PDA

View Full Version : Гаджета



SimbiLeon
01-13-2010, 17:09
Хора аз съм на 13 и се чъдя дали да се хвана с момче на 15.Той е мн добър възпитан мил на се чъдя ами ако иска секс или нещо друго.Знам че ше се целуваве с език и натискаме но се чъдя помощ!!! :( :( :? :-о :-о :)

SmilezZz
01-13-2010, 17:16
E как дали да си хванеш момче на 15 години..АКО ЧУВСТВАШ НЕЩО КЪМ НЕГО - БЪДЕТЕ ЗАЕДНО,АКО НЕ - НЕ ГО ЛЪЖИ..

И

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

st3f1too
01-13-2010, 17:38
E как дали да си хванеш момче на 15 години..АКО ЧУВСТВАШ НЕЩО КЪМ НЕГО - БЪДЕТЕ ЗАЕДНО,АКО НЕ - НЕ ГО ЛЪЖИ..

И

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

++++++++

Kmet4e
01-14-2010, 19:13
Ако те привлича действай ! Ако не не се занимавай .
После напиши каво е станало а за Sex-а много е относително някой хора го почват на 12 а други на 20 ! :D

annihilator
02-09-2010, 17:51
На 13 сам.Харесвам едно момиче на 14.Тя ходи с едно момче в 11 клас.На рожедния ми ден се запознахме.Пихме всички.Една приятела я доведе.
Приятелят ми каза , че ми се е натискала.Аз честно казано не сам забелязал такова нещо , щото сички пихме.На 12 декември ми беше рожденния ден.Питам се:
1 . Ако ми се е натискала дали все още имам шанс с нея.
2 . Как да и предложа..
3 . Не знам за какво да си говорим , ако излезнем.

Наскоро се засекохме в едно кафе.Бях с приятеля си и другите от компанията.Беше мила с мен.Бъзикахме се малко...

ДАЙТЕ МНЕНИЕ ПЛССС!!

HRaBr0TyYKeBaPcHe
02-09-2010, 18:06
Ако те привлича действай ! Ако не не се занимавай .
После напиши каво е станало а за Sex-а много е относително някой хора го почват на 12 а други на 20 ! :D

А някой не го праят никога :D

Freshnes
02-09-2010, 20:29
Ако те привлича действай ! Ако не не се занимавай .
После напиши каво е станало а за Sex-а много е относително някой хора го почват на 12 а други на 20 ! :D

А някой не го праят никога :D

:lol: :lol:

armanilove
02-14-2010, 14:54
На 13 сам.Харесвам едно момиче на 14.Тя ходи с едно момче в 11 клас.На рожедния ми ден се запознахме.Пихме всички.Една приятела я доведе.
Приятелят ми каза , че ми се е натискала.Аз честно казано не сам забелязал такова нещо , щото сички пихме.На 12 декември ми беше рожденния ден.Питам се:
1 . Ако ми се е натискала дали все още имам шанс с нея.
2 . Как да и предложа..
3 . Не знам за какво да си говорим , ако излезнем.

Наскоро се засекохме в едно кафе.Бях с приятеля си и другите от компанията.Беше мила с мен.Бъзикахме се малко...

ДАЙТЕ МНЕНИЕ ПЛССС!!
Натискането не е знак, че има нещо към теб, щото има някои момичета дето пият, после се натискат... ии така до следващия купон... А като излезнете-ми говорете общи приказки, после ще стигнете до темата, която и двамата харесвате.. Предложението нека е за по-късно, така че първо разбери кво става с двамамата пък после бий пирона.
И моля ви, не ползвайте чуждите теми, за да питате за собствените си проблеми!!!