PDA

View Full Version : Омекване преди да навлезе



bayvenci2
01-13-2010, 15:40
Здравейте,колеги.Случи ми се нещо доста странно и се надявам някой от вас да ми помогне да се усетя какво точно е било...
Та значи,наскоро тръгваме да правим секс с моята приятелка.С любовната игра всичко си е ОК,надървен съм си.Тръгвам да си слагам презерватива обаче и за голяма изненада усещам как започва да ми спада пениса...Интересно ми е дали на някой от мъжката част му се е случвало нещо подобно ?
А,и само да отбележа,че на мен щеше да ми е за първи път,а тя има опит в секса.Възможно ли е да се е получило така от свръхвъзбуждане или нещо от този род ?
Благодаря Ви предварително :)

c0ci
01-13-2010, 15:42
Имахме същия проблем с бившия ми...той казваше че е отпрезерватива и действитвлно проблема при нас беше от това :) Като го правехме без всичко си беше ок :)

MakeMeLaugh
01-13-2010, 15:44
Случва се понякога.

Притеснение,
стрес,
умора,
прекалено дълго си стоял надървен от любовната игра,
може от студения презерватив да си се "присякъл",
нещо си се разсеял,
прекалил си с всичко и накрая ти е станало еднообразно и невъзбуждащо.

най-често е 1 + 6


може би от толкова притеснение дали ще се представиш добре, или си прекалил с ласките за другия и не си си обърнал внимание за себе си да помислиш.

bayvenci2
01-13-2010, 16:00
Ми като се замисля,бях доста притеснен от това да не я разочаровам.Мисля си,че това може да е основната причина
Иначе да изключа ли някакъв проблем от друг тип ?

lipstick
01-13-2010, 16:03
Иначе да изключа ли някакъв проблем от друг тип ?


дамм..според мен единствената причина е притеснението

bayvenci2
01-13-2010, 17:17
Забравих да споделя и друго странно нещо-когато започна да ми омеква,със сложен презерватив и след кратко стимулиране с ръка от нейна страна свърших,и то не излезе никак малко....
Да попитам също мастурбирането има ли нещо общо,защото в последния месец не бях мастурбирал въобще

mastersan
01-13-2010, 18:27
и сопоред мен е притеснение

AllenWallker
01-13-2010, 19:55
Не си бии чикии 1 седмица направете го и не би требвало ... ако нещо проблема е ф капутъ

wizzybizzy123
01-13-2010, 20:16
притеснение...

Biggest
01-13-2010, 20:34
Добре дошъл в клуба "СБП" (секс без презерватив ):D Естествено , че ще ти спада особено и ако ти е малък презервативa да ти стиска на пениса .. а и е по хубаво без , но е ПО ОПАСНО !

Говори с нея за противозачатъчни .

santi
01-15-2010, 16:02
и аз бях така всичко идва от притеснение и разни ИЗЛИШНИ мисли.. просто се отпускаш и си ти 8)

playboyche
01-17-2010, 09:53
просто мнооого притеснение аа иначе колежката поотгоре каза от презерватива и го правели без :-o :-o съжелявам но не е решението това все пак ..... иначе спх втория път няма да е така

bayvenci2
01-19-2010, 12:08
Ми значи не знам дали ще е от презерватива,защото друг път съм си слагал докато мастурбирам и не е имало проблем.
А питах и за самото мастурбиране,дали има общо,защото не бях мастурбирал може би повече от месец