PDA

View Full Version : Изчерпа ли се Хана Монтана?



anql4etyyy11
01-12-2010, 19:31
:D

cookie_master
01-13-2010, 12:40
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

teenems
01-13-2010, 12:46
ами гледай си ги 8-)

FuCkInBuBbLeGuM
01-13-2010, 13:07
Кво е имала да изчерпва само не ми е ясно..

tanchu
01-13-2010, 13:27
аа ужас..аз викам да ги махнат всички (Майли,Деми ии оная другата Селена ) :D

BrainlessROCKBABY
01-13-2010, 13:42
аа ужас..аз викам да ги махнат всички (Майли,Деми ии оная другата Селена ) :Dмхм. 8-)

raduna
01-13-2010, 13:57
Е, че те какво толкова дават, че да се изчерпи? :D Те тогава и Джонас брадърс са се изчерпали - аз ги гледам пакет. 8-)

Disrespect
01-13-2010, 15:04
Кво е имала да изчерпва само не ми е ясно..

а, де

PurpleDream
01-13-2010, 18:38
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

courtney
01-13-2010, 19:21
Кво е имала да изчерпва само не ми е ясно..

Мислех си точно същото. 8-) Според мен Дисни Ченъл трябва да се забрани със закон, по-тъпа програма няма, егати образователното за деца, няма що. Фокс Кидс беше чук, а пък КН на английски, по времето, по което въртяха само Том и Джери, Ед, Едд и Едди, Декстър и Пауър Пъфф Гърлс си беше класика. На 6 години бък английски не разбирах, но ми беше 300 пъти по-интересно. А на сегашните 6 годишни детството им минава в Хана Монтана и Училищен Мюзикъл....

anql4etyyy11
01-13-2010, 19:27
:grin:

TrustNobody
01-13-2010, 19:31
:( някой да ги закрие.

FuCkInBuBbLeGuM
01-13-2010, 19:37
Кво е имала да изчерпва само не ми е ясно..

Мислех си точно същото. 8-) Според мен Дисни Ченъл трябва да се забрани със закон, по-тъпа програма няма, егати образователното за деца, няма що. Фокс Кидс беше чук, а пък КН на английски, по времето, по което въртяха само Том и Джери, Ед, Едд и Едди, Декстър и Пауър Пъфф Гърлс си беше класика. На 6 години бък английски не разбирах, но ми беше 300 пъти по-интересно. А на сегашните 6 годишни детството им минава в Хана Монтана и Училищен Мюзикъл....

От тия простички сериалченца децата нямат кво да научат... Примерен сюжет: Еди- коя си харесала еди-кой си, ама той харесва някоя друга, тя на свой ред не забелязва тоя дето го харесва и т.н.
Иначе Том и Джери, Декстър, онова куче розовото с бабичката и дядката... Много хубави сериалчета имаше.. Сега като гледам на кво се радват по - малките.. Няма място за сравнение... :-o

teenems
01-13-2010, 20:07
Кво е имала да изчерпва само не ми е ясно..

Мислех си точно същото. 8-) Според мен Дисни Ченъл трябва да се забрани със закон, по-тъпа програма няма, егати образователното за деца, няма що. Фокс Кидс беше чук, а пък КН на английски, по времето, по което въртяха само Том и Джери, Ед, Едд и Едди, Декстър и Пауър Пъфф Гърлс си беше класика. На 6 години бък английски не разбирах, но ми беше 300 пъти по-интересно. А на сегашните 6 годишни детството им минава в Хана Монтана и Училищен Мюзикъл....

От тия простички сериалченца децата нямат кво да научат... Примерен сюжет: Еди- коя си харесала еди-кой си, ама той харесва някоя друга, тя на свой ред не забелязва тоя дето го харесва и т.н.
Иначе Том и Джери, Декстър, онова куче розовото с бабичката и дядката... Много хубави сериалчета имаше.. Сега като гледам на кво се радват по - малките.. Няма място за сравнение... :-o

Въй да е ;х
на мене основни фав. ми бяха изброените.
пък ся лапетата са луди.
от главата до петите във дисни :shock:

ArrowsOfDeath
01-13-2010, 21:30
онова куче розовото с бабичката и дядката...

Watch where you're going, you fool! :D Ако помниш кой го казваше това 8-)

Auby
01-14-2010, 06:26
Кво е имала да изчерпва само не ми е ясно..

Мислех си точно същото. 8-) Според мен Дисни Ченъл трябва да се забрани със закон, по-тъпа програма няма, егати образователното за деца, няма що. Фокс Кидс беше чук, а пък КН на английски, по времето, по което въртяха само Том и Джери, Ед, Едд и Едди, Декстър и Пауър Пъфф Гърлс си беше класика. На 6 години бък английски не разбирах, но ми беше 300 пъти по-интересно. А на сегашните 6 годишни детството им минава в Хана Монтана и Училищен Мюзикъл....

Ед, Ед и Еди ееей няма такава простотия :D :D дори сега се попикавам да се смея с него :lol:

Bella5
01-14-2010, 07:58
Дали се изчера? Не съм гледала много серии от 4 сезон, но определено липсва нещо на сериала, което преди присъстваше. И все пак мисля, че докато Майли расте, винаги могат да срещнат героинята с нови и нови неща. И все пак решението, да заснемат последен 5 сезон, е добро. Какво и да става на мен Майли ми остава една от най-големите любимки. Все пак, докато расте тя, раста и аз с нея.

FuCkInBuBbLeGuM
01-14-2010, 09:56
онова куче розовото с бабичката и дядката...

Watch where you're going, you fool! :D Ако помниш кой го казваше това 8-)

Дядото? Не съм сигурна.. беше отдавна :-# :D

XTREMEFREERIDE
01-14-2010, 11:50
Боже,това,тоя Disney Channel е най-тъпото анти-образователно нещо,което съществува до момента.Ама детските са тъпи,тъпи,та вдлъбнати.Говорят само простотии тея измислени герои,после защо децата били изпростяли. :smt093 На всичкото отгоре са супер грозни.
Ну погоди,Tom&Jerry,Ed,Edd and Eddy,Dexter,Two Stupid Dogs .. всичко това е толкова по-хубаво..

ArrowsOfDeath
01-14-2010, 14:34
онова куче розовото с бабичката и дядката...

Watch where you're going, you fool! :D Ако помниш кой го казваше това 8-)

Дядото? Не съм сигурна.. беше отдавна :-# :D

Един ТВ водещ, който е голям идиот 8-) В един епизод смля от бой Къридж в Колизеума :D

December
01-14-2010, 14:47
И Хана монтана и тва с Деми ловато са пълна пумия.И междодругото...аз мисля,че майли е по-хубава 8-) Усмивката на Деми Ловато е няква супер огромна и хич не ми харесва

http://www.fadedyouthblog.com/wp-content/uploads/2008/04/demi-lovato-disney.jpg

FuCkInBuBbLeGuM
01-14-2010, 15:10
онова куче розовото с бабичката и дядката...

Watch where you're going, you fool! :D Ако помниш кой го казваше това 8-)

Дядото? Не съм сигурна.. беше отдавна :-# :D

Един ТВ водещ, който е голям идиот 8-) В един епизод смля от бой Къридж в Колизеума :D

Тва май съм го пропуснала.. горкото куче :lol:

DieselBlood
01-14-2010, 15:33
То няма какво да се изчерпи.Откакто Дисни купиха тоя канал,съм спрял всякакви контакти с него.То не бяха Хана Монтана,Педалс Брадърс и разни глупости.А Картуун Нетуорк на български направо фейлва.На 4 години,бях залепен за Картона,а сега въобще не го гледам.Смъъъъъъъърт за Хана Монтана и разните други идиотии!!!!!!!!!!!!!!

InloveAgain
01-14-2010, 16:45
аа ужас..аз викам да ги махнат всички (Майли,Деми ии оная другата Селена ) :D
+1 :razz:

tanchu
01-14-2010, 17:12
То няма какво да се изчерпи.Откакто Дисни купиха тоя канал,съм спрял всякакви контакти с него.То не бяха Хана Монтана,Педалс Брадърс и разни глупости.А Картуун Нетуорк на български направо фейлва.На 4 години,бях залепен за Картона,а сега въобще не го гледам.Смъъъъъъъърт за Хана Монтана и разните други идиотии!!!!!!!!!!!!!!

++ :razz: :razz:

Bibz
01-14-2010, 19:57
Картуун Нетуорк си беше мн лудо 8-) И пропускате онова за кравата и пилето :D :D :D Декстър ужасно ме кефеше. Ходех и си повтарят 'Shut up, Diddy!' или 'Stupid girl' :razz:

LittleMissSunshineE
01-14-2010, 20:46
И Хана монтана и тва с Деми ловато са пълна пумия.И междодругото...аз мисля,че майли е по-хубава 8-) Усмивката на Деми Ловато е няква супер огромна и хич не ми харесва

http://www.fadedyouthblog.com/wp-content/uploads/2008/04/demi-lovato-disney.jpg

Мхого се зъби тая Деми.. на всяка снимка е ухилена до уши.. чак ме дразни :D :D :D

SuperBadSuperFresh
01-14-2010, 20:58
1.Егати фотошопа :razz:
2.Тя не е била пълна че да се изчерпва.
3.И Деми Ловато и Селена Гомез и Майли Сайръс и там Ванеса някоя си са супер изкуствени и лигави.
4.Аз гледам рекламите по Дисни 8-)

ArrowsOfDeath
01-14-2010, 21:23
Картуун Нетуорк си беше мн лудо 8-) И пропускате онова за кравата и пилето :D :D :D Декстър ужасно ме кефеше. Ходех и си повтарят 'Shut up, Diddy!' или 'Stupid girl' :razz:

Dee Dee, бе 8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-15-2010, 01:28
допадаше ми в началото, мисля че тя отдавна се изчерпи :-o

themusicinme
01-15-2010, 15:21
На мен си ми харесва и винаги когато съм я гледала ме е разсмивала. Мн е забавна, сладка и чаровна и талантлива. :P

December
01-15-2010, 15:44
^ талантлива?сигурна ли си,че не си объркала темата,тука говорим за Майли Сайръс

Disney2o1o
01-15-2010, 16:04
според мене никога няма да се изчерпа винаги ще ми е забавно да я гледам!!!

themusicinme
01-15-2010, 17:17
Абсолютно за Майли Сайръс говоря :)

AFT
01-15-2010, 18:14
Кво е имала да изчерпва само не ми е ясно..

Мислех си точно същото. 8-) Според мен Дисни Ченъл трябва да се забрани със закон, по-тъпа програма няма, егати образователното за деца, няма що. Фокс Кидс беше чук, а пък КН на английски, по времето, по което въртяха само Том и Джери, Ед, Едд и Едди, Декстър и Пауър Пъфф Гърлс си беше класика. На 6 години бък английски не разбирах, но ми беше 300 пъти по-интересно. А на сегашните 6 годишни детството им минава в Хана Монтана и Училищен Мюзикъл....

Абсолютно. Аз наскоро открих, че Cartoon Network е на български и щях да умра, но дори и на български пак е в пъти по-добре от Disney Channel, който има само една добра анимация (за омагьосания император), а всичко останало са тъпи филми със Селена, Майли и останалите смешници.

themusicinme
01-15-2010, 19:08
Глупости. Филмите на Дисни са най-яките за деца и тийнове.

FuCkInBuBbLeGuM
01-15-2010, 19:10
И на какво научават малките деца тези "образователни" филмчета? :lol: А за тийнове да не говорим колко са добри...

kuklichka_bg
01-16-2010, 09:24
не е!
какъв пък ви е на вас проблема с хана монтана,това е сериал за малки деца

LoveRetroMusic
01-16-2010, 12:53
Cartoon Network > Disney Channel !!

elito6754
01-16-2010, 13:20
Ъъъ...то в самото начало нямаше смисъл нито от Хана Монтана, нито от филма,нито от нищо.

vesinka899
01-16-2010, 14:13
оф много тъп филм :booooomb:

silwinka
01-16-2010, 15:17
по Disney в момента има хубави филмчета..в Хай-Клуб четох че скоро ще махат Хана Монтана,щото правила 18 години..или нещо такова! Поне Хана Монтана не ме кефи xD ,обаче онова по Картон Нетуорк дето преди го даваха с флеша на зъба - с кучето и бабата си е класика,и мнооого ми липсва хах ^^

FuCkInBuBbLeGuM
01-16-2010, 15:19
Ъъъ...то в самото начало нямаше смисъл нито от Хана Монтана, нито от филма,нито от нищо.


Елиии здрасти... аз съм от твоя клас :D

ArrowsOfDeath
01-16-2010, 15:41
Къде пише или са казали, че диснито е образователен канал за деца? 8-)

elito6754
01-16-2010, 15:43
Ъъъ...то в самото начало нямаше смисъл нито от Хана Монтана, нито от филма,нито от нищо.


Елиии здрасти... аз съм от твоя клас :D

Знам, бе Теди...знам.