PDA

View Full Version : Гласувай те за смяна на администратора?



Princessani
01-13-2010, 15:30
Искам да гласуваме за смяна на администраторите .. Смятам ,че има дискриминация ,след като всяко мое мнение беше изтрито и получих бан ,за това ,че на някой изказването на лично мнение е нарушаване на правилата... Смятам,че мога да бъда по-добър администратор от него .И бих казала ,че имам достатачно опит от повечето тук.
MakeMeLaugh - Или аз ?

t0d1t0
01-13-2010, 15:33
anichka12345678

Пише на Латиница от време на време + главната причина е, че винаги цитира с КИЛОМЕТРИ текстове и навсякъде е разпънала темите.

Не си спази предупреждението


И аз ти казвах,ама ти... К'во се правиш сега,а?! А и първо имаше наказание,а не бан,ама явно се стигна и до бан!

eXpl0d3
01-13-2010, 15:34
се ми е едно ама гласувах за тебе да радваш xD

c0ci
01-13-2010, 15:34
Добре не можеш ли да се примириш толкова с този бан?Имаш нов рег продължавай през него или щом те мъчи толкоз недей.Преди 5-10 мин и аз почих забележка от админите и бих казала че е с основание.Какво е това желание за съпротива,просто се примирете че админите са по висши и спазвайте правилата ;) не е толкова трудно..

MakeMeLaugh
01-13-2010, 15:35
В точния раздел.
С точните доводи.
Евала, това е твоята запазена марка ®
След десетките л.с.-та, отново се доказа. Поклон пред сивото ти вещество.

Не занимавай всички с глупостите си и прищевките си!

Не може толкова народ и редовно потребители да са изрядни, а ти да си позволяваш безхаберие и после да искаш правосъдие, не е честно спрямо никой тук.

Последно предупреждение - знаеш си последствията.
Нарочно да си изтрита още от началото за да имаш шанс да започнем на чисто, ама явно няма да я бъде така.