PDA

View Full Version : Различни сме



roadrunner
01-13-2010, 15:52
Накратко.. имам си приятел, към който имам доста сериозни намерения ( като гледам той също ) харесвам го, мога да му имам доверие и мога да разчитам на него.. Но сме прекалено различни. Аз обичам да говоря и съм прекалено емоционална.. Всичко вземам навътре, разтройвам се за най-малкото нещо и т.н. Той е точно обратното-повечето време мълчи и имам чувството, че се притеснява от нещо.. Познаваме се от доста време, имаме общи интереси, аз винаги намирам тема за разговор, но той никога не се отпуска. Опитах се да поговоря с него за това и си мисля вече, че проблема е в мен :( Наистина много се привързах към него.. Някой да е бил в същото положение ? Ако има такива, как са постъпили ? Дали може да променя нещо в него, или проблема е при мен ?

loliii
01-13-2010, 15:54
Общо взето смотаняк и лигла са се събрали и се обичат. Колко сладко....

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-13-2010, 15:55
ми може би му е писнало ти слуша лиготиите

kypo
01-13-2010, 15:56
защото нестандартни смее и нека всеки знае :нестандартни смеее 8-)

FlashMX
01-13-2010, 15:57
Общо взето смотаняк и лигла са се събрали и се обичат. Колко сладко....

roflek. sad

XTREMEFREERIDE
01-13-2010, 16:03
Не дерзай.Т'ва,че сте различни ви дава възможност да се допълвате each other. :)

FromAutumToAshes
01-13-2010, 16:07
Що пък реши, че не може да се отпусне ? Казвал ли ти го е ?

NeverTheSame
01-13-2010, 16:09
Била съм в същото положение..нищо не се получи.
Може и да казват,че противоположностите се привличат,но ние бяхме прекалено различни.
Като гледам ти се лигавиш,а той е сдържан...дразните се взаимно 100%...няма смисъл.

FromAutumToAshes
01-13-2010, 16:11
хахахха всичките сте ебати врачките сериозно :razz: от 2 приказки казани от авторката и стигнахте до златното заключение, че тя е лигаве, а той здържан.. йес ! точно така ;)

ivcheto0o
01-13-2010, 16:13
според мен сте разли4ни и това е баланса при вас.Има хора които не оби4ат да говорят и не са толкова емоционални.Важното е да имате еднакви интереси и да ви е приятно заедно :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-13-2010, 16:13
хахахха всичките сте ебати врачките сериозно :razz: от 2 приказки казани от авторката и стигнахте до златното заключение, че тя е лигаве, а той здържан.. йес ! точно така ;)
мълчиии там :-x 8-)

FromAutumToAshes
01-13-2010, 16:15
хахахха всичките сте ебати врачките сериозно :razz: от 2 приказки казани от авторката и стигнахте до златното заключение, че тя е лигаве, а той здържан.. йес ! точно така ;)
мълчиии там :-x 8-)


Мейк ми :-P

valdesbg
01-13-2010, 16:16
Вие двамата се пренесете в скайп или на лично.
По темата - малко компромиси от двете страни и сте готови за женене. Споко, не е странно, нормално е.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-13-2010, 16:17
хахахха всичките сте ебати врачките сериозно :razz: от 2 приказки казани от авторката и стигнахте до златното заключение, че тя е лигаве, а той здържан.. йес ! точно така ;)
мълчиии там :-x 8-)


Мейк ми :-P
шоуу,ти на мене на отворен ли ми съ прайш?! :x :lol:

FromAutumToAshes
01-13-2010, 16:19
хахахха всичките сте ебати врачките сериозно :razz: от 2 приказки казани от авторката и стигнахте до златното заключение, че тя е лигаве, а той здържан.. йес ! точно така ;)
мълчиии там :-x 8-)


Мейк ми :-P
шоуу,ти на мене на отворен ли ми съ прайш?! :x :lol:

Мейби да, мейби не ;) хахах спирам да флуудя :)

SmilezZz
01-13-2010, 16:31
Ами може и да е срамежлив,или просто си е притеснителен..Не знам..Опитай се отново да поговориш с него 8)

roadrunner
01-13-2010, 16:52
Това че съм казала, че съм емоционална не мисля, че ме прави лигла :-o Също така нямате право да давате определения като "смотаняк" при положение, че не познавате човека.. Това, че някой е по-затворен не го прави смотаняк.. Както и да е
Относно последното мение ( SmilezZz ) просто не ми е удобно постоянно да му натяквам едно и също.. Понякога му го намеквам, но.. няма ефект. Винаги съм била в голяма, шумна компания, аз самата съм разговорлива и обичам такива хора, а тук се получи точно обратното :D Благодаря ви за бързите отговори ( макар и някои да не са толкова положителни или каквито очаквах..)

AnGel_fReE
01-13-2010, 16:56
еми и аз самата не съм от най - приказливите но съм ходила с доста приказливи момчета и за разговори не сме имали проблем. Мисля че трябва да видиш какво ще се получи между вас не ми се вярва че никога не говори

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-13-2010, 17:22
@roadrunner: Какво им се връзваш, не виждаш ли, че половината са тук, защото искат да си чешат езиците и си нямат друга работа? :lol: Не че и аз не съм така, де...
Според мен, щом сте се харесали, няма абсолютно никакъв проблем кой какъв е. :) Самите ние с приятеля ми сме подобен случай: той е хипер сериозният, интелигентен, сдържан, даже притеснителен пред други не-чак-толкова-близки хора човек, а аз съм супер емоционална, лъчезарна и енергична, трудно спираща да говори. Просто чакаш да се разчупи в твоето присъствие и хей! Изведнъж може да откриеш, че този дръпнат човек има страхотното чувство за хумор... :)

soul1199
01-14-2010, 15:54
абе спокойно ся,кво толкова си се размислила 8-)

peshost
01-14-2010, 18:54
Ун аморе гранде.

cinderella_gugutka
01-14-2010, 18:56
еми тъпо ще е да се опитвате да се променяте.времето ще покаже дали сте един за друг

sh3_1s_7h3_0n3
01-14-2010, 20:04
Спри да бъдеш толкова емоционална. Никой не го кефят тия истерични емоционални люде. Най-малкото по някое време вече ставате досадни от припадъци по 'т'ва колко е мило", "онзи защо каза така", "ах, този филм"...
Ако сте твърде различни, значи не сте един за друг. Това е мит, че различните се допълват, защото ако нямате общо ядро около, което да гравитирате, спукана ви е работата. Или се взимай в ръце, и оправяй нещата, както ти хрумен /най-добре с обсъждане на проблема помежду ви/ или се примири и чакай краят да дойде от самосебе си.

Sladurcho
01-14-2010, 21:16
Ти се радвай че още те търпи :)