PDA

View Full Version : Търсят се: Социалисти, комунисти, анархисти, артЪисти



Canis_Dirus
01-13-2010, 10:59
Точно така. Търсим комунисти, социалисти, анархисти и тн. - хора със собствено мнение и възможности да го защитават. Цели:
Създаване и водене на интересни дискусии във форума.
Разбиване хегемонията на гадните нацисти!
Детрониране на самозабравилите се субкултурни личности от Хейт Сити София. :o
Развиване потенциала на младите потребители във форума!


Юзъри от всички подфоруми и краища на родината - логвайте се.
Всяко качествено мнение - пирон в ковчега на централизацията в България!
Всяка добра идея - бомба, която изравя дупка по улиците на самозабравилите се софиянци!
Всяко ямболско камикадзе = още един голф задръстващ движението в София!
Всеки селски фешън - камъче в кубинките/кецовете на самозабравилите се софиянци!
Всеки върл чалгар, рапър, поп-фен - язва в стомаха на гадните пънкари и кораджии и тн.
Всяка закупена тубичка гел - още един разкалян тротоар в София!


И тук ще спра, че много несериозно стана.

Disrespect
01-13-2010, 11:28
Струва ми се доста невъзможно да потръгне темата като хората, ама ае..

и все пак АКО стане то ще е ебати зрелището..

LadyDi
01-13-2010, 11:38
Интересно.

LuxurySk0B
01-13-2010, 12:02
Спам

Raybeez

Tokarev
01-13-2010, 12:13
Канис, я сподели ти точно от кои си ?
Просто ми е интересно...
:)

realantisocial
01-13-2010, 12:49
А ти кой си, къде си ? :D
Правете сериозни теми без значение кой е врага. Оборващ винаги ще се намери :) Очакваме ви. :D

LadyDi
01-13-2010, 13:20
Ами нормално. Това е форум за тийнейджъри.

Dumb
01-13-2010, 13:24
^ Така е, но все пак се намират и мислещи тийнейджъри.

: )

LadyDi
01-13-2010, 13:38
Dumb, не съм казала, че няма :)
По-скоро... друг вид интереси имат тийнейджърите в момента.

Raybeez, не IQ-то, по-скоро възрастовата граница е паднала.

LadyDi
01-13-2010, 13:53
Възможно е. Аз от сравнително скоро се върнах, така да се каже.

NamelessRomantic
01-13-2010, 15:09
Spam ;)

Raybeez

Disrespect
01-13-2010, 15:57
Spam

Raybeez

NamelessRomantic
01-13-2010, 16:08
Spam

Raybeez

Disrespect
01-13-2010, 16:12
Spam

Raybeez

BlueAvalanche
01-13-2010, 16:17
да ви акам на политическите ориентации дето много знаете да ги показвате по форуми

cherinka
01-13-2010, 16:17
Сега ми е по-интересно да влизам във форума от когато и да е било.
Току-виж и аз съм се включила в някоя дискусия, да покажа малко по-висок умствен капацитет. 8-)

tuzaro
01-13-2010, 16:32
то още в тая тема стана дискусия ама NamelessRomantic се отказа нещо 8-)

NamelessRomantic
01-13-2010, 16:51
Spam

Raybeez

Canis_Dirus
01-13-2010, 17:35
Ако трябва ще стана комунист!
И ще поведа партизанска война, само и само нещо да се случва.

NamelessRomantic
01-13-2010, 17:43
Spam

Raybeez

RatkoMladic88
01-13-2010, 17:45
По-интерсна тема е защо има такива люде като комунистите, ако сте забелязали те се чувсват изявени "русофили", ако любовта към Съветския Съюз е любов към руския народ, та как самите стават такива и защо не са агресивни?!Давам ви да се посмеете на нещо:
Нападение срещу наш другар

На 6 януари 2010 година около 23 часа четирима фашисти са нападнали Борис Боев – един от най-активните членове на Движение за съпротива „23 септември”. Нападението срещу нашия другар е предварително замислено и извършено с изключителна жестокост. Не е съществувал конкретен повод за нападението. Нападателите са го причакали на спирка на градския транспорт в близост до дома му и когато той слиза от автобуса, под прикритието на тъмнината, те неочаквано са се нахвърлили върху него и са му нанесли удари с твърд предмет, които са можели да доведат до фатален край. Единствено благодарение на своя здрав и изключително силен организъм нашият другар е останал жив.

Това фашистко нападение над наш другар не е изолиран случай.

:-P

Goebbels
01-13-2010, 18:29
Жалко, че ударът не е бил фатален. Човечеството нищо не е загубило от безродници като този паразит

BlueAvalanche
01-13-2010, 21:02
Raybeez, виждам, спокойно. Просто ми втръснахте тукашните форумни нацисти, анархисти и какви ли не други младежи, на които им липсва внимание. Ако всичките форумни нацисти ги съберем без проблем може да се спретне една националсоциалистическа българска работническа партия, ама нЕма 8)

tuzaro
01-13-2010, 21:06
Х. ХЕРОин, смерт 8-)

RatkoMladic88
01-13-2010, 21:10
Raybeez, виждам, спокойно. Просто ми втръснахте тукашните форумни нацисти, анархисти и какви ли не други младежи, на които им липсва внимание. Ако всичките форумни нацисти ги съберем без проблем може да се спретне една националсоциалистическа българска работническа партия, ама нЕма 8)По-добре форумни нацисти, отколкото форумни хулигани като тебе ;)

plmn
01-13-2010, 21:19
capitalism has made it this way, old-fashioned fascism will take it awaaaaaaaaaaay! :-({|= :smt097 ;д

hottie
01-13-2010, 21:34
http://vbox7.com/play:28619faf

semantics
01-14-2010, 06:00
Хубаво, аз съм тракторист - и сега какво да правя - как да се реализирам на форумна почва?

ohluv
01-14-2010, 17:20
http://www.extremecentrepoint.com/?p=2952 Доста интересно сравнение.

BlueAvalanche
01-15-2010, 06:35
Raybeez, виждам, спокойно. Просто ми втръснахте тукашните форумни нацисти, анархисти и какви ли не други младежи, на които им липсва внимание. Ако всичките форумни нацисти ги съберем без проблем може да се спретне една националсоциалистическа българска работническа партия, ама нЕма 8)По-добре форумни нацисти, отколкото форумни хулигани като тебе ;)

Ебати тъпото изказване 8-) По-добре да не беше писал нищо :D Аз хулиган не съм, не съм бил и няма и да бъда.

Rowdy
01-15-2010, 08:14
bella ciao bella ciao ](*,)

Rowdy
01-15-2010, 09:28
чел съм го превода, но някак си не мога да го харесам. Иначе в една от всичките версии и на мен ми допада как звучи песента.

mitternacht
01-15-2010, 19:49
В тоя форум... сме предимно почитатели (струва ми се)... абе... ясно на коя политическа система.

Canis_Dirus
01-15-2010, 19:52
В тоя форум... сме предимно почитатели (струва ми се)... абе... ясно на коя политическа система.

Демокрацията?

realantisocial
01-15-2010, 20:01
СтанСмит е така.. за науката дет' се вика ще ми дефинираш ли в няколко (твои) изречения комунистическата идеология ( не болшевишката, жокер )

mitternacht
01-15-2010, 20:27
В тоя форум... сме предимно почитатели (струва ми се)... абе... ясно на коя политическа система.

Демокрацията?

Тъй кат' ми гледаш аватара :-D Или пък веселите изцепки на колегите- съфорумци :)

На демокрацията е превърженик само момченцето с бараката на аватара :)

Canis_Dirus
01-15-2010, 20:30
Тъй кат' ми гледаш аватара :-D Или пък веселите изцепки на колегите- съфорумци :)

На демокрацията е превърженик само момченцето с бараката на аватара :)

45 години май не стигат на някои...

mitternacht
01-15-2010, 20:34
Тъй кат' ми гледаш аватара :-D Или пък веселите изцепки на колегите- съфорумци :)

На демокрацията е превърженик само момченцето с бараката на аватара :)

45 години май не стигат на някои...

:-o м?

Canis_Dirus
01-16-2010, 01:11
като дете на глобализма Каниса е заблуден от всеобщата измама,че национал-социализма и комунизма са две страни на една монета...
ма естествено, че те са коренно различни.
Хитлер си няма нищо общо с лошите комунистчета изобщо.
Не.
Ама хич. Въобще!
При едните си сателит, при другите колония (Според програмата на НСДАП - 25-те точки, граждани на Райха ногат да бъдат само хора с немска кръв. И арийци да се изкараме - няма да помогне.)

НСДАП изобщо не са искали одържавяване на предприятия, отнемане на земи (естествено за общото благо).
Не са говорили за държавно образование и здравеопазване.

И странно защо в документа никъде не се споменава арийска раса, ами ГЕРМАНСКА.
Комунистите говореха поне за славяни и не третираха грузинци, чукчи, и тн. народности като роби.

Но 45-те години се отнасяха към тоталитарен режим. Като гледам всички такива в днешния свят са цъфнали и вързали, а участниците в глобализацията линеят и са на смъртен одър.

Goebbels
01-16-2010, 08:44
Коментара не е мой, но е изчерпва темата

Веднага след края на Войната еврейската пропагандна машина,чрез двете си изчадия-Комунизма и Демокрацията, започва съзнателно и целенасочено да изкривява същността на националсоциализма и личността на Хитлер.Така се оформят два типа митологични образи.Комунистите показват Хитлер като маниакален убиец,жаден за власт човек,целящ да пороби света,зъл гений,който използва гигантската си мощ за разрушения и убийства.Придават му се свръхчовешки способности с цел да се възвеличае подвига на червената армия и лично на генералисимус Сталин. Демократите,изхождайки от собствените си слабости, го описват като психически неуравновесен,истерик,псих опат,с треперещи ръце,сексуално извратен, импотентен, дори хомосексуалист.Понастояще тези две представи са обединени и така се оформя съвременната Лъжа.Днес името на Хитлер предизвиква у различните хора различни асоциации.Най-плиткоумните знаят само едно-Хитлер е луд.Някои от тях изобщо не познават историята, не знаят дори кой е Хитлер.Това обаче не им пречи да знаят, че е луд.Впрочем те рядко тормозят крехкото си съзнание с такива сложни, пък и никому ненужни въпроси.При хората от следващото стъпало на интелектуалната стълбица възниква вече и въпросът с евреите.Хитлер е лош-избивал е евреите.А защо ги е избивал? Защото е лош. Това е тяхната логика.Така наречените средно интелигентни граждани намесват и ценности като хуманността, човеколюбието, някои са чели нещо повече за газови камери и т.н.Хитлер е убиец-казват те и не осъзнават, че така жестоко се самоoбиждат.Хитлер е убил 6 милиона евреи(по еврейски данни,независими няма!),а Сталин-20 милиона руснаци.Да,но сега Хитлер е олицетворение на злото а Сталин-историческа личност от средата на 20-ти век.Защо ли?Може би който убива евреи е убиец, а който убива руснаци,германци и т.н. е политик,държавник.Между другото Бухенвалд и Освиенцим са като увеселителни паркове в сравнение с архипелага ГУЛАГ.По интелигентните вече могат дълго да говорят за демократичните ценности,за липсата на разлика между комунизма и нацизма, за правото на съществуване на всеки народ,за толерантност,търпимост.....Т е точно това и правят-заливат ни чрез вестниците, телевизията и радиостанциите с тази помия.Средностатистически Българин няма и представа какво е това антисемитизъм, но знае, че това е най-лошото нещо на света. Излиза един "политик" по телевизията и заявява-"Ние (те!) ще се борим безмилостно с всички прояви на антисемитизъм и ксенофобия."А гражданина пред екрана очаква борба с бедността,безработицата,ко рупцията."Какво ли е това нещо-мисли си гражданина-което е по-лошо от глада и мизерията, та първо с него ще се борим, сигурно е нещо страшно"Тази категория хора искрено вярва в това, което пише и говори, затова го прави толкова убедено.Последната група-тази на най-интелигентните, е наясно как стоят нещата, но има интерес останалите групи под нея да продължат да мислят по този начин.А Хитлер си е Хитлер.Каквото и да се говори за него.Името му няма лесно да се забрави.Защото делото му е толкова голямо, че не може да бъде засипано с кал, колкото и усърдни да за противниците му.А кой знае-може един ден тези лъжи да бъдат разобличени.И тогава да разберем в какво време сме живели.Да разберем, че светлите идеали на демокрацията не са толкова светли и не са никакви идеали-това е най-тъмната и страшна тирания!
http://ibox.bg/forum/img/bowdown.gif

realantisocial
01-16-2010, 08:58
СтанСмит, не случайно те попитах.
Знаеш ли къв е извода. Повечето от анти-комунистите днес всъщност изобщо не познават комунизма. А най-тъжното е, че повечето от анти-комунистите, които по своето същество са анти-авторитарно и анти-тоталитарно настроени са Хитлеристи, което е безумие.
Не можеш днес да си анти-тоталитарно и анти-комунистическо настроен и да си Хитлерсит, защото Хитлер е най-големия тоталитарен водач на 20 век. Факт. И още нещо, което със сигурност повечето от привържениците на крайно дясната идея сте чували : Ако днес живеехме под Национал-Социализъм всички ние щяхме да сме в трудови лагери, не заради цвета на кожата си ами заради това че не спазваме всеобщия ред.
Замисли се над тия много простички неща.

semantics
01-16-2010, 09:42
Абе, хора, живейте Тук и Сега. Хитлер го няма, Сталин - също. В този смисъл вече не би трябвало да ни вълнуват.

Като не ви харесва нещо в обществения и държавен строй днес, а постоянно говорите по такива въпроси, вместо по далеч по-земни, смислени, адекватни на възрастта, възможностите и т.н. и нз още как да ги определя неща - предлагате свое ново решение за промяна в статуквото и се борите за него. В противен случай си оставате празнодумци и оставате с опитите си да се самоизтъкнете с някаква сила на познанието и мисленето и идеите си, които обаче си остават написани във виртуалното.

Слезте на земята, сериозно. Не е нормално толкова да се вълнувате от тия въпроси, докато налице са ни къде по-житейски проблеми (в общуване, семейство, училище и прочие), които можем и трябва да решим сами първо, преди да бутаме държавите и политиката. Някак... не е логично.

Всичко това си е мое виждане, no offense, please.

realantisocial
01-16-2010, 12:31
^ Добро.
Не е лошо да се коментират подобни въпроси, но радикализираните виждания по подобни спорове говорят за много силно отдаване по тематиката, което от своя страна пък говори, че реално нямаме за какво друго да мислим. А това не е вярно.

semantics
01-16-2010, 12:47
Не те разбрах съвсем, извинявай.

plmn
01-16-2010, 13:11
Не те разбрах съвсем, извинявай.

задълбаването в тези теми показва, че се мисли все още прекалено много за тях, което значи, че хората си нямат друга работа - което не е така - имат си. това искаше да каже. и го каза, де. кое не разбра ;д

semantics
01-16-2010, 13:24
Задълбаването в тия теми хем значи, че хората си нямат работа, хем те си имат друга работа в действителност.

Ок.

Каква е поуката от цялото нещо и връзката с моя коментар?
Възможно е и аз да съм глупав, но все още не намирам какво го доказва.

Canis_Dirus
01-16-2010, 16:16
Тоя глоблизъм със свободното движение на хора и капитали го чакаме да умре от повече от 2000 години.
Исторически погледнато процъфтяват отворен към света държави, които се занимават с търговия. Примерно Римската Империя, или Китай, който до изолирането си в 14 век е най-развитата държава в света.
Зао Европа го изпреварва? Отваря се към света . търговия, пътуване, по-голяма свобода на словото и науката.
А едма изолирана от света Япония до 19 век няма някакъв особен прогрес. Но след като се отваря към света някак им потръгва.

И стига с това, че Хитлер е луд. Никой тук не е тврдял подобно нещо. На вас, ако нещо не ви отърва, то е евреищина, конспирация и тн.
А конспирация ли е, че Хитлеровия режим е изгонил от страната ядрените физици, които по-късно създават ядрената бомба?
Или че сляпо е подкрепял неуспешните танкове на Фердинанд Порше, които у носят огромни загуби на източния фронт?

А колкото до 25-те точки. Е па стига с това фалшификация де. Съвсем официален документ си е. От 20-те години. напълно в духа на времето. И типично по човешки превхврлят вината за загубата на войната на друг. А уж сме 21 век и се очаква да не мислим толкова елементарно...

acdcfenka
01-16-2010, 18:17
Семантикс, Хитлер и Сталин не трябва да се забравят. За тези двамата трябва да се знае от най-ранна възраст. Знам, че сега Гьобелс, ще ме упрекне че, Сталин е убивал много повече хора от Хитлер, но това не го прави Хитлер по-малко злодей. А и между другото 300к не е малко. Та това е близо цял град.

wilks
01-17-2010, 01:36
ББ ходи в Израел.
На пръв поглед нищо особено и интересно. Визити се правят всеки ден между всякакви държави.
Но се замислих леко, навързах няколко факта, и ето каква история се получава.
За първи път от 18 години български премиер отива на официално посещение там. Това ми се видя някак странно.
Освен това медиите обявиха, че израелския премиер останал "много доволен", та чак обещал че ще върне визитата, като дал дума, че ще доведе със себе си и "израелския икономически елит - бизнесмени и предприемачи"
Дали е случайно, и дали е имало причина цели 18 години да няма визити на такова ниво между двете държави. Дали българските държавници досега не са имали някакви конкретни опасения и причини да не ходят на посещение точно там?
Ще дам само едно жокерче. Знам от сигурно място, че още отсега има огромен интерес и заявки от страна на евреите за изкупуване на големи парцели обработваема земя в някой от най-плодородните райони в Добруджа и Тракия.
Всички знаем върху какъв тип земя е създадена еврейската държава - с изключение на крайбрежието 80% са камънаци и пуищинак, и как въпреки неблагоприятните условия са успяли да създадат и развият земеделски култури там - с много скъпи иновации и методи, разбира се.
А сега си представете какво ще направят като изкупят "за без пари" нашия български чернозем.
...и как хляба в България ще стане 2 лева без да се усетим даже, и то с българско жито, но произведено от евреи :?

Историята с киселото мляко "Данон" също ви е добре известнa, нали
А веднъж като стъпят тук легално и с "благословията" на правителството, нищо няма да може да им попречи да изкупят и малкото останали що годе работещи български предприятия.

ББ май отиде да ни продаде. Дано да не съм прав, и да излезе че съм се филмирал излишно.
Ще стане ясно скоро.

Canis_Dirus
01-17-2010, 02:57
wilks,
ти осъзнаваш ли, какви глупости си написал?

1. може би фактът, че последните 18 години не е идвал израелски премиер тук се дължи на фактът, че един доста недолюбван политик имаше доста власт - именно Доган. На него ли трябва да благодарим за това, че е държал евреите настрани? Малко парадоксално стана.

2. Всеки българин дори от обща култура знае, какво е положениете с имотите в България и колко едри собственици има, които могат да финализират сделка в кратък период от време. Специално за Тракия е много времеемко да се купи голем парцел (дори времето да откриеш собствениците) и то не е съвсем изгодно. Защо - по-натам.

3. Ако донесат тези технологии, то нашето земеделие би следвало като цяло да дръпне и да предлага много по-конкурентноспособна продукция. Какво му е лошото? Че технологията е еврейска? Че то и ядрената енергия е такава ;)

4. Цената на пшеницита на нашия пазар почти не се влияе от нашенската продукция, а от Украйна, която се наявява един от най-големите производители на пшеница в света. Тоест хляба никога няма да стане 2 лева. или поне докато евреите не изкупят Украйна.
Ако нашенското жито му искат висока цена - купуваме украйнско. Май не си запознат, но нашите пройзводителите отчно от украйнското жито се оплакват.

5. Икономически е много по-целесъобразно да се купи земя (дългосрочна инвестиция) в Украйна, която ще се присъедини към EU, а и има доста по-крупни земевладелци.

6. Ако ще изкупуват българските предприятия, то не им трябва покана от Бойко. Нали има достатъчно евреи в банковия сектор в Европа, които да финансират подобни сделки?
А всъшност, кои са тези предприятия?

7. Ситуацията с Данон е следната - Голям концерн срещу много малки производители. Данон може да произвеждат неща, които не са традиционни за българския вкус, но поне спазват доста по-високи хигиенни и качествени норми. Който е ходил в селската мандра знае за какво говоря.

А реално какво държавно имущество има да продаде Бойко? Кремиковци? Топлофикация? Тези трябва да плащаме, за да ни ги вземат.




StanSmith
не искам сега да обяснявам за промяната на ценностите от "покорявай всичко по пътя си" през 15 век до сега, но Европа се променя. Ценности като опазване на природата сме ги научили от култури, които сме унищожили - индианците.
Но ако днес хората са безмозъчни, какво да кажем за преди 200 години, когато не са зизлизали от родното си село и за най-умен е смятан попа?

wilks
01-17-2010, 03:09
като цяло си написал всичко онова, което евреите се мъчат (и явно са се справили успешно), да наложат и постигнат
създаваш впечатление на разсъждаващ човек, но тук си натворил куп "добре промити и полирани" разсъждения

а специално относно този пункт, и по-конкретно в частта за качеството, нещата доста са ти се изплъзнали

7. Ситуацията с Данон е следната - Голям концерн срещу много малки производители. Данон може да произвеждат неща, които не са традиционни за българския вкус, но поне спазват доста по-високи хигиенни и качествени норми. Който е ходил в селската мандра знае за какво говоря.
...освен ако за теб "кисело мляко" не означава нишесте и консерванти (и есенции при плодовите варианти) :?

Canis_Dirus
01-17-2010, 03:16
като цяло си написал всичко онова, което евреите се мъчат (и явно са се справили успешно), да наложат и постигнат
създаваш впечатление на разсъждаващ човек, но тук си натворил куп "добре промити и полирани" разсъждения

а специално относно по този пункт, и по-конкретно в частта за качеството, нещата доста са ти се изплъзнали

7. Ситуацията с Данон е следната - Голям концерн срещу много малки производители. Данон може да произвеждат неща, които не са традиционни за българския вкус, но поне спазват доста по-високи хигиенни и качествени норми. Който е ходил в селската мандра знае за какво говоря.
...освен ако за теб "кисело мляко" не означава нишесте и консерванти (и есенции при плодовите варианти) :?
Искам да ми посочиш, коя точно земя ще изкупят. Кой предприятия и как ще им носят печалба?
Искам да ми обориш "полираните" разсъждения с аргументи, а не с елементарна пропаганда против евреите.


Какво означава за мен кисело мляко не е релевантно. Май не си запознат за критериите за продуктите и търговските имена. Кое може да се нарича кисело мляко и кое не е описано в закона.
Колкото до плодовите млека - те не се водят кисело мляко.
И понеже май не можеш и да четеш - Говоря за хигиената и качествения контрол. Не за рецептурата и съставките. Данон никога не се претендирали да произвеждат традиционно българско кисело мляко.

wilks
01-17-2010, 03:25
2. Всеки българин дори от обща култура знае, какво е положениете с имотите в България и колко едри собственици има,...
едри собственици, които са изкупили над половината земи в Добруджа с турски капитали, или са подставени лица на фигури, близки до протурското лоби в България
(за Тракия не знам как точно стоят нещата, но за Добруджа го знам със сигурност от първа ръка - хора, които са имали точно този проблем, вкл. имам роднина, който пробва, но не можа да пробие турските схеми в Шуменския и Добричкия район)

Canis_Dirus
01-17-2010, 03:39
2. Всеки българин дори от обща култура знае, какво е положениете с имотите в България и колко едри собственици има,...
едри собственици, които са изкупили над половината земи в Добруджа с турски капитали, или са подставени лица на фигури, близки до протурското лоби в България
(за Тракия не знам как точно стоят нещата, но за Добруджа го знам със сигурност от първа ръка - хора, които са имали точно този проблем, вкл. имам роднина, който пробва, но не можа да пробие турските схеми в Шуменския и Добричкия район)
Значи евреите идват, за да изкуят земята от турците. Ти турците ли предпочиташ? Та значи говорим за земя, която така и така не е българска.

Ако това, което казваш е вярно де. Понеже имам няколко приятели от там и техните се занимават със земя и не са споменавали за турци. За Добрич става въпрос.

Според теб чий ценности са ни по-близки? Еврейските, ли турските? По-добре да станем мюсюламни, или масони?
:-D

wilks
01-17-2010, 04:00
Значи евреите идват, за да изкуят земята от турците. Ти турците ли предпочиташ? Та значи говорим за земя, която така и така не е българска.
Според теб чий ценности са ни по-близки? Еврейските, ли турските?
:-D
Точно това е, че не искам нито турските, нито еврейските. Ако за теб "еврейските ценности" са ни по-близки, то според мен имаме толкова общо с тях, колкото и с турските, т.е. никакви. Нито религиозни, нито културни.
Мисълта ми беше, че нещата има вероятност да се случат по аналогия сега и с евреите. Kаквото не са успяли турците, сега евреите (масоните, както казваш ти), ще се пробват да изкупят. И ако се пробват, ще успеят.
Пак казвам АКО. Всичко горе е само хипотетичен вариант.

То е ясно, че ситуацията в България не е розова. Последните години на управление доведоха нещата дотам, че функционираща икономика тук почти няма, и всяко правителство чака на благоволение и "помощ" отвън. Но поради ред причини Европа "няма интерес" да се занимава и да налива капитали при нас. Доказателства за това поне, мисля че няма нужда да посочвам.
Какво се получава. Сами не можем. Европа (ЕU) не иска. Остава да се надяваме на някой non EU играч - Турция и... Израел.
И ако хипотезата ми се окаже с НЯКАКЪВ процент истина, бъди сигурен, че те няма да чакат втора покана, и ще го направят. И то без особени затруднения.

Canis_Dirus
01-17-2010, 04:09
Интересно, защо реши, че Европа няма интерес от България.
Но да де. като идват европейски фирми тук не се вдига врява до бога, понеже на са турци или евреи или в момента е модно и руски капитали да не искаме.

Явно турските и израелските пари миришат. Други пък не харесват французите и италиянците. Трети англичаните. Четвърти германците.
Няма угодия.

Да имахме бол природни изкопаеми, ама пусто няма...

Canis_Dirus
01-17-2010, 04:36
Канисе,преди 200год не знам,ама до 45-та се е живеело много по-добре. една България е била малка приказна страна и то след 500-годишно турско иго... а след едва 50-годишно комунистическо не приличаме на нищо...
Е колко е била приказна. Две национални катастрофи, огромна безработица след Депресията, корупция, службогонство. Един поглед върху творчеството на Алеко и други сатирици от онова време развенчава мита за приказна България.
За Аристокрацията може и да е била приказна, но тогава колко от населенитето е спадало към нея? 5% ? колкото и сегашните новобогаташи. И за тях сега България е приказка. И то след 45 години комунизъм.

wilks
01-17-2010, 04:36
Явно турските и израелските пари миришат. Други пък не харесват французите и италиянците. Трети англичаните. Четвърти германците.
Няма угодия.

Да имахме бол природни изкопаеми, ама пусто няма...
Парите нямат цвят и мирис, така е.
Но когато става въпрос за запазване на национален идентитет и територия, определено има значение кой точно ги дава, и за какви свои интереси.

Ами те и японците нямат кой знае колко природни изкопаеми, ама не е да са на нашия хал.
Както и обратното - примерно в Албания се намира най-голямото в Европа находище на природен асфалт, но положението и при тях не е цветущо.
При нас лошото е, че и малкото, което имаме + природа, се съсипват, или не се използват рационално.

П.П. предполагам, че StanSmith e наясно с причините, поради които открай време евреите не са обичани и гонени от всякъде, но за Canis почвам да се съмнявам (нямам предвид, и изобщо не намесвам Библейските, разбира се).
А обяснението е толкова просто. :)

Canis_Dirus
01-17-2010, 04:49
Парите нямат цвят и мирис, така е.
Но когато става въпрос за запазване на национален идентитет и територия, определено има значение кой точно ги дава, и за какви свои интереси.

Ами те и японците нямат кой знае колко природни изкопаеми, ама не е да са на нашия хал.
Както и обратното - примерно в Албания се намира най-голямото в Европа находище на природен асфалт, но положението и при тях не е цветущо.
При нас лошото е, че и малкото, което имаме + природа, се съсипват, или не се използват рационално.

П.П. предполагам, че StanSmith e наясно с причините, поради които открай време евреите не са обичани и гонени от всякъде, но за Canis почвам да се съмнявам (нямам предвид, и изобщо не намесвам Библейските, разбира се).
А обяснението е толкова просто. :)
Ясно ми е защо евреите са мразени, а на вас ясно ли ви е, че има разлика между патриотизъм и национализъм? И че времената на национализма отминаха отдавна?

Кой ни съсипа природата? Май ние самите.

А японците от къде получават капитали? Май от американците, дето преди няколко години има пускаха бомби.
Та явно те са успели да направят доста с жадния чужд капитал.
Та хайде да спрем да прехвърляме вината за положението в България на евреите, турците, американците, руснаците и тн.

Canis_Dirus
01-17-2010, 04:54
ще ти дам един hint - правителството на САЩ не е американско.

останалото се опитай да се сетиш сам :)
:shock:
Жалко, че простите обяснения рядко са верни в динамична и сложна система.

wilks
01-17-2010, 05:08
Кой ни съсипа природата? Май ние самите.

А японците от къде получават капитали? Май от американците, дето преди няколко години има пускаха бомби.
Та явно те са успели да направят доста с жадния чужд капитал.
Та хайде да спрем да прехвърляме вината за положението в България на евреите, турците, американците, руснаците и тн.
Пределно ясно ми е, че вината за трагичното състояние на България, е на тотално сбъркания и объркан политически и икономически начин на управление (и на БГ-БайГаньовския манталитет), а и никъде не съм твърдял обратното дотук.
ПисАнията ми в тази тема до момента не са били в тази посока.
Въпросът, върху който бяха насочени мислите ми беше дали ще стане по-добре, АКО се случи това, за което писах.

А темата точно пък за "американския капитал" също е доста интересен въпрос - дали, и доколко всъщност е американски, откъде се е появил в нация от заселници с няколкостотин годишна история, с каква цел и как действа, за чии интереси работи и т.н.
Дали няма някаква връзка с това, за което всъщност говоря, а? ;)

Wildchildd
01-17-2010, 09:13
Вижте сега, аз си мисля , че отдавате прекалено голямо значение на България в световната политика, а това не е така. Точно в момента,не сме приоритет нито на еврейте, нито на американците, тея ционистки сили, които Стан Смит много добре описа, са се заели да унищожат Скандинавия и Обединеното Кралство, като с UK постигат доста добри резултати, скандинавците обаче, ме съмнява да се дадат толкова лесно.
Основната заплаха за нас идва от Турция, и то е така от 650 години. След като не успяха да ни сразят военно, изглежда ще го направят икономически и културно.Освен ако не се събудим.

Canis_Dirus
01-17-2010, 09:32
Аз да ви кажа, че цялата държава САЩ не съществува. Тя е рожба на масова хипноза и част от New World Order. Всичко е ловко замислено и изпипано.

Какви са плановете на евреите за новите икономически сили - Китай, Индия, Русия и Бразилия? Освен филмираните руски неонацисти, дето са уайт пауър и арийско братство и тн. никоя от другите държави не изглежда засегната от световната конспирация.


Освен това защо по дяволите евреите не правят нищо в Африка? Та в дългосрочен план те имат най-голям потенциал от гледна точка на природни заложни и човешки капитал. А сега един brainwash ще е евтин и много ефикасен.

Попкорн ви се усихва 8-)

semantics
01-17-2010, 09:51
Голяма работа сте бе, тцтцтц... Изтълкувахте и пренаредихте световния ред.

А баща ви на тия години е гонил мацки и евентуално е поучвал нещо. Кой е по-голям "балък" от двете поколения, а? Или кой е бил по-спокоен, с други думи?

Goebbels
01-17-2010, 10:13
Снимката е веднъж http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450gy250_841055.jpg
Учуден съм как Канис не спомена, че с безценния си опит в борбата срещу тероризма чифутите могат да ни помогнат в справянето с ислямистите на родна почва
България (чрез участието във военни мисии ) беше набутана от евреите да воюва със световния ислям, защото пречи за еврейското свръх забогатяване от световните енергийни ресурси. А тук в България дори и подпомаган от управляващите евреи той прониква и се утвърждава без никакви пречки.[/img]

Goebbels
01-17-2010, 10:17
Канисе, основното престъпление на вас, безродници, е съсипването на морала на българите, запазен до 1944 година.
Точно имате нещо общо със старите българи, колкото и днешните египтяни са постройли пирамидите.

Нали дядо ти е бил партизанин. Това обезмисля спора.

Чифутският принцип - 'Те даже нищо не опровергават, а просто до край твърдят точно противоположното"

Goebbels
01-17-2010, 10:31
Канисе, стопанското заробване на държавата започна още през 1944г. СъвеЦките окупационни войски откараха в Москва златния резерв на Националната банка.
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394494.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394499.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394495.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394500.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394498.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394501.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394502.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394502.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394502.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450y250_394502.jpg

Да не говорим за пладнешкия грабеж от 1947г. наречен “национализация”, с който богатите българи бяха превърнати в бедни. След това ударът срещу заможните и трудолюбиви български селяни с “кооперирането” проведено до 1958г.
Не искам да продължавам.

Можем да заключим, че се превърнахме в колония, осигуряваща главно евтин робски труд.
Българите са работили цял живот за да купят панелен апартамент, Лада (фиат124) или пластмасов “Трабант”

Не че сега още не сте роби де

аре 4Екам про-чуфитските елементи във форума да ме нарочат за промит мозък

techCandy
01-17-2010, 11:06
Затова спрях и да пиша, вече няма какво да кажа в тема "какво ви пише в балночето на скайп ". Не ми се четат седем страници, за да вида какво толкова има наисано в иначе толкова ясното послание на темата. Ако се появяват обаче титаничните спорове с голям кеф ще се включа 8-)

BrigadeSUD
01-17-2010, 12:03
Значи всички сме роби , освен Goebbels и StanSmith само вие се борите срещу евреите.

Canis_Dirus
01-17-2010, 15:34
Канисе, основното престъпление на вас, безродници, е съсипването на морала на българите, запазен до 1944 година.
Точно имате нещо общо със старите българи, колкото и днешните египтяни са постройли пирамидите.

Нали дядо ти е бил партизанин. Това обезмисля спора.

Чифутският принцип - 'Те даже нищо не опровергават, а просто до край твърдят точно противоположното"
Ами то вие сте на този пинцип.
кажете нещо и това е. Няма обосновка, а когато посоча факти и примери, защо не е така и къде куца логиката се изкара ново твърдение.

Дядо ми е бил заместник-кмет 1939-1943. :shock:

Canis_Dirus
01-17-2010, 17:22
Ами то вие сте на този пинцип.
кажете нещо и това е. Няма обосновка, а когато посоча факти и примери, защо не е така и къде куца логиката се изкара ново твърдение.

Дядо ми е бил заместник-кмет 1939-1943. :shock:


дядо ти е бил партизанин,сам го написа преди време. не се учудвам,че си от богато семейство,което те е пратило да учиш в чужбина. всички партизани се нагушиха след 9 септемви 44-та и си осигуриха препитаването на бъдещите поколения...
:lol:
Дядо ми никога не е бил партизанин. Да, бил е комунист. Но то е голям кяр да си член на БКП в град с 4000 население.
Но пък богато семейство. До преди 2 години баща ми караше жигула, щото нямаше работа. Сега е с 13 годишен опел астра. Особено ни е богато семейството.
Направо сме милионери! Не бе. Хилиардери сме. Баварски не, ами швабски. :lol:

Ама така е де. Като свършат аргументите и се започва с личните нападки.

BrigadeSUD
01-17-2010, 18:22
Значи всички сме роби , освен Goebbels и StanSmith само вие се борите срещу евреите.

не сме само ние. има и други будни хора.

докато разни псевдо-кораджии и Ентелитенти твърдящи,че са различни от обществото,са съвсем същите като висящите по цял ден в Мола фешъни,с разликата,че миришат лошо...

Е явно не познаваш много кораджии.

Искам да те питам как се бориш срещу евреите ?

Rowdy
01-25-2010, 07:57
айде, другари 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=OSfVwSAcO8c&feature=video_response

ohluv
01-25-2010, 18:32
Конспирация :D както комунизмът така и демокрацията(у нас) не са цвете за мирисане.Няма смисъл според мен да се хабите толкова кое е по-добро.

RatkoMladic88
01-30-2010, 12:48
Антифата са си живи трупове, не требе и внимание да им обръщаме, толкова са жалки.Истинския проблем са мангалите..
http://www.youtube.com/watch?v=83WiIi25HVI

zink
07-09-2010, 22:31
Канисе,преди 200год не знам,ама до 45-та се е живеело много по-добре. една България е била малка приказна страна и то след 500-годишно турско иго... а след едва 50-годишно комунистическо не приличаме на нищо...

ахаха що обвиняваш комунизма ? аз обвинявам мафиотите които се навъдиха след комунизма

а за евреите не разбрах що ги мразите разяснете малко за тия конспирации и глупости че не съм много запознат с фашистката пропаганда