.
Чак за любов да говорим, в началото може би, но после нещата загрубяха. Абе не беше лошо като за първо гадже :D . Егати спомени навя...

Linns
01-21-2010, 16:52
4ти клас :lol:
Бяхме цяла година заедно, ей ! И до ден днешен сме приятели..
Като си спомня как се карахме постоянно .. :razz:

fluffy2
01-21-2010, 21:45
мм...пъравата ми "връзка" ако може вобще да се нарече така беше още в детската ии според мен не се брои..а следващтата беше в 2-ри клас и продалжи до края на 4-ти с бруталната мисъл на момчето..прозвуча така "sorry амаа ще съм в друг клас с други момичета" xD в първия момент се разсмях но както и да е xD с момчето сега поддържаме приятелски отношения и се смеем на тези спомении xD мм първите 3-4 месеца имах чуства кам него но после изветряха малкоо но не ни стискаше и на двамата да скасаме xD :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: