PDA

View Full Version : ydariha me v nosa



nightviper96
01-13-2010, 07:20
v4era edin me prasna v nosa i mi izte4e mnogo kruv racete mi bqha omazani celite burzo q sprqh. iskam da popitam slabi kapilqri li imam......... za6toto i predi sam si ydrql nosa no ne 4ak tolkova brytalno pak e teklo kruv no malko i sled tova blizkata 1 sedmica me boli i pri lek ydar mi te4e pak

gilotinator
01-13-2010, 08:16
Виж сега,ако си чоплиш постоянно носа,ще имаш проблеми.Аз поне така правя постоянно и като го ударя без да искам или нещо такова стане,веднага потича.Следващият път нема да позволяваш да те удрят в носа.Видиш ли го че посяга,трябва да го удариш ама затова се иска практика :)

Biggest
01-13-2010, 11:07
Споко .. Ще ти мине . При удара ти е пръснал някои друг капиляр и ти натъртил носа . До седмица след удара би трябвало да мине болката .
Ако тренираш бокс .. ще ти закуравее носа и няма да тече кръв , но пак ще има изключения при по силните удари , които попадат там .. 8)

teenems
01-13-2010, 11:09
Зависи как са те ударили и къде точно.
Мен скоро ме удариха но с баскетболна топка и ведна текна една кръв :Х

Но и попринцип капилярите ми са слаби :х
Когато ме ущипят за носа веднага теква или от слънцето ме заболява глава и ми теква отново :х

Имаше един чай за слаби капиляри бях го пила и сега от доста време не ми е текло кръв (от 3-4 месеца)
освен като ме удариха с топката.
после ще видя как се казва :)

danibebi
01-13-2010, 11:11
Ако от лек удар ти потече кръв,тогава са ти слаби капилярите :oops:

someonerandom
01-13-2010, 12:28
За целия ми живот веднъж са ми разкървавявали носа с удар и беше момиче :D :D :D А иначе ако постоянно си бъркаш в носа,наистина може да имаш проблеми

MissHouse
01-14-2010, 18:37
Ако от лек удар ти потече кръв,тогава са ти слаби капилярите :oops:

:)

ProstoAz
01-14-2010, 19:02
Писането на кирилица е задължително!