PDA

View Full Version : Крем-депилатоар



TwEEtyNkA
01-13-2010, 13:19
Здравейте на всички :р искам да ви питам махате ли си косъмчетата под мишниците с крем депилатоар,ако да с какъв марка и цена ако може, а ако не с какво тогава,защото аз досега съм действала само със самобрасначката един път пробвах с лентички кола маска ама многоооо ме заболя и не стана :D

foreverr
01-13-2010, 13:31
И при мен не става с лентички ли с епилатор-вазпалява ми се мястото и умирам от болка.Иначе депилатор-еми нз какъв, отиваш в аптеката и питаш кви има и на кви цени.Някъде до 5 лева ще са ти нужни, но депилатора дейтва акто самобръсначка , и за това аз ги махам с самобръсначка.

TwEEtyNkA
01-13-2010, 13:35
да де знам обаче ддз мене много не ме кефи със самобрасначка защото ми стават понякога едни малко пъпчици и си мисля че с крема няма да ги има :)

yyoonnii
01-13-2010, 13:37
от една седмица си ги махам с епилатор ..... ест че боли но аз захапвам един ръкав и така :D обаче слде няколко пъти болката минава.

foreverr
01-13-2010, 14:46
да де знам обаче ддз мене много не ме кефи със самобрасначка защото ми стават понякога едни малко пъпчици и си мисля че с крема няма да ги има :)
От крема може да с еполучи същото, тъй акто той е направен по някакъв химичен начин и точно заради тази химична съставка ти ги маха.Но пък може и да ти е по-добре с крема.Купи си, пробвай, и прецени с какво е най-добре :)

chocolatedidi
01-13-2010, 16:10
Аз ги махам с епилатора и по една седмица ми издържа чистичко !

Claudette
01-13-2010, 16:19
И аз преди използвах крем-депилатоар, но тъй като беше преди 4-5 години, не си спомням за марка или цена. Общо взето, не върши кой знае каква работа. Със същия успех можеш да използваш и самобръсначката, с нея поне няма да се клепотиш.

Аз лично изполозвам епилатор за тази област и съм си доволна от ефекта, пък и въобще не боли чак толкова много. Още съм жива. :)

tonie__
01-13-2010, 16:19
крема депилатоар не е работа!по-добре с пинцета,по-ефикасно е.а аз имам въпросче:да си махам ли космите на ръцете?имам предвид,на 16 съм,не съм като горила,но ги има,ама се притеснявам да не израснат някакви черни,черни.. 8-) става въпрос с кола маска

Luscious_Heart
01-13-2010, 16:32
крема депилатоар не е работа!по-добре с пинцета,по-ефикасно е.а аз имам въпросче:да си махам ли космите на ръцете?имам предвид,на 16 съм,не съм като горила,но ги има,ама се притеснявам да не израснат някакви черни,черни.. 8-) става въпрос с кола маска
И аз имам някакви, но не смятам да ги махам. Една приятелка обезкосмява ръцете си с депилатоар и все й растат черни... Дори с кола маска не бих посмяла на тоя етап. :oops:

Аре още едно въпросче.
Имам един депилатоар на LYCIA, мислех да го ползвам за триъгълника, но за съжаление се оказа, че съм взела за ръце и крака. 8-) Както и да е, опитах се да оправя краката... Нанесох малко, чаках 10-15 минути, след което се спуках да си съдирам кожата с шпатулката и паднаха само 3-4 косъмчета. :-x :-x :-x
Иначе кремът си е годен... До 2011 пише...
Що така? :x

Claudette
01-13-2010, 16:47
Аре още едно въпросче.
Имам един депилатоар на LYCIA, мислех да го ползвам за триъгълника, но за съжаление се оказа, че съм взела за ръце и крака. 8-) Както и да е, опитах се да оправя краката... Нанесох малко, чаках 10-15 минути, след което се спуках да си съдирам кожата с шпатулката и паднаха само 3-4 косъмчета. :-x :-x :-x
Иначе кремът си е годен... До 2011 пише...
Що така? :x

Може би не си нанесла достатъчно от крем-депилатоара. Аз съм доволна от други продукти на LYCIA и не ми се вярва да е некачествен.

Но общо взето тези кремове не са много надежден начин за обезкосмяване. Поне за мен е така. :)

Luscious_Heart
01-13-2010, 18:01
Ако си представя количеството крем, което нанесох на единия си крак (от коляното надолу), накуп, беше по-малко от орех. :D
Възможно е да съм била прекалено пестелива 8-) , тъй като не се и получи "обещаното" зачервяване след преминаване на 8 минути.

TwEEtyNkA
01-13-2010, 18:16
крема депилатоар не е работа!по-добре с пинцета,по-ефикасно е.а аз имам въпросче:да си махам ли космите на ръцете?имам предвид,на 16 съм,не съм като горила,но ги има,ама се притеснявам да не израснат някакви черни,черни.. 8-) става въпрос с кола маска

според мен щом имаш нужда направи го нали като отидеш на козметик и след това те мажат с някакви кремове за забавяне на растежа на косъма и след това не растат черни ( поне при мен ходила съм само на крака но смятам че при рацете ще ръстат даже по-бавно) така че отиди :)

tonie__
01-13-2010, 18:19
^идеята е,че аз нямам.т.е,имам си някакви светли,но ми харесва повече без.сестра ми вика да не ги пипам,че както сега са светли и руси,след махането ще растат черни! :? иначе ще ги махам в домашни условия,къде ще ходя за едните ръце на козметик..

TwEEtyNkA
01-13-2010, 18:55
e щом са светли не ги пипай аз като видя някой съвсем чисти раце без никакви косъмчета и не ми харесва незнам защо отблизо ми е много гадно по добре ги остави като станат по големи и като се личат повече тогава :)

Claudette
01-13-2010, 19:28
Ако си представя количеството крем, което нанесох на единия си крак (от коляното надолу), накуп, беше по-малко от орех. :D
Възможно е да съм била прекалено пестелива 8-) , тъй като не се и получи "обещаното" зачервяване след преминаване на 8 минути.

Е, щом е така, то определено причината за неуспеха ти е в количеството :D

Аз като си спомня преди колко слагах - доста, та дори и тогава не винаги ефектът беше много добър.

Neopitom3na
01-13-2010, 20:33
^идеята е,че аз нямам.т.е,имам си някакви светли,но ми харесва повече без.сестра ми вика да не ги пипам,че както сега са светли и руси,след махането ще растат черни! :? иначе ще ги махам в домашни условия,къде ще ходя за едните ръце на козметик..
щом са светли и малко не ги пипай :)

Alexandraaa
03-11-2012, 15:36
Искам да попитам нещо относно крема депилатор на Veet и питам тук, за да не правя нова тема. Значи имам розовия, той е предназначен за там долу и искам да попитам мога ли да го ползвам и за подмишниците ? :)