PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



dddnbbb
01-13-2010, 08:30
Хей!
Преди няколко дена се запознах с едно момче и честно да си кажа,доста хлътнах... :oops: той е с една година по-голям от мен, всяка вечер на прибиране от даскало аз и той, заедно с общи приятелчета пътуваме с автобус, но накрая оставаме само аз и той, защото сме на последните спирки :) виждам, че проявява интерес към мен, защото колкото пъти погледна към него, виждам, че и той ме е зяпнал и като се видиме само си се подхилкваме, даже онзи ден му се карах, че ни е прецакал да го чакаме, а той седеше и ми се подсмихваше и се опитваше да се оправдае, а аз докато гледах как се подсмихва и на мен ми ставаше смешно и изобщо "ядът" ми изчезна :D така дее... проблема е там, че въпреки всичко ние не си говорим толкова често, дайте съвет как мога да се сближа с него, да му направя по-голямо впечатление, четох и други теми, но там все пишеше "бъди себи си", а в това няма никакъв съвет, много ясно, че ще бъда себе си, ама просто не знам какво да направя за да привлека вниманието му, така че помощ !!! :-)

LadyDi
01-13-2010, 08:35
Ето ти още един съвет, в който няма съвет: Възползвай се от ситуацията. Ако видиш, че има възможност да го заговориш - дерзай. Усмихвай му се. Дай му сигнал той да те заговори.

Девойко, няма магическа формула. Знам, че ти се иска някой да ти каже стъпка по стъпка какво да направиш, за да е твой. Ама не става така.

И... бъди себе си :)

Sladurcho
01-13-2010, 10:28
Като оставате сами не му се подхилквай само а просто го заговори :) от погледи и хихикане до никъде няма да я докараш :) както си говориш с останалите ти познати и приятели така си говори и с него :) покажи му че може да ти има доверие и т.н. :)

NeZaPoznat
01-13-2010, 12:01
Хей!
дайте съвет как мога да се сближа с него, да му направя по-голямо впечатление, четох и други теми, но там все пишеше "бъди себи си", а в това няма никакъв съвет, :-)

не ги слушай тия дето казват да бъдеш себИ си :D А за сближаването .... амии виждала ли си котка как се ближе - пробвай същото 8-)

ivcheto0o
01-13-2010, 12:47
Като оставате сами не му се подхилквай само а просто го заговори :) от погледи и хихикане до никъде няма да я докараш :) както си говориш с останалите ти познати и приятели така си говори и с него :) покажи му че може да ти има доверие и т.н. :)

Presley
01-13-2010, 13:41
Съвет,в който няма съвет.Гахахаххаха.
И твоят проблем е проблем,в който няма проблем. oO
Виждате се всеки ден и ти се чудиш какво да направиш.Уеуе..
Вариант: Офертирай го да иэлеэете някъде - кино примерно.Или просто да пиете по бира.Или ако пеете,може да си ударите едно караоке.
Така ще му покажеш,че те кефи.И после като иэлеэете ще можеш да раэбереш и дали наистина те кефи. oO

lilincituuuu
01-13-2010, 13:58
ем.. намисли си преди да го видиш теми за говорене, че да не седите и да няма кво да си кажете и да се хилите ;дд споделяй му, докажи му, че ти му имаш доверие и че той може да ти има :grin: ии.. другото от самосебе си :grin: :-)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-13-2010, 15:27
земи му скайпчетуУуУуУу и го зарибявай там...пращай му кисчетЪъЪъЪъ и инловчитъЪъЪъ :oops:

kypo
01-13-2010, 15:38
^ и хъъъъг

NeverTheSame
01-13-2010, 15:45
Мдам..вместо да си се подхилвате накрая заедно,що не седнете на по лафче...?
Така или иначе някой трябва да направи първата стъпка и да заговори другия.Ако виждаш,че той не го прави,а само те зяпа и се хили тъпо,започни ти разговора,няма смисъл така да се чакате един друг.


Действай момиче!

soul1199
01-14-2010, 16:27
Като оставате сами не му се подхилквай само а просто го заговори :) от погледи и хихикане до никъде няма да я докараш :) както си говориш с останалите ти познати и приятели така си говори и с него :) покажи му че може да ти има доверие и т.н. :) =D>