PDA

View Full Version : Гнусен съм



vow
01-13-2010, 13:10
Гнусен съм,хора.В училище всички ми се подиграват и се гаврят с мене,само ме удрят,закачат,а момичетата се гнусеят от мене,каквото и да им кажа ми викат махай се бе идиот :(

гледам да правя сичко вазможно,къпя се редовно (през ден), обескосмявам си лицето,врата,мишницити и члена, и гледам да си направя прическа,но пак всички ми се подиграват,не искам повече,писна ми от гадния живот

BGbullet
01-13-2010, 13:16
Кой клас си ?

vow
01-13-2010, 13:17
десети клас,на шеснадесет години

BGbullet
01-13-2010, 13:19
Незнам пич и аз бях така преди ама тва беше от детската градина до 5 клас а 6 клас и сега 7 не съм така... Незнам защо е така при тебе, но не им обръщай внимание прави се, че не ти пука иначе ако се ядосваш ще е както те искат

lilincituuuu
01-13-2010, 13:38
Едва ли си гнусен.. опитай се да се сприятелилиш с момичетата и момчетата в класа ти,не прави неща, които могат да ги издразнят, не вярвам да те отбягват, заради външния вид.. най- малко заради члена 8-) :?

Presley
01-13-2010, 13:52
Пробвай да се къпеш всеки ден. oO
И се эамисли дали пък проблемът ти не идва от общуването,а не от виэията.

Sirius
01-13-2010, 14:10
Я пусни 1 снимка. :oops:

teenems
01-13-2010, 14:26
Я пусни 1 снимка. :oops:



:lol: :lol: :lol:

loliii
01-13-2010, 14:34
Гнусен ли си или си тъп? Щото има голяяяма разлика. Освен това акълът краси, нали знаеш. ;)
Първо - къпи се всеки ден, второ - постарай се да имаш хубаво тяло, трето - направи си прическа, която да ти отива, а не просто да си вдигнеш косата като на гръмнал таралеж, щото става смешно. А по-лесното е просто да си вдигнеш самочувствието, да си лепнеш една усмивка и като някой ти каже нещо да го изгледаш стръвнишки. :D
А когато някой се гнуси от теб по-добре не му се бъркай и не му навлизай в личното пространство. Ако не си нахален и се правиш, че не ти пука, ще спрат.

PuFfyy
01-13-2010, 14:54
Пич я се успокой :) Казвали ли са ти,че миришеш или нещо от сорта ? Ако са ти го казвали явно наистина има нещо ,а ако не ти казват нищо и ти сам казваш,че те наричат идиот значи има нещо в държанието ти ,което ги обижда или отблъсква :? Абе я се стягай 10 клас си :) Изобщо не им обръщай внимание гледай си живота и само напред :)

a1a2b3v
01-13-2010, 15:31
Споко беее никаде не е казано, че всеки трябва да те харесва :?
Просто дръж се приятелски със всички, общувай, малко вдигни самочувствието, дрешки, прическа и всичко ще е наред :)

В момента съм 8ми клас, в ново училище. Познавах сало 4 човека от бифшия си клас, но се сприятелих със всички - някои повече, други по-малко...
Повярвай ми това е достатъчно ако и тогава никой не иска да общува с теб, значи са просто олигофрени и няма смисъл. ;-) :wink:

П.С. сложи неква снимка така може по-лесно да ти се дадът съвети за външния вид :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-13-2010, 15:32
а нещо против пот използваш ли е ,ман?

kypo
01-13-2010, 15:33
щипка за нос 8-)

ivcheto0o
01-13-2010, 15:33
да ти каже съмнявам се това да ти е проблема,според мен вси4ко е заради характера ти...

FromAutumToAshes
01-13-2010, 15:44
Пробвай да се къпеш всеки ден. oO
И се эамисли дали пък проблемът ти не идва от общуването,а не от виэията.

Тъкмо т'ва щях да пиша фуфи :grin:

NeverTheSame
01-13-2010, 15:51
Ами...ако извън класа също нямаш приятели,то тогава проблема ти явно не е във външния вид,а в характера ,държанието и прочие.
Ако пък тка е само в класа,то тогава в него има само тъпи комплексачрета.

moneycomeme
01-13-2010, 15:54
Пребий ги сичките момчета ги намятай...Да не ти пука,някой като ти каже нещо ставаш и го сваляш на земята...момичетата сами ще усетят как стоят нещата,когато видят,че ти си силната страна...Няма друг начин... :)

FromAutumToAshes
01-13-2010, 16:09
Пребий ги сичките момчета ги намятай...Да не ти пука,някой като ти каже нещо ставаш и го сваляш на земята...момичетата сами ще усетят как стоят нещата,когато видят,че ти си силната страна...Няма друг начин... :)

По-тъп съвет от това.. ЕВАЛА :lol:

Faces
01-13-2010, 16:15
Еми почвай да се друсаш така поне няма да ти пука че си гнусен :D :D :D

vow
01-13-2010, 16:32
така,никой не ми е казвал,че мириша или че съм гнусен,но аз си знам (второто)колкото до хигиената ми,мия си половите органи всеки ден, а се къпа през ден,казвали са ми,че миенето на галвата всеки ден не е добре(доктор ми каза),имам няколко приятели извън класа,но в класа не спират да ме "тормозят",макар да не е точната дума,истината е че не целя да обидя никого и затова не говоря много,просто понякога си седя и те ми се присмиват на облеклото и други :(

FromAutumToAshes
01-13-2010, 16:36
Братле това са лапешки истории, не им обръщай внимание и ще престанат. Стар и изпитан метод ;)

vow
01-13-2010, 17:02
ето моя снимка :(( http://prikachi.com/files/1284174W.jpg :( :(

coolness
01-13-2010, 18:22
ето моя снимка :(( http://prikachi.com/files/1284174W.jpg :( :(
Първо защо пускаш теми във всеки раздел?
Второ както казах и в темата ти в Козметика и диеети не се къпи през ден,а всеки ден!
Трето-Смени си стила на обличане,оскуби си веждите само посредата ,за да няма Съединението прави силата,ако искаш и самите вежди де,но ако ти се струва педалско недей
И бъди печен..опитвай се да заговаряш хората на някакви нормални теми.трудно ще промениш възприятията на хората,които те познават от много време,но пък след като промениш визията си можеш да се запознаеш с нови хора и да имаш шанс да направиш добро впечатление.Тогава ще ти се повиши самочувствието,а всички хора харесват да общуват с по-уверени хора.Така че не се отчайвай,а действай :)

Sladurcho
01-13-2010, 20:07
ето моя снимка :(( http://prikachi.com/files/1284174W.jpg :( :(
Първо защо пускаш теми във всеки раздел?
Второ както казах и в темата ти в Козметика и диеети не се къпи през ден,а всеки ден!
Трето-Смени си стила на обличане,оскуби си веждите само посредата ,за да няма Съединението прави силата,ако искаш и самите вежди де,но ако ти се струва педалско недей
И бъди печен..опитвай се да заговаряш хората на някакви нормални теми.трудно ще промениш възприятията на хората,които те познават от много време,но пък след като промениш визията си можеш да се запознаеш с нови хора и да имаш шанс да направиш добро впечатление.Тогава ще ти се повиши самочувствието,а всички хора харесват да общуват с по-уверени хора.Така че не се отчайвай,а действай :)

Съгласен съм

BlueFace
01-13-2010, 20:15
Пребий ги сичките момчета ги намятай...Да не ти пука,някой като ти каже нещо ставаш и го сваляш на земята...момичетата сами ще усетят как стоят нещата,когато видят,че ти си силната страна...Няма друг начин... :)

О ,да насилието винаги е решавало проблемите ..... :? Боят е проява на липса на достатъчно интелект за решаване на проблемите по друг начин(поне за мен е така ) ;)
Както казаха и преди мен на момчето може би му е нужно малко самочувствие и леки промени във въшният вид (има предвид готина прическа и готино съчетаване на дрехите) :)
Относно промяна в характера-според мен това е не е добра идея ,защото всеки човек си има някаква индивидуалност и точно тя го различава от всички останали,пък и за всеки влак си има пътници ;) .По скоро смяна в подхода на общуване би било от полза.Чувството за хумор винаги е било голям плюс :)

LoveHurT
01-13-2010, 20:31
Нещата понякога не опират само до хигиена..

sl0w
01-13-2010, 20:34
къпе се всеки ден ...
Просто си почисти веждите , и ходи на козметик да ти изчистят лицето и махни този ШИБАН СУИЧЪР !

BlueFace
01-13-2010, 20:36
къпе се всеки ден ...
Просто си почисти веждите , и ходи на козметик да ти изчистят лицето и махни този ШИБАН СУИЧЪР !

Какво имаш против слуичърите ?? :?

sl0w
01-13-2010, 20:39
къпе се всеки ден ...
Просто си почисти веждите , и ходи на козметик да ти изчистят лицето и махни този ШИБАН СУИЧЪР !

Какво имаш против слуичърите ?? :?
виш неговия .... По-изчистен и по-тялото се носи .

Biggest
01-13-2010, 20:46
Гнусен съм,хора.В училище всички ми се подиграват и се гаврят с мене,само ме удрят,закачат,а момичетата се гнусеят от мене,каквото и да им кажа ми викат махай се бе идиот :(

гледам да правя сичко вазможно,къпя се редовно (през ден), обескосмявам си лицето,врата,мишницити и члена, и гледам да си направя прическа,но пак всички ми се подиграват,не искам повече,писна ми от гадния живот

Липса на интерес в училище .. Нали с някого трябва да се базикат .. Дай им друга мишена и ще се оправят нещата :)

BlueFace
01-13-2010, 20:49
Всеки има свой стил на обличане.Едни харесват да носят впити розови тениски , други пък с размер XXL ;)

П.П. Biggest си го каза-просто си търсят изкупителна жертва и са си те нарочили . За съжаление в почти всеки клас има такива хора ... :(

T91
01-13-2010, 21:09
По дрехите посрещат , по ума изпращат .

BlueFace
01-13-2010, 21:16
По дрехите посрещат , по ума изпращат .

Тези хора които гледат дрехите(цена и марка) са материалисти.
Повечето хора гледат цялостния силует .Ако се поддържаш , имаш лична хигиена ,добро възпитание и не си облечен "в цветовете на дъгата " (това го казвам във връзка с мои лични наблюдения.Все по -често започвам да виждам хора които комбинират жълто с лилаво ,тъмно синьо и розаво и комбинации от този тип ) не мисля ,че цената или марката на дрехите оказват някакво влияние. :)

Sladurcho
01-13-2010, 21:25
По дрехите посрещат , по ума изпращат .

Тези хора които гледат дрехите(цена и марка) са материалисти.
Повечето хора гледат цялостния силует .Ако се поддържаш , имаш лична хигиена ,добро възпитание и не си облечен "в цветовете на дъгата " (това го казвам във връзка с мои лични наблюдения.Все по -често започвам да виждам хора които комбинират жълто с лилаво ,тъмно синьо и розаво и комбинации от този тип ) не мисля ,че цената или марката на дрехите оказват някакво влияние. :)
Съгласен сън с това че марката на дрехите по принцип не трябва да оказва влияние но не винаги е така... много зависи какви са тези от неговия клас.Ако са някакви фешЪнчета за да се впише в пейзажа и той трябва да стане такъв или поне малко от малко да заприлича на тях... Ако пък са адидас маниаци.. той трябва да се издокарва от глава до пети в адидас за да може да се движи с тях :)

BlueFace
01-13-2010, 21:36
Според мен както спомена един потребител по-нагоре той се е превърнал в "черната овца " на класа и всички го нарочват или ебават за нещо.
Според мен момчето трябва да си намери добри приятели които споделят интересите му и да се впише в някоя компания :) А обидите по негов адрес трябва да ги подминава и да не и им обръща никакво внимание :)

Amateur
01-13-2010, 21:46
Батеееее спокойно!!!До 9-ти клас всеки ден ме биеха и никои не говореше с мене.До 11 не ми вървеше с момичета и тн...Обаче от 12-ти натам ехееее всичко се преобърна хората започнаха да имат интерес към мен,момичетата да ме харесват,момчетата да ме копират и тн!!!!Отърви се от всички задръжки,чувствай се комфортно в собственото си тяло!

aspect
01-14-2010, 10:11
Има 3 варианта:
1-ви не слушай тоя пост за веждите не са ти чак толкова и мойте са подобни ама имам супер много приятели и много жени ме желаят та визията не ти е проблема добре си.
2-ри вариант лошо си започнал началото си в това училище не си се показал като лидер или поне като некъв пич важно е началото да си спечелиш уважението и респект. Пример подобен на твоя гледай филма НОКАВАКЪТ(The Guy) :D
3-ти вариант някой е взел снимки на пича и е пуснал лигава тема да се ебава... Това е моето мнение. 8-)

DuKeNoraD
01-14-2010, 11:46
По дрехите посрещат , по ума изпращат .


В неговия случаи май не върви тая поговорка

Linns
01-14-2010, 11:54
Оправи си веждите и направи някоя прическа дето ти тупа..
Според мен не си грозен, просто нямаш самочувствие и това ти пречи да общуваш.. Даже си хубав, само да оправиш току таме нещо.. Усмихвай се! Това веднага предразполага за общуване с околните.. Успех! : )))

moon_flower
01-14-2010, 12:17
къпе се всеки ден ...
Просто си почисти веждите , и ходи на козметик да ти изчистят лицето и махни този ШИБАН СУИЧЪР !

Какво имаш против слуичърите ?? :?
виш неговия .... По-изчистен и по-тялото се носи .
Не се носи само по тялото,може да си го носи и по-размъкнат.Повечето момчета така правят. :)
Та като цяло просто си се къпи всеки ден ии може да махнеш тия косми на веждите по средата и готово.А иначе може изобщо да не е проблема във външния ти вид,а в държанието ти...

nosunshine
01-14-2010, 12:24
Слушай са.. не си гнусен, просто наистина нямаш самочуствие..Като ти се подиграват отиваш при тях и казваш "Ти някаф проблем ли имаш", и ако са така шибани комплексари веднага ше млъкнат, ако ли не и почнат пак да ти се смеят или не им обръщай внимание, или просто ги наритай, да видат кой е шефа.Също така си дай някаф нов стил, нови дрешки, както по рано казаха си оскуби веждите, лепни една усмивка, кат те гледам на снимката не си мн усмихнат..Опитвай се да ислушваш момичетата (освен ако не казват само "Разкарай се тъпак"), тогава просто ги питай какво имат против теб, и ако ти кажат нещо конкретно се опитай да го промениш. :)

Utun
01-14-2010, 12:42
Пич слушай кво те съветват. Оскуби си веждите, смени си дрехите и прическата. Много нещо прави прическата. Белни няколко яки суичъри, блузки, отркий си стила. Според мен на теб ще ти отива някаква по-фешънска прическа. Мразя ги попринцип тия лекета с розовите тениски, но стила на прическата бива за определен тип хора. Пусни си малко по-дълга коса и отиди при опитен фризьор. Също така походи на фитнес 2-3 месеца или на някое бойно изкуство. С никаква насилствена цел - просто повдига настроението и самочувствието.

Rhype
01-14-2010, 12:48
Слушай са.. не си гнусен, просто наистина нямаш самочуствие..Като ти се подиграват отиваш при тях и казваш "Ти някаф проблем ли имаш", и ако са така шибани комплексари веднага ше млъкнат, ако ли не и почнат пак да ти се смеят или не им обръщай внимание, или просто ги наритай, да видат кой е шефа.Също така си дай някаф нов стил, нови дрешки, както по рано казаха си оскуби веждите, лепни една усмивка, кат те гледам на снимката не си мн усмихнат..Опитвай се да ислушваш момичетата (освен ако не казват само "Разкарай се тъпак"), тогава просто ги питай какво имат против теб, и ако ти кажат нещо конкретно се опитай да го промениш. :)

И също ако нещо се правят на интересни - покажи им как бие градушката.Научи се да се биеш ,малко фитнес и малко обогатяване на речника (да говориш по-добре "може там да ти е грешката) ,пускай лафове и базици (но не в стила на Къци)

P.S. винаги удряй първи ;)

Utun
01-14-2010, 12:51
Няма файда да удря първи щото ще влезе в проблеми, заяжда се, чака да посегнат избягва и шиба.

fenastz
01-14-2010, 13:06
Пребий ги сичките момчета ги намятай...Да не ти пука,някой като ти каже нещо ставаш и го сваляш на земята...момичетата сами ще усетят как стоят нещата,когато видят,че ти си силната страна...Няма друг начин... :)

По-тъп съвет от това.. ЕВАЛА :lol:

И какво му е тъпото ? Какво би харесало на момиче - човек, който отстоява себе си или няк`во леке, което всеки подритва ? Ако ти нямаш достойнство и би се оставил на тормоз, това не значи, че и той трябва да направи така !

По темата:

Ти мъж ли си или мишка ? Някой като ти се eбава му забий един в носа ! Няма да е зле да ходиш на фитнес (ако не го правиш), може и няк`во бойно изкуство...Няма да има моментални резултати, но с времето ще заякнеш !

Nyll
01-14-2010, 13:09
фък ем доод 8) шегувам се бре просто ги игнорираи се ше има момиче за тебе а пък за кво ти е мъжете да те харесват :) абре няма кво толко да е :-P

lljio
01-14-2010, 14:31
Човече изглеждаш съвсем нормално

но найстина тея изроди те комплексират и ти не трябва да им обръщаш внимание и да им се вързваш
ясно се вижда че щом те тормозят така не заслужават твоето внимание ...дори нищо не заслужават

и наистина ще е добре да започнеш с нещо разтоварващо и което в същото време ще подобри и самочувствието ти
аз ти препоръчвам да започнеш да ходиш на фитнес или на карате или пък някакъв друг спорт - и така определено ще се чувстваш доста по-добре и също така ще си създадеш контакти и може би приятелства, там хората се уважават един друг

успех във всичко!

soul1199
01-14-2010, 15:29
ето моя снимка :(( http://prikachi.com/files/1284174W.jpg :( :(имаш много яки очи :) а ся по темата:може би просто те нямат вкус,не трябва да се засягаш от такива работи,не трябва да ти пука,какво мислят другите,просто остави ги и гледай себе си и горе главата :)

izlishna
01-15-2010, 11:25
Те са комплексари.. не им обръщай внимание :)

BloomF
01-15-2010, 11:39
Наистина очите ти са яки. Според мен те мислят за гнусен, заради акнето и веждите. Изполвай лисони против акне и си оскуби малко веждите, но не ги прави тънки - все пак не целиш да мясаш на жена! Ииии най важното - не обръщай внимание на другите! Когато ти подвикат нещо просто се усмихни и отмини.

lilincituuuu
01-15-2010, 11:50
Пребий ги сичките момчета ги намятай...Да не ти пука,някой като ти каже нещо ставаш и го сваляш на земята...момичетата сами ще усетят как стоят нещата,когато видят,че ти си силната страна...Няма друг начин... :)

По-тъп съвет от това.. ЕВАЛА :lol:
:razz: :lol:

vow
01-15-2010, 13:28
леле явно наистина тези пъпки и тези вежди за доста големи, понеже нямам пари да ходя при специалисти да ми скубят веждите си купих някаква кола маска за вежди , оскубах ги по средата,но самите вежди не знам дали да ги махна смятам да ги махна целите те всепак ще пораснат,а за пъпки имам много акне и на тази снимка не си личи всичко дори ама с какво да мажа да се махнат :(

T91
01-15-2010, 14:21
Имах познат като теб . Закачаха го за всичко , беше си дебеличък , ама много дебеличък ! Последната учебна година му писнало . Нападнали го отново петимата главорези от класа . Младежът обаче взел един стол и ги напердашил така хубаво ,че тези 19 годишни момци са плакали като госпожички...

Както обичам да казвам - Тези , които имат потенциал (умствен) и са отхвърлени от съответна група в даскалото си , стават много по-по-по-по-повече от останалите . Споко , нека се заяждат . Рано или късно ще ги вкараш в релсите . Нали си мъж ? Какво им се даваш ? Утре ако по тоя начин се гаврят в работата с жена ти ? Ще седиш и ще мълчиш или ще защитиш честта и ?

Защити се , докажи че не си страхлив боклук !


Иначе още съм на мнението - По дрехите посрещат , по ума изпращат .
Колкото до марките дрехи ... ХАХ Нима е от значение доли носиш Прада или Дино ? За мен не . Смешно е . Ако имаш пари взимаш първото , в противен случай второто . Ако пък си средно положение , носиш Зара или Д&Г .

Ех гнусно капиталистическо общество ...

golqmumnik
01-15-2010, 14:34
Мий си зъбите и се закачай с момичетата постоянно и не се засягай от подигравките.Шъ съ оправиш,майна! 8)

peshost
01-15-2010, 17:36
Слушай сия, това ми е много познато. Мене не са ми се ебавали системно ама се случва. Значи да ги пребиеш сичките не винаги помага. Затова тряя си използваш мозъка и като ти кажат нещо ги затапваш няколко пъти. Това ще ги ядоса и ако някой ти налети - прав десен в зъбите и си готов. Другите сами ще се изметат, а момичетата ти почни да се защитаваш и ще се опрай раотата. Най-важното е да не бъдеш единак обаче.

kykyto
01-15-2010, 19:37
1. Не се комплексирай от външният си вид толкова много пич... Добре си си.
2. Това подиграване може да стане в случаи на
- Out scoring резултат по предметите и ensmartvane на учители (поправяне , КАРАНЕ с учител за нещо и тн (това беше(е) типично за мен и предизвикваше една завист в съучениците но в един момент нещата станаха ок)
- Асоцялно поведение - прекалена затвореност (дали да кажа това, какво ще си помисли ако го кажа)
3. Просто се стегни!!!!!!!!!!!!! изгради култ към личността :D

MissHouse
01-15-2010, 19:49
дръж се приятелски с всички :-k

IbiZaA
01-15-2010, 21:11
пффф много е лесно да се каже те са еди кви си......не им обръщай внимание....Аз лично не съм попадала в такава ситуация ама то е ясно,че като ти се подиграват всеки ден,като си нямаш много приятели и се чувстваш самотен ще ти се отрази по някакъв начин.Нз.....ама на мен винаги тоя съвет ми е звучал мн странно..(Ама тва е мойто мнение)

По темата-
Мии чавек само мога да ти пожелая съучениците ти да осъзнаят,че се държат тъпо и да спрат.Дори и ти да имаш някваа вина,нещо лошо в характера ти,тва пак не ги оправдава,за мен тва е държание на 3 клас
Стискам палци нещата да се оправят! :) :)

vow
01-17-2010, 06:57
онзи ден отидох на училище с оскубани вежди и оттогава ми викат,гей ,педераст и какво ли още не, искам да се самоубия вече не издържам,животът е ужасен,когато пък отидох с направена прическа, ми я развалиха всички ми я разрошеха и заприличах на идиот,няма какво да направя :((

Hilary_
01-17-2010, 07:17
лелее а такива колко ги обичам!! Нямаш си и на идея .. жалко, че в моето даскало няма толкова големи отворенгяси, а всичко е момичета .. ии си разменяме само по един злобен поглед и се приключва .. :lol:

Такам .. познавам няколко момчета, които бяха по същия начин като теб .. ето какво направиха те .. като за начало промениха вида си, начина по който изглеждат .. нови дрехи, нов стил .. не казвам стани метъл или чалгар, а просто си създай твой собствен стил! Няма да е лошо да поразгледаш из гугъл за какво ти говоря, защото без да се обиждаш предполагам, че си нямаш и на идея какво значи да си момче със стил .. :-o Така .. после за лицето ти го казаха .. отиди на козметик нека ти оправят лицето .. ъм колкото до личната хигиена сам си каза, че се поддържаш .. до тук с външния вид .. сега да подхванем темата за самочувствието ти! Още от заглавието се разбира, че нямаш самочувствие .. как може да кажеш, че си гнусен? Нима се чувстваш като такъв? Това, че те обиждат не значи, че обидите те правят такъв .. ако ти не ги приемаш лично няма как да те засегнат .. убедена съм, че няма човек, който да не е обиждан .. това не значи, че трябва да седне и да реве "ама те ми казаха, че съм еди какъв си .. " няма такова нещо! Щом ти не се приемаш за гнусен значи не си и никой нищо не може да ти каже нищо! Трябва ти човек, който да ти повдигне самочувствието или по точно да ти помогне .. приятел ама истински, на който можеш да разчиташ .. когато те обиждат не трябва да навеждаш глава в земята, а напротив да им казваш "абе майната ви бе .. " трябва да изградиш един респект към себе си .. ако не у всички то поне към тези, които се мислят за много важни .. трябва да си намериш приятели .. хора, които те оценяват такъв какъвто си .. ако направиш тези неща ще видиш как няма да се чувстваш сам, смачкан от всички и няма да седиш и да се оплакваш, че не издържаш .. :?

Осъзнай се .. ако ти не го направиш няма кой да ти помогне!!!

haritov
01-17-2010, 08:27
гнусно е това което мислиш за себе си така че гнусен си

vow
01-18-2010, 13:44
хубаво е когато тук ми вдъхвувате надежда и кураж,но истината е,че колкото и а се опитвам,не мога,винаги ще си остана подигравката на класа...но ви блгаодаря за милите думи...надявам се някога в далечкното бадеще някога да спра да бъда осмиван за недостатъците си и да бъда възприет.

zero
01-18-2010, 13:46
Първо това, което мисля е, че не те отхвърлят заради външния вид !
Най-вероятно си отхвърлян заради поведението ти към останалите !
Дръж се като пич ! Гледай да завържеш повече приятелства с момичета !
Ииии ако имаш навици от рода
- да си бъркаш в носа.
- да си гризеш/чоплиш ноктите.
- да си чешеш задника.
- да пърдиш.
- да се оригваш.
- да псуваш.
И т.н ги изключи >> или си ги прави като няма никой ;)

Иии все пак ако държиш да отбележа нещо за външния вид
>> Обличай се така, както ти отива !
>> Прическата ти независимо дали я правиш или не, трябва да ти стои добре
>> Обувките винаги да са ти чисти.
Ииии общо взето това е :)
>> Можеш да почнеш фитнес да направиш тяло иии да ти се вдигне малко самочувствието ;)

vow
01-18-2010, 13:53
- да си бъркаш в носа.
- да си гризеш/чоплиш ноктите.
- да си чешеш задника.
- да пърдиш.
- да се оригваш.
- да псуваш.


не правя нищо от това,без да изпъквам ще кажа че нито едно от тези не ми е присъщо и освен това не бих направил нещо грубо към някой като да отида и да му се оригна в лицето и тн. Подигравките,които ми отправят се случват и без да има нужда да права кое и да е от изброените,в междучасието ходих да си купя сандвич със стотинки които ми остават от миналия ден и когато започнах да ги броя, повечето от съучениците ми правят това всеки ден, удариха ми ръката и ги събирах пмного време...освен това вече гледам бързо да ида за закуска докато няма никой но когато седна на чина да си изям сандвича те идвам около мене и ме бутат,не мога да направя нищо :(...почти никога не мога да ям на спокойствие, веднъж си взех сандвича и ме спънаха изпуснах го и падна :( едно от момчетата мина през него с обувката си няколко пъти,но аз никога не съм ги псувал, обиждал,камо ли да обидя или нагрубя някое момиче :

Hilary_
01-18-2010, 13:54
хубаво е когато тук ми вдъхвувате надежда и кураж,но истината е,че колкото и а се опитвам,не мога,винаги ще си остана подигравката на класа...но ви блгаодаря за милите думи...надявам се някога в далечкното бадеще някога да спра да бъда осмиван за недостатъците си и да бъда възприет.

Ето за това си говорим .. виж сега приятно ти е да четеш тези думи нали? :-o Убедена съм, че отговора е ДА .. виж не става само ние да ти вкарваме кураж .. трябва да дадеш малко от себе си разбираш ли! Ти си приел, че си еди какъв си и това е .. ГЛУПОСТИ!!! :-x Знаеш ли, че всеки един от тия, които те обиждат 100% имат слабо местенце, което настъпят ли го може да се сринат за секунди .. повечето хора избиват комплекси върху други мислейки се за много отворени ама не са!!! Просто спри да мислиш, за такъв какъвто те ти набиват, че си! Най - лошото е да се примиряваш с такива тъпаци .. пак казвам всичко при тях е само една поза!!! Кажеш ли им нещо на криво в началото почват да се перчат, но после видят ли, че не могат да ти кажат нищо рано или късно те оставят .. а като им теглиш една майна да не ти пука най - добре ще е!!! :?

Sh@d0w
01-18-2010, 13:58
хубаво е когато тук ми вдъхвувате надежда и кураж,но истината е,че колкото и а се опитвам,не мога,винаги ще си остана подигравката на класа...но ви блгаодаря за милите думи...надявам се някога в далечкното бадеще някога да спра да бъда осмиван за недостатъците си и да бъда възприет.

Ето за това си говорим .. виж сега приятно ти е да четеш тези думи нали? :-o Убедена съм, че отговора е ДА .. виж не става само ние да ти вкарваме кураж .. трябва да дадеш малко от себе си разбираш ли! Ти си приел, че си еди какъв си и това е .. ГЛУПОСТИ!!! :-x Знаеш ли, че всеки един от тия, които те обиждат 100% имат слабо местенце, което настъпят ли го може да се сринат за секунди .. повечето хора избиват комплекси върху други мислейки се за много отворени ама не са!!! Просто спри да мислиш, за такъв какъвто те ти набиват, че си! Най - лошото е да се примиряваш с такива тъпаци .. пак казвам всичко при тях е само една поза!!! Кажеш ли им нещо на криво в началото почват да се перчат, но после видят ли, че не могат да ти кажат нищо рано или късно те оставят .. а като им теглиш една майна да не ти пука най - добре ще е!!! :?

So true... :)

p17bull95
01-18-2010, 14:14
Абе копеле, теб те мачкат всеки ден от т'ва което прочетох от теб и ти си седиш е така?!?! :shock:

Аз ако съм на твое място направо ставам и ги мачкам всички. :-x
Явно нямат никъкъв респект към теб и заради това така се отнасят с теб. Скачай на бой, да ги е страх.

Hilary_
01-18-2010, 14:15
Скачай на бой, да ги е страх.

Даа точно .. и те като са 10 момчета така хубаво "ще побягнат", че после най - много да си събира зъбите от пода .. :? :?

p17bull95
01-18-2010, 14:19
Скачай на бой, да ги е страх.

Даа точно .. и те като са 10 момчета така хубаво "ще побягнат", че после най - много да си събира зъбите от пода .. :? :?

Спокойно .. да натресе един качествен на единия, всички ще отстъпят. ;)

Hilary_
01-18-2010, 14:21
Спокойно .. да натресе един качествен на единия, всички ще отстъпят. ;)

тц .. той няма смелост да им каже нещо камо ли да ошамари някой .. :-o

p17bull95
01-18-2010, 14:25
Ето това му е грешката. Бъзлив е.

fenastz
01-18-2010, 14:49
Ето това му е грешката. Бъзлив е.

За това - +1

За подписа ти - +1000

vilityyy96
01-18-2010, 15:07
Я пусни 1 снимка. :oops: :lol: :lol: :lol:

Utun
01-18-2010, 15:27
Отиди на някое бойно изкуство, бъди редовен два месеца, през това време прави упражнения у вас, разкарай тоя суичър, отиди на фризьор да ти предложи прическа и се мажи за акнето. След два месеца отиваш, отвори се някой-бой здрав! Много затворен ми изглеждаш. Имаме един такъв в нашия клас, подобен проблем, но вече по-малко го ебават. Та злобнички сме децата, особено по-малки ако са(сега като почти изкласихме не е така). Та тоя пич когато мога съм го защитавал, по простата причина че съм против да се подиграват срещу по-слабите. Но това не е вариант. Той се е мъчил да се бие, но не му достига кураж. И ти си така-направи каквото те посъветвах, направи каквото те посъветваха другите - в такава ситуация само бой оправя работата, избираш си някой дето те ебава най-много след като си тренирал му метваш един бой за назидание, гледай само да не ти правят проблеми даскалите - това е!

Hilary_
01-18-2010, 15:30
Между другото колкото и странно да звучи това с тренировките си го бива .. но наистина няма да стане само с тях! Малко кураж си вкарай .. разчитай на себе си!!! :-o

zero
01-18-2010, 15:38
След това, което прочетох, знаеш ли какво мисля ?
Не те имат за гнусен (в никакъв случай)
Имат те за олигофрен и си правят гавра с тебе !
>> за да се направят на големите мъжаги !
Моя съвет е да почнеш да се биеш...
Лошо звучи - ЗНАМ, но това ти е спасението !
Бий, за да те уважават !!!

Utun
01-18-2010, 15:40
Между другото колкото и странно да звучи това с тренировките си го бива .. но наистина няма да стане само с тях! Малко кураж си вкарай .. разчитай на себе си!!! :-o
Точно тренировките дават кураж, защото правят тялото здраво и красиво и ти си уверен в себе си. Да не говорим за придобитата сила която повдига самочувствието или за уменията. Плюс еднорфините които се отделят - попринцип спорта е велико нещо. Затова съветът е това да върви успоредно със всичко, промени малко гардероба, малко крем за акне и тн.

playboyche
01-18-2010, 15:47
пич вобще не си гнусен верно не си най-убавия на света но това е виж купи си крем некаф за пъпките и леко веждите обръсни аа иначе стига с тоя член бръсна го мияго душа го ти на даскало не одиш гол или сички от класа ти гледат уя ????

Hilary_
01-18-2010, 16:14
аа иначе стига с тоя член бръсна го мияго душа го ти на даскало не одиш гол или сички от класа ти гледат уя ????

отдавна не се бях смяла така .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ivankooo
01-18-2010, 16:26
След това, което прочетох, знаеш ли какво мисля ?
Не те имат за гнусен (в никакъв случай)
Имат те за олигофрен и си правят гавра с тебе !
>> за да се направят на големите мъжаги !
Моя съвет е да почнеш да се биеш...
Лошо звучи - ЗНАМ, но това ти е спасението !
Бий, за да те уважават !!! много си прав така е 8)

zero
01-18-2010, 16:38
http://prikachi.com/files/1284174W.jpg
:shock: :shock: :shock:
Е как ще си гнусен ? Защо говориш небивалици ??? :shock:

Я са стягай и им удари по един бой, че да не идвам аз теб да удрям !
Я са стегни малко ... мъж си в края на краищата !
НЕ СЕ ОСТАВЯЙ ДА ТЕ УНИЖАВАТ !!!

p17bull95
01-18-2010, 16:52
След това, което прочетох, знаеш ли какво мисля ?
Не те имат за гнусен (в никакъв случай)
Имат те за олигофрен и си правят гавра с тебе !
>> за да се направят на големите мъжаги !
Моя съвет е да почнеш да се биеш...
Лошо звучи - ЗНАМ, но това ти е спасението !
Бий, за да те уважават !!!

Точно и аз това казах, и съм на същото мнение!

fenastz
01-18-2010, 17:27
Между другото колкото и странно да звучи това с тренировките си го бива .. но наистина няма да стане само с тях! Малко кураж си вкарай .. разчитай на себе си!!! :-o
Точно тренировките дават кураж, защото правят тялото здраво и красиво и ти си уверен в себе си. Да не говорим за придобитата сила която повдига самочувствието или за уменията. Плюс еднорфините които се отделят - попринцип спорта е велико нещо. Затова съветът е това да върви успоредно със всичко, промени малко гардероба, малко крем за акне и тн.

Открихме Америка ! :grin: :grin:

lljio
01-18-2010, 19:20
еми със всеки са се подиграва ли-не си единствен
но тея найстина прекаляват явно
откъде си ?? .. нямате ли найстина някакви школи по бойни изкуства или фитнес зали-много помагат
...или в крайна сметка нямате ли други училища ...аз сигурно бих се преместил дори и да можех да ги прибия всичките ..просто нямаше какво да им доказвам или какво да ме задаржи при тея тапаци

и помни че не трябва да те отчайват такива работи-горе главата,
в живота има много по-важни неща, да сме живи и здрави всичко си идва на мястото

p17bull95
01-18-2010, 19:22
еми със всеки са се подиграва ли-не си единствен
но тея найстина прекаляват явно
откъде си ?? .. нямате ли найстина някакви школи по бойни изкуства или фитнес зали-много помагат
...или в крайна сметка нямате ли други училища ...аз сигурно бих се преместил дори и да можех да ги прибия всичките ..просто нямаше какво да им доказвам или какво да ме задаржи при тея тапаци

и помни че не трябва да те отчайват такива работи-горе главата,
в живота има много по-важни неща, да сме живи и здрави всичко си идва на мястото

Т'ва да се преместиш в друго даскало е доста тъпо. И напред ли ще бяга така от проблемите?!

umri
01-18-2010, 19:49
Точно това щях да напиша и виждам, че и в другите коментари е написано. Трябва да си гадно копеле за да те уважават. Запиши някое бойно изкуство. Например бокс, кикбокс, мма, борба. Аз ти препоръчвам бокс или кикбокс. Не трябва да им даваш да се гаврят с теб. Когато някой много ти се опъне и се гаври му фрасни няколко балтий в ченето. Дори и да изядеш боя ще започнат да те уважават и да си мерят приказките. Не е въпросът дали си голяма битка, а дали те е страх.

Навремето, малко преди гимназията ме счупваха от ебавки, а сега ми се ще някой да каже нещо, но няма. Абстрахираш се от страха, поглеждаш на кръв, идра ти адреналина и удряш без много приказки.

Дано да не отнеса някой бан за подстрикателство, но разберете че става въпрос за чест, което за мъжа или момчето е най-важното.

едит: На снимката не виждам нищо нередно. Съвсем нормален си. Важно е какво говориш, как се държиш и каква енергия излъчваш. Другото е второстепенно по важност.

LigLichKa1936
01-18-2010, 20:01
Ауе,пич,майна.., Кви депресии си вкарвашш., не си гнусен стига си се оплаквал.,! Горните мнения общо взето се препокриват с това ,което исках да кажа,.,

Една-две сесии на дерматолог няма да дойдат зле както и да е това не е най-важното .,!
Иначе., метни им един бой., дръж се по-нахакано.., и си вдигни самочувствието.., Как ш траеш банда кретенчета да се гаврят там.., че даже ще се влияеш и от тяхното мнение.., : )) много си си добре даже.., така че..., Мейк а смайл ,дигни високо главата и ги направи луди : ))

BlueFace
01-18-2010, 20:06
Колко сте елементарни всичките .... :? :? За мен боят е проява на интелектуална слабост.....
Мога да ви кажа ,че ако почне да се бие накрая всички ще се надигнат и ще го смелят от бой.Насилието никога не е решение на проблемите.То само може да породи омраза,ненавист и гняв.
Не ми побира акъла как може толкова много хора да сте толкова плиткоумни и да прибягвате веднага към насилието за решение на проблемите :( :? :? :o

Най-малкото което може да направи автора е да не обръща внимание на глупаците които го ебават и го вземат за ташак.Когато показваш на някого ,че ти пука и че се засягаш ,естествено е те да продължат да се закачат ,защото виждат ,че им се връзваш.А когато почнеш да прилагаш сила(имам предвид бой ) падаш на тяхното ниво и им показваш ,че те наистина те обиждат с измислиците които говорят за теб.

Замислете се малко над това което написах....

П.П. Авторе не се оставяй тези измислици които говорят за теб да ти създават комплекси .Ти си знаеш ,че те не са истина и това автоматично трябва да те накара даже да не се вслушваш в тях ;)
Моят съвет е не прибягвай до сила ,защото както казах насилието поражда само насилие и никога не може да разреши проблема ;)

LigLichKa1936
01-18-2010, 20:12
ДУшице златна..., съгласна съм.,
само да се зачудя защо старото даскало ме спукваха от гаври колкото и да не им обръщам внимание..,

*сега никой не ме бара ама тва е друга тема* ..,

Който е минал по тоя път.., ;хх говори от опит : ))

Shely
01-18-2010, 20:22
А бе ей!... :x
Като четох цялата тема, на мен ми идва да дойда да ги пречукам, пък не знам за тебе братле...
Слушай са. При следващият такъв опит да те бутат удрят и т.н... скачаш и дирекно тупаник в главата... (гледай това да стане пред възможно повече хора...) сигурен съм, че ще те отупат след даскало, но да ти кажа си заслужава...
Следващият път нека пак опитат... (Едва ли)
Братле, не трябва да те е страх от това, че ще те отупат...
Покажеш ли слабост все ще те бъзикат (освен ако не си намерят друг обект, на когото да се подиграват)
Тупаници му е майката, такива идиоти, като съучениците ти винаги ще има.
Айде брат, действай... искам развръзка, може и на ЛС.

Bukmop
01-18-2010, 20:34
Гнусен съм,хора.В училище всички ми се подиграват и се гаврят с мене,само ме удрят,закачат,а момичетата се гнусеят от мене,каквото и да им кажа ми викат махай се бе идиот :(

гледам да правя сичко вазможно,къпя се редовно (през ден), обескосмявам си лицето,врата,мишницити и члена, и гледам да си направя прическа,но пак всички ми се подиграват,не искам повече,писна ми от гадния живот

Къпи се всеки ден ако трябва.... ии явно не си в точната компания.. използвай дезедоранти ;)

r0ckst4r
01-18-2010, 21:25
А бе ей!... :x
Като четох цялата тема, на мен ми идва да дойда да ги пречукам, пък не знам за тебе братле...
Слушай са. При следващият такъв опит да те бутат удрят и т.н... скачаш и дирекно тупаник в главата... (гледай това да стане пред възможно повече хора...) сигурен съм, че ще те отупат след даскало, но да ти кажа си заслужава...
Следващият път нека пак опитат... (Едва ли)
Братле, не трябва да те е страх от това, че ще те отупат...
Покажеш ли слабост все ще те бъзикат (освен ако не си намерят друг обект, на когото да се подиграват)
Тупаници му е майката, такива идиоти, като съучениците ти винаги ще има.
Айде брат, действай... искам развръзка, може и на ЛС.

+1

Жалко, че не съм в класа ти. :Х

BlueFace
01-18-2010, 21:37
ГЛУПАЦИ!!!

Много ме изнервят такива хора като вас :-x :-x :x Само насаждате агресия у хората.

НАСИЛИЕТО ПОРАЖДА САМО ОЩЕ НАСИЛИЕ И НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ!! :-x :x


П.П.Охх за какво ли се хабя , на такива хора нищо не може да им влезе в главата .... :? :?

Bixel
01-18-2010, 22:36
имах подобен проблем, но се оправи само като наще се преместиха в друг град което при тебе едвали ще е възможно =< честно да ти кажа няма решение тва нещо...
Ако разбиеш зъбите на някой най-много да та набият и да продължат да ти се пресмиват.

Намери начин другите да са зависими от тебе друго немога да те посъветвам защото на мене ми помогна само това :)


бтв за всички които казват да се къпе всеки ден ше им кажа само едно FUCK OFF тежа 110 кг и се къпя един път на 1-2 седмици и нямам проблем с момичетата ;ДДДДДД

Sirius
01-18-2010, 23:21
Предполагам и до 7-ми клас не си бил "душата на компанията", гъзара на класа? Трябвало е да оправиш това като си влезнал в гимназията, защото тя ти дава един вид ново начало и можеш да бъдеш всеки така да се каже. ;) Не че те депресирам нещо, но не си попаднал на хора и нямаш много избор, ще трябва да избуташ гимназията и като ще кандидатсваш във ВУЗ пак имаш възможност за ново начало и каквато визия и поведение си избереш първия ден това ти остава. Ако сдухаш и тогава пак ще си аутсайдер, а ако не кандидатстваш няма да се равиеш повече към по-добро и ще си пропуснеш хубавото от младините така да се каже - мацките и уважението и познанството с другите. ;) Ако си от София съм навит да дойдем една наказателна група. :D ;)

dedodekster
01-19-2010, 05:23
Предполагам и до 7-ми клас не си бил "душата на компанията", гъзара на класа? Трябвало е да оправиш това като си влезнал в гимназията, защото тя ти дава един вид ново начало и можеш да бъдеш всеки така да се каже. ;) Не че те депресирам нещо, но не си попаднал на хора и нямаш много избор, ще трябва да избуташ гимназията и като ще кандидатсваш във ВУЗ пак имаш възможност за ново начало и каквато визия и поведение си избереш първия ден това ти остава. Ако сдухаш и тогава пак ще си аутсайдер, а ако не кандидатстваш няма да се равиеш повече към по-добро и ще си пропуснеш хубавото от младините така да се каже - мацките и уважението и познанството с другите. ;) Ако си от София съм навит да дойдем една наказателна група. :D ;)
Че първото впечатление е важно - важно е, но не в всичко.
Към автора - казвам ти го от опит - имах същия проблем преди време и пробвах два варианта за решение:
1- Бой - вкарах тупалки на един от идиотите, които ме тормозеха, но после и аз си изядох доста сериозен бой - проблема не се реши, защото видяха, че като са повече могат пак да се гаврят.
2- Игнориране и интелектуален спор (не мога да се сетя за по-правилен изказ) - Имам предвид, че в момента в който се опитаха да ме избъзикат отговорях, че не са ми на акъла за да се занимавам с тях. След още една-две седмици им писна да получават един и същ отговор на всички ебавки и престанаха.
Надявам се това, което съм преживял да ти помогне ;)
Успех от мен!

zero
01-19-2010, 05:43
ГЛУПАЦИ!!!
Много ме изнервят такива хора като вас :-x :-x :x Само насаждате агресия у хората.
НАСИЛИЕТО ПОРАЖДА САМО ОЩЕ НАСИЛИЕ И НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ!! :-x :x
П.П.Охх за какво ли се хабя , на такива хора нищо не може да им влезе в главата .... :? :?
Млъкни ма офца ! Нямаш право да се месиш ! Не разбираш за какво става въпрос ! Той трябва да защити мъжкото си достойнство, за да не го тъпчат ! Не ги разбирате тия работи...
Насилието понякога е необходимост, както в неговия случай !

А бе ей!... :x
Като четох цялата тема, на мен ми идва да дойда да ги пречукам, пък не знам за тебе братле...
Слушай са. При следващият такъв опит да те бутат удрят и т.н... скачаш и дирекно тупаник в главата... (гледай това да стане пред възможно повече хора...) сигурен съм, че ще те отупат след даскало, но да ти кажа си заслужава...
Следващият път нека пак опитат... (Едва ли)
Братле, не трябва да те е страх от това, че ще те отупат...
Покажеш ли слабост все ще те бъзикат (освен ако не си намерят друг обект, на когото да се подиграват)
Тупаници му е майката, такива идиоти, като съучениците ти винаги ще има.
Айде брат, действай... искам развръзка, може и на ЛС.
+1 !!!
Обаче бий умно ! Не удряй в началото на междучасието, понеже ще ти се види "тясна" после стаята !
Удряш в края на междучасието ! И НЕ ПРИКЛЮЧВАЙ С ЕДИН УДАР !
УДРЯШ, РИТАШ и ако дойде някой друг да го утърва насмиташ и него !
По време на часа можеш да отправяш заплахи към тия които са се помъчили да го отървът ...
Иииии ако не си сигурен, че ще можеш да ги биеш по-добре първо направи някой суха тренировка било то на стена или дъска, но гледай да е на нещо твърдо, за да свикнеш малко ;)
1 бой нищо не е !
Навремето и аз имах подобен проблем .. всеки се базикаше с мене, но кат потроших кокалите на 2/3ма от съседните блокове иии от тогава никой не ми е казал нищо на въпреки :)
Ииии както се шегуваха с мене им замръзна усмивката :lol:

>> Честно да ти кажа от тогава станах такъв бабаит :lol: :lol: :lol:
Между другото гледай да не им чупиш нищо, щото може след това да те съдят :( Мене замалко да ме осъдят :shock:

BlueFace
01-19-2010, 08:16
И какво като стана бияч да не си мислиш ,че на някой му се е променило мнението??Истиското уважение не се гради с насилие.Добре да кажем ,че ги набие всички (и те са достатъчно тъпи да не се съберат и да му строшат главата след училище) и вече никой не го ебава или закача.Мислиш ли ,че някой ще го смята за готин ,за пич и ще искат да общуват с него? Естествено ,че НЕ,те ще го презират ,но просто няма да имат смелостта да му го кажат.Това е страх не уважение.

dedodekster каза същото което и аз боя поражда само още насилие и не може да ти реши проблема.

Ако момчето спре да обръща внимание на гаврите и следващия път като му кажат нещо може да отвърне с някаква остроумна затапка към другия. Или ако има добро чувство за хумор и е отпуснат като нищо може да се превърне в душата на някоя компания.
Според мен не е важно да наложиш някакъв псевдо респект над съучениците си.Важното е да си избиеш нещата които ти казват от главата и да си намериш истински приятели с които можеш да общуваш и които ще те харесват такъв какъвто си.Никога няма да се харесаш на целия свят и винаги ще има хора които ще те одумват,така че ако почнеш да се биеш най-много да си издеш ти боя. ;)
П.П. Zero за мен ти си плиткоумен...Има толкова много начини да се избегне агресията ,а ти веднага показваш интелектуалната си слабост като прибягваш до бой.
И аз съм момче и аз имам мужко достойнство ,но за какво си говорим щом той се обижда от глупостите на някакви си пикльовци... :? :?

w0sh
01-19-2010, 08:30
Истиското уважение не се гради с насилие.

Не е вярно това. Ако искаш някой да те уважава трябва да се защитиш. Уважението в случая не се изгражда чрез насилието, а чрез опита за защита. Ама на пасивни хора кво да го обясняваш това. Такива като вас в казармата са се бесили.

dedodekster
01-19-2010, 08:55
Истиското уважение не се гради с насилие.

Не е вярно това. Ако искаш някой да те уважава трябва да се защитиш. Уважението в случая не се изгражда чрез насилието, а чрез опита за защита. Ама на пасивни хора кво да го обясняваш това. Такива като вас в казармата са се бесили.
wOsh, защитата не е необходимо да бъде физическа саморазправа. В масовия случай става това, което и аз и BlueFace се опитваме да обясним:
Тормозят те -> Набиваш (ако успееш) един двама -> Събират се повече хора и ти набиват канчето.
Това не е оптималния вариант!!!

valdesbg
01-19-2010, 09:12
Че насилието откога е само да се млатите като селяни?

То това е крайната фаза. Има далеч по интелигентни методи да тормозиш някого.

Заставам до w0sh :)

zero
01-19-2010, 09:30
@BlueFace, какво уважение бе ?
Какви 5 лева ?Човека го унижават и го правят за 2 стотинки, а ти говориш за уважение !
КАКВО УВАЖЕНИЕ ? КЪДЕ ГО ВИДЯ ТОВА УВАЖЕНИЕ ?
Нито сега го уважават, нито след това ще го уважават !
Но тук въпроса е не да го уважават, а да защити достойството си !
Как ще спрът да го унижават ако не е тайна ?
>> Ще се оплачи на директорката ?
- после ще го базикат !
>> Ще извика мама/тати ?
- още по-зле !
>> Ако има някой приятел да извика колективно с него да им натроши костите след училище - е това вече ще е добро ! Ако не - то тогава сам ... бие няколко от тях и ще видиш дали ще продължават да се закачат с него !
Но и ти си прав ДО НЯКЪДЕ ! Вярно, че уважение не се гради с насилие ! СЪГЛАСЕН СЪМ, НО В НЕГОВИЯ СЛУЧАЙ НЕ СЕ ГОВОРИ ЗА УВАЖЕНИЕ !

>> П.С Към автора не си бий чикий една две седмици иии дъни по 2 кафета на ден ... Ще видиш как ще се узлобиш иии ще станеш много агресивен 8-)
>> Ако ще удряш - бъди решителен ! Не се колебай !
Или здравата му трошкаш главата или не се хващай !
Щото ако се колебаеш, няма да го изпукаш с достатъчно сила и след това като стане, ще стане много много лошо 8-)

dedodekster
01-19-2010, 09:48
Че насилието откога е само да се млатите като селяни?

То това е крайната фаза. Има далеч по интелигентни методи да тормозиш някого.

Заставам до w0sh :)
valdesbg, w0sh визира именно "да се млатите като селяни".


"То това е крайната фаза. Има далеч по интелигентни методи да тормозиш някого." - това се опитваме да обясним с BlueFace :-o

w0sh
01-19-2010, 09:57
Ем като те набият кво? свършил е света.

И мен са ме били, ама щом веднъж си се застъпил за правата си после не те пипат. Ако искаш стой цял живот мачкан, само за да ти е здрав носа.

Изборът е твой.

p17bull95
01-19-2010, 10:41
Охх, боже един бой. Мен веднъж ме биха 7. След това обаче ги ступаха от мое име. :lol:

Belair
01-19-2010, 11:33
Трябва да биеш по мутрата.Тогава ще се оправят нещата.И на ме са ми викали,че съм гнусен,ама като им ударих по един китек и се оправиха нещата

fenastz
01-19-2010, 12:47
И какво като стана бияч да не си мислиш ,че на някой му се е променило мнението??Истиското уважение не се гради с насилие.Добре да кажем ,че ги набие всички (и те са достатъчно тъпи да не се съберат и да му строшат главата след училище) и вече никой не го ебава или закача.Мислиш ли ,че някой ще го смята за готин ,за пич и ще искат да общуват с него? Естествено ,че НЕ,те ще го презират ,но просто няма да имат смелостта да му го кажат.Това е страх не уважение.

dedodekster каза същото което и аз боя поражда само още насилие и не може да ти реши проблема.

Ако момчето спре да обръща внимание на гаврите и следващия път като му кажат нещо може да отвърне с някаква остроумна затапка към другия. Или ако има добро чувство за хумор и е отпуснат като нищо може да се превърне в душата на някоя компания.
Според мен не е важно да наложиш някакъв псевдо респект над съучениците си.Важното е да си избиеш нещата които ти казват от главата и да си намериш истински приятели с които можеш да общуваш и които ще те харесват такъв какъвто си.Никога няма да се харесаш на целия свят и винаги ще има хора които ще те одумват,така че ако почнеш да се биеш най-много да си издеш ти боя. ;)
П.П. Zero за мен ти си плиткоумен...Има толкова много начини да се избегне агресията ,а ти веднага показваш интелектуалната си слабост като прибягваш до бой.
И аз съм момче и аз имам мужко достойнство ,но за какво си говорим щом той се обижда от глупостите на някакви си пикльовци... :? :?

Всички разбрахме колко си мекушав, моля престани вече. Намерил си някъде среда без да има кой да ти се eбава, много се радвам за теб. Но ако попаднеш в бившото ми училище ще изчезнеш за по-малко от седмица. А в затвора най-вероятно би бил нечия кyчка.

veselin69
01-19-2010, 12:54
И какво като стана бияч да не си мислиш ,че на някой му се е променило мнението??Истиското уважение не се гради с насилие.Добре да кажем ,че ги набие всички (и те са достатъчно тъпи да не се съберат и да му строшат главата след училище) и вече никой не го ебава или закача.Мислиш ли ,че някой ще го смята за готин ,за пич и ще искат да общуват с него? Естествено ,че НЕ,те ще го презират ,но просто няма да имат смелостта да му го кажат.Това е страх не уважение. А мислиш ли,че като го ебават мислят това,което казват? Че е гнусен,тъп и т.н. Те просто избиват комплекси ...

ceballos1990
01-19-2010, 13:17
Човече опомни се сядай да учиш и мачкай с мозък най-сладко е.Успех

zero
01-19-2010, 14:36
Човече опомни се сядай да учиш и мачкай с мозък най-сладко е.Успех
Мачкай с мозък :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Колко сте жалки :lol: :lol: :lol: не промивайте мозъка на момчето бе !
Ще му се смеят всички ако "мачка с мозък" :lol:

p17bull95
01-19-2010, 14:41
Човече опомни се сядай да учиш и мачкай с мозък най-сладко е.Успех
Мачкай с мозък :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Колко сте жалки :lol: :lol: :lol: не промивайте мозъка на момчето бе !
Ще му се смеят всички ако "мачка с мозък" :lol:

:razz:

Да мачка с юмруци. ТОВА Е ИСТИНАТА. Друг начин няма. Както казва един приятел "Брутално, но факт". :lol:

BlueFace
01-19-2010, 14:48
Големи сте биячи всички,а акъла ви никакъв го няма. :? :?


fenastz има хора които като ме видят само ме ебават ,но на мене не ми пука от това което ми говорят и просто ги игнорирам.Ако почна и аз да ги обиждам и да се дразня от това което ми говорят ,или да се сбия с тях аз падам на тяхното ниво.
И обясни ми по какъв начин съм мекушав ?Това ,че знам ,че насилието няма да ми реши проблемите ,а си ги режавам с малко акъл ме прави мекушав?

П.П.Авторе връщам си думите назад почни да се биеш и после искам да пишеш в темата какво е станало....Защото съм 100% сигурен ,че само ще си навлечеш гнева на някого и ще те пребият... :?

BlueFace
01-19-2010, 14:53
Човече опомни се сядай да учиш и мачкай с мозък най-сладко е.Успех
Мачкай с мозък :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Колко сте жалки :lol: :lol: :lol: не промивайте мозъка на момчето бе !
Ще му се смеят всички ако "мачка с мозък" :lol:

Вярвай си на приказките ;) Дори и сега да набие един и другите да се стреснат и да не го ебават.Като порасне и свикне да си решава проблемите с насилие и още хорските приказки му промиват мозъка и е комплексар няма да му е много приятен животеца.До едно положение можеш да си някаква "батка"/"бияч" , след това всички гледат интелекта ;) Но аз си казах - нека се бие и после да напише какво е станало.На мен лично ми е интересно да видя резултата :)

p17bull95
01-19-2010, 14:59
Ей хора що го не разберете ... пу*ките обичат отворените!!! А пък за момчетата - трябва да имат страх от теб за да има респект!!

BlueFace
01-19-2010, 15:17
Ей хора що го не разберете ... пу*ките обичат отворените!!! А пък за момчетата - трябва да имат страх от теб за да има респект!!

Божее колко си ограничен ... :? :? Момче на коя планета жиееш??Уважение се постига със знание , с постижения , не със груба сила :? Тези филми в които живеете свършват когато трябва сам да си изкарваш прехраната и навлезеш в инстинският живот.Сега е лесно да си безмозъчен тежкар и да опражняваш груба сила ама като няма кой да те храни....

П.П.На човека който малко по-нагоре в темата ми говореше за казармата. Мога да ти кажа ,че там като отидеш те смачкват.Там нямаш право на мнение,каквото ти кажат го изпълняваш безусловно и лайната ще им ядеш ако ти кажат,а ако противоречиш те смилат от бой.Така че изобщо не ми кой кого е бесил в казармата ;)

vow
01-19-2010, 16:00
- да си бъркаш в носа.
- да си гризеш/чоплиш ноктите.
- да си чешеш задника.
- да пърдиш.
- да се оригваш.
- да псуваш.


не правя нищо от това,без да изпъквам ще кажа че нито едно от тези не ми е присъщо и освен това не бих направил нещо грубо към някой като да отида и да му се оригна в лицето и тн. Подигравките,които ми отправят се случват и без да има нужда да права кое и да е от изброените,в междучасието ходих да си купя сандвич със стотинки които ми остават от миналия ден и когато започнах да ги броя, повечето от съучениците ми правят това всеки ден, удариха ми ръката и ги събирах пмного време...освен това вече гледам бързо да ида за закуска докато няма никой но когато седна на чина да си изям сандвича те идвам около мене и ме бутат,не мога да направя нищо :(...почти никога не мога да ям на спокойствие, веднъж си взех сандвича и ме спънаха изпуснах го и падна :( едно от момчетата мина през него с обувката си няколко пъти,но аз никога не съм ги псувал, обиждал,камо ли да обидя или нагрубя някое момиче :

днес това отново се повтори, взех си сандвич и отидох да си го изям, когато един ми го удари с ръка и го изпуснах, като се наведох той го настъпа, просто НЕ ИЗДЪРЖАХ повече избухнах, не мога да търпя това,затова взех неговия сандвич бързо и го хвърлих в снега,той започна да ме бута и блъска,но просто ми писна вече от всичко това и колкото и да не е хубаво насилието, ударих го и започна бой в снега,мисля,че си заслужаваше,защото все пак колкото и той да ме наби толкова и аз го удрях,до края на деня дума не ми обели той,а и за щастие не се стигна до директор и хубавото беше че момчето с което стоя и момичето се застъпиха за мен и наредиха този който ми бутна сандвича,разбира се,той има още 4 човека които ми се подиграват и вероятно утре ще ме набият, тъй като днес не можаха да ме хванат, след училището,понеже минах по др.път...не знам какво ще е утре и ме е страх,но не съжалявам,за това което направих днес защото това се случва мн често да ме спъват и да ми взимат сандвичите парите и др.,просто изкипях и сега бих го нашравил

p17bull95
01-19-2010, 16:17
- да си бъркаш в носа.
- да си гризеш/чоплиш ноктите.
- да си чешеш задника.
- да пърдиш.
- да се оригваш.
- да псуваш.


не правя нищо от това,без да изпъквам ще кажа че нито едно от тези не ми е присъщо и освен това не бих направил нещо грубо към някой като да отида и да му се оригна в лицето и тн. Подигравките,които ми отправят се случват и без да има нужда да права кое и да е от изброените,в междучасието ходих да си купя сандвич със стотинки които ми остават от миналия ден и когато започнах да ги броя, повечето от съучениците ми правят това всеки ден, удариха ми ръката и ги събирах пмного време...освен това вече гледам бързо да ида за закуска докато няма никой но когато седна на чина да си изям сандвича те идвам около мене и ме бутат,не мога да направя нищо :(...почти никога не мога да ям на спокойствие, веднъж си взех сандвича и ме спънаха изпуснах го и падна :( едно от момчетата мина през него с обувката си няколко пъти,но аз никога не съм ги псувал, обиждал,камо ли да обидя или нагрубя някое момиче :

днес това отново се повтори, взех си сандвич и отидох да си го изям, когато един ми го удари с ръка и го изпуснах, като се наведох той го настъпа, просто НЕ ИЗДЪРЖАХ повече избухнах, не мога да търпя това,затова взех неговия сандвич бързо и го хвърлих в снега,той започна да ме бута и блъска,но просто ми писна вече от всичко това и колкото и да не е хубаво насилието, ударих го и започна бой в снега,мисля,че си заслужаваше,защото все пак колкото и той да ме наби толкова и аз го удрях,до края на деня дума не ми обели той,а и за щастие не се стигна до директор и хубавото беше че момчето с което стоя и момичето се застъпиха за мен и наредиха този който ми бутна сандвича,разбира се,той има още 4 човека които ми се подиграват и вероятно утре ще ме набият, тъй като днес не можаха да ме хванат, след училището,понеже минах по др.път...не знам какво ще е утре и ме е страх,но не съжалявам,за това което направих днес защото това се случва мн често да ме спъват и да ми взимат сандвичите парите и др.,просто изкипях и сега бих го нашравил


Това е начина!! Продължавай.

w0sh
01-19-2010, 16:23
Най-ного да те набият.

Shely
01-19-2010, 16:39
ГЛУПАЦИ!!!

Много ме изнервят такива хора като вас :-x :-x :x Само насаждате агресия у хората.

НАСИЛИЕТО ПОРАЖДА САМО ОЩЕ НАСИЛИЕ И НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ!! :-x :x


П.П.Охх за какво ли се хабя , на такива хора нищо не може да им влезе в главата .... :? :?
Нито си ми на години нито на образованието, за да ме наричаш глупак.
С какво заслужих обидата?
Нима речника ти е твърде беден, за да измислиш нещо друго освен обиди?
Искам само да подчертая, че не съм привърженик на агресията, но съм на мнението, че всяко нещо си има граници!

Как би постъпил ти на негово място? Ще им се заканваш с думи, ще остроумничиш? И? Пак ще ти се подиграват, блъскат и т.н. От цялата тази ситуация може да не го мислят за готин и т.н, но поне няма да го блъскат.
Или може би не знаеш какво е чувството да те третират по начина, по който третират него? (Ако е така връщам си думите назад)
Ами нека ти кажа само, че няма да стане с това:
"Затапи го с думи, обърни го на шега и пр."

П.С Надявам се, да не съм те обидил. Ако е така искрено се извинявам.

---А&F---

zero
01-19-2010, 16:48
ЕЕЕЕЕЕЕЕ БРАВО БЕ !
Ти си една машина човече ! Сериозно ! БРАВО !
Направо ме накефи като прочетох, че си го ступал !
Утре бой едва ли ще стане >> според мен ;)
След като знаят, че си способен да биеш ... едва ли биха си навлекли неприятности :)
Нооо евентуално ако са наистина задружни могат да скочат 4мата, но то ще се подразбере от ситуацията !
Ако надушиш нещо такова следвай принципа "РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ !"
Хващаш ги един по един иии ги оправяш както си заслужават !

Мойте уважения @BlueFace, но това, че ти си попаднал в среда в която не ти трябва да си извоюваш личната територия >> много хубаво :)
Но ако беше на неговото място до кога щеше да търпиш ?
Пффф та те са от един клас ... още 2/3 години ли ще ги търпи ?
Ти си луд :shock:
>>Всеки ден да те тормозят, да ти взимат парите и да те базикат ?
Е ти треа си ебаси мазохиста, за да търпиш !

@Shely взе ми думите от устата !
Пича не е попадал в подобна ситуация, за да знае какво е !
Аз съм попадал в нещо подобно иии знам как е !

xXTOXiCXx
01-19-2010, 18:43
Ей хора що го не разберете ... пу*ките обичат отворените!!! А пък за момчетата - трябва да имат страх от теб за да има респект!!


Еййй,хлапее[!] Аз като един типичен представител на така наречените МОМИЧЕТА (представи си) мога да ти кажа че нито обичам "отворените" нито ме привличат ..,!

Честно казано ако някъде ми се наложи да имам контакти с такова ограничено същество като теб най вероятно ще те сгъна на хармоника..,!

Айде иди при някое момиче , "отворения" , и и кажи " П*утко искЪЪм да си моя" или там к'вот ти дойде да видиш дали няма да си изядеш я някой шамар,я някоя чанта в главата : )))

Вземи се образовай поне мъъничко и не се мисли а много велик[!] Аман от морално деградирали хлапета :) [!]

----------------------
BlueFace , не знам момче ли си момиче ли си ама много странно разсъждаваш,честно! Както и да е., единствено мога да ти кажа .. много ограничено мислене имаш..,! И ., ао искаш ти си бъди малкото,свито човече от последния чин,чието лично достойнство (ако такова е останало) накърняват постоянно,но нашият човек иска да се измъкне от тая ситуация ,така че ако ще продължаваш да говориш за "красиви птчки,пчелички и благоуханни цветенца" си събкал мястото ! : ))
P.S. Peace \\// ;d
--------


Аааа на пича с темата.., като гледам коментарите:
1.Изяснихме,че не си гнусен!
2.Следващия път ако някой ти бутне сандвича един съвет - не се опитвай да го дигаш..още по-малко да го ядеш след това :lol:
3.Само боя всява респект в такива личности.., повечето от нас са минали през това...
4.Не се притеснявай., каквото и да става дръж си на позицията .., упорството рано или късно ще доведе до успех...
5.Малко тренировки просто ей така.., за увереност няма да се отразят зле : ))
6. От мен успех и ни дръж в течение да разберем как върви : ))

Усмивки : ))

Edit: BlueFace .., а ти ,душичке защо ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ПРОЯВЯВАШ АГРЕСИЯ към другите потребители можеш ли да ми обясниш ?! :D:D:D :lol:

BlueFace
01-19-2010, 18:49
Признавам си ,че никога не съм бил в неговата ситуация и никога не са ме гаврили всеки ден.
Извинявам се и че започнах с обиди ,но прсото се нанервих на хората които повтаряха ,че насилието е единственият начин.Според ме това е много крайна мярка и първо трябва да бъдат опитани по разумни мерки.
Но в случаят на автора тези деца наистиа си заслужат боя ,защото за да се държат така те показват липса на всякакво възпитание. :? Аз лично нямах идея ,че има хора които биха ти избили сандвича от ръката и после биха го настъпали :? Това момче наистина си е заслужавало всеки удър.
Аз си мислех ,че всичко е в рамките на просто бъзици ,но явно грешката е моя , ивинявам се :)

xXTOXiCXx
01-19-2010, 18:53
: ) О нищо не си видял.., как ти се стува 4 16-годишни момчета да ритат зверски 11-годишно момиченце.., или да ти смъкнат якето от гърба и да го изгорят ,защото някой си имал такова (и двете съм ги виждала с очите си) : )) .. много неща от тоя живот имаш да видиш..,

И само информативно.., : )) BlueFace, kой набор си,душице ? : )

DaemonBoy
01-19-2010, 18:54
Тука се отклоните от темата малко, ама айде.;) Иначе пич тръгни на фитнес, стани малко по-едър, отвори се малко.

ScarletBite
01-19-2010, 18:55
Авторе, има ужасно много физически непривлекателни хора, които успяват да се реализират в професионален и личен план.Твоят проблем е друг - комплексиран си. 8)
Съветите за бой или нахакано поведение, които ти бяха дадени, са глупави.Ама наистина.Просто приеми, че гимназията не е твоето царство. 8)

zero
01-19-2010, 18:58
Признавам си ,че никога не съм бил в неговата ситуация и никога не са ме гаврили всеки ден.
Извинявам се и че започнах с обиди ,но прсото се нанервих на хората които повтаряха ,че насилието е единственият начин.Според ме това е много крайна мярка и първо трябва да бъдат опитани по разумни мерки.
Но в случаят на автора тези деца наистиа си заслужат боя ,защото за да се държат така те показват липса на всякакво възпитание. :? Аз лично нямах идея ,че има хора които биха ти избили сандвича от ръката и после биха го настъпали :? Това момче наистина си е заслужавало всеки удър.
Аз си мислех ,че всичко е в рамките на просто бъзици ,но явно грешката е моя , ивинявам се :)
ЕЕЕЕЕЕЕ ТИ СИ ЗЛАТЕН БЕ БАТКО !!!
ЕВАЛАТА ! :) Ако беше от моя град веднага щяхме да отразим нещо по-тежко :}

BlueFace
01-19-2010, 19:04
----------------------
BlueFace , не знам момче ли си момиче ли си ама много странно разсъждаваш,честно! Както и да е., единствено мога да ти кажа .. много ограничено мислене имаш..,! И ., ао искаш ти си бъди малкото,свито човече от последния чин,чието лично достойнство (ако такова е останало) накърняват постоянно,но нашият човек иска да се измъкне от тая ситуация ,така че ако ще продължаваш да говориш за "красиви птчки,пчелички и благоуханни цветенца" си събкал мястото ! : ))
P.S. Peace \\// ;d
--------

Edit: BlueFace .., а ти ,душичке защо ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ПРОЯВЯВАШ АГРЕСИЯ към другите потребители можеш ли да ми обясниш ?! :D:D:D :lol: [/color][/b]

Мога да ти кажа,че мисленето ми изобщо не е ограничено.Както написах в горният си пост не съм разбрал напълно ситуацията на автора.

А това ,че избягвам ситуациите в които се стига до физическа саморазправа не означава ,че имам ограничено мислене ;) .Аз нито съм "свито човече",нито съм аутсайдер.Винаги говоря каквото мисля ,а когато не се окажа прав в спор не прибягвам до физическата саморазправа,за да докажа своята правота.
Моята теза е ,че с разум можеш да постигнеш много повече отколкото със сила.И точно заради това ,защото аз наистина съм убеден (за себе си) ,че е така изпослзвах главните букви и одебеленият шрифт и обидите(насочени към хората които написаха ,че боят е единственото решение) :)

П.П.Както написах вече явно не съм преценил правилно ситуацията на автора и определено тези момчета трябва да бъдат превъзпитани :)(Може би боят е единственото решение в тази сигуация,времето ще покаже)

П.П.2 Ако беше погледнала аватара ми или беше прочела постовете ми щеше да забележиш ,че съм момче ;)
П.П.3 Набор 93 съм :)

Shely
01-19-2010, 19:10
Авторе, има ужасно много физически непривлекателни хора, които успяват да се реализират в професионален и личен план.Твоят проблем е друг - комплексиран си. 8)
Съветите за бой или нахакано поведение, които ти бяха дадени, са глупави.Ама наистина.Просто приеми, че гимназията не е твоето царство. 8)
Извинявам се, но на мен момчето въобще не ми се вижда комплексирано.


Просто приеми, че гимназията не е твоето царство.

Да не би да намекваш, че момчето се опитва да бъде център на вниманието? Не той просто иска, съучениците да не се държът по тоя начин, да не го обиждат, присмиват, ритат закуската и т.н.
Как би се почувствал ти приятелю ако всеки ден се държат така с теб?
Не, не ми отговаряй запази отговора за себе си :wink:

ifilinnchica
01-20-2010, 08:01
ми ще ти дам 1 съвет при мене по принцип действа: е*и ги и си лягай. мен ме обсъжда цял град ама не ми пука

vow
01-20-2010, 14:02
днес стана малко бой 4ма ме хванаха да ме бият обградиха ме, нямаше къде да ида,казах им да престанат,защото вече ми писна от начина по който се държат и те започнаха да ме блъскат и удрят след което ударих единия и другите трима ме хванаха да ме бият,докато ме държаха,той ме удряше и риташе в стомаха и в бъбреците,след училище когато тримата се отделиха от него,аз го издебнах изотзад и му го върнах,започна голям бой тогава в който отново двамата бяхме доста зле,работата е там,че може би утре ще е по-лошо когато ме хванат отново и няма къде да ида,защото боя ще е много по жесток :(,сега имам синини от ритниците когато ме държаха тримата и онзи ме налагаше по бъбреците,мисля че е доста зле :( :S

p17bull95
01-20-2010, 16:27
днес стана малко бой 4ма ме хванаха да ме бият обградиха ме, нямаше къде да ида,казах им да престанат,защото вече ми писна от начина по който се държат и те започнаха да ме блъскат и удрят след което ударих единия и другите трима ме хванаха да ме бият,докато ме държаха,той ме удряше и риташе в стомаха и в бъбреците,след училище когато тримата се отделиха от него,аз го издебнах изотзад и му го върнах,започна голям бой тогава в който отново двамата бяхме доста зле,работата е там,че може би утре ще е по-лошо когато ме хванат отново и няма къде да ида,защото боя ще е много по жесток :(,сега имам синини от ритниците когато ме държаха тримата и онзи ме налагаше по бъбреците,мисля че е доста зле :( :S

Имаш ли приятели в даскало? Ако имаш се движи с тях, няма да ти скачат е така. ;)

nymphadora
01-20-2010, 16:28
лелее,нямаш ли приятели,които да те защитят?

ако наистина е толкова лошо положението,защо не се преместиш в друго даскало? :( всмисъл не е най-добрия съвет,ама като чета явно е непоносимо 8-[

П.П На мен много ми харесваш,особено очите :oops:

Shely
01-20-2010, 16:29
днес стана малко бой 4ма ме хванаха да ме бият обградиха ме, нямаше къде да ида,казах им да престанат,защото вече ми писна от начина по който се държат и те започнаха да ме блъскат и удрят след което ударих единия и другите трима ме хванаха да ме бият,докато ме държаха,той ме удряше и риташе в стомаха и в бъбреците,след училище когато тримата се отделиха от него,аз го издебнах изотзад и му го върнах,започна голям бой тогава в който отново двамата бяхме доста зле,работата е там,че може би утре ще е по-лошо когато ме хванат отново и няма къде да ида,защото боя ще е много по жесток :(,сега имам синини от ритниците когато ме държаха тримата и онзи ме налагаше по бъбреците,мисля че е доста зле :( :S
А бе ти приятели нямаш ли? Викни някого. Много е лесно така, с/у 4-ма мале иде да ги убия тия! :x

BlueFace
01-20-2010, 16:51
Вземи си бокс (или два за предпочитане ) и си ги дръж по джобовете.Като ги видиш ,че идват пъхаш ръцете в джоба ,хващаш бокса и като се приближат директно в лицето удряш пръвия който ти падне,след тва някой друг.Те окато се усетят какво става двама ще са вън от играта ;) Удрай ги с всичка сила ,недей ги жали.

П.П. Обаче има опастност ако използваш бокс и те да си купят и тогава ако те набарат просто мн ще болят ударите,а недай се боже и нож да изкарат :? :?

П.П.2 В твоя случай наистина няма друг начин.Такива малки копеленца на които им липсва възпитанието само як бой ще ги оправи.Жалкото е ,че бащите и майките им не са им го хвърлили по-рано,защото сега нямаше да са такива говеда . :?

LeMoi
01-20-2010, 17:02
Ти си се оставил да те гаврят и не предприемаш нищо те това ти е проблема.Стегни се малко

Shely
01-20-2010, 17:05
Ти си се оставил да те гаврят и не предприемаш нищо те това ти е проблема.Стегни се малко
А на теб проблема е в това, че не четеш 8-)

stefanov
01-20-2010, 17:10
- да си бъркаш в носа.
- да си гризеш/чоплиш ноктите.
- да си чешеш задника.
- да пърдиш.
- да се оригваш.
- да псуваш.


не правя нищо от това,без да изпъквам ще кажа че нито едно от тези не ми е присъщо и освен това не бих направил нещо грубо към някой като да отида и да му се оригна в лицето и тн. Подигравките,които ми отправят се случват и без да има нужда да права кое и да е от изброените,в междучасието ходих да си купя сандвич със стотинки които ми остават от миналия ден и когато започнах да ги броя, повечето от съучениците ми правят това всеки ден, удариха ми ръката и ги събирах пмного време...освен това вече гледам бързо да ида за закуска докато няма никой но когато седна на чина да си изям сандвича те идвам около мене и ме бутат,не мога да направя нищо :(...почти никога не мога да ям на спокойствие, веднъж си взех сандвича и ме спънаха изпуснах го и падна :( едно от момчетата мина през него с обувката си няколко пъти,но аз никога не съм ги псувал, обиждал,камо ли да обидя или нагрубя някое момиче :Ами най-вероятно просто си прекалено кротък и хората те възприемат като нещо, върху което да си избиват комплексите. Ти не поясни, бият ли те, тероризират ли те или просто ти се подиграват за нещо? Замисли се дали не си прекалено затворен в себе си, напери се малко, но не прекалявай. А относно подигравките задето си отстранил веждите, за всяко ново нещо в теб, ще е така да не те притесняват.

BlueFace
01-20-2010, 17:11
Мили съфорумници преди да пускате мнения направете си труда да прочетете цялата тема ;)

zero
01-20-2010, 17:29
Браво пич ! Макар да си ял бой поне не си им се оставил !
Няма да те тъпчат цял живот така, я ... ?
Супер си постъпил !
А ако имаш някой приятел от даскало който да ти удари едно рамо, па дори и само да ги сплаши, ще е още по-добре !!!
Само едно ще ти кажа, не се предавай !!!
Черешовото топче вече пукна ииии всички викат "Смърт или свобода" !

>>хехе не го приемай в буквалния смисъл :D :D :D

Редакция от самия мен:
Как се чувстваш след тия два дни ?

kombarka
01-20-2010, 18:38
Чесно казано не знам какво точно да кажа.. прочетох цялата тема. Нямам думи пич евала. Много малко хора имат смелостта да направят това, което ти си направил. Видях ти снимката.. и чесно да ти кажа леко се изненадах, симпатичен си (и не ти го казвам просто така).
Продължавай в същия дух и намери среда, в която ще се чувстваш добре. :)

Sirius
01-20-2010, 18:44
Ти май така и не написа от кой град си?

fenastz
01-21-2010, 12:51
Ти май така и не написа от кой град си?

Адрес, тел. за контакти и ЕГН не щеш ли ? :?

Utun
01-21-2010, 13:06
Абе хора, за какво това се изражда в масов спор? Защо трябва да се повтарят мненията?
С две думи - всички смятаме че трябва да стане по-як и да го раздава по-отворено.
До тези дето пишат романи против насилието - да си гледат работата. Това не е агресия, а самозащита. В момента момчето се изгражда като човек-ще свикне да го тъпчат, да го подиграват, да не се защитава.

Имах някога подобен проблем, едни бая се ебаваше с мен. Разликата е че имах солиден брой приятели зад мен, за жалост и той. Там е работата, накрая му налетях, не ми издържаха нервичките щото беше тъп, упорит и голямо добиче-който и да го затапи продължава си своето. След това престанаха ебавките, даже малко приятели станахме.
Питай някой приятел, създай такъв, виж кой не одобрява подигравките, да дойдат да те подкрепят. Или следващия ден налети на друг като е сам. Изреди ги така 4-мата и след това почни да се движиш с фр или нещо такова. Най-добри започни да се движиш така още след втория. Цаката е да са бити всички от теб.

vow
01-21-2010, 16:48
мисля че нещата от към малко се наредиха,тея четиримата не ми говорят вече,но не са ме хващали нещо да ми се правят,а колкото до това дали ме закачат,в тези дни изобщо нищо не са ми казвали, няма обиди или нещо др.,смятам че ще мине известно време,и след това всичко ще заппочне отначало

Utun
01-21-2010, 16:50
Така е, видя ли че действа. Ако пак започнат, давай пак - бой.

Linns
01-21-2010, 16:53
Още ли я дъвкаме тая тема? 8-)

zero
01-21-2010, 16:53
мисля че нещата от към малко се наредиха,тея четиримата не ми говорят вече,но не са ме хващали нещо да ми се правят,а колкото до това дали ме закачат,в тези дни изобщо нищо не са ми казвали, няма обиди или нещо др.,смятам че ще мине известно време,и след това всичко ще заппочне отначало
Радвам се брато !
Съжалявам, че се наложи да отнесеш някой друг тупаник, но се радвам, че са спрели да те базикат и да налагат тормоз върху теб !
Дано всичко се нареди !
Успех от тук нататък ;)
Ииии да знаеш, куражлия си ти ;) ;) ;)

nymphadora
01-21-2010, 17:28
Още ли я дъвкаме тая тема? 8-)


всъщност това е една от малкото смислени теми и е тъпо да се изказваш по тоя начин :wink:

Linns
01-21-2010, 17:39
Кое и е смисленото? Мисля, че решихме проблема на момчето? Или сега вече е смислено да се води спор за това какво е насилие и какво не? Мда, определено е смислено да градиш уважението на останалите спрямо това колко 'дигаш във фитнеса, йес..

p17bull95
01-21-2010, 20:35
На всички които бяха против боя ще кажа ДУХАЙТЕ.

Ето така се решават проблемите с компелксарчетата. 8)

nosunshine
01-21-2010, 22:07
- да си бъркаш в носа.
- да си гризеш/чоплиш ноктите.
- да си чешеш задника.
- да пърдиш.
- да се оригваш.
- да псуваш.


не правя нищо от това,без да изпъквам ще кажа че нито едно от тези не ми е присъщо и освен това не бих направил нещо грубо към някой като да отида и да му се оригна в лицето и тн. Подигравките,които ми отправят се случват и без да има нужда да права кое и да е от изброените,в междучасието ходих да си купя сандвич със стотинки които ми остават от миналия ден и когато започнах да ги броя, повечето от съучениците ми правят това всеки ден, удариха ми ръката и ги събирах пмного време...освен това вече гледам бързо да ида за закуска докато няма никой но когато седна на чина да си изям сандвича те идвам около мене и ме бутат,не мога да направя нищо :(...почти никога не мога да ям на спокойствие, веднъж си взех сандвича и ме спънаха изпуснах го и падна :( едно от момчетата мина през него с обувката си няколко пъти,но аз никога не съм ги псувал, обиждал,камо ли да обидя или нагрубя някое момиче :

Идеален момент..(за ТЕБ).
Значи отиди спокойно за закуска.Бутнат ли те, буташ ги по силно.Ударят ли те, удряш по силно *или направо пребиваш 8-) *
Отиваш да ядеш...пак така.Ама тоя път ако те бутнат или ударят направи забележка от сорта : "Не ме бутайте сега ям".Ако не спрат :o пич казвам ти ако бях на твое място щях да ги разкостя тия бе.Аз вчера пребих един щото ме бутна на земята.(ама буквално си го пребих 10 прави в чеенето и глеа кат насран..)Айде вземи някфи мерки недей да се оставяш да те онижават.Колко са ?5-10 ?5..за секи по 2 удара : :razz:....10 - Start the party and never stop (music)бий докат можеш (ама първо се опитай да се разбереш с тях с думи, па ако са шибаняци чак тогава на песници)

Linns
01-22-2010, 05:39
На всички които бяха против боя ще кажа ДУХАЙТЕ.

Ето така се решават проблемите с компелксарчетата. 8) :razz: :razz:

95 .. Ей, гъзар ! Свии малко крилата..

Shely
01-22-2010, 08:05
На всички които бяха против боя ще кажа ДУХАЙТЕ.

Ето така се решават проблемите с компелксарчетата. 8) :razz: :razz:

95 .. Ей, гъзар ! Свии малко крилата..
Остави детето да се кефи бре Линче 8-)

dirtyyy
01-22-2010, 10:08
Пробвай да се къпеш всеки ден. oO
И се эамисли дали пък проблемът ти не идва от общуването,а не от виэията.

Тъкмо т'ва щях да пиша фуфи :grin:


me 2 ;)

Shely
01-22-2010, 10:36
Пробвай да се къпеш всеки ден. oO
И се эамисли дали пък проблемът ти не идва от общуването,а не от виэията.

Тъкмо т'ва щях да пиша фуфи :grin:


me 2 ;)
Да, и двете трябва да четете 8-)

fenastz
01-22-2010, 12:22
На всички които бяха против боя ще кажа ДУХАЙТЕ.

Ето така се решават проблемите с компелксарчетата. 8)

+1

Авторе - браво !

rikido
01-22-2010, 13:21
Много тъпи хора има тук..

Момчето, поне от това което е написал, изглежда има много по-различни проблеми от къпането. При такъв постоянен тормоз определено трябва да се вземат мерки. Или намери някой приятел/роднина да помага с пребиването на боклуците които те заяждат или кажи на родителите си. Не оставяй нещата да продължават така :?

Hilary_
01-22-2010, 13:59
Ей хора що го не разберете ... пу*ките обичат отворените!!!

ахх груба грешка .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Shely
01-22-2010, 14:16
Ей хора що го не разберете ... пу*ките обичат отворените!!!

ахх груба грешка .. :lol: :lol: :lol: :lol:
:razz:

peshost
01-22-2010, 14:28
Аха ясно значи не защото си гнусен ами щото лайнарчетата я избиват на това да се подиграват на някой. Явно са избрали тебе щото не се защитаваш. Бас държа и че си по-нисък. Значи както ти казаха събираш яда дето те блъскат и т.н. и си го изливаш върху тях. Значи първият, който ти се гаври го удряш в зъбите ама здраво. Ако някой ти се изрепчи го напсуваш и му казваш да ходи да се ебе и да те остай намира. Аве да му се не види не се ли защитаваш поне малко. То това е до едно време не бива да оставяш да ти се лигавят така. Това трябва всеки ден да го правиш, защото те са свикнали, че могат да ти се подиграват. После ще разберат, че не трябва базик с тебе и това, просто друг начин явно няма. Едно е базик друго си е системно и постоянно...

sisenceto0o
01-22-2010, 16:45
Дори не си струва да пишеш за такива хора.По-скоро е да ти се подиграват, защото имаш гадно държание или по-точно не си достатъчно отворен.Ако е заради външността, значи просто тъпаците нямат с кой др да се заяждат.Не им обръщай внимание.Не е хубаво постоянно да се заяждаш но понякога е хубаво на обидата да отвърнеш с обида и да им дадеш да се разбере, че като се заяждат с тебе няма да стоиш и да гледаш. Така малко ще се ядосат и накрая ще спрат.

Sir9Maximilian
01-22-2010, 17:33
Колко сте зле сичките че му се връзвате..тва е некое лапе което си няма работа и си прави ташак с вас...

AceXe
01-22-2010, 17:59
Не мисля, че е ебавка. Научи се да различаваш ебавките от сериозните теми. А дори да е има доста момчета с тези проблеми, така че темата ще им е от полза. ;)

1) Когато някои започне да се държи агресивно, изчакваш малко и му казваш спокойно да спре. Ако не спре, му го казваш втори път. Ако пак не спре му скачаш и го размазваш ама така, че всички да гледат. Смятай, че втори път никой няма да те закачи.

2) Пред момичетата... Не им се натрапвай. Визията е от голямо значение, но при първото впечатление. Постарай се да изглеждаш добре, с прилични дрехи и закачи някое момиче леко. Да стартирате разговор... Лека-полека ще се отпуснеш и ще усетиш как да говориш с тях. Ако с една тръгнеш, другите ще го забележат и ще спрат да се държат зле. Но не забравяй, че характера ако ти е кух, нищо няма да стане.

3) Глупав си, че се потдаваш. Равнодушието е убиец за глупаците. Ако те ебават се прави буквално, че ги няма и не ги чуваш. Рано или късно ще им омръзне. А за боя ти казах как да действаш.

Utun
01-22-2010, 19:12
Мисля че достатъчно акъл му дадохме на момчето. Няма смисъл да се повтаряме. Иначе поста над моя накратко е перфектен.

Linns
01-22-2010, 21:34
На всички които бяха против боя ще кажа ДУХАЙТЕ.

Ето така се решават проблемите с компелксарчетата. 8) :razz: :razz:

95 .. Ей, гъзар ! Свии малко крилата..
Остави детето да се кефи бре Линче 8-)
:( :( Ай нека вирее, от мен да мине :lol:

vow
01-23-2010, 13:17
благодаря за отзивите,смятам да не се давам повече на никого,въпреки всичко...знам,че каквото и да направя подигравките винаги ще ги има,но се надявам сега да са поутихнали за малко

TheNewReligion
01-23-2010, 13:43
Пребий ги сичките момчета ги намятай...Да не ти пука,някой като ти каже нещо ставаш и го сваляш на земята...момичетата сами ще усетят как стоят нещата,когато видят,че ти си силната страна...Няма друг начин... :)
1. Той не може да ги набие. Един срещу петнайдет как ти се струва?
2. Мисли с главата си.

Каквото е собственото ти отношение към теб, такова е и тяхното. Хубаво е, че си решил да не се даваш. Дано успееш. Не искам да съм черногледа, но лично аз не виждам начин подигравките да спрат, ако за тях няма причина. Просто са те нарочили.

BlueFace
01-23-2010, 13:45
Прочети цялата тема ;)

Blo0dSuGaR
01-23-2010, 13:47
В съседния клас има едно момиче,което е наистина гнусно.Само ,че тя не прави нищо по въпроса.Мирише ужасно-на пот,манджа и сладникъв парфюм.Има огромни уши и мазна коса.Сигурно тежи 80 кг.Но въпреки това има приятелки.Много от класа й се заяждат с нея,но тя е намерила приятелки,които да я харесват въпреки това.
Дано и ти намериш
За жалост не можах да видя снимката ти,но от предните мнения разбрах ,че не външността ти е проблема.Не се влияй от това,което казват другите.Често те го правят ,за да избиват собствени комплекси. :?

peshost
01-23-2010, 13:58
В съседния клас има едно момиче,което е наистина гнусно.Само ,че тя не прави нищо по въпроса.Мирише ужасно-на пот,манджа и сладникъв парфюм.Има огромни уши и мазна коса.Сигурно тежи 80 кг.Но въпреки това има приятелки.Много от класа й се заяждат с нея,но тя е намерила приятелки,които да я харесват въпреки това.
Дано и ти намериш
За жалост не можах да видя снимката ти,но от предните мнения разбрах ,че не външността ти е проблема.Не се влияй от това,което казват другите.Често те го правят ,за да избиват собствени комплекси. :?
Според мен ен е външността. Просто не се защитава и няма приятели.

vow
02-04-2010, 18:24
имам приятели от други класове но и те като мен не могат да тръгнат да се бият срещу отворковците от класа ми: както и да е, мисля, че засега не се занимават с мен (за съжаление са нарочели друг от класа),смятам че ще се справа

Myrth
02-04-2010, 20:38
Много от вас казват, че насилието не е решението. И то не е.

Но един мъж трябва да може да се защити, трябва и да го показва. Мъжът трябва да е силен, умен и смел, красотата няма нищо общо. Когато ти съборят и смачкат сандвича, това е потъпкване на твоята собственост и на твоето его. Малко хора биха постигнали нещо с думи. Малцина са хората с ораторски талант, ти навярно го нямаш. Няма нищо лошо в това да се сбиеш, защитавайки честта си, защитавайки територията си. Хората са животни, не го забравяйте. И ако не можеш да отстояваш физическата си независимост, то какво остава за останалото.

Пък и не се страхувай, който яде бой, той се научава да се бие. Внимавай само да не пострадаш фатално или да нараниш някого фатално. Последиците може да са жестоки.

А относно визията ти, ти си красив. Просто лицето ти иска поддръжка. Колкото и да е хубав човек, когато има големи рошави свързани вежди и акне, красотата трудно ще се забележи на пръв поглед. А относно къпането, не че има много общо, но е добре да се къпеш всеки ден. Особено на тази възраст, тъй като метаболизмът е много активен, тялото отделя много токсини, хубаво е редовно да се отмиват от кожата.

Свясно момче си, вижда се, не се оставяй да те мачкат, не се срамувай да те бият, няма нищо срамно в това да те набие някои, ако му се противопоставиш...особено ако са четирима.

Айде, късай тигре ;) !!

sexydevil
02-04-2010, 21:52
Ей хора що го не разберете ... пу*ките обичат отворените!!!

ахх груба грешка .. :lol: :lol: :lol: :lol: рофл ;д

пт : проблемът е че си ги оставял 2 години да го правят :( сега е трудно .. не трябва да внимаваш да не убидиш някого един вид те затва го правят .. ;д (бтв тфа са бахти детските истории ... тфа го имаше до 7ми клас и от там ниш подобно ..) Такива идиотчета се дразнят с някой щото той не им отвръща ... Не си попаднал на клас просто кфо да кажа ...абе я се съберете с тфойте приятели и им натрошете кофите 8-) ... Сега ше кажете "насилието не е начина ..." , е да де ама на тъпото как да го промениш освен бой ? :D На този етап ... може после да ви набият вас ама сигурно ше спрът 8-) И последно .. общувай повече , не може всички от класа ти да са кретени ?

0409
02-05-2010, 08:47
Случайно да се казваш Спас и да си от 9б :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

justunique
02-05-2010, 10:00
..

DragonSong
02-05-2010, 10:08
Я пусни 1 снимка. :oops:



:lol: :lol: :lol:

q verno vzemi pusni 1 snimka

fc
02-05-2010, 14:17
Хаха няква путка са ебава тука със всички вас хахаха :) Vow е момиче ;]

punkOrNot
02-07-2010, 15:46
Хаха няква п***а са ебава тука със всички вас хахаха :) Vow е момиче ;]


:razz: :razz: :razz: е т'ва беше капака.... :D

Stellsy
02-07-2010, 16:28
Хаха няква п***а са ебава тука със всички вас хахаха :) Vow е момиче ;]


:razz: :razz: :razz: е т'ва беше капака.... :D

т'ва тука е като няк'ва сапунка майна :razz: :razz: :razz: :razz:

Shely
02-07-2010, 17:13
Ай ши ви... .... ........... ..... .... . ..... ... :x :-x 8-)

uBuTo
02-09-2010, 15:56
^какво "ша ни...." :? не е тука мястото да си избиеш комплекса :)
а по темата: и мене не ме харесва по-голямата част от града в който живея ама кво да се сдухвам?? .. :? стегни се. не трябва да ти пука какво мислят другите.. :) .. а ако те бият - отвръщай на удара .. няма ли кой да извикаш да ги поступа??

Remy
02-14-2010, 15:25
Всеки път когато някой ти каже нещо обидно - използвай средния си пръст който в такива случаи е даденост :D :D :D и придружи пръстчето с думите "Я си го ..... отзад бе нищожество !" пък да ги видим тогава... ебавай ги и ти - вкарай им малко респект и ще видиш, че ще престанат... ;)

a1a2b3v
02-14-2010, 15:30
Абе не можете ли да четете?! Темата е от 13 януари.. демек от преди месец. СТИГА СТЕ ИЗРАВЯЛИ СТАРИ ТЕМИ! :x

vow
03-17-2010, 17:58
пак ме почнаха,а беше утихнало

Amiable93
03-17-2010, 18:11
Всичко идва от главата ти!
Ако ти се възприемаш като "гнусен" и с другите ще е така!

Len4etyYyy
03-18-2010, 14:02
Просто някои недорасли деца имат по-голямо самочувствие. Навсякъде ще срещаш такива хора през целия си живот, независимо на колко години ще си. Моят съвет е да не обръщаш внимание на такива тъпи подмятания. Според мен трябва да си повдигнеш самочувствието- излизай повече с приятелите си, забавлявай се...и да не ти пука. Не може всички да те харесват, както и ти не можеш да харесваш всички. Успех!

loliii
03-18-2010, 14:15
пак ме почнаха,а беше утихнало
Ама ти недей се дръж като мишка и да се спотайваш и да се кефиш тихичко, когато ЦЯЛ ДЕН не те обиждат и не ти обръщат внимание и когато отново се сетят да се чудиш защо ли... :?
Виж ся, аз съм момиче, не съм от бойните, нито от връзкарите, няма и кой да ме защити, ама в моя клас и гък не могат да ми кажат. Не ме интересува дали ме харесват, макар че в последно време забелязвам голямо уважение /освен страхопочитание/ и това не съм го постигнала като съм си седяла на задника и съм се оглеждала за някоя летяща тухла. Видях ти снимката, не си гнусен. А и не си дребен, тъй че съвсем спокойно можеш да ги навреш в на кучето гъза. Вдигни си самочувствието, напарви се на велик, но не прекалявай. Целта е да им покажеш, че не падаш от Марс. Не изпадай в истерия, нито пък се дръж като селянин. Покажи им, че си търпял достатъчно.

Sa6eks
03-18-2010, 18:58
- да си бъркаш в носа.
- да си гризеш/чоплиш ноктите.
- да си чешеш задника.
- да пърдиш.
- да се оригваш.
- да псуваш.


не правя нищо от това,без да изпъквам ще кажа че нито едно от тези не ми е присъщо и освен това не бих направил нещо грубо към някой като да отида и да му се оригна в лицето и тн. Подигравките,които ми отправят се случват и без да има нужда да права кое и да е от изброените,в междучасието ходих да си купя сандвич със стотинки които ми остават от миналия ден и когато започнах да ги броя, повечето от съучениците ми правят това всеки ден, удариха ми ръката и ги събирах пмного време...освен това вече гледам бързо да ида за закуска докато няма никой но когато седна на чина да си изям сандвича те идвам около мене и ме бутат,не мога да направя нищо :(...почти никога не мога да ям на спокойствие, веднъж си взех сандвича и ме спънаха изпуснах го и падна :( едно от момчетата мина през него с обувката си няколко пъти,но аз никога не съм ги псувал, обиждал,камо ли да обидя или нагрубя някое момиче :

днес това отново се повтори, взех си сандвич и отидох да си го изям, когато един ми го удари с ръка и го изпуснах, като се наведох той го настъпа, просто НЕ ИЗДЪРЖАХ повече избухнах, не мога да търпя това,затова взех неговия сандвич бързо и го хвърлих в снега,той започна да ме бута и блъска,но просто ми писна вече от всичко това и колкото и да не е хубаво насилието, ударих го и започна бой в снега,мисля,че си заслужаваше,защото все пак колкото и той да ме наби толкова и аз го удрях,до края на деня дума не ми обели той,а и за щастие не се стигна до директор и хубавото беше че момчето с което стоя и момичето се застъпиха за мен и наредиха този който ми бутна сандвича,разбира се,той има още 4 човека които ми се подиграват и вероятно утре ще ме набият, тъй като днес не можаха да ме хванат, след училището,понеже минах по др.път...не знам какво ще е утре и ме е страх,но не съжалявам,за това което направих днес защото това се случва мн често да ме спъват и да ми взимат сандвичите парите и др.,просто изкипях и сега бих го нашравил
Аз така си носех бухалка по едно време... споко няма нищо да стане, са са се наплашили и нищо няма да ти кажат :)
А и не забравяй, не важно как изглеждаш, а как се чувстваш !