PDA

View Full Version : не ми се иизлиза



tedak
01-13-2010, 10:07
такаааааа... моят проблем е че напоследък ... не не напоследък от някъде 6-7 месеца не ми се иизлиза приятелките ми се сърдят а аз продължавам да си стоя в къщи и щом прекарвам времето си в нас сигорно е логично че ми остава време да уча ... е да остава ми но мен ме мързи незная защо прибера ли се от училище сядам на компютъра и естествено щом не излизам започват проблемите по цял ден съм в къщи не излизам и само се тъпча за тези 6 месеца сам качила 5 килограма и ся тряааа да измисля как да ги сваля |( плс помогнете ми

SmilezZz
01-13-2010, 13:46
ние тука няма как да ти помогнем - ти сама трябва да си помогнеш..Казваш си=след като се върна от даскало - ще си учя ПЪРВО уроците и го изпълняваш..
За излизането - не знам какво да ти кажа..

П.С - Когато учиш,учи повече по български и бъди редовно в час по БЕЛ и всички останали

clever
01-13-2010, 13:59
боже мързелът завладява света
авторке - ти си поредното доказателство 8-) от мързел да зарежеш приятелите си... тва на нищо не прилича . . . . :?

tedak
01-13-2010, 19:19
хмм... аз не съм ги зарязала ... е излизам с тях но рядко и причината не е в мързела

Kmet4e
01-14-2010, 20:00
Ето един ефикасен метод - Не си плащаи таксата за интернета !
Тогава няма какво да правиш на компа и ще ти е скучно ... Ще започнеш да излизаш а за свалянето на килограми има 9999 начина (диети,тренировки и други) Когато се движиш повече ще си в форма ! :smt024