PDA

View Full Version : На една приятелка и закаснява.



kristinche
01-12-2010, 20:01
На една приятелка и закаснява. Правили са секс с гаджето си, но е нямало скъсани презервативи, миналата седмица когато са го правили след като той си го е изкарал презерватива е бил здрав и не е бил изхлузен, но по ръката на гаджето и имало бяла или прозрачна течност не разбрах каква точно днеска си направи тест за бременност който беше отрицателен. Та въпроса ми е каква е вероятността да е бременна и въобще има ли такава вероятност?

Nathan
01-12-2010, 22:19
Има жени, на които им е точен като часовник, а има и такива, които не им прави впечетление няколко дни да се забави или подрани цикъла. Влиае се също от редовните противозачатъчни хапчета или от тези за след това като "Ескапел" или излезлият от употреба "Пустинор" . Определено не мисля, че е повод за основателно съмнение, но за всеки случай препоръчвам още един тест за бременност след ден / два.

fenofhouse
09-16-2010, 14:08
На една приятелка и закаснява. Правили са секс с гаджето си, но е нямало скъсани презервативи, миналата седмица когато са го правили след като той си го е изкарал презерватива е бил здрав и не е бил изхлузен, но по ръката на гаджето и имало бяла или прозрачна течност не разбрах каква точно днеска си направи тест за бременност който беше отрицателен. Та въпроса ми е каква е вероятността да е бременна и въобще има ли такава вероятност?

на една приятелка тя тая твоя приятелка да няма сливи в устата

a1a2b3v
09-16-2010, 14:22
На една приятелка и закаснява. Правили са секс с гаджето си, но е нямало скъсани презервативи, миналата седмица когато са го правили след като той си го е изкарал презерватива е бил здрав и не е бил изхлузен, но по ръката на гаджето и имало бяла или прозрачна течност не разбрах каква точно днеска си направи тест за бременност който беше отрицателен. Та въпроса ми е каква е вероятността да е бременна и въобще има ли такава вероятност?

на една приятелка тя тая твоя приятелка да няма сливи в устата

Хахх като почнете с това една приятелка.....

sasha_90
09-16-2010, 21:03
Много се съмнявам да става въпрос за твоя приятелка.За която и от двете ви да става въпрос-не си/не е бременна.